Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mini Event: Waki's Shop - Page 5

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mini Event: Waki's Shop

First topic message reminder :

Mini Event: Waki's Shop - Page 5 Nickson-phosy-food-cart-01-prong-colorrender

Ovo je štand koji je misteriozni trgovac otvorio po sred centra kampa.

Za ovim štandom stoji nepoznati čovek Waki koji ima nepoznato poreklo i ime.

Waki voli da se igra sa prodajom stvari pa tako od obicnih prodaja napravi zabave igre i licitacije.

Nindža je bio previše jak , pokušao je da izbegne, ali bezuspešno napad ga je udario i pao je mrtav i raskomadan na zemlju. Ispao je heroj, protivio se tiraninu ali to ga je nažalost koštalo života


Osvetiću ti se..  su bile njegove poslednje reči

Znači završilo se smrću dvoje genina. Nisu trebali da mu staju na put, al jbg. Polako bi trebalo da krenem kući pao je mrak.

( Polako sam se uputio nazad kući )

''Šta bi se desilo da mu nisu stali na put'' pitam se ali to sad nije bitno moram što pre da stignem kući postajem sve više i više umorniji..

Mini Event: Waki's Shop - Page 5 327e42011c3d70f4d6a96a039fd6fa73

Videvši sudbinu dvojice shinobija koju su  nestali pred njim znao je da mu nema spasa. Prokleti pas Zanjitsu je došao da ga ulovi. Njegove maske nisu bile od pomoći. Držao je Gunbai čvrsto u rukama i nije znao šta da uradi. Kleo je sudbinu svoju i dan kad je započeo operacije sa Akumetsu gradom...

Zanjitsu... Nikada neće shvatiti...

Posle ovg što sam video misli da mi nije pametno da ostajem ovde sada ću da krenem (Laganim korakom sam se uputio kući) i pitao sam se "Dali sam doneo ispravnu odluku" ali šta da se radi nemogu ja tu ništa,"ostali šinobi srećno u budućim odlukama"
nažalost neznam šta se desilo prodavcu verovatno je već mrtav.

i



Kako je video jak napad i smrt 2 genina bilo je sokantno za njega.Da nije imo milosti prema geninima i da se nije suzdrzavo niti sekunde i samo ih ubio


Misleci da taj mocni ninja nema niti trunke srca prema nekima.Svuda je krvi bilo kako ih je rastavio na pola.


Kako moze tako neko mocan da nema niti trunke srca za milost,ali samo zelju da ubije.

Dok su izgovarali njihove bedne patetične reči idioti koji su pokušali da mu stanu na put su iščezli iz postojanja. 4000 dmg njegove šape je kao eksplozija pocepalo vazduh i polomilo stakla na obliznjim kućama.

Pred njim stajao je Raido.

Zanjitsuovo telo je odjednom nestalo i pojavilo se iza Raida.

#card200

Sada će on da te ispita.

Nasmešio se blago Zanjitsu i nestali su.

#card564

Mini Event: Waki's Shop - Page 5 Nura.Rikuo.%28Youkai%29.full.1342332

Brzina munje je proletela pored mene, mislio sam da je ovo moj kraj 


Kada sam stao nije bio iza mene zagledavši se video sam ga iza prodavca


U tom trenutku moje srce je stalo pre nego što su obojica isčezli u nepotnato 

ležao sam na zemlji od šoka prave snage te sam se zapita


Zašto li me nije dokrečio? Probao sam da ga zaustavim? šta god da se desilo prošao sam puno bolje od ona 2 genina.


Nagahito je u sebi govorio i razmišljao šta se zapravo desilo, da li je ovo prava snaga jinhruikija 

Aoto se iznenadio kada je vidio kako se jaki misteriozni stranac stvorio iza trgovca i kako su nestali

Aoto je odlucio da mu se ne isplati ostajati vise ovdje i da je vrijeme da se vrati kuci "Ipak je to bila najbolja odluka od pocetka" pomislio je u sebi.

Okrenuo se i krenuo ka kuci.

Ovo je bila nevjerovatna brzina. Nisam ga stigao ni ispratiti okom. On i prodavac.. ili kriminalac Raido su nestali. Ova moć je bila nešto nezamislivo. Ali.. ovo mi treba biti pouka. Ako želim da nastavim putem shinobija, moram da postanem jak. Moram da dostignem visine onog čovjeka. 

(Pokušava da stabilizuje svoje disanje, a onda polahko ustaje sa zemlje i briše prašinu sa sebe)

,,Treba mi cigareta..."

Kada sam vidio brzinu sa kojom se kretao taj ninja pomislio sam da je i bolje što nisam nista ni pomislio da uradim..Ali i dalje taj crvenokosi gad koji je htio da ode sa njim mi je u glavu i trebam pripaziti na njega jer ako je u stanju da ode sa njim onda je u stanju da za trenutak postane naš neprijatelj..Nažalost poslodavac je isčeznuo i mislim da će proći pravi pakao ali šta da se radi sam je birao.Okrenuo sam se i osvrnuo još jednom oko sebe prije nego što sam krenuo od tog mjesta.Možda nisam dobio na licitaciju ali sam vidio ko je kakav čovek i kako da se ponašam sa ninjama...Samo ne znam ko je onaj bjeli što nas je spasio dugujem mu uslugu moraću ga pronaći kasnije..

Nagahitov mentalitet bio je u fazi šoka par minuta


On nije znao koliko ninje zapravo mogu biti jake i da ne može spasiti koga želi 


Razmišljao je duboko u sebi i pokušavao da se pribere svesti


Mozak mi je bio zaleđen šok je mogao da se oseti slika mi se mutila i bilo me je strah da ustanem sa zemlje


trebalo mi je par minuta da se priberem i da ustanem, kad sam ustao svi su pobegli, Prodavca i Jinchurikija nije bilo zadnje čeka se sećam je da su oni isparili negde


Ustao sam i polako sam krenuo da se udaljavam od ovog mesta dok sam sebi u glavi govorio


Mini Event: Waki's Shop - Page 5 Tumblr_nkrc81SJ4O1u8p62eo1_500


Ti si patetičan Nagahito, video si moć pravog ninje. Imaš sreće što si preživeo ovo 


Govorio je sebi pre nego što je napustio ovo tmurno mesto

Nakon ovog dogadjaja moj pogled na svijet je kompletno promjenjen neznam kako je takva moć uopšte moguća da se posjeduje.

Nisam siguran da ću moći da spavam danima nakon ovoga moje tjelo mi neće dozvoliti.

Nije bilo bitno koliko sam molio koliko god pokušavao da nadjem način da brzo dobijem snagu, uvijek  se vratim sa neuspjeom.

Nebitno......

"Ovako nešto me nikad nebi sprječilo na mome putu."

"Kunem se jednog dana ću stojati na jednakom tlu kao taj čovjek ma koliko god trebalo."

"Neču stati dok sam živ."

Mini Event: Waki's Shop - Page 5 58fd0fd79a029b9e46445c835cdba3405896c780_hq

Sa tim obećanjem odlazim kući>(Kuća od Takume)

Vidjajuci smrt 2 genina ostali su bili sokirani a mocni ninja je nestao.Gledajuci ostale kako odlaze i on je isto krenuo kuci polako i razmisljo sta sve moglo desiti.

Kako je prolazio bilo dosta krvi po podu ljudi u soku.

Kako se kretao gubio se trag.