Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ulice - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ulice

First topic message reminder :

Ulice  - Page 3 Village-street-in-japanese-anime-city-98rf938fjhzjbb8m
Ulice u selu imaju divan miris drvenih kuća s krovovima od kamena.Uske staze su obasjane fenjerima, dok se bambusi njišu na vetru. Čuje se zvuk instrumenata koji dopire iz udaljenih kuća, stvarajući harmoničnu atmosferu. Prodavnice s prekrasnim kimonoima i posudjem ukrašavaju uglove ulica, a miris sveže pripremljenog čaja širi se iz obližnje čajdžinice. Ovaj prizor odiše duhom tradicije.

Nagahito je trčao kroz ulice sa namerom da sustigne misterijoznog čoveka


On je video samo njega u daljini i trčao je iz sve snage da ga sustinge 


On je jurcao kroz ulice vičući 


GOSPODINE GOSPODINE


Ljudi su gledali i pitali su se da li je on prso ali Nagahito je nastavio da trči


U daljini video je čoveka kako ulazi u bar i potrčao je za istim 

U ovoj ulici zivi najveci rival od Ryun-a posto nije znao u kojoj tacnoj kuci zivi njegov najveci rival drao se korz celu ulicu

Izadji nacicu te i unistiti

Svi ljudi su ga gledali kao nekog cudaka bas se osramotio

" Gospodine kako se zovete " upitao je savke stranca hocete li da prosetamo ? . Ovo jelo mora jos neko da prob hajde da prosetamo do setalista tamo bi trebalo da ima puno ljudi savke i stranac su krenuli do setalista na putu do setalista su videli dve lepe ptice i odlucili su da ih nahrane sa semenkama za ptice kada su to. Uradili nastavili su dalje. Kada su stigli ni je bilo nikoga ko bi mogao da proba jelo stranac je bio malo tuzan ali savke je odl dapojede sve. Uzeo je serpu i viljusku i poceo da jede kada je pojeo sve vratio je serpu i viljusku.
Strancu , onda su seli na neku klupicu i posmatrali su ptice kasnije su otisli do nekog kafica da popiju nesto zato sto su bili jako zedni kada su stigli narucili su kafu kada su popili kafu i trazili racun svadali su se ko ce da plati ali onda je savke nasao resenje neka plati stranac pola pola savke i kada su platili otisli su do neke klupice i seli su pricati pricali su o necemu

Nagahito izlazi iz Bara i lagano se krenuo kretati ka svojoj kući



Alkohol nije krenuo da ga trese jer nije prepio pa je bio sasvim normalan



On je koračao kroz pune ulice grada viđajući lude i normlane ljude kroz selo



Nagahito bi se konačno usmerio i krenuo bi ka svojoj kući koja se nalazila na kraju ove ulice

Muro se uputio u setnju da vidi koliko su se neke stvari promenile u gledao je da li ima nekih njemu poznatih lica.

Shinra je odgovorio na strancevo ptianje i rekao mu je da se zove Shinra pitao ga je za njegovo ali stranac je imao preca posle hteli si da prosetaju kroz seraliste.Shinra se naravno slozio sa tom idejom i zajedno su krenuli i mnogo su se zabavili.Iako je hteo da samo provaju njegovo jelo iskusio je mnogo vise od toga.

" Gospodine kako se zovete" hocete da se prosetamo do setalista gde bi neko mogao da proba ovo jelo na putu do setalista videli smo dve ptice ko je smo ja i stranac odlucili nahraniti pa smo uzeli semenje za ptice i nahranili ih te smo nastavili dalje kada smo stigli ni je bilo nikog sem jednog bespomocnog psa te su ga savke i stranac nahranili i odveli veterinaru te ga je savke udomio

Shinra se nije osecao dobto pa rekao strancu ime i pitao ga za njegovo kada mu je rekao odlucio je otici kuci jer mu je bilo sovoljno zabave za danas."zao mi je ali moram da idem ne osecam se bas najbolje ali hvala na druzenja ako hocete da se vidimo ponovo posetite park pored ulica uglavnom sam tamo."Rece shinra i polako se zaputio kuci sa svojim psom

Savke odgovara na shirino pitanje i govori mu da se zove savke drago mi je sto smo se druzili vidimo se neki drugi dan te se savke zaputio kuci sa svoim novim ljubimcem kada je savke stigao ku ci nahranio je njegovog psa i dao mu je vode .

Nagahito je išao kroz ulice šetajući levo desno


Bio je zbunjen i nije idalje bio siguran u sebe 


On jebio vrlo slomljen i začuđen šta mu se to desilo i kako je izbegao sigurnu srmt


Ljuljajući se levo desno prolazio je kroz ulicu i narod je mislio da je on pijana osoba


Došao je do praga svoje kuće te je mučenički otvorio vrata

Nakon prespavane noci kod Nagahita, uputio se ulicama trazeci novi dom. Stvari su se iskomplikovale pa je morao da ostane u gradu neko vreme. Video je mladog momka na ulici , zastali su na ulici dok su ljudi uzurbano prolazili. Zatim ga je blagim glasom upitao.
"Izvini decace, da li mozda imas slobodno mesto gde mogu prenociti, spreman sam platiti novac za smestaj."

Bez zivota u ocima ili ikakve volje da zivi i uziva, umesto toga ispunjen zeljom da drugima to uzivanje oduzme. Dok je vlatarao ulicama sela prisao mu je covek, obucen u samurajsku odecu te ga pitao ga jako cudno i nejasno pitanje, nije ga toliko zanimao ali je izgledao kao dobra prva meta.


,,Mozes prenociti kod mene ali na umu da je u pitanju kuca sa dnevnom sobom, malim kupatilom i spavacom sobom od 10x10m2''

Momak mu je odgovorio jako brzo, Ruriju je ovo ipak bilo malo cudno, mislio je da ce on prvo pitati ko je i sta je. Medjutim odmah mu je ponudio. Ruri je znao da nesto smera pa ga je drzao po malo na oku. Upitao ga je koliko ce to kostati i sledece.
"Paaaa, ponuda nije losa, ali ipak bih zeleo videti to svojim ocima, inace sam visoka osoba pa ne znam da li ce mi odgovarati."

Ono sto ga je zbunilo jeste to sto je ovoliko odugovlacio ovaj razgovor, njegove namere bile su jasne ali iz nekog razloga ova osoba htela je da prica kako hoce to da vidi iako je ona bila prva da to spomene, odlucio je da izvadi cigaru te pocne da je pusi i nastavi razgovor.


,,Kako te zovu?'' -Rece nakon duvanja dima njemu u lice.

Momak ga je upitao kako ga zovu duvajuci mu duvanski dim u lice, Ruri nije zeleo da se situacija pogorsa te mu je samo blagim glasom odgovorio na pitanje, takodje postavi i njemu isto pitanje, ipak je red znati.
"Zovem se Ruri, ne poznajem puno ljudi pa nije ni bitno."
"A ti , kako se ti zoves?"

Yuichi bese gledao u njega sa ozbiljnim i bednim licem, nakon toga odluci da mu odgovori na trazeno pitanje. Dok je pricao vetar mu je duvao u kosi te mu unisti frizuru, bio je u dubokim mislima i u svojoj unutrasnjoj filozofiji, da li je ova osoba samo marioneta koju ce da iskoristi ili je on marioneta koja ce biti iskoriscena i manipulisana od strane prirodnih instikta? Bilo je cesto pitanje u njegovoj glavi.


,,Ja? Ja sam niko.''
,,Ali mozes da me zoves Zero.''

Gledao je momka dok mu je odgovarao prostim odgovorima dok je cini mu se, gledao u prazninu. Ruri je obratio paznju na to i pomislio je da mozda on ima neke mentalne probleme. U medjuvremenu osetio je kako mu nesto grebe odecu, na podu je video malo mace koje je vidno bilo neuhranjeno i bez majke. Odlucio je da ga stavi u kaput i ponese sa sobom kada je trebao da gleda kucu.Zatim je upitao mladica.

"Pa? Hocemo li?"

Mozda ni ne bi bilo lose da promeni identitet, nije kao da ga je iko poznavao ili brinuo o njemu -pomislio je. Nakon par sekundi pusenja cigare odlucio je da krene prema kolibi te potom sugestira da i Ruri krene.


,,Hocemo.''

Na putu ka prodavnici, majka i ja smo setali kroz ulicu. Primetio sam da je dosta ljudi napolju. Pokazao sam majci jednu kucu koja mi uvek zapadne za oko kada setam ulicom, jer ima razne detalje po sebi. Majci se svidela kuca. Dosli smo do prodavnice.

Na putu ka biblioteci, setajuci ulicom, zastao sam i primetio da se otvorila cvecara Blossom. Pomislio sam kako bih majci mogao kupiti neki lep buket. Nisam siguran koje joj je omiljeno cvece, ali verujem da ce joj se svideti sta god da uzmem. Odlucio sam da kupim cvece na povratku iz biblioteke. Stigao sam i usao u biblioteku.

Posto sam bio gladan, prvo sta mi je palo na pamet je bio ramen.
Posto sam tek bio zavrsio trening, bio sam iscrpljen i nisam bio sav svoj.
Zbog nervoze nisam htio da pricam ni sa kim nego sam, gledajuci u pod, otisao u Ichiraku Ramen i sio na prvu slobodnu stolicu.
Narucio sam hranu, zahvalio se gazdi, i uzivao punih 10 minuta.

Izasao sam iz sume gdje mi se nalazi kuca i dosao sam do ulica imam jos da putujem.
Dosao sam do ulica i moram jos doci do Ishigami parka i onda do Kitsune sume i docu do planina. Imam jos putovati ali sve sam blize do planina. Nadam se da mi niko nece smetati na tom putovanju.

Izlazeći iz kuće izašao sam na ulicu užurbano i krenuo da prošetam i protegnem noge malo,vidjeći da je ulica djelimično prazna spustio sam glavu dole i zamišljeno hodao kroz nju.

U momentu nisam ni primjetio da nailazim na ninju koja dolazi u susretl,te sam se zabio direktno u njega.

Kada sam podigao glavu ugledao sam poznato lice.

Posle nekoliko trenutaka sam izgovorio-OOOO stari prijatelju nisam te dugo vidio iznenadjeno progovirh

Aoto se setao ulicam zamisljeno i razmisljao sta bi sledece trebao da uradi
"Mozda bih trebao da ponovo odem do onog prelepog parka ili da nadjem neku novu lokaciju".

Dok je razmisljao nesto ga je prekinulo bio je to neki ninja u kojeg se zabio. Podigavsi pogled primetio je da je to bio Kazuki ninja kojeg je sreo u parku.

Iznenadjeno je odgovorio
"Zdravo nisam mislio da cu naletjeti na tebe. Kako si?"

Ulice, svaki dan isto, probudim se, odem na trening, pa šetam ovde ili parkom. Ali danas sam trening preskočio, želim da saznam ko mi se pojavljuje u snovima, zašto me zove. Šetao sam kao izgubljen. Nedaleko sam video nekoga, 2 stranca, odlučih da im pridjem, možda mi bude lakše.
"Zdravo momci, smeta li vam da se pridružim"

A evo dobro sam ali ne znam šta da radim od dosade-odgovorio sam smorenim glasom.

Tapšnuo sam prijatelja i rekao-Ako nemaš neke obaveze možemo otići nedje.

Bacivši osmjeh na lice i pogledati ga upitnim pogledom

Pricaju ci sa Kazukijem dosao je Stranac koji je upitao da se pridruzi odgovorio sam mu
"Zdravo, naravno da ne smeta. Ja sam Aoto a ovo je Kazuiki. Kako se ti zoves?"

Kazuki je predlozioda idemo negde pa sam pogledao u nebo i sjetio sam se
"Mogli bi otici do obliznje sume cuo sam za nju ali nikada nisam bio tamo. Sta vi mislite?"

Ugledavši novog stranca koji nam prilazi sa vrlo prijatnim pogledom i prijateljskim izrazom lica upitao nas je da li smije da se pridruži

Iznenadjen njegovom kulturom nasmijao sam se i dobacio-Naravno da ne smetaš,da li mogu znati ko si ti,ne izledaš mi poznato nisam te vidjao ranije?-odgovorio sam prijatnim glasom

Aptov pogled mi je pokazao da je sretan što će upoznati novog ninju.

To mi je malo pomoglo, prihatili su me sa njima.
"Ja sam Masaya, izvinite što se nisam predstavio odmah",
nisam ih odmah pitao za klanove, htio sam prvo malo ovako da popričamo, da mi što pre snovi odu iz glave.

O drago nam je Masaya-Nasmijano sam ga pogledao

Nešto mi izgledaš zabrinuto-dodao sam

Te odgovorio Aotu-Mogli ako se Masaya slaže sa njim ali prvo da vidimo šta ga muči-Pogledao ga je pomalo zabrinuto

Da ja sam odavde,Takashiro je odgovorio strancu.Gledajuci straca razmislja da ga pita kako se zove i da li bi hteo da postanu prijatelji.Pruzio je ruku strancu i upitao ga, Reci mi kako se zoves? , i kako te nisam ranije vidjao ovde?

Kazuki me pitao da li sam zabrinut, ipak mi se primeti u faci. Šta da mu kažem, istinu ili nešto da izmislim, najbolje da zaobidjem to, onda će mi celo vreme to biti u glavi. Nasmešio sam se i rekao:
"Ma ništa haha, mislio sam da sam nešto zaboravio ali ništa, i da, možemo otići do šume što se mene tiče.

Enomoto je zahvalan na odgovoru, te zatim odgovorio na pitanje strancu drago mi je stranče zovem se Enomoto i odavde sam, samo nisam dugo bio u selu zbog nekih gluposti da sad ne objašnjavam. Te je Enomoto postavio pitanje strancu Kako se zoveš stranče i kojim poslom si ovde.

Primijetio sam Masayino zabrinjeno lice kada ga je Kazuki upitao sta ga muci ali posle njegovog odgovora nista nisam dodao i ako sam primjetio da nesto nije u redu.

Aoto im je odgovorio
"Hajdemo onda da ne gubimo vrijeme"

Dok smo nas trojica odlazili u daljini sam primetio dva stranca koja pricaju izgledali su jako zbunjeno.  

Priča od Masayia mi nije bila uverljiva ali nisam htio da napadam i da ga ispitujem.

Drago mi je da te ništa ne muči tu smo ako ti treba nešto ništa momci idemo u šumu treba mi malo čistog zraka-obratio se Aotu i Masayiu.

Nabacio sam osmjeh i krenuli smo polako prema šumi uz laganu šetnju.

Takashiro je zahvalan Enomotu na odgovoru pa rece,Drago mi je Enomoto moje ime je Takashiro,ja sam rodjen ovde, pre tacno deset godina sam otisao odavde pa sam odlucio da se vratim posto su moj brat i sestra otisli u vece selo,pa postavi pitanje Enomotou, Reci mi kojim si dobrom ovde dosao?

Enomoto oseća zahvalnost, te reče strancu Drago mi je Takashiro, shvatam zašto si morao da se vratiš u selo i stvarno je tužno to što su tvoj brat i sestra otišli u drugo selo ali nadam se da su dobro, vratio sam se u moje selo jer sam protraćio delić mog života na glupost ali da ne pričam o tome sad, moraću da se rastanem sa tobom radi nekog posla, te se Enomoto pozdravi sa Takashirom i Krenu Niz ulice da pita Meštane da li mu je porodica ostavila neku kuću.

Takashiro se podravio sa Enomotom te mu rece,Drago mi je da smo se upoznali Enomoto i nadam se da cemo se videti uskoro,te krene putem ka svojoj kuci da bi nastavio svoj zivot i da bi se podsetio lepih uspomena iz te kuce.

Nakon što se Enomoto rastao sa Takashirom, krenuo je niz ulice, te ga je zaustavio jedan meštanin i pitao, da li si ti Enomoto unuk velikog Remotoa, te Enomoto odgovori Da ja sam unuk velikog Remotoa a što pitate.
Meštanin će na to, Remoto mi je striktno naložio ako se ikad budeš vratio da ti prenesem ovo pismo, Enomoto uzima pismo od meštanina i kreće da ga čita, Dragi Enomoto ako ovo čitaš ja kao i tvoja majka smo preminuli, nemoj plakati suze ni čemu ne vrede, umesto toga idi do naše stare kuće, u dojou ćeš naći ostatak pisma, Enomoto nakratko zaćuti te se zahvali meštaninu i krenu ka njegovoj staroj kući.

Yabuki lagano dzogira kroz jednu od ulica sela sa peškirom oko vrata kada primeti da ga jedna devojka gleda iznenadjeno, ali ne misli nista mnogo o tome,gleda u drugu stranu i nastavlja da trči dok vrelo sunce sela greje u ledja.



Ulice  - Page 3 Tumblr_p882w7MrYZ1wctr3oo8_r1_500

U ulici na putu prema Biblioteci, Harutaki je nastavio svoje korake s neobičnim osećajem uzbuđenja. Prolazio je kroz uske pješačke staze obložene visokim drvećem koje su stvarale prirodni tunel između kuća. Sunčeva svjetlost probijala se kroz guste krošnje i stvarala igru sjena na pločnicima. Harutaki nije mogao odoleti osećaju da je nešto posebno u vazduhu, kao da se nešto važno sprema.A onda se setio!
"Totalno sam zaboravio!,chunin ispiti se bliže."


Kada je Harutaki zadovoljno završio sa istraživanjem u biblioteci, odlučio se vratiti kući kako bi nastavio s intenzivnim treninzima i primenjivao novo stečeno znanje. Na putu do kuće, razmišljao je o izazovima koji ga čekaju na Chunin ispitima i o tome kako će primeniti strategije koje je naučio.

Dok je prolazio kroz uske uličice svojeg sela, sreo je svog mentor, starijeg ninju po imenu Sensei Neozaku, Neozaku je bio ponosan na Harutakija što se trudi i posvećuje pripremama za Chunin ispite.
Harutaki je samo pogledao Neozakua i proderao se

"Biću spreman Sensei"!




Ulice  - Page 3 1bf7906408b540d77d38e5da075f9ec7e01de878

Nakon što se Ishimoto razbudio, otišao je malo da prošeta, među svijet. Svako je vodio svoju brigu i išao za svojim poslom. Bilo je i malo djece što su trčkarala igrajući se.


Nije loše.. Atmosfera je poprilično mirna u odnosu na juče. Kako se zapravo ovo sve može pretvoriti u haos samo sa zlom voljom jednog čovjeka. Doista, živimo u nepredvidivom svijetu.

Sa oduševljenjem Rei je zakoračio na glavnu ulicu svog sela. Prvi put izlazeći iz svoje kuće, bio je zadivljen raznobojnim prodavnicama i živopisnom atmosferom. Mirisi hrane ispunjavao je zrak.

Prošao je pored akademije, gde su se čule borbe i smeh. Rei je osetio uzbuđenje novog početka, shvativši da postoji svet izvan njegove samoće.

Glavna ulica postala je pozornica na kojoj će iskusiti širinu sveta. Svestan je da mu se pred očima otvaraju vrata neistraženih mogućnosti, a osećaj uzbuđenja rastao mu je u grudima.

Dok sam se vracao sa misije koju nisam uspio obaviti, vracao sam se ulicama i napokon sam opet osjetio taj miris mog sela i svih restorana koji se nalaze u njemu. Bio sam tuzan i nisam obracao paznju i to je dovelo do toga da se sudarim sa nekim covjekom.

Izvinite sto sam se sudario sa vama stvarno vas nisam primjetio. Kako se zovete i odakle dolazite? Nisam vas prije vidjao u ovom selu.

Ne vi izvinite nisam obraćao požnu. Ovo mi je prvi put da sam izašao iz bezbedne okoline svoje kuće po sam se baš zagledao u okolinu. Izvinite nisam se jos predstavio moje ime je Rei.

Govorio sam to sa strahom u seibi koji se doduše nije mogao videti zbog mog prirodno zastrašujućeg izgleda. Takođe osećao sam se poprilično čudno sobzirom da mi je ovo prvi put da pričam sa nekim ko nije iz moje porodice.

Izgledao je strasno ali nisam obracao paznju na to toliko.
Drago mi je Rei, ja sam Imado. Ovo je moje selo i ovdje sam odrastao. Najvise sam vremena ovdje provodio i mogu ti pokazati okolo sta god da te zanima. Selo je veliko i ima dosta stvari da obices i da ti pokazem.

Bio bih ti jako zahvalan ako bi mi pokazao selo. Šta ti predlažeš gde bi mogli da idemo. Možda bi mogli i nešto da pojedemo pomalo sam gladan. Ipak sam jutros samo istrčao iz kuće.

Počeo sam da se opuštam ali to se na meni ne vidi. I strah me je potpuno napustio jer je čovek bio jako prijatan i nije se razbesneo na mene. Bilo mi je drago što nije pobegao od mene mada video sam da me je malko čudno pogledao.

Pa mozemo otici do ramen restorana. Ramen svi vole nadam se da ti to nije problem, a i tu je kuhar najbolji i najbolje pravi hranu. Ako hoces mozemo krenuti tamo jer nije daleko od ovog mjesta.
Govorio sam dok sam ga gledao u oci ali i dalje nisam spustao pogled od njega jer mi izgleda cudno.