Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gambling House - Page 7

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gambling House

First topic message reminder :

Gambling House - Page 7 G9BcvQz

Gambling House - Page 7 HUGmGmk

U zabačenom kutku tradicionalnog japanskog sela, skriva se kuća kockanja obavijena duhom drevnih običaja. S krovnim venčićima koji se graciozno uzdižu prema nebu, drvena konstrukcija odzvanja tajnama mnogih generacija. Okružena živopisnim drvećem koje mijenja boje sa sezonama, ova kuća nudi igre umjesto molitvi. Unutra, svetlo paperjnih lampi igra preko tatami podova i lakiranih drvenih stolova, dok se tihi žamor igrača spaja sa mirisom čaja i bambusa.


Videvši da se momak konačno osvestio, bio je srećan zato što je uopšte uspeo konačno da ga probudi. Čuvši da je otrovan , nije reagovao previše na to , i dalje je mislio da se napio od alkohola ali da mu je glupo da prizna.

"Ne ne , ne treba mi tvoj novac , samo sam uradio ono što bi svako uradio u mojoj situaciji"


Prolazio je kroz kosu rukom, gledavši kako je momak izvadio ogromnu količinu novca, mislim nije bila baš ogromna pošto je za Taiseia to bila sića ali opet.


"Inače, ja sam Taisei. Odakle ti ovde?"

Plakalo mu se kao da ceo onaj stunt koji je uradio pre nekoliko sati bio uzaludan. Sve je ostavio u kockarnicu. Hvala Bogu pa je imao osecaj straha i novac mu je bio vredan. Stao je tu na zlatnoj granici. Ostao je na 100k ryo što je dovoljno da pruži sigurnost u vremenima što dolaze. Plakalo mu se.

Daj mi nešto da popijem i molim te flašu otvaraj preda mnom.

Tražio je zatvoreno piće i plakao nad stolom za rulet.

Nakon sto je pice stiglo, zapalio je jos jednu cigaru. Nije imao vise da kocka, to jest imao je nesto, ali to mu je bukvalno bilo poslednje sto je ostavio za zivotom. Kad malo bolje razmisli, ovo je definitvno mozda jedan od najgorih dana koji su se desavali u njegovom zivotu. Nakon sto je cuo ime od momka koji se presdstavio, odlucio je i on da mu kaze, jer je znao osnovne manire, prvo da se predstavi, a onda da pita drugu osobu.

Drago mi je Xine, moje ime je Reozaku. Tesim tugu alkoholom sada i pricom sa tobom, sve sam zivo potrosio ovde.

"Pokušao sam svoju sreću ovdje kada sam pao u nesvijest. Očekivao sam da se nešto sprema ali nisam očekivao da će ovako veliki broj ljudi biti otrovan."

"Ne znam kako da se zahvalim ali trebali bi da se sklonimo odavde i saznamo više o situaciji."
Izgleda da je baš kritično vano po buci. I moram da saznam ko je ovo uradio da mu vratim troduplo.

Brzo mi mozak radi kao munja da bi znao gdje da idem. Kud sad?

Ipak nakon duze konverzacije sa ovim likom Xin je ipak bio zadovoljan novcima koje je dobio ipak bilo mu je svejedno za njega, Slušao je priče ovog covjeka ali ipak malo se sažalio ipak mozda u nekom slucaju odlucio je da mozda pomogne ovim covjeku te dadne neke novce ipak omeksao ga je dovoljno te je sacekao sta ce mu alje reci.

Upitao ga je:
Reozaku daj ispričaj mi dodatno koliko si para pukao na ovo

Konobarica donela je flašu vina i pred njim prvi put u nenašeti pampur zabila ekser i otvorila. Užiovao je u tankim notama belog vina dok je slušao o tuđoj nesreći. Ostali ljudi za stolom pričali su o tome koliko su izgubili a ne koliko su dobili. Najpametnije mu je bilo da prestane da igra, što evo sada i jeste, ali ga je vuklo da nastavi. Možda nešto dobije? Ma neeee nema šanse da se dobije...

Au druze moj ne pitaj, mislim da je vrednost oko pola miliona. Vidim da si dosta mlad, ali to ti je otrplike vrednost dve dobre kuce.

Ni sam bukvalno nije znao koliko je para potrosio ovde, ali ova svota nije bila nista preuvelicana. Nadao se da ce se ovaj mladic sazaliti na njega na neki nacin i da ce uspeti nekako da ga ubedi da mu dadne nesto para. Cak i da mu da pare, razmisljao je dodatno o tome da li da nastavi sa ovim kockanjem ili da zadrzi u bude pametan.

"Aj, aj polako care"

Reče Taisei sa osmehom gledajući momka kako je bio nekako uznemiren, nije tačno znao šta mu se dešava i nije mu uopšte delovao pijano. Ne odgovorivši na njegovo prvo pitanje, oprostio mu je jer mu je delovalo kao da je i dalje u nekoj vrsti šoka pa je odlučio da se obrati ponovo.

"Kako se zoveš? I mislio sam , odakle ti na ovoj svadbi , ne ovde?"

"Inače ime mi je Takuma Shoda chunin iz zemlje vatre, mislim da me je prijatelj stavio na listu pa sam preko njega ušao na vjenčanje."


"Je li tebe iko otrovao i možeš li mi reći više o situaciji vani."


Gledajući oko sebe vidim da nisam jedini u ovoj situaciji. Otkud dalje sad da idem jesu li nam ušli u apartmane.

"Ne znam šta bi radio da tebe nije bilo?"

Xin je sjedio pored Reozakua te je slusao njegovu jadnu pricu u zadnji slucaj ozbiljno ga je pogodilo i osjećao se ozbiljno te se nadao da ce ostati dodatno ovdje na ovom mjestu kako bi se sa Reozakuom dodatno upoznao te pomogao i njemu u narednim pticama ipak bilo je zanimljivo te se nadao da ce mu ovaj steriji covjek pomoci kako bi naucio neke stvari od njega ali ipak sazalio se te je polako cekao sta ce jos reci

E moj druze, nema meni pomoci. Bolje da ides odavde, jos cu te uvuci u isti problem kao i sebe. Ajde, ajde zivot je pred tobom, jos si mlad i zelen. Zelim ti sve najbolje u zivotu.

Rekao je to sa tuznim izrazom na licu, nadao se da ce na ovaj nacin uspeti da izvuce neko sazaljenje od mladica u novcanom smislu, te tako da se izvadi iz ove situacije, Zapalio je jos jednu cigaru, ispio viski koji je bio za stolom i cekao da vidi reakciju od Xina.

Kako je Takuma pričao neke nepovezane stvari , Taisei je opet shvatio da se on najverovatnije jako napio, ništa ga nije razumeo. Gledao ga ja mirno sa malim osmehom, kao da razume njegovu situaciju.


"Mm da , mislim ne. Nemam pojma o čemu pričaš, al aj srećno tebi i pazi na alkohol sledeći put"

Okrenuo se i krenuo ka recepciji usput mašući novo stečenom poznaniku. Usput je video čoveka kog je viđao celo veče tu , po njegovom ponašanju mu je delovalo da mu ne ide baš najbolje , pa je odlučio da ga malo počasti, bacio mu je kesicu sa 10k rya.(Reozakuu)

"Eto prijatelju od druga Taiseia, da se povadiš. Srećno"

Gambling House - Page 7 Tumblr_mwa6pd50xp1t129zqo4_250

Xin je odlucio kao dobra osoba slusao je priču ovog lika koji je stariji od njega mislio je da je i on jako dobra osoba kao i Xin iako je kockao Xin se osjećao lose jer mu je ozbiljno bilo zao radi ovako lakog zaradjenog novca jer je ipak on to uradio sazalio se na Reozakua te je dio tog novca odvojio za njega i dao mu vrecu novca bez iko da vidi
(165k)

Dobro pazi sta radis sa time. Ipak ja moram ići vidimo se nekom drugom prilikom Reozaku..
Cuvaj se!!

Nakon čega se okrenuo i brzo otisao

Nije mogao da veruje, veliki smesak mu se odjednom pojavio na licu, svota novca koja je krenula da stiza ovim kukanjem je bila ogromna. Izgleda da je i jedan deckic po imenu Taisei takodje cuo njegovo jadikovanje i muku te se sazalio na njega. Ipak, svota novca koju je Xin ostavio je bila nenormalno veca od druge strane. Pohlepa je bila sve veca u njemu.

Hvala momci, vas sam duznik.

Iako je ovo rekao, u sebi se mislio da su ovi ljudi mozda i ludji od njega, jer su tek tako dali pare Reu, a ne kocki. Nastavio je samo da igra, kada su otisli.

25k. na nagradu 4, broj 0

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world301

Dovoljno je proveo vremena u kockarnici. Izašao je na ulicu. Video je da su stražari uzrujani i jure ka kapiji da je osiguraju. Zatvoreno smo.

MENDOKSAI!

Zaputio se prema kapiji da se raspita sa čuvarima šta se dešava. (iako je deo priče znao) Naravno da će zabrinuti šinobi biti savršena uloga za igranje.

Izgleda da me Taisei nije svatio šta sam mu htjeo prenjeti nema veze zahvalan sam mu ako ga ikad nadjem u lošoj situacji pokušaću da mu pomognem.

Sad bi trebao da saznam više o situaciji.  Prva lokacija koja bi trebala da se provjeri su apartmani.
"Nadam se da nisu našli moj keš ......"

Neću više da gubim vrjeme ovdje.

Vraćam se nazad u kockarnicu. Ljudi su se nešto razbežali, još nisam pohvatao šta se sve izdešavalo. Jel pala neka prosidba, il je neko pao? Saznaću svakako uskoro. Pažnja mi je trenutno bila na kocki.

Ushićen, vadim 25 hiljada ryoa. Glasno govorim

'Osam!'

Dok stavljam pare na sto. Igram za nagradu broj 4 ako nije očigledno.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world333

'A nisi me dobro čuo jel'

Gledao sam u gospodina koji je vrteo točak. Gledao me je smoreno, nije prva budala na koju je naleteo ovde. Vadim još para, teška srca al život ide dalje. 50k. Dal će biti dovoljno. Ma ajde šta.

'Osam i devetnaest.'

Rekao sam gospodinu, te sam ostavio svoj ulog na sto. 25k ryoa na te brojeve, nagrada broj 4.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world305

Sa poslednjih 100k u džepu, malo obeshrabljen ali odlučan da pobedim, bacam kocku. Dal ću imati da jedem sutra ko će ga znati, al snaći ću se, uvek se snađem.

Gledao sam brojeve, pokušao da ih pažljivo izaberem. Tri, sedam, devetnaest i dvadeset osam. Raspodeljujem pare, govorim gospodinu sledeće

'Tri, sedam, devetnaest i dvadeset osam. Ako prodje ne vraćam se ovde više nikad.'

Već sam zažalio al bilo je kasno da povučem oplkadu. Sve ili ništa. Nagrada broj 4. Na sva 4 broja bacam po 25k.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world331

Ma kakva crna kocka care. Ovo je za mene bilo to. Gotovo, ende, finito, auf wiedersehen. Što sam se kockao, kockao sam se. Nije mi išlo pa nije. Pognute glave, izašao sam napolje iz kockarnice.

Tek sad se mogla osetiti njena posledica i koliko može uticati na ljudski duh. Sve u svemu, negativno iskustva a tek kad vidim šta se napolju dešava..

Gledao je kako ljudi padaju u nesvijest sami od sebe, vjerovatno je bilo od alkohola ili trovanja hranom. Drugi ljudi du priskakali u pomoc tako da nisam bio potreban. Odlucio sam jos malo okusati svoju srecu.


Pa da nastavimo

Rekao je dol je stavljao cipove preko broja 21, 24, 7. Sve ili nista mislio je dok ga je polako hvatala panika

Ljudi su se skupljali oko stola ne bi li vidjeli kako ce se zavrsiti ulog je bio velik.


Nagrada 4   25k ryo  ( 75k ryo stavljam po 25 na 3 broja )

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world305

BALANS: 126,250 - 25000
(veći u odnosu na predhodni put zbog lvlup)

Došao je u kockarnicu po drugi put ali sada sa novim izgledom. Naravno niko ga nije prepoznao i jednostavno je ušao da se opusti i zavrti koji sto. U kockarnici kao da su ljudi bilo izolovani od dešavanja koja su se odvijala napolju. Možda i najbolje mesto za skrivanje posle trga. Hteo je da se otarasi svog ryo-a koji je imao da ima što manje dokaza da je nekog popljačkao.

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world328

BALANS: 101,250 - 25000

Kolo sreće nije bilo na njegovoj strani, brojevi čak nisu ni bili blizu. Polako je gubio nadu, ali je nastavljao da baca pare na isti broj ne bi li ga u jednom trenutku dobio i otišao sa nagradom. Cela situacija u gradu sada je bila nebitna, njegov ceo svet bio je točak sa šinom za kockicu i smotano ofarban jeftinim bojama. Valjda mora nekad nešto nekad da dobije, ne može samo kuća da dobija?!

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world305

BALANS: 76,250 - 25000
(veći u odnosu na predhodni put zbog lvlup)

Nakon dve vredne izgubljene ruke, prišla mu je konobarica da ga ponudi pićem, jer uvide da je profitabilan gost. On devojku sa osmehom odbi jer nije mu trebalo osveženje sa sokovima i alkoholom, već sveža nagrada!! Uzeo je svoje žetone i opet ih postavio na isti broj onako očajan što mu novčanik postaje sve tanji i tanji.

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world310

BALANS: 51250 - 25000
(veći u odnosu na predhodni put zbog lvlup)

Demoni kocke polako su krenuli da ga obuzimaju. Sve pare dade na kocku! Ostalo mu je samo 50k ryo što je bilo dovoljno za nekoliko nedelja namirnica i smeštaja. Budala, on svoju sigurnost u svetu, novac menja za imagirnarnu šansu da nešto dobije. Izgleda da je stvarno imao veliki problem sa kockom, budaletina.

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Gambling House - Page 7 #world361

BALANS: 51250 - 25000
(veći u odnosu na predhodni put zbog lvlup)

Prošli ulog nije stavio na vreme i nije bio priznat. Hvala bogu nije ni palo na njegov broj. Jednostavno je nastavio istom taktikom ne bi li konačno dočekao da se njegov broj i broj na tabli poklope. Metalna kuglica podsećala ga je na prevrtljive žene rospije, kakve je mogao samo da mrzi. Ova je čak imala trideset i sedam ljubavnika od broja 0 do broja 36.

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world330

BALANS: 26250 - 25000
(veći u odnosu na predhodni put zbog lvlup)

E sad stvarno poslednje pare je dao i daće na kocku. Srce krenulo je da lupa nesrazmernim taktom, nasumično - aritmija ga je hvatala. Adrenalin i dopamin prštali su kroz njegovo telo i terali ga da nastavi. Ovo će mu biti poslednja ruka. Da li će dama lakog morala, kuglica da stane baš na njegovu kockcu? Šta će se desiti? Samo Bog to može znati.

NA BROJ 16, 25k ryo, nagrada broj 4.

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world301

Karaka ljutito gleda kotač ruleta u kockarnici, gdje su 75,000 ryoa nestala u gubitku. Njegovi pogledi su oštri, a lice isprepleteno nezadovoljstvom dok se oko njega čuju šapti i zvukovi kockanja. Osjećaj poraza čini prostor gušćim, a Karaka teško prikriva svoje nezadovoljstvo. Kroz dim cigareta i miris novca, on se suočava s trenutkom odluke - odlučuje se povući iz kocke. U tom trenutku, ljutnja mu pulsira kroz vene, ali umjesto riskiranja više, odlučuje se povući iz igre, svjestan da nije vrijedno truda.


Ustao je sa svog mesta za ruletom i prišao čoveku koji je pre samo par kola izgubio mnogo veće pare od jednom nego što bi Tsubasa ikad stavio na jedno kolo.

Prijatelju? Zašto smo tako laki sa novcem? Sve izgubišmo i dadosmo na kocku! Nečuveno. Toliko pameti, a toliku glupost radimo!?

Tražio je u nekom utešne reči nakon što je sve pare protraćio za ruletom.

Gledao je nesretnika iste sudbine kako jadikuje predamnom, izgleda da je i on izgubio vece pare.

Sta ces nekad dobijes, nekad izgubis. Sve je to igra na kraju dana nemoj da te to previse pogodi.


Rekao je brojeci preostale novce koji su mu bili potrebni za svakodnevne stvari.

Pa sta se izdesavalo sa ovim ljudima ? Svima je odjednom pozlilo malo mi je sumljivo to.

E  brate, stvarno ne znam šta se moglo desiti. Par sati nakon što sam došao u gradu se digla frka, čak ni smeštaj nisam našao, neupućen sam. Kad sam prošao pored kockarnice bilo mi je čudno što radi pa sam morao da uđem i zavrtim rulet.

Ispričao mu je kako je uopšte dospeo u kockarnicu. Devojke promoterke su delile piće na ajnceru po principu uzmi sam dok prolazim pored tebe. On uze čašu šampanjca. Samo je stavio na prostor namenjen za njegove stvari odmah ispred njega da izgleda zajebanije, nije hteo da kuša piće. Jeste da je on trovač, al ko zna kome još to može da padne napamet. Pravi šinobi uvek kod sebe ima čuturicu sa vodom i sendvič svoj domaći njegovih ruku delo.



Moguce je da imamo uljeza i to da netko pokusava sabotirati svadbu. Vidio sam mnostvo zastitara kako ushitreno idu uokolo u potrazi za necim ili nekim. U svakom slucajucaju ja sam ovdje od kad sam stigao tako da imam poprilicno jak alibi

Rekao je dok je dok je gledao u momka ispred sebe. Zatuklo ga je to sto je puko pare ali mlad je on jos shvatiti ce kad tad da nije sve u parama.

Sramota. Kako se to moglo desiti na daimyovoj svadbi. Ni pare izgleda ne mogu da kupe sigurnost. Ceo sistem je korumpiran.

Izdahnuo je.

Imaš li možda cigarete? Daš jednu ako imaš nisam dugo.

Muka ga je naterala da opet posle dužeg vremena dobije želju za pušenjem. Nije bio pušač, gadio se cigareta, ali kada život postane toliko težak, gorak lošeg ukusa cigareta u odnosu na njega postane slatka i utešna.

I ja kazem strasne stvari se događaju, stavise ne znam jesmo li uopce sigurni ovdje uz sav taj haos i pometnju tko zna sta se jos moze desiti.

Dok je to govorio vadio je paklu cigeteta iz đepa uzeo je jednu cigaretu ta ju stavio na usne i zapalio nakon toga okrecem otvorenu paklu prema momku ispred mene i cekam da izvuce jednu.

Uzeo je cigaretu iz otvorene paklice koju ovaj držaše u ruci. Veštim pokretom ruke zapalio je cigaretu jako starim upaljačem na kremen, koji je morao biti kresnut, kamen o kamen bukvalno. Gusti dim izašao je iz njegovih pluća i zadimio okolinu. Dim je primetila jedna starija dama lepo sređena i doterana. Na pitanje zašto tako lepi momci ne kockaju oni dobaciše da su praznih džepova, a dama velikodušno dade pare da ovi nastave. Nije bila velika svota novca ali se videlo da je bakuta u euforiji verovatno je dobila neke ogromne pare. Sa osmehom se zahvalio, a u sebi je psovao tuđu sreču. Vreme je da i on odigra jedno kolo, nada se dobitno!

Zaključno sa ovim postom sam sakupio ryo od lvlupa za još jedno kockanje!

NA BROJ 16, 25kryo, nagrada 4

Balans posle ovog spina: 1250ryo

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 7 #world330

Dok je uvlacio dim gledao je momka koji nikako da nauci.

Znas nadam se da ne ulazis za stol da bi zaradio nego da bi se zabavio

Iako je to rekao nesto mu se cinilo da je potluno suprotna prica u pitanju. Iz sakoa sam izvadio cuturicu u kojoj se nalazila prava stvar. Potegnuo sam ju jednom i nastavio da lhsjm

E vidiš tu je možda moja greška. Ja već u svojoj glavi računam da posle svakog spina imam nagradu. Eh da je sreća da je tako, izgleda da imam ogroman problem sa kockom. Da me otac gleda ruke bi mi odsekao.

Istina njegov otac bio je jako stroga figura, pravičan i mudar. Kada bi ga sad video kako troši pare definitivno se ne bi dobro završilo.

E vidis to je los mindset. Eh kad bi samo imao jos malo para kod sebe pa da jos malo ubijem vrijeme prije glavne ceremonije. Znas li ti gdje bi mogli uzeti neke pare ? Ima li kakvih zelenasa ovdje.

Dok je to izgovarao primaknuo se covjeku pored sebe i malo tise to izgovorio da ih nitko ne cuje. Nije zelio biti nepristojao.
Uvlacio je zadnji dim cigarete dok je cekao sta ima da kaze