Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gambling House - Page 9

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gambling House

First topic message reminder :

Gambling House - Page 9 G9BcvQz

Gambling House - Page 9 HUGmGmk

U zabačenom kutku tradicionalnog japanskog sela, skriva se kuća kockanja obavijena duhom drevnih običaja. S krovnim venčićima koji se graciozno uzdižu prema nebu, drvena konstrukcija odzvanja tajnama mnogih generacija. Okružena živopisnim drvećem koje mijenja boje sa sezonama, ova kuća nudi igre umjesto molitvi. Unutra, svetlo paperjnih lampi igra preko tatami podova i lakiranih drvenih stolova, dok se tihi žamor igrača spaja sa mirisom čaja i bambusa.


Ni jos jedan poraz nije mogao da spusti duh koji je trenutno Reo imao, gledao je sada vise okolo koga ima i da se neka interesanta curica nalazi ovde, nego sto je paznju posvecivao ruletu. Osecao se nadmocno nad njim, neki subjektivni osecaj je bio kao da je on veliki zid koji se nalazi iznad ruleta i drzi ga u sakama. Ispijao je poslednje kapi duplog viskia, vec je pocelo pomalo da ga radi, nije hteo vise da nastavlja sa njim kako se ne bi napio i pravio cirkus, sada kada mu je sve islo po planu. Ulozio je novac i bio spreman na sve.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world323

Jos jedan poraz u nizu je usledio, vec mu je sada bilo malo cudno kako je moguce da bas ovoliko masi. Njegovi brojevi su bukvalno tu bili izmedju, usao je broj koji se nalazio izmedju dve vatre. I dalje, to nije bilo dovoljano da bi se nesto preterano stresirao zbog toga, odlucio je da poruci sada neku kiselu vodu sa limunom. To ce mu biti sasvim dovoljno dobro da se polako krene trezniti, odigrati jos koju dok traje proces dolazenja sebi. Valjalo bi malo i nesto drugo da radim na ovome vencanju, a ne samo da kocka. Stavio je ulog na svoje brojeve i cekao.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world316

Nazalost, promasio je opet, zaista je bilo cudno kako brojevi padaju ovako blizu jednih drugih, a nista da se desi da ubode. Lagano je ispijao kiselu vodu sa limenom i polako dolazio sebi. Zapalio je jos jednu cigaru, te odlucio da jos malo kocka i da se razilazi polako sa ovim. Nije vise imao ni snage da gleda u ovo i pocelo je polako da ga smara, sada kada malo bolje razmisli nije video Nea sve ovo vreme, ko zna gde se nalazi, mozda ne bi bilo lose da ga potrazi i malo se zadrzu sa njim posle svog ovog vremena.

0,1,6,13,14,28,33,25,23,21

Po 1000 na ove brojeve.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world303

Nisam dugo bio ovdje.
Miris alkohola i dima od lula je ispunio atmosferu ovog mjesta, koji daje šarm ili repulsnost u zavisnosti od gosta.

Navijanje igrača nije nikada prekidalo osim povremenog plača gubitnika.

Uskoro ću da im se i ja pridružim u svečanostima.

Nakon što sam uhvatio konobara i naručio moju pratnju za večeras sjede za jedan od stolova i čekam svoj red.

Brojevi su latili naokolo ali rjetkost je bila da iko izvuče veliku nagradu ili sumu iz kasina.

Ali kad su takve sitnice ikada bile bitne Takumi? Jedino što je njemu bilo bitno je da se zabavi.

"Crvena boja je moj drug hajmo!"


Zavrtvši rulet da vidi na čijoj je strani današnja sreća isčekujem rezultate koji su sve samo ne u moju korist.

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world328

Znao sam ovo je namješteno ne samo da isisa tvoju dušu već i dušu vaših bližnjih.
Pa sad niko nije postao pobjednik iz prve zar ne?

"Neće me ovakav gubitak zaustaviti, dok god ne postanem neko dovoljno bogat i za sledeću generaciju."

Ovaj put sam siguran da će crveno da prevlada nad crnim.

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world315

"OHOHO! Jesu li me ovo nebesa čula pa ispunjavaju moje želje? Ako je tako onda moram da ću dobiti debelo u skorije vrijeme."

Idemo ima da od para ovdje izgradim malo selo .
Pa sad možda ne sve baš na selo treba malo i meni novca ipak imam svoje potrebe.

Ma neće se niko ljutiti ako su moje pare zato idemo da to ostvarimo .

1000 ryoa na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world319

"Pa bože moj kada ide ide."

Ko bi stao na ovakoj šansi da se obogati kao jedan od tih daimyoa možda sad ne vjeruju u mene ali pokazaću ja njima nisu oni spremni za ovaj comeback.

"Udrimo dok je još željezo vruće."

Hajmo još jedan put, zavrtim ruleta osjećanjo kao da mi je majka draga i rezultat . . . . . . .

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world323

Malo sam se zeznuo zadnji put zavrtio sam rulet a nisam stavio ulaganje u koja bi da se kladim.

Dobro je pa sam dobar sa butlerom ruleta pa nijje se puno ljutio.
Sad će da Takuma izvuče novac iz rupe.

Kada je ovo vrijeme dana noć počne da pada pa u čast mjesecu neka sada bude u crno.

1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world318

Pa šta reći a ne pustiti suze radosnice. Možda su se zvijezde poredale u moju korist iskreno ovo je nevidjeno.

Kada se ovakva sreća nadje ljudi kupuju kamenje jer je rečeno da će naći skupocjene kristale.
Sad je vrjeme da se obogatim u mojoj karijeri nisu svjesni.

Samo se nadam da me neće izbaciti ako počnem previše pobjedjivati.

1000 ryo na crno

Nešto mi se rulet zaglavio pa su ga malo podmazali izgleda da od onolikog vrtenja se istrošio....

Malo sam se zeznuo zadnji put zavrtio sam rulet a nisam stavio ulaganje u koja bi da se kladim.

Dobro je pa sam dobar sa butlerom ruleta pa nijje se puno ljutio.
Sad će da Takuma izvuče novac iz rupe.

Kada je ovo vrijeme dana noć počne da pada pa u čast mjesecu neka sada bude u crno.

1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world327

Ju ka ne dobi srčani šta je ovo mora da su ga previše podmazali pa se brže okreće.

Ako je tako sad će mo mi to da regulišemo sporije vrtimo više novca tovarimo.

Da vidimo kako će sad da izadje mislili su da se mogu odbraniti od moje tehnika sa ruletom? Heh u snovima.

Misle da mene mogu da nasamare e pa daleko od toga momci.
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world315

Auuu pa ovo mora da je neka šprdnja na moj račun. Ali već je dva poteza za redom bilo crveno sad će definitivno da bude crno zar ne.

Usput trba nam nova tura pića ono je već otišlo. Vrjeme teče kad se kocka, eto nešto novo naučimo svaki dan.
Hajmo sudbino sad je red da ja pobjedim zar ne onda neću da oklevam.

1000 ryoa na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world322

Vidi se ko zna o čemu priča kad neko dolazi da se kocka trebali bi da se konsultuju kod mene ako hoće da pobjede.
Ček ovo stvarno možda bude validna biznis ideja ne samo da nebi trošio svoje pare već bi trošio i tudje i to uz njihovu zahvalnost.
Bože očemu ja pričam izgleda da mi je alkohol došao u sistem.

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world336

Kako sam se fino ispromovisao samo da izgubim pa ima da se pokopam od sramote.
Jao šta da radim nemam drugog izbora nego da pobijedim ovog momenta. Sad ću im pokazati ko je baja ruleta.
Neće oni mene presankati tako lako grdno se varaju ako vjeruju da sam takav tip osobe.
Idemo u crveno kao nebo pred zalazak sunca

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world302

Pa dje baš keca nadje. Joj ne znam kako se jedan čovjek može oporaviti od ovakvih katastrofalnih gubitaka kao mojih. Mora da sam jednostavno gradjen drugačije od ostalih kockara.

Kad bi posustao zb og ovoga pa Takuma nebi bio Takuma.

Idemo u nove pobjede sad kad je se crno zaredalo ima sve više šanse da bude crveno.

crveno 1000 ryoa

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world317

O tome ti ja pričam nisam ni ja rodjen juče.

Znati svoj put oko ovakvih igri se može nazvati i odrejenim treningom za mlade shinobije koji će da budu izraženo dobri u tajnim misijama pod transformacijom.

Nije kao da ja ne mogu stati da se kockam. Ja mogu prekinuti kad god hoću jer ovo mene jednostavno ne nosa tako.

1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world322

Opala ko još ne vjeruje u moje sposobnosti prava je budala dokazano je opet i opet da sam majstor za bacanje para.
Šta bi moja majka pomislila kad bi znala da se kockam sa svojim parama, sto posto bi me pretukla pred smrt sa šibom iz vrta .
Dosta razmišljanja o tako neprijatnim stvarima kad smo na redu da zavrtimo ovo kolo sreće.

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world323

Mislim jesu li rječi uopšte potrebne više biti izgovarane za ovakve maestralne poteze kao što su moji.
Ako djeco dosad niste naučili samo imitirajte čika Takumu i biće sve bajno.
Ako idalje ne podje za vašom rukom samo što je bitno da ne odustanete prije vremena.
Još jedna stvar uvijek nosite sa sobom dosta sreće u djepu.

1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world319

"Da Da stavite pare na tu hrpu tamo"
Uz pomoć dobrih momaka iz kasina sam lako transportovao novac od dobitaka sada jedino što je ostalo na ponavljamo ovu rutinu dok se ona hrpa ne udvostruči ili čak utrostruči ne treba u ovakvim situacijama ni biti previše skroman.
"Vrijeme je novac zato ga netreba traćiti nego početi zaradjivati uz pomoć njega."
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world312

Vrjeme je od esenca moji studenti gledajte vrlo pažljivo kada prinosite novac dileru uvjek mu ih predajte sa govorom tijela koji mu izjašnjava da bi mu trebalo biti drago što drži vaš novac u ruci.
Ako se ne ponašate tako, koliko god bogati oni će vas vidjeti kao ispod sebe i to je nedozvoljivo.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world309

-Kako god pokušali da namjeste rulet nisu uspjevali da omanu pobjednički pokret koji bi Takuma izveo.
Počela je da ih hvata blaga panika šta da urade u ovom slučaju, je vjerovatno što im je išlo kroz glavu.
Svakim okretom ruleta nova legenda je se stvorila pod imenom Takuma, sada je samo on sam sebe mogao da zaustavi.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world335

Mora da je pokupio neku ludu sreću dok je dolazio vamo jer ovo što je se dešavalo ispred njihov očiju nije mogla biti realnost, možda su opet otrovani. Jednostavno su prekinuli da se trude da razumiju kako ovo radi. Mora da je upitanju neka iluzija jer ljudi su počeli da pružaju ponude da mu uzmu tu tehniku sa ruku.
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world304

Pa sada je već dosadio i bogu i narodu jer se nikada nije mjenjao njegov konačni ishod koji je uvijek bio pobjeda. Kada bi mogli stavili bi ga na sto da ga mogu izučavati na biološkom nivou, i saznati kako on to tačno radi. Ali nažalost za njih to su samo bile prolazne misli koje nisu značile ništa u lice realnosti.
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world311

Konačno se desilo čudo koje se neće zaboraviti do sledeće nedelje naveče Takuma je upravo izgubio!
Ovo je bilo mandatorno naravno nije se moglo uvijek pobjediti period lapsa u odluci dolazi svakih 8 ili blisko poteza. Svoj sledeći potez trebao je dobro da iskalkuliše da bi nastavio pobjedjivati kao do sad.
1000 ryo na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world334

Moram biti iskren izgleda da sam ispucao svu svoju sreću ali to nije bio bitno nisam igrao za pare i ovako i onako. Sledeći potez ide na crno pa bože moj šta bude, bude.
Ljudi naokolo su se divili njegovoj hrabrosti, kako možeš nastaviti bacati pare nakon dva gubitka kao ništa.
Šaputali su naokolo "....ovaj mora da je poremećen...."
1000 ryo na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 9 #world308