Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bakery Golden Grain - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bakery Golden Grain

First topic message reminder :

Bakery Golden Grain - Page 3 Thumb-350-863917

Pekara Golden Grain poznata je kao prva pekarska radnja koju vodi porodica Misaki. Njihovo pecivo važi za najsvežije i najukusnije u celoj regiji. Ljudi koji žure na posao mogu se zaustaviti i kupiti obrok za poneti, a oni koji imaju malo više vremena rado sedaju i obeduju uz prvi jutarnji zrak. Svež miris peciva širi se ulicama i tako privlači sve koji prođu baš tuda. Porodica Misoki uvek će vas rado uslužiti najboljom poslasticom.

”Da mislim da nema sansi, odavno bi digao ruku na sebe. Mnoge stvari sam postigao u proslom zivotu, cak i kada sam poginuo u borbi sada sam se oziveo, sigurno postoji nacin da se spasi ne samo ovaj svet, vec i svetovi iz kojih dolazimo !”

Kada je ovo izgovorio polako je zavrsio sa svojim kroasanom.

Ali ludi Vule ludica, zaboravio je svoj novčanik na stolu pa se brzinom svetlosti vratio u pekaru da ga pokupi. Ne samo da je novčanik zaboravio već i cigare! Krenuo je da zapali cigaretu unutra ali ga je radnica napušila bez pardona. Pokupio je svoje prnje i izgubio se iz ove pekare.

Ta pomisao ga natera da razmisli o spašavanju, ne samo ovog sveta, nego i ostalih koji su uništeni. Sama pomisao da ponovo može da vidi sve ono što je tamo viđao po hiljadu puta i više ga je bacila u stanju nadanja da će se opet sve nekako vratiti. Malo je trčao pred rudu, možda malo više, borbe za preživljavanje tek predstoje. Uzeo je ponovo onu čašu i popio malo vode.

Konacno je zavrsio svoj kroasan, te je ustao i laganim koracima se uputio prema izlazu, dok je izlazio podigao je ruku te kratko i jasno rece.

”Arrivederci”

Nije znao da li ga sagovornik razume, ali to je u njegovom svetu na Italijanskom znacilo zbogom.

Član 'Jotaro Kujo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakery Golden Grain - Page 3 #world1

Arrivederci.

Drmnuo je ostatak vode dok je za to vreme Jotaro izlazio iz pekare. Neko vreme je sedeo sam, sve dok u jednom trenutku nije ustao sa stolice i krenuo ka izlazu iz pekare. Kada je izašao skrenuo je levo, dok je ranije sa desne strane dolazio.

Buduci da je prosao pored pekare u kojem je i inace jeo tako je tokom puta pozdravio radnike i radnice koje su radile u svojoj smeni dok im je mahao,taman im je pozeleo sve najbolje tak oda je nastavio dalje.

Desetominutna šetnja dovela me je do Golden Grain Pekare. Dovoljno jeftine da ne probije moj jadan budžet koji mi je odredjen na početku. Gledao sam po izlogu, i dalje su me mamile neke skuplje poslastice, al se odlučih za kesu nekih kiflica sa susamom. Jbg, takva tura. Platio sam račun i krenuo sam nazad ka svome apartmanu.

Hodajuci sa Cezarom od periferije pa do ulice gde je bila naravno pekara a nakon sto su mogli primetiti nadalje,jedva cekajuci da udju unutra pa da uzmu burek jer barem je bio gladan.kada je stigao tada je otvorio vrata kako bi imalo mesta da udju oboje a da se ne guzva guzva,mogao se priremiti da sednu.

Polako su mi se zalečivale dobijene rane koje sam već uveliko prekrio svojom odećom ne bi li me iko gledao ovako izgorelog. Beše podne, pecivo nije nešto najsvežije u ovo doba dana ali je zato za koji dinar jeftinije. Ušli su u pekaru, te bih ja preuzeo inicijativu i rekao

"Jedan burek sa sirom, molio bih"

Sačekao je pekarku, a vala i Ria da naruči svoje

I bilo je jutro, Vuletovo omiljeno doba dana. Popio je kafu i sredio se. Ptice su cvrkutale i pevale zajedno sa Vuletom. Nešto neobično je bio raspoložen ovog jutra pa je odlučio da ode do pekare da gospodski jede. Upao je u pekaru kao furija a kad ono kod izloga Cezar.

Pa gde si junačeeeeeeeee.

Nakon toga okrenuo se ka njegovom prijatelju i pružio je desnu ruku kako bi se upoznali a levom je skida šešir i prislonjava ga na grudi.

Ja sam Vule, drago mi je.

Nakon sto je narucio svoji burek taman je je video radnicu koja je taman pripremala,kako bi sto pre navalio da uzme sto pre burek kaki bi uzeo da jede,tako je na posluzi uzeo i ako su mu ruke bile masne a kada je poceo sesti mogoa je videti neku osobu koja je izgledala gotivno a i pristojno,mogoa se setiti da nije uzeo maramicu da obrise svoje masne prste te ga iz dobre namere rekao.

Svidja mi se taj bonton na nacin koji se prestavljas,ja sam Riomarindo,ali naravno masne su mi ruke.

te je pozvao radnicu da donese maramicu a onda je obrisao svoju ruku dok je preko druge maramice rukovao onaj deo gde nije mastan i pruzio je levu ruku takodje.

Bakery Golden Grain - Page 3 PLQXuBs

Seo je za sto i uzeo veliki zalogaj bureka, na šta ga je prekinuo Vulo. Osmehnuo bi se i mahnuo bih mu.

"Prihdruži bam se!"

Rekoh onako punih usta burekom, ono moje. Progutao bi zalogaj, reko aj neću da jedem dok se Vule ne pridruži.

Evo, evo odmah!

Došao je do pulta namigivajući predivnoj prodavačici kojoj je već poznat i samo joj je rekao ''ono moje''. Uzeo je veliku tacnu sa dva bureka jednim kroasanom od krema i dva pekarska jogurta. Seo je između Riomarinda i Cezara.

Pa kako ste?

Taman nije se mogao lepo namestiti dok sedi na stolici tako se namestao dok je isao napred nazad levo i desno,sve dok nije isao jos malo nazad nekih centimetara barem kako se nebi guzvao.jeo bi burek koji mu je bio jako dobar.dok je zvakao i zvakao onda je progutao dok je odgovorio na pitanje.

Pa moze se reci da je dobro i uzivancija,nista lepse od bureka sa sirom nakon treninga.

taman je uzivao dok je jeo burek.

"A evo, malo izgoreo al ovaj burek leči dušu tako da je sve va bene"

Iskreno, nije ga bilo sramota. Rana je rana, uz svaku ću da postanem još jači! U čast toga uzeo sam još jedan zalogaj odmah nakon kratkog monologa koji mi se odvijao u glavi.

Klimnuo je glavom sa osmehom i krenuo je i sam da jede.

''Prijatno momci!''
Prvo je započeo sa burekom od mesa i otvorio je jedan pekarski jogurt i polako. Vule voli kada se najede za doručak jer mu je to najomiljeniji deo dana, a kad je tad sit onda je sve lepo. Sve što se sada moglo čuti je žvakanje ovih boraca.

Iskreno uzivajuci dok je seo na stolicu naravno burek je bio snjim kao i jos ostala dvoje ljudi koji su bili tu za stolom,tisina je bila dok se samo culo zvakanje i ostali neki zvukovi.gledjauci kroz prozor dok je gledao kako ptice prolaze a onda je odma vratio brzo pogled ka stolu,ne pricajuci nista cak nisu ni imali teme pa je razmislio da nesto barem sazna o Vuletu.

Posto smo se tek upoznali Vule,kazi mi nesto o sebi.

cekao je odgovor.

"Mogu ja nešto da ti kažem o njemu."

Rekao je mljackajući pekarski sir

"Ovaj čovek em što zna svoja pića, em što je dobar borac."

Bolji od Ria e to već ne znam, al borbe izmedju ove dvojice individualaca su mi bile baš baš zanimljive.

''Hahahahaha e ako nešto znaš, znaš dosta o meni.''

Rekao je mljackajući burek sa sirom.

''Nema šta puno o meni da se kaže, volim svoja pića i volim dobru borbu. Kao i žene i novac.''

Zastao je na sekundu.

''Ti Riomarindo?''

Pa sta da kazem pa ovako,volim neke stvari koje ce mi biti zanimljive,moć prijateljstva,takodje zene i hrana a takodje i treniranje

dok je jeo nadalje svoji burek naveo je i on neke stvari koje su mu pale napamet koje bi mogle biti zanimljive,i ako u nekom trenutku kada je spomenuo da voli zene i novac odmah pomisleci da je neki svaler ili mozda zigolo i ako mu takav utisak ostavio mada staces neko voli to.brisao je ruke maramicama od bureka dok je ispod stola brisao da ne vide masne ruke.

#card106
(za svaki slucaj sam ovo uradio senzor jer sto da ne.)

Reko aj i ja da se nadovežem, progutao sam to nešto malo sira što sam držao u ustima te nastavio

"Pivo, žene i moć. Šta više treba pojedincu?"

Malo mi je čudan bio Rio, odjednom krenuo da baca levo desno čini, al neka ga, ipak Vule je bio nov saborac u njegovom okrugu.

Vule je samo u miru i spokoju jeo svoj burek, dok nije osetio i video da je Riomarindo počeo da baca nekakvu moć oko njega i da proverava. Vuleta to malo razbesni jer je samo jeo svoj jebeni doručak. Spustio je burek na tanjir i približio se Riomarindu gledajući ga pravo u oči sa veoma ozbiljnim izrazom lica.

Šta ovo treba da znači?

[center]Atmosfera odjednom već posta hladnija i veoma puna tenzije.

Gotovo je vec bilo nemoguce da oseti nesto a da drugi neko ne oseti sto je bilo bas jako cudno,kada ga je Vule pogledao mogao je prepostaviti sta je uradio kao da je znao to,pitao se za dvojicu da li su imali nekad osecaj kada u tom trenutku nisu bili opusteni,to se upravo njemu desilo da se tek polako navikava na grad a cak na ljude da mu cak djavo nije dao mira a da ne pokusa da proveri,imao je odgovor tako je pogledao u njega i bio je smiren jer nije hteo da se svadja ali je svojim tonom dok mu odgovorio bio jasan i ozbiljnim.znajuci da ce se smiri kao i atmosfera jer skoro da je bio ljut ali nije,srecom barem.

Ako te bas zanima nisam se skroz opustio od kad sam u ovom gradu,novo okruzenje cak i ljudi, tako da Instinktivno sam to uradio da bih proverio.

Videvši tenziju koja se odvijala, stavio sam Vuletu ruku na rame i rekao

"Ajde ragazzi, čemu tenzija"

Donekle je i razumeo Ria, nije imao razlog ikome da veruje ovde, al ako ja već verujem Vuli trebao bi i on meni da veruje da Vule nije opasan, isto kao što će mi Vule dozvoliti da mu dodirnem rame pošto svakako nemam šta da mu zalepim od sealova.

Baš naprotiv, ne zanima me što se ti nisi opustio. Instiktivno? Šta ako bih ti rekao da instiktivno šamaram ljude koji me proveravaju u pekari, dok jedem? Jel mi je onda oprošteno i može da mi se progleda kroz prste? Nov grad jebiga.

Osetio je Cezarovu ruku na svom ramenu ali se nije obazirao ni na dodir, ni na njegove reči. I dalje je gledao Riomarinda pravo u oči sa pomalo besnom ekpresijom lica.

Vec je video da se ovaj nece smiriti skontao je naravno da se brzo ljuti kolko mu se cinilo,i ako naravno nije nameravao ikakvu svadju da cak ne vredi ovako voditi,nije davno video ovakve ljude.prvo upoznavanje nije zeleo da se seti kako se svadjao sa likom u pekari te se obrati vuletu a onda su se dalje gledali u oci.

To nije instikt ako samaras ljude vec je to vise tvoja agresija koju trebas da kontrolises.ako si mislio da sam tebe proveravao onda izvini jer nemam nameru da te ljutim a niti da se svadjam.

Tad se iskreno izvinio i ako je i dalje govorio ozbiljnim tonom i smiren je bio.

Ustao sam, govoreći

"DOSTA!!!"


Malo glasnije, pekarka i neke mušterije bi se okrenule, na šta bih malo spustio ton.

"Nema potrebe ovde da uopšte dižemo tenziju nit krećemo bilo kakvu raspravu. Ako imate nešto da rešite imate teren za to."

Već jednom je ovde nastala zbrka, ne bi bilo fer prema prodavačici da opet ista nastaje.

Slušao je to patetično izvinjenje Riomarinda koje mu zaista sada nije bilo potrebno. Odjednom, pri Cezarovom ustajanju, sto se zatresao i viknuo je malo glasnim tonom. Okrenuo se prema njemu a onda se okrenuo iza sebe i video da su oči uprte u njih. Uzeo je svoj burek i nastavio je da ga jede ne progovoreći ni reč.

Gledajuci Cezara dok je izgovorio reci koje bi naravno mogao cuti i ako ga je gledao posto je bio iznenadjen,nebi bilo fer a da ne jedu burek kao normalni ljudi,tako da je nastavio jesti burek dok je pogledom gledao ljude koji su opet gledali svoja posla.tada nekoliko minuta na pultu trazio je od pekarke da mu donese limenku pepsija,sto bi mu donela i naravno zahvalio i imao je na sto cekajuci da ne bude hladan toliko.

"Tako."

Seo je, gledajući nadurene face. Iskreno čitava situacija mu je nanela malo osmeh na lice, ali ga je neuspešno pokušavao skrivati. Zario bi svoje zube u poslednji zalogaj bureka, žvakajući ga kao da je poslednji burek sa sirom na svetu.

Pošto je poslednji došao, još je jeo svoj doručak. Završio je ja svojim kroasanom od viršle i popio je oba jogurta, sada je vreme da se zasladi. Krenuo je da jede ali je začuo kako je Riomarindo otvorio konzervu pepsija i krenuo da pije. Nije mogao da odoli pa je ispod stola sklopio svoje ruke i flaša pepsija je eksplodirala njemu u ruci taman dok ju je približavao usnama.
#card446

Kada je eksplodirala krenuo je da se smeje. Potom se okrenuo nazad i izgovorio.

Ko je to uradio?

Taman u trenutku pomisleci da bi mogao da uzme ovaj gutljaj limenke i taman kada je podignuo taman je mogao osecati da se nesto desava pocelo je curiti sve taman u trenutku refleksno je ispustio i ako je tada esplodirala ali mu ruka bila mokra a takodje ceo skoro sto.

A jel tako znaci a?

Razmisljaljuci sta bi mu mogao uraditi sa ozbirom da mi mu sigurno prijalo izgoreli jogurt od vatre,tad je samo uputio pogled ka njemu.

Kako sam završio svoj poslednji zalogaj tako je drama opet počela da dolazi u moj uzak krug prijatelja. Malo soka od te limenke što je eksplodirala uspelo je i mene da umaže, al neka, nije mi toliko smetalo. Blago sam se nasmejao i prevrnuo očima, ne želeći da se mešam više izmedju njih dvojica, nema vajde.

Gledao je u Riomarinda dok je i on njega gledao. Nasmejao se opet malo i reče mu.

Strašno kakva stoka šeta ovim gradom, baš su neverovatni.

A onda je završio svoj kroasan sa kremom i zavalio se u stolicu da mu se malo slegne to što je pojeo.

I dalje nije sklanjao pogled sa Vuleta nakon sto mu je ono uradio cak ni reci nije slusao,ono sto je uradio jeste da je ustao sa stolice gde je do pekarke dosao,sapnuo joj do pulta na uvo da zgreje jogurt ali da se ne zapali vec vruc sto joj bilo jasno.nakon toga dosao je do masine gde je grejalo i tad je uzeo jogurt ali njemu nije vruc jer je koristio vatreni element.tada je dosao do stola dok je otvarao poklopac i prosuo brzo ka njemu.

Bakery Golden Grain - Page 3 Aj9Y

Nadam se da volis jogurt...Ali vruc

Tad se Rio smejao sarkasticno mada opet drago sto je prosipao jogurt njemu za ono sto je ucinio za pepsi.



I dalje je držao distancu od ove dvojice manijaka. Prošetao sam se do pulta i te zamolio lepoticu za istim da mi doda jednu čačkalicu. Ruke su nam se dotakle, ja njen heroj, onda moja domaćica. Sve dok čitavu fantaziju nije prekinula Riova rečenica. U momentu sam poželeo da si probodem oči ovom čačkalicom.

Gledao je kako mladi i besni Riomarindo ustaje i ide do pulta. Ko zna šta smera pa svo vreme nije skidao pogled sa njega. Gledao je drži nekakav jogurt koji se puši, a kad ono on je krenuo da ga prosipa po njemu. Da je ovo uradio tajno i skriveno možda bi i uspeo ali ovako Vule je samo malo brže odskočio sa stolice u desno na 2 metara.
#card101

Pa čemu to sad? Ti bi stvarno da se mi zameramo?

(nisi skinuo energiju prosut je jogurt po tebi)

ja se mogu zamerati za razliku koji ti nemas zivaca.

Tada je gledao vuleta koji je bio prosipan,naravno bilo mu smesno sa ozbirom da su se samo ratovali hranom,njemu pepsi pa njemu jogurt.naravno njemu je bilo dovoljno sto je uradio.

Uh, iskreno nije više znao šta da razmišlja, bilo je vreme da se nekako umeša.

"Bilo bi lepo da se ovo ipak razreši na terenu za treniranje, ako se slažete."

Čačkalicom je sklanjao ostatke pekarskog sira i kore koje su mu se zaglavile medj zube.

Jogurt je sada bio po njegovom crnom mantilu. Skinuo ga je i pogledao. Zatim je prošao do pulta i dao je radnici.

Srećo, aj molim te čuvaj ga za mene stavi ga na neki radijator.

Nakon toga nastavio je ka izlazu dobacivši Riomarindu.

Bolje da ti dođeš tamo nego kasnije da te tražim.
Izašao je iz pekare.

Gledao je kako odlazi naravno i ako je izgledao lepse dok je bio u odelu ali staje tuje.nakon sto je otisao i zatvorivsi vrata tada pogledajuci Cezara dok je razmislio o tome da bi mogao videti njegove vestine.

Da li je inace Vule ovakav od kad ga poznajes?mada mogao bih jednom probati sa njim trening u training grounds,i ako ne znam kako mu se zove moć koju je koristio.

Tada je gledao u Cezara dok je cekao njegov odgovor strpljivo i ako je mogao primetiti da mu do sad bilo zanimljivo.

"Nikad ga nisam video ovakvog"

Završio je sa čišćenjem zuba, bacivši čačkalicu u kantu za smeće koja je bila nedaleko od ulaza

"Ono sa jogurtom je bilo skroz nepotrebno, čisto da znaš. Ja bih mu se izvinio da sam ti"

Stvarno mislis da sam preteraao u vezi sa jogurtom?mislim on nje moju limenku naterao da eksplodira pa sam mu vratio.

taman je osecao da mu je bio pun stomak naravno od bureka kako i nebi,naravno osim sto njemu jakna nije mokra kao njegova koja je bila sa jogurtom ali vrucim.sedeo je tako dok je cekao naredni njegov odgovor.

"Obojica ste preterali, to je moje iskreno mišljenje"

Reče smireno te ustade da otresem mrve od bureka sa sirom sa sebe. Uzeo sam tanjir i pribor i odneo do pulta ga mi se nasmejala lepotica za njim. Polako je sam se pokupio iz pekare i izašao, čekajući Ria ispred.

Nakon sto je Cezar video da je ustao i da je odneo sve tamo do pulta,naravno obje su se najeli sto mu je bilo drago.kada je poceo da krene sa Cezarom tada shvativsi da je nesto zaboravio.

Cekaj.

tada je dosao ponovo do radnice koja je bila bas prelepa,davajuci joj komplimente a naravno joj namignuo jer ipak to zasluzuje.tada je zamolio da onu Vuletovu jaknu naravno uzeo je deo gde nije bio mokar,jer imao je ideju sa tom jaknom i ako je bio vruc pomalo ali nije skroz osusen,tada je isao sa Cezarom.

Sada mozemo.

"Arrivederci lepotice!"

Reče nakon što je izašao iz pekare. Zanimalo ga je iskreno šta će Rio sa tom jaknom da uradi, odnosno da li će završiti u pepelu ili možda negde još gore. Al neka, polako, tek će Riove namere izaći na videlo. Polako su krenuli ka terenu, al naravno prvo kroz gradske ulice.

Sa ulica grada zbog manje gužve brzo se našao ispred pekare. I ovog kao i svakog pređašnjeg puta miris svežih peciva osećao se još sa vrata pekare. Ušao je unutra i kod ljupke prodavačice poručio par peciva. Porudžbina mu brzo stiže i nakon što je pojeo sve zaputio se van iz lokala. Pre toga je normalno platio račun.

Ako postoji jedna stvar koju je Hitomi radila ceo svoj život i nadala se da neće ni na koji način uticati na nju i na njeno telo, a prenela je i u svoje novo, bilo je to prežderavanje toplog testastog broka nakon kojeg je s minimumom grižnje savesti napuštala pekaru. Izuzetak nije bio ni ovaj put. Bila je radoznala danas da proba neke dodatne pekarske specijalitete a onda brinući se da joj ne pozli od toliko hrane, brzo se skupila, zahvalila se, ostavila novac i napustila objekat.

Polako je usao u pekaru privucen miriso, peciva. Bilo nekolicina ljudi unutra, nista posebno, tako da je brzo dosao na red.
Kupio je djevrek, jer ionako nije mnogo jeo, te je znao da ce se brzo zasititi...

,,Hvala puno i dovidjenja", rekao je dok je izlazio.

Odmah pored pokare nalazilo se skretanje u glavnu ulicu kojom je on poceo pesaciti...