Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Izanamijeva kuća - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Izanamijeva kuća

First topic message reminder :

Izanamijeva kuća - Page 3 Anime-style-medieval-castle_783299-1820

U dubinama moje duše leži tajna koju samo odabrani mogu dokučiti. Okružen tajanstvenom atmosferom, živim u dvorcu visoko podignutom iznad šuma koje kriju neistražene tajne. Moje srce kuca u ritmu starog vremena, dok mi duša sanja o slobodi divljine. Kroz prozore moje palate, vidim beskrajne prostore netaknute prirode i osjećam zov avanture kako me mami da istražim sve ono što se skriva izvan zidina. U mom biću tinja nestrpljenje da zakoračim u nepoznato, da istražim svaki trag u divljini, da se stopim s prirodom, oslušnem šapat vjetra i proživim svaku tajnu koju krije ova divlja, neukroćena zemlja. Dok me u dvorcu okružuje luksuz i raskoš, moj pravi dom je negdje tamo, u šumama koje čekaju da im se otkrije istina koju samo srce istinskog istraživača može shvatiti.

"Nemaju svi srece da im smrt ima smisla, neko mora i umreti bezmisleno."

"Tebi mozda deluje da je besislena smrt ali ne mozes to znati, ko zna kakv ce to uticaj imati na neke druge."

"Pored toga mozda je do mene ako mene nije bilo tu 3 godine i tebi je bilo uredu a sad kad sam tu nije onda mozda moramo da se rastavimo i to je jedno resenje."

"Ja ti ovde ne mogu puno pomoci odgovor na tvoje probele se ne nalaze u meni i samo ostavi probleme u proslosti zasto bi imali uticaj na tebe kada su samo bespotrebna secanja. Fokusuraj se na sad."

Osmehnem se pa kazem:

"Nemaju slazem se, ipak necu sedeti skrstenih ruku i umreti bez smisla to nije put jednog ninje."

Pomeram se sa prozora i sedam za sto pa nastavljam:

"Moja smrt nema na koga da utice trenutno, ne poznajem mnogo ljudi a sve koje sam voleo su mrtvi, sem pitanja mog brata, dakle nema ko da pati za smrti nekog poput mene, to mi ne smeta, jos bolje. Samo necu umreti a da ne znam sta se desilo sa mojom porodicom, a znam da ti nesto znas, zato mi pomozi molim te!"

"Jedino resenje je razresavanje misterije nista drugo nece pomoci!"

"Kada te nesto kopka iz proslosti jednostavno ne mozes nastaviti napred i fokusirati se na "sad", moras odvezati cvor u proslosti da bi nastavio u buducnost, nista drugo nema smisla."

"To je tvoj ninja put ane moj tako da nemoj mene umesavati u to."

"I sve ovo vreme ti sebe uveravas da ja znam nesto ali sam ti rekao da ne znam nista i koliko ti uporan bio necu nista novo saznati jedino ako hoces da nesto izmislim."

"Umesto da razmisljas o svojoj prosloj porodici sto se ne fokusiras da sad napravis nesto."

"I da saznas sta im se desilo sta onda, nemas idalje nista zato napravi sad nesto."

Prekrstam ruke i odmahujem glavom nakon cega govorim:

"Da to je moj ninja put, nisam trazio da se mesas u njega nego da mi pomognes da nastavim tim putem da idem, to je kljucno."

"Izanami, isti klan, slika tebe i tvog brata koji neodoljivo lice na nas, isti oziljak, tvoja zivotna prica u kojoj si takodje trazio brata, to ne moze biti slucajnost, nadam se da ti je to jasno."

"Koja je poenta napraviti nesto ako si izgubio sve sto volis, doza mrznje u meni je prevelika i ako to ne zelim da ispoljim, jedino kako mogu jos vise napredovati je saznati sta se desilo sa mojom porodicom, inace... Pa necu izdrzati jos dugo sa ovim bolovima u glavi, to ti je jasno."

"Da imam, ne znam da li mi je brat mrtav ako nije to bi bio ogroman dar za mene i veliki vetar u ledja, takodje zelim da saznam uzrok smrti mog oca i ko je ubio moju majku, zelim da im se osvetim, da ih ubijem..."

"Moje je da li cu ti pomoci ili ne i ja biram da ti ne pomazem vec kad ne moram."

"Obojica smo u istom klanu koji je veoma velik i ima puno clanova, sva deca su neodoljiva kao mala i oziljci nisu nista specijalno kad stalno ratujes, u ovom dobu ako nemas oziljak da li si uopste ninja."

"Trazio sam brata ali to je sad uzaludno zivim svoj zivot zasto bih razmisljao o tome."

"Kad god imam mrznju radim misije zato sto sam ja ninja cisto zato sto mogu da ubijam druge,nije me briga za pravdu dok god mogu da nekog eleminisem, a ako ne mozes da izdrzis sta da ti radim idi na terapiju ili tako nesto."

"Sve ostalo mi deluje kao tvoj problem i tvoja osveta u koju ja ne zelim da se mesam."

Ustajem od stola pa govorim:

"Dobro Izanami, zao mi je sto to cujem ali to je tvoj izbor, ja ga postujem..." Ipak ja moram saznati sve vezano za moju proslost, makar to bilo silom!"

"Zao mi je sto te nije briga za pravdu, iako je ona najsvetlija tacka tamnog shinobi sveta. Ipak takodje osveta je jedna od kljucnih stvari, meni ne treba terapija, nego OSVETA nad osobama koje su ubile deo mene, kad tad cu saznati ko je to uradio."

Pomeram ruku ka ledjima pa vadim kusanagi i govorim:

#card350

"Moracu te naterati da pricas..."

"Ne mogu ti reci stvari koje su meni nepoznate i ne bliske ali te mogu u borbi presiti."

#card353

"Ako hoces onda idi i pitaj nekog drugog iz klana ili neke ninje koje su bile aktivne u to vreme na misijama gde je bila tvoja porodica."

"A sa samnom se sada mozes samo boriti sta biras."

"Ja se necu suzdrzavati u ovoj borbi jer mi ne dajes izbora."



Vracam kusanagi oko pojasa i pocinjem cinicno da se smejem pa govorim:

"Sta si se uzrujao Izanami, necu dici ruku na jedinu osobu koja mi je trenutni bliska bez brige."

Prilazim Izanamiju stavljam mu ruku na rame, okrecem glavu ka njemu pa tiho dodajem:

"Starog Hamasakija bi mozda presio ali mene tesko."

Nakon cega odlazim na sprat.

"Neces preturati po mojim stvarima da li ti je jasno."

Brzo i hitro idem na sprat cvrsto drzuci katanu i spreman da ubijem Hamasakija ako treba.

Iako sam umoran ni ne treba mi puno energije protiv njega.

"Bolje bi ti bilo da nista nisi dirao gore."

Cujem Izanamija kako nesto cavrlja ali ne obracam paznju, umesto toga prilazim slici na komodi gde se nalaze slika njega i njegovog brata u tada slavnom Uchiha klanu.

Suze su samo bljesnule po licu Hamasakija a on se nije trudio da ih sakrije.

Bas kada je Izanami dosao na sprat komentarisem:

"Znam da si ziv, moram te naci, moram osvetiti ubice moje majke i oca, jednostavno moram..."

Nastavljam da gledam u sliku neko vreme, potpuno ignorisaci Izanamija

#card344

"Rekao sam ti da ce biti posledice."

Bacam na njega papirnu bombu za sad samo da bi se pomerio odatle i da bi prestao da mi dira stvari.

Krecem ka njemu i koristim eksploziju kao diverziju.

"Ako sad umres nece mi biti zao, postoje razni nacini da se rese tvoji problemi ali ovo nije jedan od njih."



Primecujem da Izanami baca na mene papirne bombe, smeskam se pa govorim:

"CCC samo me ostavi na miru Izanami, necu se boriti sa tobom!"

Cekam poslednji sekund pre eksplozije pa pokazujem simbol rukama:

#card1

Pojavljujem se iza njega, dok ne izadje iz dima korsitim jutsu:

#card91

#card344

Bacam na njega papirnu bombu da bi on iskoristio jutsu da pobegne odavde sto bi meni dalo dovoljno vremena da mu unistim tehniku.

#card353

Vadim katanu da se branim ukoliko me napadne i procenjujem sta moze da uradi nakon sto izbegne papirnu bombu.

Ova borba se nece jos zavrsiti.

Vidim kako ka meni ide nova papirna bomba pa govorim:

"Ozbiljno Izanami? Opet isti napad, dosadan si necu da se borim sa tobom!"

Izbacujem chakru iz svog tela kako bi se odbranio od nadolazeceg napada!

#card5

"Uskoro ce isteci moja doro hoshi tehnika, nakon toga ces imati slobodan put do mene, ako je moja smrt ono sto ti zelis ja te u tome necu sprecavati, ja necu ubiti svog prijatelja, pa makar po cenu svog zivota!"


"Mozda to i nije losa ideja da te ubijem ovde i sad taman mozes da saznas moje prave namere."

"Ubicu tebe sada i ovdse i dobiti mangekyo sharingan da li me cujes Hamasaki."

"Sa tobom sam se druzio samo da bih izmerio svoje sposobnosti, ti ces biti samo stepenik do mojih novih ociju."

"Tako je sada ti istice blato i dolazim da uzmem svoj mangekyo sharingan, ova bitka je gotova."

Izanamijeva kuća - Page 3 C8Q4GGg

Cujem sve sto je Izanami rekao i pocinjem da se smejem pa govorim:

"Nisam ovo ocekivao od tebe ali dovoljno je sto si me smatrao nekim bliskim cim zelis moje oci, iako moj sharingan jos nisam pokazao, dodji uzmi ih, zao mi je Izanami sto ovo cujem..."

Tehnika se povlaci i ponovo smo sposobni da se krecemo.

Vadim svoj kusanagi i bacam ga na pod nakon cega samo stojim i besdusno gledam u Izanamija cekajuci da me usmrti.


Izanamijeva kuća - Page 3 Ffg2Ol3

"Konacno mogu ostvariti svoj san, mangekyo sharingan. Hamasaki moj si sad."



Ustajem i krecem ka njemu dok drzim katanu u ruci.

#card353

Aktiviriram sharingan.

#card1366

"Nemoj se odupirati ovo je samo sudbina."



Vidim kako Izanami hoda ka meni sa katanom u ruci i gleda me svojim sharinganom.

Nakon cega se ja bacam na kolena govoreci:

"Ako je ovo moja sudbina, vreme je da je prihvatim, hvala Izanami sto si me smatrao prijateljem i sto zelis moje oci, makar ti otkrij istinu moje porodice."

"Uradi sta moras, vreme je da krenem!"

Polako mi se oci pune suzama dok gledam i cekam da Izanami obavi ono sto zove "sudbinom".

Izanamijeva kuća - Page 3 HrHMOyh



Krecem se ka njemu spreman daa zavrsim sve sto sam ikad hteo.

Izanamijeva kuća - Page 3 ExlgLB3

"Hvala ti sto si mi omogucio ovaj momenat."

"Mada je malo pateticno da ti i u smrti razmisljas o tome, za koji sekund ces biti samo les."

Vadim katanu.

Izanamijeva kuća - Page 3 RWbj5QK



Gledam ga kako polako prilazi sa takvom dozom srece u sebi pa dodajem:

"Srecan si sto si nasao nacin da ne oslepis, to ce i mene uciniti srecnim."

"Ja vise necu biti tu, tako da ako vec uzmes moje oci, nadji odgovore vezane za smrt moje porodice to je sve sto zelim da znam. Tako moja smrt nece biti uzaludna."

"Ipak Izanami tvoje reci seku duboko, dublje od svakog seciva."

"I tako pogledas oko sebe i sve sto vidis su ljudi, bez kojih bi ovaj svet bio toliko lepsi!"

"Ucini sta moras, okoncaj ovo!"

Nakon toga samo cutim i odbrojavam svoje poslednje sekunde zivota.

"Brini se ti o svom zivotu kako hoces mene nije briga za to sto ti radis i mislis."

"Malo  sam jedino razocaran jer lako odustajes."

"Tvoj sharingan je nedovoljan i slab za  ovo, zato si  svo vreme u mom genjutsu."

Izanamijeva kuća - Page 3 QImBjn4

"Ovo je bas razlog zasto moras da znas neke granice ,zbog tvog ludila bi danas izgubio glavu."

Izanamijeva kuća - Page 3 XS5BbDe

"Za sad izlazi iz moje kuce."

Kada shvatim da sam zapravo svo vreme bio u genjutsu, ustajem pa govorim:

"Ipak me nisi ubio znaci? Reci mi zasto."

"Ovo je tek pocetak mog ludila, a ono ce biti sve gore i gore."

Krecem ka vratima pa dodajem:

"Mislis da je to sto cu ja izaci odavde resiti bilo kakav problem, nece!. Znam da nesto znas u vezi moje proslosti ali cutis i ne zelis da priznas, to je ono sto me dodatno ubija."

"Idalje si ziv jer ne zelim da te ubijem ovako slabog nema tu niceg zadovoljavajuceg."

"Problema nema, sve si ih izmislio, sve je to u tvojoj glavi."

"Moras se vratiti u stvarnost i ziveti sadasnjost i prestrati da me mucis oko stvari oko kojijh ti ne mogu pomoci."

"Ovo nije zdravo za tebe."



Stajem pred vratima pa govorim dok mi se oci pune suzama:

"Zao mi je Izanami sto tako govoris, ali docice vreme kada ces upoznati 100% moje snage!"

"Ocigledno je da ne razumes moju bol, ljubav prema nekome je razlog zasto i postoji ta bol. Od kada su mi svi koje volim mrtvi u mom srcu nema vise nicega, jos malo necu ni tu bol osecati a tada pa mislim da shvatas i sam..."

"Ovo je moja stvarnost Izanami i ona se nece promeniti sve dok ne ubijem one koji su ubili sve sto sam ja voleo."

"Zao m ije Izanami ali kad jednom budes povredjen naucis da MRZIS."

Okrecem mu ledja pa dodajem:

"Sve ce se promeniti, kada nadjem ono za cim tragam... A ja zelim tvoju pomoc."

"Ja nisam deo tvoje mrznje i osvete, vise puta sam ti rekao da ne znam nista a ti trazis nesto u necemu cega nema."

"Lajes na pogresno drvo, nemam sta da ti kazem."

"Ne mozes svaki dan mrzeti jer onda neces shvati kada je lep dan."

"ako ceo zivot mrzis neces biti srecan."

"Moras naci svoju srecu negde drugde."

"Ne Izanami nisi, ali kao prijatelj mi mozes pomoci da pronadjem ono za cim tragam... Osveta je moj deo a od tebe zelim pomoc u pronalazenju dokaza, ne trazim punom. Zar ne?"

Pogledam ga sa takvom dozom mrznje u ocima pa dodajem:

Izanamijeva kuća - Page 3 I7MlSKO

"Naucis da zivis sa mrznjom, ona me ubija iz dana u dan a jedini nacin da je se resim je da ubijem doticne ninje, nista drugo ne moze pomoci."

Pocinjem cinicno da se smejem pa nastavljam da pricam:

"E moj Izanami, nema lepog dana u mracnom shinobi svetu, sve se svodi na bol rat i mrznju, nema nicega lepog ovde, a za sve su krivi ljudi!"

"Nikada necu biti srecan sve dok ne ubijem one koji su ubili deo mene, tek tada mozemo pricati o sreci."

"Nikad nisam rekao da smo prijatelji samo smo isli na par misija."

"Stavise nikad nisam rekao da ti zelim pomoci."

"I da ne postoje lepi dani moras ih sam stvoriti ovako to nikad neces uspeti, osveta nicemu ne vodi."

"Mozemo idalje ici na misije ali ti oko ovoga necu pomagati."

Sedam na krevet pa nabacujem cinican osmeh i govorim:

"Daj Izanami prestani da se pravis vazan jednom u zivotu, nekada me to stvarno nervira i ti i ja znamo da smo prijatelji, isli smo na par misija i stalno smo ili kod tebe ili kod mene prestani da lupetas gluposti."

"Dobro, ne moras mi pomoci , sam cu se osvetiti i pronaci istinu, ali veruj mi ako budem saznao nesto u vezi sa tobom i mojom prosloscu ja cu..."

Bas u toj sekundi prestajem da pricam namestam kosu i nastavljam da pricam smirenim tonom:

"Nikada nece biti lepih dana dok ljudi postoje shvati to vec jednom! Osveta je jedini nacin da budem istinski sretan, da znam da osobe koje su ubile moju porodicu ne setaju slobodno nekim od skrivenih sela."

Ustajem stavljam ti ruku na rame pa dodajem:

"To je tvoj izbor ko sam ja da ga ne postujem, ipak nadam se da nisi umesan u moju proslost jer onda ces upoznati bol."

Nakon toga se pomeram od Izanamija i odlazim u kuhinju po casu vode.

"Mi nikad nismo bili prijatelji to sto ponekad provodimo vreme zajedno ne znaci nista."

"U poslednje 4 godine smo proveli mozda 2 nedelje zajedno to nije statistika prijatelja."

"I da odes sad i ne vratis se meni bi bilo svejedno."

"Necu ce ubedjivati kako svet funkcionise ti radi sta hgoces sa svojim zivotom, sve sto ja govorim jeste da necu da budem deo toga."

Odmahujem glavom pa govorim:

"Da to je definitivno istina..."

"Ova statistika je ocajna, naravno da nismo proveli vise vremena zajedno kada smo i ti i i ja bili odsutni 3 godine, ocajna statistika!"

"E moj Izanami, sada da te ubiju ne bi osecao apsolutno nista, sva moja osecanja su ubijena kada su moji roditelji ubijeni, meni je davno svejedno, da si me danas ubio veruj mi ne bih te krivio, toliko mi je svejedno..."

"Naravno da me neces ubedjivati, ko si ti da me ubedis u suprotno od onoga sto je istina? Samim tim sto si u mom zivotu slucajno ili isplanirano saznacemo ubrzo, si vec deo moje osvete, ne znam kako ti to nije jasno?"

"Osim tih misica, imas li ti ista u svojoj glavi?"

Prekrstam ruke i gledam u Izanamija.

"Stvarno me ne zanima staa ti mislis o svetu ili tvom zivotu uopste."

"Ne secam se kad sam pitao za tvoju buducnost ili osecanja."

"Ta statistika je takva sa razlogom, trazio si nesto u nasoj konekciji cega nema."

"Sadaa bih otisao da spavam mozes ici kuci."

Nabacujem osmeh na lice pa govorim:

"Joj ta tvoja samouverenost je na zavidnom nivou zapravo i moze iznervirati mnoge ali mene ne..."

Pocinjem da se smejem i stavljam ruku preko ociju pa dodajem:

"Ta statistika je blagi ocaj, mozda da se vratis na akademiju na casove logike, stvarno ti ne ide. Ipak necu te kriviti sva ta pamet je otisla u te misice. Zar ne?"

"Da tako je i najbolje, vreme je zapoceti operaciju "OSVETA", a ti Izanami radi ono sto najbolje znas spavaj i pumpaj misice o naravno i budi samouveren, pazi da te to ne ubije..."

Okrecem ledja prilazim vratima mahnem nakon cega izlazim ostavljajuci vrata otvorena.

Izanamijeva kuća - Page 3 P4znDgO

"Sta god da ti kazes."

"Samo me ostavi na miru i ja cu raditi ono sto je meni dobro a ti vijaj svoju osvetu."

"Pobrini se samo da si dovoljno jak da ubijes tu osobu."

"Iako znam da nikad neces naci osobu koju trazis."

Odlazim gore na sprat i lezem u krevet spreman da se odmorim.

Cujem Izanamija sta govori, dok odlazim ali se samo smejem i pre nego sto zatvori vrata dodajem:

"Osoba koja je ubila mog oca i majku ce osetiti sta znaci prava bol. Obecavam ti to. A brata cu naci znam da je ziv osecam to."

Proderem se na sav glas da Izanami cuje:

"Do sledeceg vidjanja Izanami."

Nastavljam da koracam do svoje kuce razmisljajuci o svojoj porodici!