Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mini Event: Waki's Shop - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mini Event: Waki's Shop

First topic message reminder :

Mini Event: Waki's Shop - Page 4 Nickson-phosy-food-cart-01-prong-colorrender

Ovo je štand koji je misteriozni trgovac otvorio po sred centra kampa.

Za ovim štandom stoji nepoznati čovek Waki koji ima nepoznato poreklo i ime.

Waki voli da se igra sa prodajom stvari pa tako od obicnih prodaja napravi zabave igre i licitacije.

Neeee toliko sam bio blizu promumljao sam sebi u bradu pomalo razočarajuće
Moju tugu je prekinuo čudni poslodavac i pokazao novu masku koja me je zaintrigirala rekao sam sebi da ovog puta moram uspijeti i pogledao u svoju desnu šaku koja je već bila pomalo ranjena od silnih udarca.
SAD SI MOJA izdrao sam se uplašivši malo poslodavca i zamahnuh rukom te udarih

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world64

Nakon udarca je postigo broj 1 to ga je iznenadilo kako je tako slabo udario.Pripremajuci se za sledecu nagradu ulozio je vise snage i chakre

Sad ima da udarim jace!

Te udara i ceka za rezultat nadajcuci se boljem.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world73

''Koliko dobra maska, moram da je dobijem'' uzviknuh.

( Spremam se da udarim, udaram iiiii) Daj bože da dobijem nešto. Kockica se vrtela i vrtela

The member 'Haruki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world57

Samo 8 u zadnjem udarcu?! Ne mogu da vjerujem! Da li moja snaga opada iz runde u rundu?!

Smiri se. Diši duboko.. Ovo je sada pitanje moje časti. Sada je najbitnije da sačuvam svoj obraz. Bitnije više od ove maske.

Mada.. kada malo bolje razmislim, ova maska bi mi bila korisna, možda i korisnija od Kusanagija.

Stajem pred mašinu, udišem duboko, i svu svoju snagu polažem u ovaj udarac ,,RRAAAH!!!"

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world73

Smejem se u sebi od muke Hahahahaha jednorog nisam ali sam suzu definitivno pustio. Onaj udarac glavom je bio bas bolan mozda sam trebao preusmeriti malo cakre u zastitu ali nema veze sad ide jos jedan jos jaci makar mi glava pukla ko lubenica.

The member 'Xiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world62

Nazalost udarac nije bio pravo u centar te Aoto nije uspio da dobije pobjednicki rezultat. Podigao se da pogleda kako ide ucesnicima ispred sebe i vidio je da je jedan udario toliko jako da se masina zatresla.

Pomislio je: "Au ovo nece biti lako"

Kada je dosao red na njega zamahnuo je bez mnogo nade.

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world57

Čim je rečena vrednost nagrade, svi su se krenuli gurati, i ja sam naravno, Konačno došavši na red, nisam oklevao nimalo, samo sam se pogledao u mašinu, ovoga puta bez ikakvog straha, samo sam je udario. Pa šta bude bude.

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world67

Novi predmet je izabran, bila je u pitanju maska koja ima otvor za jedno oko i oznake koje kao da gravitiraju ka tom otvoru. Novi red se ponovo oformi i svi redom počeše da udaraju u mašinu koja je odbrojavala silinu udarca.

Strpljivo je čekao dok su shinobiji udarali, maska mu se svidela. Njena aura kao da se preklapala sa njegovom aurom i kao da se rodi u njemu želja da masku osvoji. Ako je osvoji nekako će mu biti drago, a ako ne onda ništa. Navikao je i da gubi.

Došao je konačno red i na njega, udario je mašinu.

The member 'Genbu Urahara' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world54

[ČESTITKE TAKUMA SHODA - OSVOJENA MASKA 23 UDARAC!!!!]



Trgovac je bio radostan što je napravio zabavan dogadjaj tu za ninje kampa. Podsetili su ga na njegovog sina koga su ubili članovi odredjenje organizacije. Videvši par osmeha i radovanje u njihovim očima malo mu je poboljšalo dan. Medju preostalim stvarima u njegovom štandu bilo je jedno oružje koje je skrivao iza svog kovčega sa itemima. To je bilo oružje koje je njegovom sinu i donelo smrt, zbog tog oružja pola sveta ga je jurilo. Možda je bilo pravo vreme da ga se otarasi. Razmišljao je i gledao face mladih shinobija.



Skriveni item koji prodavac razmišlja da preda ninjama :


Storynote

NEMOJTE UDARATI U MAŠINU ZA IGRU. MISTERIOZNI PRODAVAC JOŠ NIJE ODLUČIO DA GA POKLONI.

Moj posljednji rezultat je bio 22. Odlično. Izgleda da mi snaga još nije iscurila. Nažalost, malo mi je falilo za masku. Malo zavidim ovom kolegi shinobiju koji ju je osvojio. Svejedno, radujem se mom prvom maču, Kusanagiju.

Ali, iza njega vidim čudno oružje. Neka vrsta ratne lepeze. Nisam siguran koliko je ona korisna u borbi. Ali, činjenica da je nije ponudio u licitaciji mi govori da mu to oružje predstavlja neku vrednost.

Video je legendarno oružje njegovog klana, morao ga je imati. Pošto još nije bilo na aukciji, čekao je da vidi šta će da se desi ali je glasno rekao.

Ja, hoću to oružje! To je oružje mog klana!

Sav razvijene glave od poslednjeg udarca. Uspravljm se i prilazim prodavcu sa osmehom na licu.

Sam sam kriv sto sam bio slab i nisam osvoio nista ali hvala vam na svemu. Podsetili ste me na moje roditelje koje nisam video dugo tako da vam hvala i za to. Voleo bih da imam vise snage da ih potrazim.

Zavrsavajuci svoju recenicu osmehom.

Neki sablasni osjećaj me prati iako sam osvoio  masku.
Blaga jeza mi se penje uz kičmu ali ako izadje nešto što me može ojačati rado ću prihvtiti šta god bilo.
"Prodavač nemoj da se puno premišljaš ovo je prvi put da sam ovoliko sreće osjetio, šta god da je udariću tu mašinu."
"Tako da pokaži sledeći predmet."

Konačno ajtem koji je skriven koliko i moja prošlost nadam se da ću ga osvoiti,pitam se dali će prodavac uopšte da ga da meni sobzirom da nisam dostojan ovako velie tajanstvenosti,ali ipak ću da pokušam onda kada bude odlučio da pokloni taj ajtem.
Nadam se da će brzo da odluči.

Sjaj u trgovčevim očima mi je otvorio neku novu dimenziju vidio sam veliku radost koja je zračila u njega podsjećao me je na moga oca kojeg danas više nema,on je umio da se zagleda tako u mene,kada sam vidio njegov pogled vratio mi se osmjeh na faci i nisam puno mario za nedobijenom maskom.U momentu sam se napunio nekakve tuge za mojim ocem i majkom ali i sreće jer sam nekako u prodavca vidio spokoj.Ali i dalje ono oružije iza njega mi je stvaralo kako da kažem neki nemir i nekako kao da nije bio spokojan oko tog oružija nešto se dublje krije iza toga nešto što ne sluti na dobro ali i dalje oružije izgleda nerealno volio bih da ga imam..

Aoto je tiho izustio: "Ovaj poslednji udarac je bio ocajan ali nema veze bicu spreman za sledeci"

Stao je po strani i zagledao se u misterioznog trgovca. Trgovac je izgledao jako zamisljen kao da se prisecao necega ili nekoga. Aoto je to htio da prokomentarise sa nekim blizu njega ali svi su bili skoncentrisani na nagradu.

Misteriozni prodavac je stao sa aukcijama i nastala je tišina.

( Upitao sam se zašto je zastao, pa sam mu ponudio da kasnije dodje do mog restorana ja plaćam )

''Da li planirate da stavite još nešto na aukciju pošto sam veoma umoran'' upitao sam ga

Mini Event: Waki's Shop - Page 4 D4b5208fcb49be0b4bd9e24e9b5145f3

RAIDOOOOOOOOOOOOO!!!!!


AHAHAHHAHAHAHA RAIDO......!


TRI GODINE TE JURIM RAIDO !!!!!

Prolazio je smejući se i gurao je prisutne ninje da bi došao do lokacije gde je prokletnik Raido održavao svoje bedne manipulacije!!! Nije on bio nikakav prodavac on je bio kradljivac koji je delio kradenu robu!

Iznerviran jako i besan chakra u njemu je vrela!

Znam da je kod tebe Raido! Predaj mi oružje i pogini kao čovek..

Mini Event: Waki's Shop - Page 4 2aef8901bac9e6c360f18e000d75a2de9c111e8e_00


Chakra: 12000/12000

Yami Kawa razmislja koje oruzje to moze biti kad trgovac nije siguran da li da da to misteriozno oruzje
ali mozda ga sreca posluzi jer je vec dobio prvi mac pa dobije opet neki bolji?

Dobar dan gospodine sta imate u ponudi kako ste prodavac je bio malo neraspolozen ali sma video da se malo smesi i nesto je promrnljao kroz j su ze upitao sam ga zasto placete ali on nista ne odgovara ali mi je rekao da ga moj osmeh podseca na njegovog sinakojeg su zarobili pa sam ja zakljucio da je zato bio tuzan

Ko si ti da pretis coveku koji me je podsetio na roditelje. Zar ti se stvarno tako zuri da umres.

Rekao sam to stavsi ispred coveka koji je pretio prodvcu. Imajuci namrsteni pogled i ozbiljni stav.

Ova aura.. ovo prisustvo. Ovaj čovjek se ne šali. Hoće da ubije prodavca? Ovo je baš nesrećna i neugodna situacija. Bolje da se ne staje ovom čovjeku na putu. 

Najpametnije bi bilo skloniti se, nebitno i ako ostanem bez Kusanagija. Bolje i to nego da ostanem bez glave. Već sam dio nje izgubio...

Moja faca je postala namrgodjena kada sam vidio da se neki lik spusta poslodavca ispred svih nas ali nisam puno dizao frku jer sam vidio u njega toliki bes i čemer da je to nevjerovatno.Mislim da ima moć koju do sada nismo nikad videli,ovo se neće dobro završiti.Zauzeo sam potajno borbeni stav i čekao dalja dešavanja sa puno strepnje.

Posle rezultata bio je zadovoljan ali malo razocaran za bod ali mu je bilo drago da je dao dobar udarac.Kako je cekao za sledecu nagradu do tad je dolazio nepoznat ninja sa velikom mocu kad je ugledao
poceo je da gleda u njega sa strahom zamrznut nije mogao da skrene pogled sa njega


Kakav je ovo osecaj koj sad osecam?


N nemogu da se pomerim od straha koja je ova osoba!

Ovaj čovek mora da je neki specijalni shinobi, čim ovoliko čakre izlazi iz njega.

Najpametnije bi bilo da se sklonim dok se sitacija ne smiri.


''Ljudi mislim da bi trebalo da ne stajemo ovom čoveku na put, zato što bi mogao da nas oduva jednim jutsuem''

( Rekao sam nakon što sam se odmaknuo od štanda )

Jeli to istina što je rekao, nikada nisam osjetio ovakvu chakru kakvo je to oružije koje može da ga natjera da ganja ovog čovjeka 3 godine!!!

Uvjek sam bio na dnu otkad su mi roditelji ubieni na misiji pokušavao sam da postanem jači ali bez učitelja nisam znao kako.

Možda je ovo prilika da ovi lanci slabosti padnu sa mene.
Odlučio sam....

Polako prilazeći ovom čovjeku morao sam da guram kroz instinkte svoga tjela kleknuo sam pred njega
izjavim mu.

"Molim vas nikad nisam vidjeo nekoga sa vašom snagom, uzmi te me pod svoje krilo kao učenika!!"

To je uzelo svu moju snagu nisam mogao zucnuti još jednu rječ...

Stojao sam u redu kada sam osetio čoveka čija je čakra nenormalno velika kada sam ga pogledao bio je viši od mene za dve glave
pustio sam ga da proće jer sam u njemu osetio još nešto,nešto što je bilo nenormalno nadam se daće nakon što obavi svoj poso samo da ode i da se nećemo sresti u bliskoj budućnosti.

Odjednom se duh ovog okupljanja na tren promeni iako je i dalje odisao tom nekom pozitivnom energijom koja mu je bila čudna. Mešavina emocija od pozitivnih do onih sumnjivih je dovela do toga da u njemu provre čudan osećaj kada je trgovac prikazao Gunbai.

Njegove oči su se fokusirale na taj gunbai koji je u njemu stvarao tu neku čudnu energiju koju nije osetio dugo vremena. Oči svoje preusmeri na trgovca koji je odlučno posmatrao sve ljude, pokušavao je da upregne svoj fokus na njega. To nije bio običan gunbai, razmišljao je, sigurno krije neku istoriju, prošlost koja je za njegove oči bila nedokučiva, a možda i razumljiva ako bi znao tu prošlost.

Budućnost ni prošlost nije mogao znati, ali je mogao osećati tu čudnu energiju koja obuhvata čitav gunbai i samog trgovca. Energija kao da ga je prizivala. Zašto? Nije imao odgovor.

Ako se trgovac odluči da on dobije gunbai, možda će mu se prošlost otkriti, a ako ne onda ništa. Neke tajne i prošlosti jednostavno moraju ostati skrivene, znao je to jako dobro, osetio je na svojoj koži. Svoju prošlost je skrivao, a imao je osećaj da ta neka prošlost povezuje gunbai i samog trgovca.

Udahnuo je duboko, a um mu se smirio. Iako je osećao te čudne energije, njegov um se nekako primirio i pustio da energiju isteku. Tu njegovu mini meditaciju je prekinula jedna osoba koja poče da viče i razdvaja rulju. Nazva trgovca Raido i osećao je kako podiže svoju čakru onom merom kako je njegov bes izlazio.

Da li se taj trgovac zaista zove Raide, da li je sve manipulacija, o čemu se sve radi? Misli mu prolaziše kroz glavu dok je gledao scenu i rulju sa strane.

Da li je moguce? Kakva moc. Ko je ovaj covjek? Ko moze biti ovako jak? Koje je to oruzije za koje on traga? Da li je njemu potrebno uopste ista vise nego sto on sada ima?

Trebao bih da razmislim da odem odavde pre nego sto stvari postanu jako lose. Ali za sada cu se samo povuci pozadi da vidim sta ce se desiti dalje.

Video je nekog nindžu koji je dolazio i vikao na prodavca, previše je želeo to oružje ipak je bilo iz njegovog klana. Pridružio se još jednom nindži koji je ustupio i rekao ovom što je došao.

Ko si ti? To oružje nije tvoje.  To je od mog klana!

Upalio je svoj sharingan i popreko je pogledao nindžu preko puta sebe.

#card1366

Kakve ste svi vi budale samo ce te ga pustiti da radi sta hoce samo rato sto mislite da je jak nas je ovde mnogo vise i mislim da se svi saosecamo sa trgovcem stvarno nije uredu da neko tektako preti coveku.


Govorio sam to svim prisutnim dok sam idalje stajao mrtav ozbiljan ispred preteceg coveka.

PROKLETI GENINI GONITE SEEE UUUU...!!!!

Nervoza koju je Raido izazvao u njemu dostigla je limit. Njegovu ruku je oblozila cista chakra njegove Matatabi zveri i formirala od nje šapu koja je blještelja. Istog trena Zanjitsu je presekao nevaspitane Uchiha klince na pola svojim kandzama.

#card624

DAMAGE JE 4000, ZAGARANTOVANI DAMAGE JE 2000.

(deco ako se odbranite od ovoga svaka cast)



Bes je u njemu vreo i okrenuo se ka Raidu, prokletom coveku koji je menjao lica i bežao svetom. Medjutim jedan od prisutnih shinobija mu je iskazao poštovanje i skrenuo mu je pažnju. Prošao je rukom kroz njegovu kosu kao pohvalu za poštovanje i ustremio oči na Raida.

Sada je red na tebe Raido.

Podigao je šaku koja je plamtela i dalje.

CHAKRA: 8000/12000

"Molim te !
Oduvjek sam tražio bilo kakav način da postanem jači ali to nije dovoljno ovako nikada neću uzvratiti tim kukavicama koji samo mogu da budu hrabri pred običnim ljudima ."


Ja neću biti jedan od njih nikada..

"Neću se nikada požaliti kakve god načine budem trebao da koristim za snagu."
Jer samo snažni mogu stvarno da žive u ovom svjetu.

Jedino što sam mogao je da pritisnem svoje čelo u pod zemlje i da čekam odgovor od svjetla u ovom tunelu u kojem se nalazim.

"Reci mi Xiro da li misliš da ga je tek tako lako srediti samo zato što nas je više i šta ako je naš prodavac stvarno lopov osećam se isto kao i ti ali mislim da sada nije vreme za heroja zasada mislim da je logičnije da se povučemo."

Rekao sam mu kao bratu jer sam razmišljao na taj način da bude što je manj moguće žrtava.Uostalom sada nije ni vreme ni mesto za ovakvu vrstu heroja.

Aktivirao je svoj napad protiv dvojice shinobija. Da li ih je ubio? Kao što sam i mislio, nema šale sa ovim. Ona dva jadnika su mislila da ga mogu nadjačati samo količinom, ali nisu svjesni brutalnog shinobi svijeta. Nikada ne treba ići na shinobija ako nisi spreman i ne znaš njegove sposobnosti.

Zanimljivo kako je shinobi crvene kratke kose odmah shvatio situaciju i učinio možda najpametniji potez. Uvijek ću razumjeti one koji žele da postanu snažniji.

Da li da odem odavdje? Ili da ostanem da vidim kako će se sve ovo završiti?

Nagahito je posmatrao situaciju i video da je neprijatelj jinchuriki


Nije hteo da se kurči ali je hteo zaštiti narod od ovog užasong napada stoga bi probao da se smiri i pomogne ljudima


Bacio bih kameni zid i ojačao bih ga mojom kamenom kreacijom u nadi da spasem ljude od napada


#card103 #card92


Potom bih bacio kamenog zmaja koji ima napad 500 te bi prošao kroz moju kreaciju i dobio još 300 dmga 


#card102


Posle ovoga zaštitio sam narod koliko mogu i probaob ih da pobegnem od neprijateljskog jer vidim da je jači od sivh nas zajedno
class="XFTKRNPEIM">


700+600+800=2100 (od toliko damega branim igrače ostalo moraju sami jer nisam dovoljno snažam)

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Mini Event: Waki's Shop - Page 4 #world49

( Ovaj čovek je jinchuriki poseduje repatu zver u sebi zbog toga ima toliko puno čakre u telu )

Razmišljam se da ostanem i da ne reagujem da vidim kako će se sve ovo svršiti.

Šta se desilo ovo kako ih je usisao ovako brzo,protiv ovog lika teško ko može da se izbori,i šta radi jebeno ovaj crvenokosi upravo je ubio naše sugradjane i on mu se još klanja.Šta će sve ljudi uraditi za moć moraću malo da se udaljim odavde neće ovo na dobro.Nisam ni trebao doći

Kada je Aoto vidio da je stranac ubio dva takmicara nije bio iznenadjen zato sto je to na neki nacin ocekivao ipak nisu mogli proci ne kaznjeno za njihovo ometanje. Ali ipak je i dalje bio zapanjen kolicinom energije kojom ih je napao i koja je izasla iz njega.

Pomislio je "Najbolje bi bilo da stojim po strani i da budem spreman da bjezim ako ovo sranje postane ozbiljnije"

Proganjacu te i mrta...

U tom momentu moje telo je raskomadano i cela noga mi je odletela u nepredvidjenom pravcu i udarila ga u kur...

Bjelokosi shinobi je pokušao da nas sve zaštiti. Uz to je i napao misterioznog shinobija koji nam je pokvario licitaciju. Ovdje bi mogao da nam bude kraj. Mislim da je bjelokosi čačkao mečku.

Sudbina je ipak bila drugačija, i možda moj prvi mač neće biti Kusanagi.