Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bakery Golden Grain - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bakery Golden Grain

First topic message reminder :

Bakery Golden Grain - Page 2 Thumb-350-863917

Pekara Golden Grain poznata je kao prva pekarska radnja koju vodi porodica Misaki. Njihovo pecivo važi za najsvežije i najukusnije u celoj regiji. Ljudi koji žure na posao mogu se zaustaviti i kupiti obrok za poneti, a oni koji imaju malo više vremena rado sedaju i obeduju uz prvi jutarnji zrak. Svež miris peciva širi se ulicama i tako privlači sve koji prođu baš tuda. Porodica Misoki uvek će vas rado uslužiti najboljom poslasticom.

Bakery Golden Grain - Page 2 Mahouka-koukou-no-rettousei-episode-17-8

Taman u trenutku kada je otisao Cezar proslo je od toga sat vremena nije mogao ni da ode kolko mu pin stomak,dok u trenutku se zamislio o svojoj proslosti sto se secao secao,zaboravio je da je mogao da ode odavde.bas u trenutku dok je pogledao dvoje ljudi kako ulaze samo je primetio jos nevolje i nevolje najgadnija stvar je dirati nesto poput zenske osobe koje smatraju kao nekim objektom al opet ovog momka kojeg je ugledao izgleda da njemu nece biti steta od njegovog mozga posto se to nece platiti,ustao je refleksno te ga je zaustavio u njegovoj nameri da pobegne a onda zatim svojim pesnicom udario je u tog momka u bubrege bas jako da ce barem posle pisati krv.
#card102
(Ulazem 50 energije I dmg je 50)
takvima kao ti treba staviti na elektricnu stolicu.

Broj reči: 155

Broj reči: 192

Sa uzbudjenom grimasom ušao je i imao je šta da zatekne. Ria kako počinje tuču. Uh ovo će biti zanimljivo. Stajao je iza njega, te rekao

"Rio, šta bi?"


Reče, spreman za bilo kakvu akciju

"Štagod bilo, tu sam da pomognem!"

Broj reči: 53

(nakon sto sam se vratio u prostoriju, zateklo me je nesto neocekivano.. Mladi Shinrai napravio je kriminalni potez, video sam ga kako bezumno skace po jadnoj prodavacici krofni, s cudjenjem na licu odmakao sam se par metara, i stao uza zic, dok su mi lednja prilegla na ista.. Poceo sam da se znojim, nisam znao sta trebam da uradim u ovakvoj situaciji, nikad mi se nista slicno nije desilo, nikad nista slicno nisam video.. Odjedjom, ni od kuda, stranac plavookih ociju ulateo je, sav pobesneo, i puknuo Shinraia desnicom direktno u stomak, pomislih u sebi "Uf, to mora da je bolelo", u tom trenutku sam se vec uplasio, nisam hteo biti uvucen u tucu tek tako, bio sam potpouno nespreman.. Dok sam ja skupio hrabrosti da nesto progovorim i pokusam da ih zaustavim, jos jedan stranac koji delovase kao italijan, sigurno prijatelj plavookog, pridruzio im se, spreman za borbu.. Skupio sam hrabrosti da ostanem, nisam mogao napustiti prostoriju bez da saznam sta ce se desiti na kraju.. Gore od ovoga sigurno ne moze).

Broj reči: 173

kako je krenuo da izlazi neka psihopata se zalete na lichta bacha shinraia on samo pomisli da je ovaj bolestan.Znao sam da cu morati nekako da odreagujem iskoristio sam tehniku samoodbrane a zatim pljunuo slajmaru riu u facu i iskocio kroz prozor u pekari izdiraci se svim klasom

Nigerundayo sangwooo!!!

#card109
ulazem 25


istrcao sam kroz prozor on ostade razbijen a ja pobegoh na glavnu ulicu gde nece smeti da me napadnu

Broj reči: 76

Adrenalin je i dalje bese tu kada je nesto ovako video,dobar osecaj da je tako nesto uradio tom gadu,naravno u trenutku toga nije se mogao odbraniti od Riove pesnice sto mu je zadavao barem neki udarac sto bi ga verovatno usporilo ta radnica ga je gledala kao da ju je spasio,taman Rio u trenutku dok izbegava slajmaru od one persone tada rece Cezaru rec znajuci da je je on dalje tu i da nece pobeci ta osoba.
Pa desilo se to da se neko igrao sa ovom zenom kao objektu,u prevodu silovao je.

#card101
(Izbegavam slajmaru i skidam 10 energije

Broj reči: 107

U momentu kad je ovaj bolesnik krenuo da beži, krenuo sam za njim. U trku rekao sam Riu

"Ne dozvoli ovom drugom da napusti objekat."


Na šta sam iskočio kroz prozor odmah za njim. Na svega decimetara razlike, zviznuo sam mu jednu pesnicu s ledja u glavu

"Beži sad figlio di puttana"


#card102

(100 damage-a u glavu)

Budući da nije imao sa čime da se odbrani, ležao je onesvešćen na podu ulice.

Broj reči: 87

jedan me nabide u bubrege dok sam bezao kad ono od jednom neki popisani plavusan nalete na mene znao sam da mi nema druge i da moram da izvadim tajno oruzije izvadih noz te se sudari s njegovom pesnicom i raskrvari je dobro
msm da sam mu odseko ruku

#card800
ulazem 100

kad sam se odbranio uspesno sam pobego jebo te glavna ulica je odma pored tkd pobego sam

Broj reči: 69

Da bi se tvoj nož sudario sa mojom pesnicom znači da si se okrenuo ka meni. Okupio sam moć oko sebe i blokirao njegov nož, te u zaletu izvadio svoj, pokušavajući da ga ubodem u stomak.

#card109 #card800

(U defense ulažem 50 moći, a u nož 50 energije.)

"Arrivederci, seljačino."


Protivnik najverovatnije nije više mogao išta da uradi, već samo da se moli da mu nisam probio neki bitniji organ.

Broj reči: 83

(ova jadna borba, sto sam je duze gledao, shatio sam da od ovih klinaca nema vajde, par pesnica i neuspelih pokusaja uboda nozem, ovo i deca mogu da izvedu.. Znao sam da nisam nista sposobniji od njih, idalje prigljen uza zid, s burekom u ustima, sa smeskom posmatrao sam ovu borbu propale decurlije, mozda se i ja umesam na kraju.. Ali neka, necu jos, sacekacu da se malo iscrpe, mozda budem gavrilo princip ovog naroda, ko zna.. Jednino sto sada mogu jeste da posmatram shinraia kako se krvavo bori, sav u ranama, nadam se da ce se sve dobri svrsiti).

skontah da moram da bezim i ja negde ali napade me ovaj maloumnik nekim usranih nozem izvadih ja stit stavih ga ispred sebe da se odbranim od ovog pedera retardiranog a zatim vati opet sprint ko budala da pobegnem jer sam znao da ce da me jure jer jbg

#card811

Broj reči: 50

Imaju osmeh na lice znajuci da je sve dobro nekako proslo sto mu je bilo drago a tokom gledanja tok sukoba znajuci da je Cezar na razini viseg snage i moci,tada Rio se okrene te njegov osmeh prestane da bude osmeh vec ogorcen sa pogledom prema coveku koji je stojao uza zid,gledajuci ga u oci i sigurno u njegovom mislima zna sta bi moglo da sledi,tako koracanje prema njemu je bio lagan tako je dosao do 3 metra od njega,a stolice rasporedio da ne moze pobeci,razmisljaljuci sta bi moglo biti snjim te progovori smireno pokusavajuci da pricu u razumnost znajuci da je sigurno i on razuman.

Slusaj i samo ces klikmnuti glavom I ne govori nista dok ja govorim.nije bitno dal ga znas ili ne znas,mada sudeci po znoju tvog lica jeste tvoji drug,imas priliku i nudicu ti dva izbora,prvi izbor je da mozes da svedocis protiv njega jer ti znas sta si video.

Tada uzima dah i rece dalje.
A drugi izbor je da ces se smatrati saucesnikom a bila bi steta da se ne izvuces jedva I gore bi prosao nego on.nego kako je tvoje cenjeno ime?

Broj reči: 205

(nakon italijanovog smrtonosnog uboda nozem, nije vise imalo o cemu da se razmisljal.. Shinrai je gotov.. Moramo ga hitno odvesti u bolnicu, ali i u policiju zbog zlodela koja je pocinio. Plavooki decko, koji vise ne izgledase smrtonosno nastrojeno, se okrene prema meni i postavi mi par pitanja.. Sacekao sam par sekundi, razmisljajuci o svojim postpucima, trenutno sam okruzen strancima, sve sto kazem moze biti upotrebljeno protiv mene, ali ako rimejnujem sajlent, jos gore me ceka.. Ja Shinraia jos uvek gledam kao svog prijatelja, ne bih mogao da svedocim protiv njega, niti da se upustim u jos vece zakonske probleme, Shinraiu preti kazna, zestoka kazna minimum par dana zatvora.. Ne preostaje mi nista drugo no gluma.. Potrudicu se da ovo bude kako treba.. Prvo sto radim jeste blago se, psycho nasmesim, te prilazim jadnoj izdrpanoj prodavacici, lagano je podizem i zamolim da napusti prostoriju.. "Trebali ste ovo odavno uraditi Gospodjo, izvinjavam se sto vam prvobitno nisam pomogao, nadam se da cu se nekada u buducnosti moci iskupiti za svoje nacinjene grehe.".. Zatim se okrecem ka plavookom, zabacujem kosu ulevo, pocnem koracati prema njemu, nakon sto sam mu prisao na metar, odgovorio sam mu na pitanje.. Ali ne recima)

Ovo ce boleti Shinrai..

(Shinrai koji je lezao na podu pored italijana, poprimio je snazni desni mawashi u potkolenicu, bio sam siguran da sam mu slomio nogu.. Dvojica stranaca ostadose zatecena.. Ne shvatajuci moje postupke, nastavio sam sutirati Shinraia, protiv svoje volje, znajuci da je ovo jedini nacin da ga spasem.. Hvatam ga za vrat te ga naslanjam o zid, primereno i pristojno, te pocinjem lupati naizmenicno levom i desnom rukom.. Sve precizno, da ga ne povredim preterano.. Izbivsi mu dva zuba, koji su izleteli ka levu, okrenuo sam se natrag ka plavookom i rekao)

Gospodine. Moje nereagovanje na Shinrai-evo kriminalno ponasanje je neoprostivo.. Izvinjavam se na problemima koje sam nacinio. Tesko je obuzdati svoga ucenika, hormoni su mu proradili, ipak je on sad u pubertetu.. Nadam se da sam vam svojom demonstraciom prikazao kako se treba postupati prema nistarijama nalik njemu. Nikada vise necu dopustiti da se ovako nesto dogodi.. I ti, italijan..Zao mi je zbog tvojih povreda, siguran sam da si se umorio od ove borbe.. Idi u bolnicu, odmori se.. Plavooki.. Moje ime je Sangwoo, drago mi je da sam vas upoznao. Mozda nisam najsjajniji ucitelj, ali verujte mi, od danas pa na dalje od ovog deteta cu naciniti pravog dzentlmena, koji ovakve ispade vise nece imati.

(nakon mini talka s plavookim deckom, podigao sam Shinraia sa zemlje, sa svojim rukavima umrljanim krvlju, morao sam se postarati da se ovakve stvari vise nikada ne dogode. Mozda je ovo bila samo gluma, ali je sigurno bila uverljiva)

Sada, nadam se da mozemo napustiti ovaj objekat, bez da iko sazna za ovo, ne zelim vas momcadiju, a ni mene, da uvedem u probleme.. Takodje cu se postarati da prodavacica dobije adekvatnu negu.. Zahvaljujem unapred.. I da, voleo bih da znam vase ime, dzentlmene?

Nakon male predstave ovog drugog narkomana, ostadeh zatečen ljudskom glupošću

"Da si malo ranije postupio protiv njega, možda bih ti i verovao."

Pogledao je sa strane prodavačicu, tresla se od straha, sam bog zna kroz kakvu traumu ona tako prolazi.

"Da se ja pitam, on bi sad ležao na podu mrtav a ja u zatvoru, al pošto ovo nije moja odluka da donesem, šta ti misliš?"

Okrenuo bi se ka njoj, jadna uplašena.

"U vašim rukama je sudbina ovog monstruma."

Na šta je ona namestila ljutitu facu i rekla da ga bace u zatvor ako moraju. Dovoljno je svedoka bilo da potvrdi priču, te on bi bio barem neko vreme u njemu zatvoren.

"Čuo si gospodjicu, ako ne želiš da završiš u zatvoru kao i on, savetujem ti da odjebeš."

Stojao je mirno i staloženo, spreman da nastavi borbu ukoliko je to potrebno.

Broj reči: 168

Nakon sto je video te scene koje ocigledno mu nisu bile jasne a opet je gledao pazljivo situaciju koja se odigrala,naravno sve se to odigralo veoma brzo.interesujuci ga kako covek poput tog ucitelja je mogao tako nesto da uradi,sa ozbirom da ucenik pravi nevolje a jos dosta stvari,bilo je vise ko neki vic jer prica uopste nije upila vodu,tada izlazeci na vrata uzevsi onesvescenog decka za majcu na njegovom ledjima na dve ruke,makar ce ga odvesti i u zatvor dok mu noge vise jer nije mogao nesto tako da nosi,rece Cezaru dok ga je pogledao.

Pa Cezare hocemo otici do zatvora da ga smestimo,a sto se tice radnice stavi je negde bezbedno dovoljno je prozivela traume za danas.

Tada je prebacio pogled na sangwooa pogled onom coveku sacekajuci koju li ce glupost uraditi sad.tad mu se obrati smireno ali glasno da dovoljno cuje.

i na tebe se treba paziti i nadgledati,sto se tice mog imena jos dugo ga neces znati.

Broj reči: 176

(izgleda da moja predstava nije upalila, upleo sam se u kos sa nekim zestokim seljakom, italijani su poznati po svojoj kulturi i gostoljubivosti, ne po nasilju.. Ali dobro, izgleda da sam ga pogresno procenio. Kako god, nisam uspeo u svojoj nameri, izlgeda da koliko god se trudio, Shinrai ce najebati, ja vise ovde nemam sta da trazim, jer ukoliko budem ostao ovde jos nekoliko trenutaka, mozda ja zavrsim onesvescen, kao Shinrai, s tmurnom facom odgovorih i odsetah iz ostave, natrag svojoj kuci, dosta zajebavanja za danas)

Sayonara rat's.

Broj reči: 89

"Izgleda da smo Rio stekli neke baš baš ozbiljne neprijatelje."

Na pola rečenice bi prsnuo od smeha, Rio je jednog dopola rešio dok se drugi po ćoškovima zavlačio. Pičke, šta reći. Uradili su nešto plemenito, koliko god se nož u stomak to ne smatralo, bilo je opravdano. Zgrabio je malog retarda i krenuo zajedno sa RIom ka zamku da ga preda autoritetu.

Broj reči: 74

Da Da Da.

bilo je isto zanimljivo kao sto bi se i Cezar smejao mada mu je bilo zanimljivo kako je prsnuo od smeha i ako je shvatio njegovu salu,vise su bili neprijatelji bili trapavi kao kad konobar padne i prosiba sebe slucajno,bas u trenutku dok je on nosio tu personu tako su hodali i ostalo je jos vise od nekoliko metara ili vise od toga tada je zastao da Cezar dovrsi jer nije imao vise sta da urade.

Pa sa ozbirom da ima jos do toga mislim da ti nece biti problem da ga smestis do zamka u zatvoru,mada dobro smo obavili sto mi je drago a sada vidimo se Cezare i drugi put.

tada je mahao Cezaru dok su se pozdravili.

Broj reči: 132

Stomak ga je jupozorio još par puta pre nego što je došao pred vrata pekare. Na svu sreću bila je otvorena. Obratio je ppažnju ovog puta i utvrdio da rade ceo dan bez prestanka. Malo ga je iznenadila ta činjenica, ali i obradovala. Ušao je i odmah poručio hranu. Nije prošlo dugo i sve što je naručio bilo je spremno. Pošto je bio baš gladan brzo je smazao većinu obroka, malo se odmorio koliko da mu se slegne hrana, a onda nastavio dalje pre toga plativši to što je pojeo.

Koračanja postadoše dosadna jedan za drugim, ono što mu u trenu zaokupira pažnju je bio svež miris peciva koji je dopirao iz jedne pekare. Pratio je miris do iste te pekare gde je zastao i zavukao ruku u džep da vidi da li će imati dovoljno novaca za manji obrok. U tom trenu stomak mu malo zakrčio.

Laganim koracima je usao u pekaru, video je par ljudi u pekari. Stao je iza reda kod jednog mladica sa zutom kosom videvsi kako prebira po cemu pare, pomsili da mozda nema dovoljno novca da uzme sebi da pojede nesto, a uostalom nije hteo da se sadrzava u redu dok ovaj ispred njega broji sitan novac, te mu se obrati.

”Yo, sta ces pojesti ja castim.”

Video je na meniju koji je stajao na prozoru da imaju neku manju pitu sa jogurtom. Izvadio je ruku iz džepa sa param i zbroji sve da vidi koliko to košta. Čim je video cenu shvatio je da ima dovoljno novca za takav obrok, računajući ih i dalje. Čim je izdvojio ostatak novca od onog izabranog, neka osoba ga prekide, okrete se ka njemu i reče.

Kako molim?

Možda ga je pogrešno protumačio dok je brojao pare.

Izgleda dok se smislio sta ce uraditi osoba ispred njega je vec prebrojala pare i kupila sta ce pojesti, kratko mu rece.

”Nista, u redu je.”


Nakon toga je on stigao na red da poruci jelo, razmisljao je sta bi mogao da uzme, na kraju je odlucio da to bude kroasan sa virslom, i jedan sa kremom, kako bi se zasladio kasnije.

Imam ja dovoljno nemoj ti da brineš za mene. - reče to malo ponosito dok je višak para vraćao u džep svoj.
Kako je stigao red na njega on uđe unutra i kupio je pitu koja je bila sa zeljem i jedan jogurt, baš kako je i pisalo na meniju ispred. Platio je, izašao i seo je na najbližu klupu. Počeo je da jede polako i bez ikakve žurbe. Nije ga niko jurio i niti je kud žurio. Gde bi on uopšte i žurio, onako se već osećao ka beskućnik, a uskoro je neko mesto boravka morao da nađe, što pre to bolje.

Mrzeo je kad ga ljudi pogresno protumace, to je samo hteo da uradi kako bi sto pre dosao na red, ali nema veze sada. Kada je seo shvatio je da je zaboravio da kupi jogurt te se vratio do prodavacice i uzeo jedan poveci jogurt.

Čim je Vule ušao u pekaru odmah ga je omađijao magičan miris svežih peciva. Kako je došao do izloga video je dvojicu ljudi od kog jednog poznaje. Klimnuo je glavom i blago podigao šešir u pozdrav jednom, iako ne zna njegovo ime. Sreli su se jednom u kafani.

I dalje je sedeo na onoj klupi koja je bila tik do izloga gde je stajao red ljudi da iskupuju ono što im treba. Polako je jeo pitu i pio jogurt sve dok konačno nije pojeo sve. Onda je ušao unutra kada se napravila jedna 'rupa' u redu i zatražio je jednu čašu vode koja je bila besplatna. Taman da je ispije on se okrete ka onom čoveku kome je skoro pa odbrusio na njegov ponosit način. Prišao mu je, seo za njegov sto i rekao.

Bez obzira što neko broji pare koje baš i nema puno, ne može se tek tako, kao grom iz vedra neba, nuditi milostinja.

Mudrim i razdraganim mislima razmišljao je šta da uzme. Bilo je tu svašta u ponudi. Burek, korasani, pituljice, pičke moje materine itd. Odlučio je da uzme od svega po malo pa jebiga ako treba još uzeće. Uzeo je pored toga pekarski jogurt.

Kao drugaciji vid pozdrava Jotaro je klimnuo glavom i pomalo spustio kacket. Sledece sto je usledilo dok je jeo jeste osoba koju je zaista ispalo kao da ponizava sa onim cinom.

”Izgleda da si ponosna osoba, izvinjavam se.”

Nakon toga je nastavio da jede svoj obrok i pije jogurt.

Kada mu je prodavačica dala šta je uzeo, morala je u dve ruke da drži jednu tacnu jer bi joj sve poispadalo. Vule je to uzeo i razmišljao je gde da sedne a nije hteo pored one dvojice jer bi bilo neprijatno.

''Prihvaćeno...Inače to je prokletstvo koje me izgleda prati i u ovom novom životu''

Gledao ga je dok je jeo svoj kroasan sa nekim dodatkom koji je izvirao iz istog, kobasica ili viršla, mada je po svetlijoj boji više vuklo na viršu. Na tanjiru je stajao još jedan kroasan, bio je sladak, i pored njega jogurt. Sa Genjove strane stola je stajala jedna čaša vode koju je polako pio.

''Jesi li i ti reinkarniran?'' - upita ga znatiželjno.

Seo je na drugi kraj pekare jer nije hteo blizu ove dvojice poznanika jer bi ispalo fazon kao da ih prisluškuje a Vule ne želi da bude po gradu Vule je ovo Vule je ono... Prvo sa čime je počeo je burek.

Po njegovom pitanju mogao je da primeti da je naleteo na jos jednu reinkraniranu osobu, nije mogao ni da zamisli koliko ih ima ovde, kada svakog sa skim je usao u neku konverzaciju bivao reinkarniran, kratko mu je odgovorio i uzvratio pitanje.

”Jesam, predpostavljam da si i ti.”

Dok je jeo taj predivan i prepun burek sa krompirom i dok je pio tako osvežavajući a tako gusti pekarski jogurt razmišljao je šta bi mu ovi kod njega kući rekli na to da su ljudi u sposobnosti da prave stvari ni iz čega.

''Kao što sam upravo i rekao.''

Činilo mu se da ova osoba dobro poznaje grad bez obzira što je i on reinkarniran. Nisu verovatno svi reinkarnirani u isto vreme. Ta prokleta tama najverovatnije ide od sveta do sveta, razarajući ih u različitim periodima. Samo kratak podsetnik na to mu natera da mu krv blago uzavre na trenutak i da blago lupi svojom šakom o sto, dok je voda u čaši blago zaigrala.

''Inače, kako ti je ime?''

a jebote bog tek kad bi rekao ovim njegovim ljudima da ovde dobijaš pare samo zato što si došao. Pa jebote oni bi pravili iluzije i dolazili bi im svaka ilzuija ovde i već bi se tu nadrali para ah šta ti je stoka.

”Jotaro, Jotaro Kujo.”

Nakon sto se predstavio zavrsio je polako sa svojim kroasanom, nakon toga je ispio i zadnje kapi jogurta. Nakon toga je odlucio da predje na kroasan sa kremom, pre toga bio je red da i on njega upita za ime.


”Tebi?”

Kada je završio svoje prvo jelo, burek, shvatio je da je popio sav jogurt i da mu fali još. Te je otišao da pulta i namignuo onoj predivnoj prodavačici da mu dade dedere još dva jer izgleda da će mu biti potrebni.

Ja sam Genjo Sanzo, i kao što, pretpostavljam, možeš da primetiš skoro sam reinkarniran ovde. Valjda nije teško shvatiti da sam nov ovde. Meni se nešto čini da si ti reinkarniran pre mene.

Sećao se tih trenutaka kada je ponovo otvorio oči kod onog mesta gde su ga dva čoveka, malo starija, dočekala. Morao je razmisliti kuda dalje ići i šta sve treba uraditi.

Polako je jeo svoj kroasan i jel te pošto je sada kupio dva jogurta, konzumira više jogurta po zagrzizu. To je stvar koja samo krezubava sirotinja razume da na koliko zalogaja uzima gutljaj jogurta da bi imala za celo pecivo. Završio je i krenuo na sledeće.

”Moguce, moze se reci da sam se vec navikao na novo mesto u kom zivi.”

Kada je to rekao krenuo je da razmislja koliko je zapravo proslo otkad se reinkarnirao, iako ga ta informacija nije interesovala nesto preterano. Bitno mu je bilo da se sto pre vrati u formu u kakvoj je bio pre smrti.

Kada je to pojeo krenuo je da razmislja koliko je zapravo proslo otkad se reinkarnirao, iako ga ta informacija nije interesovala nesto preterano. Bitno mu je bilo da se sto pre vrati u formu u kakvoj je bio pre smrti.

I šta su ti rekli kada su te, pretpostavljam, dočekali? Prema nekoj proceni trebalo je da te neko sačeka kod mesta gde se ljudi reinkarniraju?

Zanimala su ga iskustva drugih ljudi koji su reinkarnirani, šta se dešavalo tada, da li su ih iste osobe dočekale i šta su im govorile. Da li iste priče, kao i njemu što su, ili neke druge, za koje je sumnjao da nisu.

Zanimala su ga iskustva drugih ljudi koji su reinkarnirani, šta se dešavalo tada, da li su ih iste osobe dočekale i šta su im govorile. Da li iste priče, kao i njemu što su, ili neke druge, za koje je sumnjao da nisu. Trebao bi polako da stupa u komunikaciju sa ostalim ljudima.


”I ne secam se tacno, mada znam da sa svakim sa kojim sa pricao da su iste informacije dobili, tako da si verovatno cuo isto sto i ja.”

Nakon toga je krenuo da jede svoj kroasan sa kremom uzivajuci u zasladjivanju.

akon toga je krenuo da jede svoj kroasan sa kremom uzivajuci u zasladjivanju. Počeo je razmišljati o budućnosti sebe u ovom gradu. Mora što pre da se vrati u svoju prime formu ali što da žuri jer jebiga, umro je zar ne?





Kao i što je pretpostavljao, svi su bili snabdeti istim informacijama koje je i on sam dobio. Bez obzira šta je znao, bile su mu potrebne još dodatne informacije u vezi celokupne situacije.

I šta misliš ti o svemu tome?

Ovome svetu isto preti ono što je uništavalo ostale svetove, to ga dodatno zabrinulo.

”Jednostavno, dobili smo novu sansu da se osvetimo za nasu smrt, nista bolje.”

Svaki put kada bi pomislio na osvetu, setio bi se koliko jos treba da trenira kako bi bio jak kao sto je bio u proslom zivotu, a s obzirom da to nije bilo dovoljno morace jos jaci da postane.

Polako je završavao sva svoja jela, potom je pogleda u novčanik da vidi kako stoji sa novcem. I na njegovu žalost, sve je tanji i tanji. Nije siguran da li će on da dobija mesečne prihode ili kako. Ako ih ne bude dobijao krepaće od glade u ovakvom slabašnom stanju.

I šta si, optimista, pesimista? Sa tvoje tačke gledišta, ima li šanse za ovaj svet?

Skoro pa je zaboravio na onu čašu koja je stajala na stolu pred njim. Pogleda u vodu koja je stajala, mirno i sa oblikom čaše. Uze je i ispio par gutljaja vode, vratio je na sto potom.

To je bilo to. Pojeo je sve što je imao i polako je čistio za sobom. Ovde u pekari ima ono što ima kod nas u mekdonaldsima da uzmeš tu svoju tacnu i da je ostaviš tamo a pre toga da je istreseš. Vule naravno uzoran građanin kakav i jeste to je uradio. Kako je izlazio još jednom je blago podigao šešir poznaniku i izašao je napolje.