Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gambling House - Page 8

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gambling House

First topic message reminder :

Gambling House - Page 8 G9BcvQz

Gambling House - Page 8 HUGmGmk

U zabačenom kutku tradicionalnog japanskog sela, skriva se kuća kockanja obavijena duhom drevnih običaja. S krovnim venčićima koji se graciozno uzdižu prema nebu, drvena konstrukcija odzvanja tajnama mnogih generacija. Okružena živopisnim drvećem koje mijenja boje sa sezonama, ova kuća nudi igre umjesto molitvi. Unutra, svetlo paperjnih lampi igra preko tatami podova i lakiranih drvenih stolova, dok se tihi žamor igrača spaja sa mirisom čaja i bambusa.


Primakao se da mu šapne i tiho krenuo da priča. Muzika gungula i atmosfera nisu dozvolili da niko sem Karake čuje njegove reči.

Ne znam ni za kakve zelenaše, ali imam ideju. Znaš kako je ovo zapravo svadba i došli su ljudi iz svih krajeva sveta, ogroman broj ljudi. E mogli bi otići do hale sa poklonima i ukrasti po poklon, jer realno nije moguće da sve zvanice donesu poklon verovatno se neće primetiti ako fali par poklona. To je ja mislim prava priča.

(ako Karaka prihvati idemo zajedno da krademo poklone, pratim ga on piše da idemo)

Kad je cuo ideju koju je mladi ninja ispred njega imak da kaze skoro pa mu se slosilo. Bila je to jedna od glupljih ideja ali daimyo je vec bio pun para i svega tako da mu stvarno par poklona ne bi cinilo veliku razliku.

Ugasio je cigaretu te stao na par trenutaka da se odluci zeli li to stvarno uraditi..

hmmmm hajde idemo provjeriti ukoliko nema nikoga razmotriti cu ponudu

Nakon sto je to rekao izasa je iz kockarnice te prepustio njemu da nas vodi posto ja nisam znao put

U putu do ovde smislili su priču da su skoknuli do apartmana po ostatak svojih para. Svakako su bili sirotinja. Sada su se Karaka i on vratili u kockarnicu da potroše i ovo ostalo što su imali.

E moj crni druže kom ni ne znam ime, nismo se niti ćemo se lepo provesti ovde u kockarnici. Kocka je zlo!

Rekavši to novom prijatelju samo je seo za jedan od stolova sa ruletom i uhvatio se za glavu.

Naravno da je kocka zlo, to sam ti odmah na početku rekao, al sad kad smo ovde nema nazad. Ajde srećno u tvom kockanju ja odo za drugi sto.

Ostavio je Tsubasu i otišao za drugi sto, možda tamo bude imao sreće. Uzeo je žetone i stavio ih na odabrani srećni broj. Valjda ovog puta pogodi.

Bacam na broj 32. 25k ryo za ličnu tehniku.

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world307

Ovog puta je raspolagao sa manje novca. Sada je u džepu imao 30ak hiljada ryoa i nije hteo brzo da ih potroši. Njegova taktika je bila sledeća igra na određene brojeve, ako pogodi to je njegov novac puta 35 plus ulog. Igra male pare i tako množi svoje dobitke. Igraće samo 2 broja.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

(svakim postom dobijam 2000ryo od lvla tako da ako izgubim pare ovom taktikom imam infinite money glich)

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world319

Nastavio je da igra u celoj svojoj muci nije hteo da prestane. U jednom trenutku mora da pogodi makar to bilo na kvantitet odigranih partija. Ukoliko odigra dovoljno partija mora jednu da pogodi zar ne? Stavio je žetone opet na iste brojeve i gledao kako se kolo sreće okreće. Svakim krugom igre bio je sve uvučeniji u ovaj porok.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world310

Kako je već sedeo neko vreme promoterka ga je primetila i počastila pićem. Zadovoljan ostao je da igra za tim stolom i baca pare na iste brojeve. Opšte je poznato da na ruletu samo kuća dobija i da obično nameštaju igre, al moraju nekad i da daju. Nemoguće je da se samo gube pare konstantno oterali bi sve igrače, i pročuo bi se loš glas te niko ne bi ni ulazio.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world315

Piće koje je donela je bio neki jeftini šampanjac, ali je makar lepo izgledao. Čaša u kojoj je serviran je bila ekstravagantna, ukrašena kriškom pomorandže tanko isečenom. Gledao je sa vremena na vreme oko sebe na druge stolove da vidi da li iko išta dobija. Da bilo je dobitnika. Izgleda da ga je samo njegova loša sreća sputavala. Opet je stavio pare na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world314

Uzeo je par gutljaja onog jeftinog šampanjca i kad je osetio onaj gorak nikakav ukus samo je ispljunuo pored sebe. U mračnoj kockarnici niko to nije primetio, bogovima hvala. Nastavio je da ulaže malo po malo na iste brojeve. Gledao je u novog prijatelja. I on se zabavljao za svojim stolom. Možda opet da mu priđem? Ma ne neću da ga ometam dok kocka možda se naljuti.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world334

Po koji put nije upalo na njegov broj, ali dokle god ne promaši više od 18.5 puta postoji šansa da sve potrošene pare vrati od jednom. Uzeo je i opet stavio na iste brojeve siguran u svoju strategiju. Neko kada bi ga gledao sa strane rekao bi ovaj čovek je lud, što i jeste bila istina. Ispred kockarskog stola gubio je razumno razmišljanje i obuzimala ga je pohlepa. Za svaku nagradu pre nego što vidi rezultat bi već računao da je njegova dok ne vidi suprotno.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world331

Malo mu je dojadilo da igra iste brojeve zapravo. Hteo je adrenalin hteo je nešto više. Pored istih brojeva odigrao je i posebnu specijalnu opkladu za još veću nagradu. Osećao je broj 16 morao je da bude taj broj! Posle malo premišljanja ipak je ispratio svoju taktiku i dodao pare i na ove brojeve koje je već šest kola igrao za redom da se ne pokaje posle.

Stavlja 25k ryo na broj 16 za nagradu - lična tehnika

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Gambling House - Page 8 #world363

Kuglica se dugo vrtela sve je trajalo u njegovoj glavi kao jedna ogromna večnost. Mlada rospija, kurva letela je od muškarca do muškarca ogromnom brzinom i skakala sa jednog na drugog. Naravno molio se da na kraju završi na jednom od tri muškarca na koje se on kladio. Da u njegovoj glavi kuglica je bila neverna drolja koja je svima štetila i nikog nikad nije usrećila.


Stavlja 25k ryo na broj 16 za nagradu - lična tehnika

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world325

Razočaran u rezuttat sa još nešto malo u džepu nastavio je da se igra za ruletom. Hladan znoj polako je počeo da ga obliva. Na toliko zločina je bio spreman da bi sve pare tako lako potrošio i bacio kazinu u ruke? Ne dobije li ništa do kraja večeri jednostavno će sebi zabraniti ulaz u svaku kockarnicu na svetu. Da to je čak bila mera koju je spreman da uradi. Ako treba ići će od kockarnice do kockarnice svuda u svetu i staviti svoju glavu na ban listu gostiju da ne bi mogao ni ryoa više da potroši u njima.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world326

Oči su mu se izbečile udario je pesnicom o sto. Dobio je opomenu za sledeće divljanje će ga izbaciti iz kockarnice. Pa kako je mogla da se desi ovakva stativa? Jedan broj samo jedan broj? Kao da je bog sam kažnjavao Tsubasu za njegova zlodela i brani mu da ukradenim novcem napravi nešto više. Uzalud je sedeo tu ako je to slučaj, a ako je sve ovo samo puka slučajnost baš nije imao sreće. Opet je stavio pare na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world318

Promoterka je opet obišla njegov sto i zadovoljno se nasmešila. Dosipala je onaj jeftini buđavi šampanjac. Ovog puta ga neće ni okusiti.



Želja da dobije je bila veća od straha za gubitkom novca! Nastavio je da igra! Kocka mu je ušla u krv!

Opet isto!

Da li ću konačno dobiti? Skoro deset rundi nije pao moj broj?! Da li će me matematika i taktika izdati?! Da li je sve ovo namešteno?!

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world336

Krenuo je u sebi da računa koliko je ukupno para potrošio u kockarnic i zapitao se za svoje mentalno zdravlje. Ako svako kocka istom željom i voljom kao on i ako svi imaju slično iskustvo sa ruletom, onda je kuća u ogromnom profitu. Da ja otvorim svoju kockarnicu u budućnosti? Da to mi je cilj da otvorim kockarnicu u svakoj oblasti sveta i postanem ultimativni tajkun - kapitalista - daimyo! Time će mi biti jedan od ciljeva.

Tsubasin unutrašnji monolog bio je simpatičan ali malo nerealan.

Bacio je opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world309

Koliko je potrebno za otvaranje jedne kockarnice? Koje papire i kakvu zaštitu kockarnici treba da nabavim? Moram postati mnogo moćan da bi nešto tako izveo. Krađe u ovom svetu su bile redovne. Sada mu je pred očima konačno svanulo. Pa ovo je jedina uspešna kockarnica za koju je znao. Nalazila se u barijeri u kojoj ninjutsu nije dozvoljen. Koliko je zapravo daimyo bio moćan kada je imao pristup takvoj moći? Da li je set za čaj zapravo dobar poklon za toliko moćnog čoveka?

Bacio je opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world317

Videvši broj šesnest planuo je u sebi.

Gde si bila kad si mi trebala 16. mrtva!

Igrači koji igraše za stolom sa njim ismejaše mu se u facu. I treba da mu se podsmevaju kada je nastavljao da igra a ništa nije dobijao. Samo je gubio pare.

Kad mi se već smejete možete da častite cigaretu.

Neki starac koji je bio sa njim za stolom mu dade cigaretu i ovaj je zapali da se smiri.

Bacio je opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

EDIT: Roleplay mi je bio previše kratak preumoran sam.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world307

Ponestajalo mu je nade da će ikad išta dobiti. Plan je sledeći: Odigraće pored ove još četiri ruke i ako ništa ne dobije udaljava se od kockarnice i odlazi na trg. Ako nešto dobije sve pare koje dobije stavlja na crtu i pokušava da dobije još više. Valjda će tako nešto postići. Pušio je onu cigaretu sa zadovoljstvom. Pomogla mu je da se vrati u realnost i konačno da sebi ograničenje na količinu para koju će potrošiti na ovom prokletom mestu.

Stavlja opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world319

Po planu još ova i tri ruke su mu ostale da odigra. Stvarno je bio razočaran u svoju nerealnu količinu nesreće.

Ostalo mu je još par poslednjih dimova cigarete. Gusti dim širio se po kockarnici, nije bio jedini koji puši. Neko ko bi ušao od spolja bi bio dočekan smradom znoja i duvanskog dima koji su zavisni kockari proizvodili. Pojedinci su bili pijani i bazdili na alkohol. Što je vreme više prolazilo to je cela atmosfera bila jadnija i tužnija.

Opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world321


U svojoj glavi smanji je broj ruku koji će odigrati. Sve manje nade je imao u dobitak. Još samo ova i sledeća ruka i kupi se i odlazi. Količina ruku koje je odigrao bila je dovoljna da ga dileri igara i promoterke zapamte pa će to poslužiti kao odličan alibi ako se nešto desi. Ovaj mladić celo veče je kockao, rekle bi kada bi bile pitane. Savršen rasplet situacije. Možda ove pare nisu toliko loše potrošene? Lepo se zabavio ako se stres može svtrstati u neku vrstu zabave i potrošio vreme ako ništa.

Opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world318

Ovo je bila poslednja ruka koju će odigrati. Svu nadu koju je mogao da skupi ulozio je u ova poslednja dva zetona. Mora makar jednom da prodje majku mu.

Idem posle ovog bacanja, ne mogu vise smorilo me je.

Pred drugima je drzao tu sliku ozbiljnosti i bola u kurcu dok ga je debelo peklo koliko je para zapravo bezvezno potrošio u kladionici. Stavio je svoju opkladu na tablu ispred njega i otišao do wc. Kada se vratio rezultat je bioo...?!?!

Opet na iste brojeve.

26 - 1000ryo
0 - 1000ryo

(Objašnjenje kako mi nije ponestalo novca: Svaki post daje 2 lvla -> 2k ryo, a ja bacam 2k ryo po postu)
(Balans: 6250ryo)

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world308

Meni se nije posrećilo večeras! Prijatno veče želim.

Poklonio se pred kockarima koji su ostali tu za stolom još da ga vrte. Zaputio se prema trgu gde će jednostavno da se utopi u masu i možda sazna neke nove informacije o trenutnim dešavanjima. Pitao se gde je njegov saborac, neću mu otkriti sada ime u roleplay. Možda bi bilo bolje njega da potraži, ali za sad će se držati prvobitne ideje i otići na trg.

Ma tako je bre idemo !

Povuce viski koji je bio kraj njega, nije mogao da veruje da je sreca konacno pokucala na njegova vrata. Vrednost nagrade koju je izvukao je defitivno bila dovoljna da isplati svu kolicinu novca koju je prokockao do sada. Nije mogao da veruje da je uspeo posle toliko pokusaja da osvoji, celokupno raspolozenje mu se dosta popravilo zbog ovoga. Sada je mogao na miru da nastavi da se provodi na vencanju ili ipak... Imao je prostora sada da nastavi da se kocka po malo i da uziva ovde. Ulozio je pare na neke brojeve, pripalio cigaru i glumio gazdu, ko sto i jeste.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world315

Jos jedan pogodak, vise nije ni pravio preterane reakcije. Osecao se kao pravi gazda, kao da je ovo nesto normalno za njega. Suma novca koju je poceo da vraca je postajala sve veca. Sreca je definitivno ponovo na njegovoj strani, ovo je vec bio osecaj koji je Reo cesto osecao, nadmoc, uzivanje. Nije imao nameru da prestane sa ovim, ako je bilo sansi da jos vise poveca svoj novac na laki nacin, defitivno ce to uradit. Obratio se konobarici, te ulozio svoj novac na odredjene brojeve i cekao tocak da se pokrene.

Mala, daces mi jedan dupli ovde.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world306

Hladni pogled koji je imao dok je video kako loptica pada u polje koje on nije imao je prekrio gusti oblak dima od cigare, uopste nije reagovao iznenadjeno, bio je svestan da ne moze svaki put da dobije. Ubrzo je stigla i konobarica sa duplim viskiem, nakon sto mu ga je posluzila namignuo joj je, jer je bila dobra da kazes, a to do sada nije primetio, jer je previse bio zanesen kockarskim duhom.

Hvala, uzmi i sebi sta ces popiti.

Nakon sto je to rekao konobarici, uzeo je cipove i ulozio na svoje brojeve, te cekao sta ce sudbina sledece prirediti.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world312

Promasio je opet, nije ga uopste vise to nesto preterano doticalo. Bio je bas u fazonu da sedi ovde i da iz dosade udara po ovome, nije se nadao ni cemu specijalnom, ali sto da ne. Gledao je okolo ljude koji su igrali, sada je imao vremena time da se bavi, posto svojih vecih problema sada vise nije imao. Mogao je da primeti da je postao glavna tema i faca ovde, otkad je ubo toliku nagradu. Verovatno je i ranije bio jedna od glavnijih tema, jer je najvise para trosio i blejao ovde. Popio je par gutljaja viskia, te ulozio novac i cekao dalji ishod.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 8 #world318