Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mini Event: Waki's Shop

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mini Event: Waki's Shop

Mini Event: Waki's Shop Nickson-phosy-food-cart-01-prong-colorrender

Ovo je štand koji je misteriozni trgovac otvorio po sred centra kampa.

Za ovim štandom stoji nepoznati čovek Waki koji ima nepoznato poreklo i ime.

Waki voli da se igra sa prodajom stvari pa tako od obicnih prodaja napravi zabave igre i licitacije.

Ako planiram da postanem najbolji shinobi u kenjutsu-u onda bi mi trebala dobra katana. Ali ona je još daleko od mene. Trebalo bi da se dosta uvježbam i para skupim kako bih je zaslužio i dobio. Ipak, malo njuškanja i razgledanja ne bi škodilo.

Hmm.. čudno. Ovaj štand nisam vidio u protekla dva dana. Mogu malo baciti oko.

,,Dobar dan! Vi ste novi trgovac u ovom selu?"

Šetajuci video sam novi štand koji jutros nisam vide na putu do kafane. Takodje sam video i da neki čovek prica sa njim pa sam odlucio da pridjem da vidim o čemu se radi.

"Sta je ovo? Odakle si dosao? Sta prodajes?"
upitao sam nepoznatog coveka koji se pojavio niotkuda. Cini mi se kao neki trgovac mozda prodaje neke vazne stvari poput maceva i scroll-ove
ali mnogo mu je mali stand da bi sve to stalo u njega

Naraaavnooo da prodajemooo. Ali moždaaa i ne prodajemooo.

Nasmejao se čovek gledajući mladog ninju.

Očigledno je bio jako čudan.

Šta treba mladi momče, sad će izvučemo odakle stignemo!

U tom trenutku dolazi još jedan čovek.

Evo još jedne mušterije hehehehe..

Na prolazu od svoga prvoga gubitka prolazio sam pored štanda koji prvi put vidim danas.

Nebi trebalo da mi puno oduzme vremena pa što nebi pogledao šta se prodaje.

Misterioznost ovog štanda me je intrigirala.

Prilazeći štandu primjetim prodavalca sa neobičnim osmjehom na svome licu.

Neobičan je ali možda je to zbog toga što nema puno mušterija ali ubzo se stvara grupa oko štanda.

Tak dok sam šetao posle treninga video sam ovaj neki kao štand izgledao je čudno sigurno je onaj prodavac što ide od sela do sela i prodaje misteriozerne stvari i one kao stvari koje samo imaju čarobnjaci tako sam video da i još ljudi dolazi kod njega i ja sam stao u red i kad sam došao na red upitao sam ga

-gospodine imate te li nešto samo za mene

Dali biste bili ljubazni da nam lepo predstavite svoje proizvode i kažete odakle stižu.

Upitao sam prodavca sa ozbiljnim glasom i pokerskim licem.

"Pa jel prodajete ili ne prodajete? skroz ste me zbunili"
ovaj nije tacan, ali ipak je prolazio kroz mnogo sela i sigurno zna puno pitacu ga za neki savet
"Sta bi meni preporucili kako da postanem bolji vi sigurno znate puno"

Ototsu, skriven među granama, posmatrao je misteriozni štand iz daljine. Nepoznati čovek vodio je stand. Ototsu nije znao  ime ni poreklo coveka koji vodi stand, pa je sa sigurnom dozom opreza pratio situaciju. Senke sumnje plele su se među granama dok je duh šume promatrao nepoznatu igru na štandu. Rekao je:


Mini Event: Waki's Shop 11844e4d359a262fae6cc7b463120266


-Nikada nisam video ovog coveka, ne bi bilo pametno prilaziti jos, dok ne budem saznao ko je, i dok se ne uverim da su njegove stvari koje prodaje bezbedne-

Rekao je Ototsu, odlucivsi nastaviti posmatrati stvari i radnje oko standa iz senke, nindza treba uvek biti oprezan.

"Dobar dan prvi vas put vidim ovdje.

Ako bi mogao da pitam imate li išta što bi koristilo ninjama?"


"Možda nešto što bi me napravilo  jačim što brže moguće."

Ipak nemam još puno vremena vrjeme mi ističe bliženjem chunin testova.

Dok sam setao selom vidio sam stand koji tu nije bio sinoc. Prisao sam sa cudjenjem i vidio prodavca kojeg uopste ne poznajem i mislim da nije iz ovog sela.

Dobar dan gospodine, mene zanima sta sve imate u prodaji. Mladom ninji kao sto sam ja trebaju mnoge stvari za borbu, a zanima me odakle vi dolazite posto vas nisam prije vidjao u ovom selu.

Ugledavši prodavnicu u centru grada pošao sam da vidim o čemu se radi.Dolazeći vidio sam veliku grupu ljudi koji se nalaze kod štanda radi znatiželje sam prišao da vidim u čemu je riječ.Radnik koji se nalazio u štandu je bio malo je reći čudan čak u neku ruku jeziv ali sam dao šansu i prišao mu te upitao.Zdravo da li imate nešto zanimljivo u ponudiUpitao sam pomalo zbunjeno.

Dok misteriozni čovek tu stajao dolazilo je sve više i više ljudi svi su ga upitivali sta prodaje ja sam se samo malo odaljio i čekao trenutak mislio sam u sebi mozda nas napadne tako da sam samo čekao dok nije nesto uradio

Nakon sti se js vracem sa uspjesno odradjenog sparinga hodam sav srecan put kuce i naidjem na shop , odlucim da odem i pridjem prodacu i obratim mu se “Dobar dan, imate li sto zanimljivo od ninja opreme?” ocekujem da ce mi reci da ima neku katanu ili ninja oklop, u najboljem slucaju svitke sa tehnikama.

Na putu dok sam se vraćao od dedine vetrenjače ugledah grupu ljudi koja se okupila ispred nekog štanda posred sela pa sam odlučio da pridjem ( Polako prilazim štandu i upitam )

''Šta se prodaje ovde, osim ako nije tajna hehe''

Prodajete li možda neko alkoholno pićence baš bi mi prijalo posle teškog dana, a i valja se. (Rekoh smejući se )

Vi mora da ste tek malopre otvorili štand, pošto baš jutros kada sam prolazio ovuda nije vas bilo.

''Odakle dolazite, osim ako i ovo nije tajna haha''

Mini Event: Waki's Shop Kabuto-yakushi-naruto

Nakon dugog odmora u Ishigami Parku, Akiro se vraca prema centru i paznju mu zapali neki novi, misteriozni prodavac ili pustolovac. Akiro prilazi polako i usporenim hodom koristeci to vrijeme da razgleda iz daleka, vec se skupila veca grupa sinobija izgleda, bolje da pricekam svoj red za kupovinu a u tom vremenu osluskujem malo sta pricaju ostali.

"Pozdrav frendovi!" ,Akiro izgovara sinobijima. "A vama takodjer isto pozdrav, i dobro dosli, zanimljiv sortiment stvari imate kao sto primjetim" ,obracajuci se vlasniku misteriozne trgovine.

Cekajuci vlasnika da se opusti malo i mozda isprica neku zanimljivu anegdotu sa svojih putovanja..

Dok sam tako stajao ispred standa cekajuci da covek kze nesto ucinilo mi se da sam kod njega video nesto sto lici na mac ali nisam bio siguran. Ali savkako sam u nameri da zaplasim ostale ljude koji su se skupili uzviknuo

Ljudi on ima mac.

Dok sam ja ostao da stojim kod standa.

Dok sam tako stajao neki lik je uzviknuo on ima Mac znao sam mozda ce nas napasti mada činilo mi se da nije bio takav i da je mozda na prodaju

Odjednom oko mladog gospodina koji je drzao stand saletelo se mnogo mnogo ljudi.


DOBRODOŠLI SVI DOBRODOŠLI SVI...

Govorio je srećno i smeškao se, Onda je pošao iza štanda i dogura tešku metalnu mašinu. Bila je to mašina za udaranje.

Mini Event: Waki's Shop Card_1012870_character

Ajmo ovako za početak.

OVO JE MOJ IZUM. MACHO MASINA. Ovde imam jednu oprugu koja meri koliko jako udarite u nju. Ja nagradjujem samo najace ninje!!!!

Storynote


Upravo započinje mini igra eventa. Ovaj nepoznati trgovac će davati iteme ninjama koji najjače udare mašinu. Mašinu udarate TEK NAKON što prodavac objavi za koji item se vrši takmičenje. Mašinu udarate tako što bacate Dice 24 (kockicu od 24 strane). Koliko ste dobili na kockici toliko ste jako udarili mašinu. Onaj ko dobije najviše osvaja nagradu.

Napomena još jednom: Bacate kockice (udarate) tek kad vam se da znak za to!!



"On ima mac....mislis... Sigurno je i on na prodaju hahahaha" ,u punom smijehu Akiro izgovara Xirou da opusti situaciju izmedju ostalih sinobija, ali krajem oka posmatrajuci Xirove poteze cisto u strepnji da on ne izvadi neko oruzije i napadne njega i ostale sinobije.

Imam osjecaj da Xiro sprema nesto sto nije legalno, razmislja u svojoj glavi Akiro ali ne izgovara to na glas.

Ako je nešto naučio to je da nikada ne ostaje na jednom mestu, uvek je bio u pokretu. To je bio njegov život kao lutalica. Ali kada je na nekom mestu koje je prepuno ljudi veličine kampa onda  je morao i da se prilagođava i takvim okruženjima, bez obzira što nije bio naviknut na to, kao nekada što je.

Njegov put je preprečen nekom gomilom koja je okruživala neki čudan štand i misterioznog vlasnika koji su odisali nekom energijom koja ga je terala da i on priđe. Možda će biti od neke koristi ako bude prišao i video šta se tu dešava.

Nije puno razmišljao, prišao je.

Dok je Ichiro hodao centrom kompa ugledao je masu ljudi.

"Hajde da se priblizim da vidim sta se ovde desava"

Kada je stigao video je neki stand i ludog coveka kako prodaje svakakve stvari pa je odlucio da baci oko.

Kad sam čuo u toj rulji da je neko povikao da on ima mač uplašeno i sav zatečen sam se prodrao i odskočio u nazad.Veliki broj ljudi se okrenulo prema meni pomalo zbunjeno,čak su se neki i podsmjevali mom kukavičluku ali sam se ispravio i rekao.ha ha bas smješno i dalje pod udarom adrenalina.Polako sam se vratio u grupu ljudi pokušavajući da budem neprimjetan i da skinem poglede sa mene.

Dok je malo potrajalo misteriozirni covek je doneo neku mašinu za udaranje i rekao ko najjače udari dobija nagradu onda sam se približio i rekao

Ja cu, udario sa najjacom snagom kojom s mogao i upitao ga koliko jejako

Jako me je iznerviralo sto mi se neki lik nasmejao u facu mozda bi posle trebao da ga naucim pameti.

Ja ne znam zašto bi sakrio cim sam aj to viknuo ako je na prodaju.

Odgovorio sam mu sa besom u ocima.

Aoto je vidio da se okupila rulja ljudi i prisao je. Kada je pogledao bolje shvatio je da je to misteriozni trgovac o kome se prica. Posto je kasnijo nije mogao najbolje da razume o cemu se radi ali je vidio neku masinu pa je stao sa strane da vidi sta bi trebalo da uradi.

Nisam bas nesto jak, sigurno ima jacih sinobija od mene ovdje, ali evo da ja probam razmislja Akiro.

Stao je u gard i zamahnuo svojom jacom odnosno lijevom rukom. "Jedan, dva, tri... " ,vice Akiro dok njegova saka udara u mjerac snage. Nakon cega se povlaci na kraj reda i ceka ostale sinobije da udare u mjerac snage.

"Hah ovo izgleda zanimjlivo ajde da pokušam možda i dobijem nešto dobro."

Približim se da bolje vidim šta se dešava i kakva su pravila.

Ovaj trgovac je stvarno lud kako će podjeliti nagrade ovolikim ljudima.

Mora da ima neka prevara, nebitno nek pokuša koliko god može.

rekao je Yami Kawa

"Kakva je ovo masina, odakle si to izvukao, mi cemo to da udaramo sad?"
od ovog coveka stvarno mozes sve da ocekujes nikad ne znas sta ce uraditi.

Yami Kawa je zavrsio recenicu

Mašina za udaranje. Iako je zvučalo nekako u takmičarskom duhu on dopusti da ga takav duh i neki entuzijazam uhvate. Ovo bi mu dobro došlo da isproba jačinu svojeg udarca za koji se spremao. Ruku je zagrevao, spremajući se da se oproba u takmičenju koje mu možda donese kakvu takvu zabavu.

Ljudi su se smenjivali i udarali, svako sa različitom snagom. Čekao je strpljivo svoj red. Ljudi su bili ispred i iza njega. Udarci su se čuli a buka iza njega je odzvanjala skoro kao jačinom udaraca izražavajući želju da se i oni oprobaju.

Kada je došao red na njega, on je prišao i zamahnuo rukom u metu koju je odalamio.

The member 'Genbu Urahara' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world74

‚Pomalo iznenadjen njegovom reakcijom rekao sam-Opusti se samo sam se iznenadio kada si se izdrao ne vjerujem puno novim ljudi u gradu tako sam malo i sumljičav.
Vidio sam frustraciju u njegovim očima ali sam pokušao da spustim tenzije koliko sam mogao.
Ne vidim razlog za nervozu

Kada je Ichiro ugledao veliku masinu znao je sta treba raditi.
Pristojno je sacekao u redu pa kad je doso njegov red udario je desnom rukom mesto za merenje snage i uradio je najjace sto je mogao.
Nakon rezultata je otiso na kraj reda i sacekao da svako dodje na red.

Prolazim ulicom posle dobrog obroka u restoranu i primetim novi stand i dosta ljudi oko njega.(Dok sam prilazio standu neki momak je viknuo "Ljudi on ima mac!".)
Gledao sam zastraseno dok sam prilazio.
Video sam da covek odrzava neku igru ko udari najjace cudesnu masinu dobije nagradu.
(Bio sam radoznao i uzbucen da vidim koliko cu jako udariti)

Šetajući se ja sam došao do male radnje na četiri točka


Gomile su se savijale oko nje i izgledalo je kao da prodaju interesantne stvari


Zagledavši se uzdahuno sam te sam upitao


Da li imate lignje sa sirom?


Mini Event: Waki's Shop 90fd717d0911403b432d3e865b74cdf0


Smireno je upitao strpiljivo čekajući odgovor od prodavca koji se nalazi u radnjici

Polako breeeeee....

POLAKO....!!

Takmičite se kad vam dam znak.


(sve ih je razgurao od mašine za udaranje)

Okej ajmo sada redom.

Prva stvar za koju se takmičite je ovaj lep mač.

Izvadio je Kusanagi i zamahnuo njim a mač je fijuknuo vazduhom.

#card350


(mozete udarati za nagradu, postovi bez kockice odigrane se ne vaze)

Nećkao sam se da li prvi ja da udarim ali kada sam vidio da se niko ne zaleće prišao sam prvi mašin i udario svom svojom snagom u mašinu i čekao da vidim‚koliko sam udario.Čul zvuka sam na momenat izgubio sve mi se polako usporilo i gledao sam brojeve kako skaču,pun entuzijazma polako je počelo da se usporava na 14 i kada je došlo do 16 pomalo sam bio razočaran radi svog neuspjeha,očekivao sam mnogo više od sebe ali nisam htio da pokažem razočarenje pred drugima te sam se podignute glave vratio u grupu ljudi

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world67

Uu (ovaj mac ce biti spektakularan za moju kolekciju)

I tako napravim par koraka nazad i punom sbagom udaram nadajuci da cu osvojiti.

The member 'Raiden Uchiha' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world52

''Opppp, evo prve stvari'' rekao sam, a nakon toga sam se spremio da udarim.

''Možda mi se posreći'' rekoh uzdišući.

( Polako sam podigao desnu ruku i jako zamahnuo u nadi da dobijem neki veliki broj )

''Ehh, cvrc dobih 15 nema veze'' Znate kako kažu više sreće drugi put.

Mini Event: Waki's Shop Kabuto-yakushi-anime

The member 'Haruki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world66

zanimljiv mac ajde da iskusim svoju srecu
"Yami Kawe je zategao desnu saku i udario najjace sto moze nadajuci se da ce najbolje udariti i osvojiti mac. Polako je cekao da vidi da li je osvojio ostri mac"
Yami Kawe se nada najboljem rezultatu.

The member 'Yami Kawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world73

Ja bih video posle par ljudi šta se dešava


Probao bih da okušam svoju sreću u udaranju mašine


Malo sam se povukao te sam stegao desnu ruku


Potom zabio bih istu u mašinu u nadi da ostvarim dobar rezultat


Udario bih mašinu i izčekivao bih moj rezlutat da se prikaže

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world52

"Došlo je vrjeme da se istestiram na ovoj mašini.

Nije bitno ako je podešena da nas zavara daću sve od sebe pa će mo da vidimo."


Prilazeći mašini zamahnem svom svojom snagom i uadaram u centar mašine.

Udarac je prenjeo dobru količinu snage iz sebe i zatresao mašinu.

Udaljim se da vidim rezultat svoga truda.

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mini Event: Waki's Shop #world52

Nisam bas nesto jak, sigurno ima jacih sinobija od mene ovdje, ali evo da ja probam razmislja Akiro.

Stao je u gard i zamahnuo svojom jacom odnosno lijevom rukom. "Jedan, dva, tri... " ,vice Akiro dok njegova saka udara u mjerac snage. Nakon cega se povlaci na kraj reda i ceka ostale sinobije da udare u mjerac snage.