Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mini Event: Waki's Shop - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mini Event: Waki's Shop

First topic message reminder :

Mini Event: Waki's Shop - Page 2 Nickson-phosy-food-cart-01-prong-colorrender

Ovo je štand koji je misteriozni trgovac otvorio po sred centra kampa.

Za ovim štandom stoji nepoznati čovek Waki koji ima nepoznato poreklo i ime.

Waki voli da se igra sa prodajom stvari pa tako od obicnih prodaja napravi zabave igre i licitacije.


Pristojno je sacekao u redu pa kad je doso njegov red udario je desnom rukom mesto za merenje snage i uradio je najjace sto je mogao.
Nakon rezultata je otiso na kraj reda i sacekao da svako dodje na red i da proglase pobednika.

The member 'Ichiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world69

Kada je cuo da je nagrada nekakav mac i sve sto treba je samo da se udari u masinu Aoto je odma pristao. Stao je u red i kada je doslo njegovo vrijeme zamahnuo je pesnicom sto je jace mogao i pomjerio se jedan korak u nazad da pogleda rezultat.

Oto, gledajuci celu situaciju sa drveta, uverivsi se u bezbednost situacije pomislio je u sebi:

Mini Event: Waki's Shop - Page 2 506b9f8bb64df5f45e4ec9c19798a542

-Ovo nije lose, cini mi se zanimljivo, mogao bih da ucestvujem-

Rekao je silazeci sa drveta, rotirajuci svoje noge, pa sve celom rotacijom do ramena udara metu perfektnim zadnjim direktom.

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world67

Kada je cuo da je nagrada nekakav mac i sve sto treba je samo da se udari u masinu Aoto je odma pristao. Stao je u red i kada je doslo njegovo vrijeme zamahnuo je pesnicom sto je jace mogao i pomjerio se jedan korak u nazad da pogleda rezultat.

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world62

Spremao se, red se smanjivao i kako je vreme prolazilo i ljudi koji su udarali su se sklanjali sve dok nije red došao na njega. Zagrevao se sve više, šaka je dobijala na jačini i dobijao poriv za udaranje koji se povećavao. Približio se mašini koju je fiksirao umom, očima i pesnicom koja je sada već spremna da nešto udari i kontakt sa mašinom je načinjen.

Udarac je bio bučan. Snaga koju je fiksirao u pesnicu se ispoljila kroz udarac šaljući energiju u samu mašinu. Udarac je načinjen.

Nakon sto nam je dao da bacimo kockicu nadao sam se da ću dobiti dobar broj za neku vrlo vrednu nagradu i da ću dobiti onaj Mac ako te to uopšte nagrada tako sam bacio i nadao se za nešto dobro i samo u sebi pričao sad ili nikad ajde

The member 'Kazuhiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world62

Prolazio je ulicom gurajući svakog nindžu ramenom, gledajući zašto se tolika masa okupila. Sačekao je svoj red i krenuo da udari mašinu.

Gledajte kako se to radi paćenići.


Mini Event: Waki's Shop - Page 2 895670071fc4fb81b0d227e69fc34750

Kusanagi? Nije klasična katana, ali mogla bi da posluži. Nisam još siguran kako se moja snaga poredi sa ostalim konkurentima, ali to mi ne bi trebala biti briga jer to je nešto izvan moje kontrole. Tako treba i da se suočavamo sa izazovima u životu, uraditi ono što možemo, a ostalo prepustiti sudbini.

Stao sam ispred mašine, i zamahnuo. ,,RAAH!!"

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world73

Okej nagrada za početak, pomislih u svojoj glavi. Stao sam u redi te sam skupio svu svoju chakru u svoju desnu pesnicu, red na mene je došao. Uhvatio sam zalet od poda udarajući kamenjarku u  Macho Mašinu. Gledao sam u brojke iznad dok sam se pomerao sa strane ka ostalima čekajući pobednika.

The member 'Xiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world53

Da li je moguce da poslije cijelog dana treniranja moram jos da se umaram? Ispred mene je ninja dobio 1? HAHA mora da taj trenira svaki dan.
Sad sam ja na redu. Prodavac je reka: "Ti neces prebaciti preko 5!"
A ja njemu smirenim glasom odgovaram: "Vidjecemo"
Zaletio sam se, udario punom snagom i dobio sam...

The member 'Bakushin Rai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world70

Akiro je stao je u gard i zamahnuo svojom jacom odnosno lijevom rukom. "Jedan, dva, tri... " ,vice Akiro dok njegova saka udara u mjerac snage. Nakon cega se povlaci na kraj reda i ceka ostale sinobije da udare u mjerac snage.

The member 'Akiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world57

Dok razmišljam o nagradi, maču, adrenalin u meni preovladava. Spreman sam da pokažem svoju snagu i udarim što jače mogu. Ipak, imam sumnje, prvo takmičenje, izazov, da li ću se osramotiti. Krenuo sam polako, mašina je ispred mene, znojim se. Stežem pesnicu i udaram.

[ Yami Kawa i Ishimoto Tsuyoshi imaju nerešeno 22 - obojica dobijaju ovaj mač]

OPA NEREŠENO.... ČESTITKE ZA MLADE JAKE MOMKE... !!!

Aplaudirao je neobični trgovac..

Sada je red na sledeće oružje!!

#card345

(Možete početi udarati za sledeće oružje! Ako neko postuje dok vi postujete neće vam baciti opciju tako da nanovo selektujte.)

Pomalo iznerviran pošto nisam uspio dobiti prvi mač.Dobio sam dodatnu snagu da udarim za šurikene koje sam neizmjerno htio.
Moji ćeš biti šurikenu kad ti ja kažem-promumljao sam tiho u bradu i spremao sam se za udarac.Zamahnuo sam i udario ‚toliko jako da se mašina zatresla.Te se udalji i neizvjesno čekao rezultat udarca..

Šetao sam se i video štand sa kruškom za udaranje i rekoh sebi"Možda bi mogao dapokušam ipak je prošlo toliko godina"
nisam ovo radi 6 godina valjda ću znati ovo da udarim ali aj da probam,nadam se da sam bar malo ojačao od kako sam se vratio u selo.

"Prošli je put bilo loše možda sad bude bolje.

Ovaj put ću da udarim još jače nego prvi put nema sile da opet izgubim."


Prilazeći mašini zamahnem svom svojom snagom i uadaram u centar mašine.

Udarac je prenjeo dobru količinu snage iz sebe i zatresao mašinu.

Udaljim se da vidim moj drugi rezultat ovog poduhvata.

Došao je novi item to je bio neki mnogo velik Mac moram ga sad osvojiti sad ili nikad to sam rekao i prošli put ali sada stvarno moram ga osvojiti mnogo je dobar za borbu i za pocetnike

Posle ocajnog udarca prodavac mi se jako smejao pa sam morao da mu dokazem suprotno.
Dolazim ja na red da udarim zalećem se i promasujes načisto i prodavac prica "Pucam od smeha nadam se da nece biti ni 1 sada" nastavljajuci da se smeje
(idem precizno levom rukom udaram i nadam se za najbolje...)

The member 'Raiden Uchiha' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world65

Jako iznerviran zato sto mi je prosli put skliznula ruka i nisam dobio nagradu skupio sam sve sto imam u ovaj udarac nadajuci se da cu ovog puta osvojit . Skupio sam svu cakru stegao sve misice i udarajuci glasno viknuo.

Haaaaaa

Nagahito je pogledao u ovu nagradu te je u sebi rekao


Kakva je ovo nagrada, ovo mogu kupiti u radnji za jeftine pare


Neću da trošim svoju snaku za sitne ribice, čekam soma


Nagahito je pogledao i video kako se gomila već preliva da ovo dobiju


On je pogledao i rekao je sebi 


Na šta narod pada kada je za džabe, pitam seda li bi se ovoliko trudili za shuriken


Gledao sam kako se ljudi guraju oko mesta za udaranje

zanimljiv suriken ajde da iskusim svoju srecu
"Yami Kawe je zategao desnu saku i udario najjace sto moze nadajuci se da ce najbolje udariti i osvojiti ovaj suriken. Polako je cekao da vidi da li je osvojio suriken"
Yami Kawe se nada najboljem rezultatu.

The member 'Yami Kawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world54

"Hmmm, nisam bas nesto spretan u ovome, ali hajde da probam ponovo, sada cu desnom rukom" ,progovorio je Akiro prodavacu i zamahnuo svoju saku.

Nakon udarca je sacekao da se jacina izmjeri i onda se sklonio sa strane dok se jacina udaraca sinobija izmjeri za neki zanimljivi shuriken.

The member 'Akiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world60

"Prošli je put bilo loše možda sad bude bolje.

Ovaj put ću da udarim još jače nego prvi put nema sile da opet izgubim."


Prilazeći mašini zamahnem svom svojom snagom i uadaram u centar mašine.

Udarac je prenjeo dobru količinu snage iz sebe i zatresao mašinu.

Udaljim se da vidim moj drugi rezultat ovog poduhvata.

Tako da sam uzeo kockicu u svoje ruke i rekao moram sad da dobijem 24 i da idem iz ovog sela da treniram tako da sam bacio kockicu još u letu san se tresao i gledao je kako pada

The member 'Kazuhiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world61

Iz sve snage odalamih masinu. Kad sam je udario vulo se kao da je grom pukao. Svi su bili u soku.

The member 'Xiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world66

Nezadovoljan prvim udarcem Aoto se pomjerio i sacekao sledecu nagradu. Neobicni trgovac je dao maceve dvojici stranaca. Za drugu nagradu je izvadio veliki suriken koji je izgledao vrlo primamljivo. Red se ponovo formirao i Aoto je zauzeo svoje mjesto. Ovoga puta spremniji zato sto je razumio sta je potrebno zauzeo je stav i udario jako pesnicom.

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world63

''Ne svidja mi se baš ovaj šuriken ali oprobaću svoj usreću''


( Polako sam ovog puta zamahnuo i udario jače nego malopre )

Pomalo iznerviran pošto nisam uspio dobiti prvi mač.Dobio sam dodatnu snagu da udarim za šurikene koje sam neizmjerno htio.
Moji ćeš biti šurikenu kad ti ja kažem-promumljao sam tiho u bradu i spremao  sam se za udarac.Zamahnuo sam i udario ‚toliko jako da se mašina zatresla.Te se udalji i neizvjesno čekao rezultat udarca..

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world57

Nakon prvog udarca prodavac mi se nasmijao i rekao:
"Mislio sam da ces jace da udaris, kad si vec rekao da si ninja"
Ja sam mu mirno odgovorio:
"Zar nisi rekao da necu da udarim preko pet, a udario sam 19"
Prodavac se zacutao i pokazao mi da udarim opet.
Ja sam se nasmijao, pripramio i udario jace nego drugi put.
Pogledao sam na skalu i dobio sam...

Promašio je prvi put, ali sada je bio spremniji i opet je zamahnuo jako rukom u nadi da će dobiti veći broj na kockici. Spremio se i zamahnuo iz sve snage.

Ajmoo

The member 'Okinave' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world72

The member 'Bakushin Rai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world71

''Ne svidja mi se baš ovaj šuriken ali oprobaću svoj usreću''


( Polako sam ovog puta zamahnuo i udario jače nego malopre )

The member 'Haruki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 2 #world61

Fuma shuriken, nije kao mač ali ajde. Ovog puta nema straha, samo ću otići i udariti svom snagom. Mašina je preda mnom, okrećem se i vidim gomilu koja gleda u mom pravcu. Tu opet osećam strah,
"Zašto sam uopšte došao ovde".
Nema nazad, udaram ponovo.