Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gambling House - Page 6

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gambling House

First topic message reminder :

Gambling House - Page 6 G9BcvQz

Gambling House - Page 6 HUGmGmk

U zabačenom kutku tradicionalnog japanskog sela, skriva se kuća kockanja obavijena duhom drevnih običaja. S krovnim venčićima koji se graciozno uzdižu prema nebu, drvena konstrukcija odzvanja tajnama mnogih generacija. Okružena živopisnim drvećem koje mijenja boje sa sezonama, ova kuća nudi igre umjesto molitvi. Unutra, svetlo paperjnih lampi igra preko tatami podova i lakiranih drvenih stolova, dok se tihi žamor igrača spaja sa mirisom čaja i bambusa.


(U minusu 20000)

Nakon ne uspelog prvog pokušaja za jedan od dva uloga, navukao sam se polako te sam morao opet. Ovog puta sam uložio iste pare, za istu nagradu 5, na broj 17. Uz molitvu jedninom Bogu, ponadao sam se nečemu.

ОЧЕ НАШ, Који си на небесима,
Да се свети име Твоје;
Да дође Царство Твоје;
Да буде воља Твоја и на земљи као на Небу;
Хлеб наш насушни дај нам данас;
И опрости нам дугове наше као што и ми опраштамо дужницима својим;
И не уведи нас у искушење,
Но избави нас од злога

Loptica je krenula da se vrti dok sam grickao nokte zbog nervoze, u svojoj glavi rekao sam sebi ovo je zadnji pokušaj.

The member 'Kuro Santon' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world326

Još jednom ga sreća nije poslužila. Nije mogao da veruje da toliko puta zaredom pada ta prokleta crvena boja. Znao je da će morati to jednom da se promeni pa je rešio da maksimalni ulog položi na crno. Dok je čekao da igra počne signalizirao je konobarici da mu donese još jedno piće.

"Nek ide život, sve na crno." - reče spuštajući 10000ryo u polje predviđeno za crnu boju.

Loptica se zavrtela, a on je sa nestrpljenjem isčekivao da zvuk udaranja iste o rulet prestane. Znao je da ako sada izgubi to to za večeras.

(105000ryo na nagradu.)
(40000ryo na brojeve.)
145000 ukupno

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world301

Jednostavno večeras mu nije išlo. Potrošio je sve čipove koje je zamenio, ali još uvek nije popio svoje piće do kraja. Stavio je ruku u džep i izvukao još jedan svežanj sa novčanicama stavljajući ga pred krupiea. Sve čipove je opet stavio na isto mesto i ispio poslednji gutljaj svog pića.

"Sreća nije na mojoj strani večeras." - reče stavljajući 10000ryo na crno.

Za stolom za kojim je igrao do sada ni jednom nije pala nula, pa je to protumačio kao pozitivan znak.

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world336

Sreću koju je osetio prilikom prvog dobitka te večeri podelio je sa par prisutnih ljudi. Uzvik pun ushićenja privukao je pažnju par ljudi sa susednih stolova. Očitao da je ovo bila jedna od najjačih vrsta zavisnosti kad je njega, koji je povučen i ćutljiv tip, naterala na takvo ponašanje posle svega par odigranih partija.

"Izgleda da me je krenulo." - reče stavljajući 10000ryo na crveno.

Bilo je vreme da promeni boju. Nije verovao da će opet da ga posreći ta crna sa kojom je i počeo celo to veče.
Računica :

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world306

Euforija koju je osećao zbog dobitka nestala je za tren oka, smrvljena u milion sitnih kristala. Nakon što je izgubio i te poslednje pare koje je trenutno imao kod sebe bilo je vreme da konačno ustane i ode odatle.

"Puno sreće u ostatku večeri." - otpozdravio je par ljudi sa kojima je to veče sedeo za stolom i zaputio se ka izlazu.

Iako nije bio preterano pričljiv, ljubaznost mu je uvek bila jako bitna. Uzeo je svoj kaput klimnuo glavom u znak pozdrava dečku koji je otvarao vrata i konačno se našao na svežem i prijatnom mirisu večernje noći.

Finalna računica :

Odlučio sam da se vratim za još jedan krug u ovo mjesto možda mi podje za rukom ko zna?
Atmosfera je bila napeta i pod tenzijom oko stola okupljeno je bilo dosta ljudi smjenjivajući se da vrte za svoj novac i nagrade od kasina.

Čekajući svoj red gledam ostale kako prolaze kroz sve emocije patnje i sreće.
Ovo mjesto stvarno prikuplja sve vrste ljudi. Tako gledajući kako pijani se trude da ne upadnu u rulet od naginjanja zbog velikog uloga njihovog novca, moram priznati je bilo poprilično zanimljivo za gledati.

"Uskoro je moj red bolje da se spremim."

"Hej! može dve flaše sojua vamo?" Vidivši konobara kako klima glavom i pokazuje rukom da stiže vratim svoju pažnju nazad na lopticu koja staje na 23..."NEEE ma ovo je namješteno sto posto!"

Izgleda da taj rezultat nije bio po njegovim željama ali koga briga sad je moj red!

"Prvo idemo na boju strasti CRVENU!"

1000 ryoa na crvenu

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world306

"Maa daj kako to!?" Tada dolazi konobar sa pićem ako se mene pita pravo na vrjeme. "Dobro prva nikad nije srećna tako razlikujemo kukavice i dobitnike zar ne? "

Pitam čovjeka pored sebe ali on samo zbunjeno klima glavom ne znajući zašto se baš njemu obraćam.
Nećemo stati ovdje noć je još mlada idemo ako je prošli put bilo crno sad će definitivno biti crveno !

1000 rzoa na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world330

"Pa kako to čovječe ovo nema smisla već je 5 put crno!?"

Možda onaj nije buncao i stvarno jeste namješteno..........ali ček ako namješteno da stalno ide na crno to znači da će loptica sledeći put stati na. . . . .HEHEHEHEHE.

Gotovi su sad sam im provalio šifru idemo moj sledeći potez je na crno hah jesam genijalac nisu spremni za šta će da sljedi!

1000 ryoa na crno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world311

"........Ne razumijem kako se ovo može dogadjati meni bio sam siguran da ide na crno jesam li ja stvarno vječni gubitnik u ruletu??"

Od silne nervoze i bjesa sam ispio prvu flašu i nikada prije nisam imao ovako veliku želju da je nekom odvalim od glavudju.

Pogotvo onom magarcu što se smije sa druge strane stola! Šta jel misli da je siguran od mene ako je tamo?

Joj kad mu preskočim gotov je .... dosta toga ne mogu sad da stvaram gužvu sledeće ide na crveno da te vidim sad kad pobjedim.
1000 ryoa na cveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world314

Pa ja nemam rječi jel neko bacijo kletvu na mene ili sam ja stvarno toliki peh?

Ako ovako nastavi neće dugo ova flaša biti sa mnom neznam više šta ta radim ovo bi trebalo biti 50/50 šanse pobjede a tretira me ko da je jedna u deceniji.

Ali ako budem birao samo jednu boju konstantno trebalo bi me izvući na površinu prije ili kasnije.

"Ništa od sada pa na dalje idemo na crveno ba šta bude bude!"

Za stolom su mi govorili da sam lud ali oni ne znaju na da 90 posto ljudi stanu prije nego što masno pobjede.
Mora se kolo sreće odigrati nekad i u moju korist zar ne?? Nekad stvarno pomislim moždsa je i bolje što nemam velike pare pri ruci da imam možda bi se do sad već objesio.

"Idemo na crveno!!!"

Sad ili nikad ajmo uhvativči krstić od ruleta zavrtim ga bez gledanja i gledam gdje će da stane.

Crveno 1000 ryoa

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world325

"Opala eto znao sam vidiš da me je krenulo!"

Kažem uhranjenog magarcu "Hmh neće zadugo vjeruj mi."

Vidjećemo o tome mislim u sebi od silne priče i galame mi se osušilo grlo pa sam pozvao konobara po rundu dva još jedna flaša i donesi mi mineralne vode pored toga.

Huuuh sad kad je osvježenje na putu možemo da se vratimo mom budućem bogatstvu.
"Idemo na crveno loptice!"
1000 ryoa na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world309

"Pa o tome ti pričam vidiš da sam ja upravu." Sad su se stvarno ušutili kad su vidili ovo, usebi nisu mogli da ne pomisle da je možda sreća okrenila svoj osmijeh ka njemu.

Nakon ovoliko rundi su već svi bili duboko uloženi u gledanje novog bogataša ili sledeće propalice.

"Idemo kad me već hoće na ovoj strani svjeta nek ide sve u crveno!"

Rulet kao da je postao iluzija u koju nisu mogli prestati da gledaju je stao na......

1000 ryoa na crveno


The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world304

"Neću opet pasti na ovaj fazon ovo me neki djavo oće da zbuni i napustim moj plan."

Treća flaša je pri kraju i sad već osješam kao da mi temparatura tjelo skočila od alkohola, čudan primjer ali moglo bi se porediti sa aktivnim korišćenjem svoje chakre.

Nebi htjeo da budem pjan u ovakvom društvu bolje je da nastavim u restoranu.

"Pa hajmo da završimo ovo veče sa jednom pobjedom!"
1000 ryoa na crveno

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world330

"Haaaaaaah kakvo razočaranje . . . . . ne mogu više što je dosta dosta je iskusan shinobi treba znati kad se i povući za terena."

"Nek je ostalima sa srećom ovdje i ako pobjedite u velike brojke počastite me nekada!"

Momak zadužen za nadgledanje ruleta me je pokušao zadržati za još koju rundu ali nisam više imao srpljenja za to pa nakon što sam platio za pića brzo se ispratim iz kladionice ka nacionalnom restoranu.

Treba nešto pojesti da komplimentira silnom alkoholu koji sam popijo za ruletom možda me druge noći bude bolje krenulo ovdje.


Stigao je opet do prokletog kazina, laganim koracima je dosao do ruleta. Znao je da ovo nije najbolji nacin da se izvadi iz problema koji su ga zadesili, ali jednostavno je morao da pokusa da se izvadi iz svih problema. Ocigledno to sto je ukrao poklon nije puno pomoglo, odlucio je da proba da stavi veliku svotu novca na jednu od skupocenih nagrada i u slucaju da je osvoji da na miru bude zadovljan celom ovom situacijom. Zapalio je cigaru, stavio ulog na ono sto je zeleo i nadao se najboljem.

25k na nagradu 4, pod brojem 0

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world309

I naravno da je prvu promasio, nije se ni nadao da ce odjednom uspeti da udje u dobitak. Imao je jos dve sanse za ovim, jednostavno nije hteo da odustane od zelje za tom nagradom. Vrteo je cipove koje je kupio, bio je dosta nervozan, adrenalin u njemu je poceo opet sve vise da raste i raste. Nije uopste razmisljao o mogucnosti pobede, progutala je kockarsko proklestvo samo. Uzeo je cipove i stavio na nagradu koju je zeleo, izvlaceci dimove cigare, strpljivo je cekao da sledeca igra pocne.

25k na nagradu 4, pod brojem 0

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world333

Poceo je vec od nervoze da grize svoje nokte, usledeo je jos jedan poraz. Ostala mu je jos jedna prilika da stekne nagradu, od vrednosti nagrade koju je osvojio. Porucio je jedan viski, popio odma na eks, cigaru je palio jednu za drugom. Nervoza je bila sve veca i veca, ovo je bukvalno bila njegova poslednja sansa da mu se popravi prokleto vencanje, gde se uopste nije zabavljao. Mozda mu je cak bilo zabavnije na nekoj misiji ili necem slicnom. Ulozio je pare, loptica je krenula da odluci njegovu sudbinu.

25k na nagradu 4, bod brojem 0

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world330

Kako je polako bacao svoju životnu ušteđevinu, odlučio je da je bilo dosta zabave, barem za sada Krenuo je malo da protegne noge, a zatim je video momka kako onesvešćen sedi za ruletom. Pomislio je da je od alkohola, da se momak malo zaneo i da nije baš dobro da ga neko bitniji vidi tako. Uzeo je sa drugog stola čašu vode i bacio na njega kako bi se probudio.


"Care jel si živ?" -  reče kako je bacio vodu na Shodu


Gambling House - Page 6 Wd4agXi

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Gambling House - Page 6 #world65

Kako momak nije reagovao na njegovo  bacanje vode , Taisei je pomislio da je lik možda malo više preterao sa alkoholom. Nije mu bilo baš najjasnije šta dalje da uradi, ali odlučio je da pokuša još jednom. Uzeo je i drugu čašu sa vodom i opet bacio.

"Ti si momak baš preterao sa alkoholom a?" - Taisei reče , kako je bacio vodu, odlučio je da pokuša i sa par šamara

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Gambling House - Page 6 #world75

Xin je nakon nekog vremena dosao na ovu destinaciju kako bi pokusao neku paru obrnuti, bio je zadovoljan svotom novca koju je dobio ali nikako mu nije bilo dovoljno.Xin je odlucio da pogleda nekog lika koji je ozbiljno nadrpao ipak nagrizivao je nokte tresao se. Iako ga nije poznavao Xin se malo zabrinuo za ovog momka koji mu se svidio na prvu jer je lik kockao u kockarnicu otisao mu je te upitao

hej, jesi li dobro? Šta je bilo zasto se treses?

Xin je sacekao odgovor od ovog lika

Došao je u kockarnicu nakon što je pobegao od mesta zločina da bi završio u kockarnici i odigrao po koji igru za stolom. Nije odobravao kockanje ali nagrade su bile primamljive. Seo je za glavni sto za rulet i podobro razmislio na koji će broj da stavi pare. Najnesrećniji broj 1+6 je jednak 7 što je u numerologiji čista ne sreća.

БРОЈ 16!!!! NAGRADA BROJ 6

191250-25000

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world334

Jos jedan promasaj, ovo je bio njegov apsolutni kraj. Nije vise bilo nikakve nade za njega, iako nije poznavao ljudksi moral, osecao se kao zadnje smece, zbog svega ovoga sto se dogodilo. Taman kada je hteo da krene i ode, jedan mladic mu je prisao. Delovao mu je dosta raspolozeno, koliko je mogao da primeti on je verovatno tek stigao ovde. Posto nije trenutno imao sta pametnije da radi odlucio je da malo prica sa njim, mozda bi se sazalio na njega da uspeo da izglavi neki novac.

Jel ti delujem dobro?

Uhvatio se za glavu nakon rezultata predhodnog spina. Naravno sreća nikad nije ni bila na njegovj strani, ali lako zarađene pare morao je i da potroši negde. Vreme je da zarola još jednom i to bi bilo to. Padanje ispod 100k ryo nije bila opcija za Tsubasu pošto iako pohlepan bio je i škrtica.

BROJ 16 NAGRADA BROJ 6

GREŠKA U RAČUNANJU RYO TREBAO SAM JOŠ 10k DA ODUZMEM

121250 OSTAJE NAKON OVOG BACANJA

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world313

Ipak Xin je prisao momku koji nije djelovao nesto mnogo dobro ipak naslonio se na stol koji je bio i gledao direktno u bradu lika sa kojim je pricao Xin je odgovorio na pitanje koje muje ovaj postavio
Pa ne znam sta da ti kažem vidim da se treses i da ti nije dobro ide li ta kocka cemu?

Nakon čega je sacekao odgovor ovog lika u nadi da bude malo raspoloženiji.

Probudjen sam iz dubokog sna zadnje što se sjećam, je da sam krenuo izlaziti iz kladionice kada sam pao.

Neki me čovjek sa bjelom kosom probudio mokrog i nabubrilih obraza.

Nebitno trebam biti sretan što me nije zaklo.
"Hvala puno ne mogu da vjerujem da sam bio otrovan neznam ni kad?"
Nevjerovatno sam ti zahvalan poslije svega ovog te častim.

"Nemam puno ali mogu da ti dadnem 50000 ryoa ."

OPET ROLAM NAGRADA BROJ 3 MASKA OD 20k RYO NA BROJ 16
OSTAJE MI 101250RYO

Došao je do svoje granice ovo je bilo njegovo poslednje vrtenje ruleta. Prekrstio je ruke. Stres ga je lomio. Da je imao cigarete verovatno bi zapalio jednu, ali je odavno ostavio cigarete. Gledao je onog dilera kako stavlja kockicu u šine i vrti tablu. Onoliko muke a da ryo tako brzo leti. Morao je otvoriti svoju kockarnicu nekad u budućnosti!

The member 'Tsubasa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Dungeon Master Trap' :
Gambling House - Page 6 #world326

Zapalio je cigaru i porucio jedan viski za njega i mladica sa kojim je zapoceo konverzaciju. Delovao mu kao dobar tip, mozda je bilo neke sanse da ga podvede sa picem i dobrom pricom i tako stekne neki novac. Posto je bio raspolozen mladic, mozda uspe daizglavi nesto, jer su mu ovde davali novac i oni koji nisu nesto dobro prolazili u kladjenju.

Evo stize pice, ne ide kocka, ajde da popijemo malo da se opustimo.

Nakon sto su otvorili konverzaciju koju su zapoceli ovaj lik je ponudio Xina vinom ali ipak Cin je osoba koja je dobra te i ne pije i nije zelio da se opušta nakon čega je primakao stolicu blize ovom liku te ga je upitao

Kako se zoves? Ja sam Xin.

Nakon čega je odlucio da se nasmije malo i saceka odgovor ovog lika koji mu je bio jako dobar i nadao se da je okej osoba