Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gambling House - Page 10

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gambling House

First topic message reminder :

Gambling House - Page 10 G9BcvQz

Gambling House - Page 10 HUGmGmk

U zabačenom kutku tradicionalnog japanskog sela, skriva se kuća kockanja obavijena duhom drevnih običaja. S krovnim venčićima koji se graciozno uzdižu prema nebu, drvena konstrukcija odzvanja tajnama mnogih generacija. Okružena živopisnim drvećem koje mijenja boje sa sezonama, ova kuća nudi igre umjesto molitvi. Unutra, svetlo paperjnih lampi igra preko tatami podova i lakiranih drvenih stolova, dok se tihi žamor igrača spaja sa mirisom čaja i bambusa.


Treća/četvrta sreća. Ovo je bilo vreme da moje kockarske sposobnosti (koje se nisu ni u bilo kom obliku prikazale) se konačno pokažu. Nisam ja bio loš kockar (jesam), samo mi nije išlo (istina). Dobio sam u medjuvremenu neko sponzorstvo, valjalo bi da okusim opet sreću, ali ovaj put u manjoj količini.

Stariji čovek je bacio pogled ka meni, vidno razočaran, znao je da sam prokockao deset njegovih plata ovde, šta je još jedna?

'Osam i osamnaest'

Rekao sam, stavljajući po 1000 ryoa na te brojeve.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world326

Sreća pored toga što ne želi samo da mi da crvenu broju, otišla je u drugom pravcu, crnom. A da uzmem da je pratim samo? Jel toliko teško to? Nije, al ryo je pao na već poznatije brojeve Isaku. Osam i Osamnaest opet. Zapašće kad tad.

Zveket novca koji je pokrivao moje brojeve je propratio zvuk ringišpila od ruleta. Pogled je propratio svaki pokret loptice.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world303

Idemo sad kad smo se vratili već u formu. Opušteno i rutinski već uvježbani pokret stavljanja novca i okretanje ruleta je se mogao prepoznati kao znak da velike pare padaju u njegove ruke.
Blaga jeza prolazi kroz kičmu gledaoca dok su pred ovim prizorom kao da već unapred znaju da je.......
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world311

Nesrećna dvojka, barem meni. Još jedan bet i letim sa ruleta, nema potrebe. Naučio sam svoju lekciju (nisam) i ako mi se pojavi još koja ovakva prilika neću zagristi kao naivna ribica. Po 1k ryo pada na željene brojeve - 8 i 18.

U polu stojećem sam položaju, naslonjen na sto ruleta, spreman da izadjem čim ne zapadne broj koji želim. Gledam dekicu koji vrti rulet, nema više povrata uloga.. Daj bože da prodje jednom, a ne da izadjem kao kompletan luzer.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world324

je već pobjedio.......... I STVARNO JESTE. Dali je ovo još jedan ludi lanac pobjeda ili samo slučajnost saznaće se u sledećih par minuta ove paklene igre koja ruši i transformiše živote ljudi. Pića po stolu su se zaredala iako konobar vrijedno radi da ih sve skloni jednostavno ne može da stigne.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world328

Izgleda da sam stvarno ispao iz forme baš me neće......ahhhhh koga boli briga neka ide život pobjedio ili ne.
Ovaj put neću ni da razmišljam o mom sledećem potezu ako ne mogu da predvidim rulet neće ni on mene!
Od pića iz kasina mi je više muka davno sam ih prekino naručivati a o zakuskama ovdje bolje i da ne pričam.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world312

Nije još bilo puno vremena uskoro moram biti na vjenčanju pa hajde da završavamo sa ovim ovdje.
Uprkos preporukama da posustane sa trganjem svoga novca koji je zaradio na djelove svoga truda i malo sreće on nije stajao. Bacao je ko da nije postojalo sutra što i nekom smislu nije nakon vjenčanja kad će opet imati priliku da dodje na ovko mjesto.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world309

Dobitak da vidimo koliko to mogu gurati ovaj put preko neba i zvjezda ili pravo u blato, druga opcija jednostavno nije postojala za njega. Druga runda povratka moga novca ima da prodje i bolje nego prva siguran sam u to. A ako nevjerujete u moje sposobnosti pa samo sačekajte pa saznajte dali je ovo samo moje blefiranje.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world322

Pa sad znam da je ispalo loše po mene prošli put ali ne zadugo ono stvarno jeste bio blef. Sad idemo za ozbiljno dosta je bilo šprdnje mentalno i fizički sam već umoran i nisam imao strpljenja kao prije .
Čak sam počeo da požurujem dilera da stračuna gubitke i dobitke.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world335

To već volim da vidim samo da me ne počne preskakati predpostavke kao predprošli put to mi je baš stavilo kolac u planove. Koliko još imam vremena do vjenčanja provjerim na satu u kladionici - pola sata još gore dole ako dobro radi. Nemam puno vremena dosta odugovlačenja.
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world336

Jest me sad baš nošlo raditi kad trebam ići ali zar nije uvijek ovako. Fokusiram se i knjige mi kažu da bi sledeće trebalo da bude crveno ali nemora da znači nekada rulet baš poludi.
Ko ga šiša nemam vremena da sad računam to neka sreća odradi svoj posao jednom.
1000ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world321

Pa o čemu ja pričam osim o pobjedama ljudi moji. Pa kada krene onda lije po meni a vatra vrije u meni.
Ovakvi momenti su jedan dobar primjer zašto je vrijedno živiti svoj život punim plućima a ne na kapacitetu od 40 posto. Sada samo ide na gore nema gdje drugdje.
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world331

Mislim da nakon ovoga neću više nikada ući u kockarnicu. Stvarno ne podnosim ove tipove više momenat ovo je poslednja partija ruleta i više ne mogu nema sile. Stavljam zadnju mrtvu hrpu keša na sto i vrtim .
Čak mi je sam pokret postao naporan.
-Uz mučninu od same akcije Takuma je zavrtio rulet slabašno po zadnji put danas.
1000ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world337

Kako poslednji broj nije prošao - nije više bilo ni poente ovde da zveram. Jebiga, probao sam, al očigledno nije bio moj dan. Odkoračio bih sa stola, mogao sam videti neki pogled razočarenja dekice, iako je bilo u njegovom interesu da izgubim, nije mi izgledalo kao da je to želeo. Možda je i to bila neka zavesa, možda je tužnim pogledom želeo da me privuče na još koji spin.

Al ne, gotovo je. Sa stola gde sam bio, mogao sam videti ljude kako idu ka ceremonialnom hramu. Pokupio sam se odavde i uputio ka ceremoniji.

Izlaskom iz sale za sastanke, krajičkom oka ugledao bi jedno mesto koje je možda moglo da me malo okrepi - kockarnicu. Nije ih bilo puno po svetu, al voleo sam da razbacam po koji ryo tu i tamo čisto da se vidi da imam s čime.

Ušao bih u kockarnicu, naslanjajući se na jedan od mnogih stolova. Izvadio bih novčanice od po 1000 koje sam malopre dobio, a potom bi ih razdelio na 4 broja. Ulog 4000 ukupan.

'7, 15, 20 i 25.'

Brojevi nisu bili toliko nasumični, imali su mi značenje. Točak se zavrteo.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world328

'27 ti šavova jebem.'

Na šta me je stariji čovek pogledao čudno - srećom nije me čuo. 7 je bio moj srećan broj. 15 broj žena koji je moj deda menjao tokom godina. 20 nije imao neki značaj, al zato 25 je bio broj Armani kuće u Shiroiu, iako po nekim regulacijama je trebao biti BB.

Na svaki broj spomenut dajem po 1000 ryoa. (4 broja da ne uračunam 27).

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world306

'Ide mi taj black uz mene vidim.'

Na šta sam postavio 5000 na crno i po 1000 na prethodne brojeve. Nisam planirao još dugo da ostanem, ko zna kakav genjutsu ovaj dekica što vrti rulet baca. Iskreno ne bi me čudilo bilo šta.


The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world319

Ukupno sam za sad potrošio 17000 ryoa na ovom mestu. Još jedan spin i gotovo je, rekao sam sebi.

'Deda, dragi, imam li ja mogućnost da zavrtim taj točak?'

Pitao bih ga, na šta se on odmakao. Nije dobijao mnogo posetilaca ovde, pa verovatno je malo bio blaži prema meni. Iste brojeve, iste kombinacije.
5000 na crno, 1000 na prošle brojeve. Nek se točak sreće okreće.

Zavrteo bih ga što jače

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 10 #world313

Neka. Ukupno sam u minusu 26000 ryoa što je meni bilo pišanje.

'Ništa Deki, vidimo se.'

Rekao bih dekici koji se blago nasmejao, uzevši mi sve uloge do sad. Svakako, ovo je za Esaua bio filantrop moment, pomogao sam dekici da plati sebi kiriju, eventualno da ode da se obrije il štagod.

Uputio sam se dalje, bilo je vreme da zaradim novac nazad.