Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Poraz od Bakua - Divovski slon iz drugog sveta - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Poraz od Bakua - Divovski slon iz drugog sveta

First topic message reminder :

Slon koji je u legendama po vjerovanjima ljudi imao moć da jede snove onima koji kroče njegovim putem, dva shinobija su se nekada našli u prisustvu jednog ovakvog slona. Ime mu je bilo Baku. Samo tjelo zvjeri je bilo kao pola brda, njegova surla sa moćima legendi je bila oružije sa kojime mladi momci nisu bili spremni da se suoče. Ubrzo su stupili u konflikt za koji nisu bili spremni.
Poraz od Bakua - Divovski slon iz drugog sveta - Page 2 De90wm1-eeccc2a2-19f1-491d-9457-1b5f01240c3b.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzg0ZGMxM2I3LWEyZTctNGI0NS04M2VjLTMxMWU3MmU4MjkwMFwvZGU5MHdtMS1lZWNjYzJhMi0xOWYxLTQ5MWQtOTQ1Ny0xYjVmMDEyNDBjM2IucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0



Ni na nebu, ni na zemlji.
Ponovo je sve bilo na isto, Kirei i ja smo poslali dvoje napade, Baku je izbegao i kontrirao. Bacio sam još jednu strukturu da odbrani mene i Kireia. Ovo će da bude jako duga borba. Odlučio sam da npapadem ponovo sa čistom čakrom, ovog puta sa nenormalinom jačinom. Kada sam poslao taj napad Baku ga je samo izbegao i poslao još jedni kontru. Bacio sam opet jednu strukturu da dam priliku Kireiu da iskoristi brzo kretanje. 



Malo zanet momak
Ova borba se seveć jako dugo odužila. Bio sam više jako izmoren od kostantne odbrane i napada. Već sam poečo da mislim kako ovoj borbi nema kraja i kako se neće još jako dugo završiti. Koliko god razmišjao o svakom mom sledećem napadu jednostavno će se Baku samo odbraniti. Nisam znao šta više da pošaljem od napada. 



Malo zanet momak
Počeo sam da gledam u Kireia koji se šibao sa Bakuom nenormalno jako. Njegov svaki zamah je bio odlučan. Ali Baku je svakako uspeo da se brani. Već mi je ova borba postajala dosadna. Odlučio sam još jednom da prema Bakuu pošaljem još jedan napad čiste čakre. Ali sve jedno Baku je izbegao još jedan od mojih napada i po ne znam koji put kontrirao. 



Malo zanet momak
Nakon još jednog mog neuspelog napada, sve više sam gubio nadu za pobedu u ovoj borbi. Nije mi više bilo bitno koliko ću dobro da napadenem nego kako ću da se ofbranim. Bacio sam kontra napad na Bakua, što je Kirei iskoristio za brzo pomeranje. Uzeo sam sebi neko vreme i odlučio sam da malo vratim utrošnu čakru. 



Malo zanet momak
Kada sam malo odmorio, Baku je odlučio da još jednom napadne i pošalje veoma razoran napad. Postavio sam još jednu strukturu. Nakon što sam smanjo intezitrt napada, Krei je još jednom izbegeo i napao direktno Bakua. Koliko kod napadali Bakua on sve jače i bolje brani. Pnovo je iz svoje surle izbacio sline, koje su prekrile ceo teren. Ponovo je sve postalo klizavo i teško za kretanje. Ovaj slon zaista nije normalan, otežava i sebi i nama borbu. Ovo treba privesti kraju.



Malo zanet momak
Teren je postao jako klizav, kretanje je bio  malo otežano, ali meni to nije predstavljolo problem, jer sam uspeo da provučrm još jedan napad čiste čakre. Borbo je oostajala sve intezivnija, napadi su leteli na sve strane. Bio je jako uzbudljivo u ovim trenutcima borbe. Nadam se da će mo ovo da privedemo kraju uskoro. Pomislio sam da ću sledećim napadom Baku da padne. Ono što mi je rušilo nadu jeste da se Baku svaki put odbrani od mog ili Kireievog napada. 



Malo zanet momak
Poslao sam još jedan napad čiste čakre na slona koji je kao da je predvideo izbegao napad. Ova borba me polako slama. Napotesz je dostigla svoj vrhunac kada je Baku izbegao jop jedan od mnogih Kireievih napada. Stanje na terenu nije bilo baš najbolje, sa obzirom na to da je meni ostalo malo rezebr čakre. Koliko god pokušavao da ubrzam tok borbe, Baku se sve jače i spretnije branio. Ova životanji ima nekih problema pomislio sam. Ovo čudo ne može da bude normalno nikako.



Malo zanet momak
Sitacija je bila takva da nas je Baku nadjačao, počeo sam da osećam da je potaz neminovan, da jnesamo pitanj vremena kad ćemo da izgubimo, pomislio sam da treba da odugovlačimo sa neizbežnim. Odlučio sam da treba da odugovlačim što više mogu. Nadam se da Baku neće napadati neko vreme, da mi da bremena da se vratim koliko toliko u normalu. Napetost je rasla u neormalnim količinama. Bilo je pitanje života ili smrti. 



Malo zanet momak
Sve je bilo teže i teže da sprovedem moj plan odugovlačenja. Baku nije imao strpljenja, uspeo sam koliko sma mogao da ojačabam mene i Kireia. Prčati su bili od velike koristi. Čekao sam Bakuov napad da mogu da ga komtriram ili zaprčatim. Iščekivanje npada je bilo jako strano, nisam znao kad gde i odakle će da napadne. Bilo jempitanje minuta, sekundi, trenutaka pre Bskuovog sledećeg napada. Trebalo bi da je ovo beć gotovo pomislio sam. Trebali smo već da pobedimo, šta se dešava pomislio sam.



Malo zanet momak
U trenutcima iščekivanja Bakuovog napada, pomsilio sam kako bi trebalo da bacim neke pečate na Kireia. Trebao nam je jak napaf pod hitno. Ne možemo uvek da čakemao da nas Baku napdne moramo da ga napadnemo pomislio sam. Ojačao sam Kireia pečatima, nakon toga sam bacio moj napad sačinjen od čiste čakre. Nadao sam ae da će Kirei da prepozna priliku i napadne Bakua.  U očekivanu napada čekao sam da vidim da li eć Baku da se odbrani.



Malo zanet momak
Zanimalo me je da vidim da li će se Baku još jednom odbraniti od mog napada. Bio sam u velikom iščekivanju rezultata mog napada. Reakcija na celu ovu borbu je bila jako loša. Koliko ovo stvornje može da bude jako, niakad ne bih pomsilio da postoje ovakva luda bića. Nadao sma se da se neče odbraniti od mog napada. Bio je isuviše jak za njega mislio sam. Koliki sam out prešao da me dočeka ovako ludačko čudovište. Ne mogu da verujem da nemam sreće u dobijanju protivnika. 



Malo zanet momak
Moje nade da će Baku da izbegne napad su pale veoma brz u vodu nakon pto je po ne znam koji put uspeo da izbegne moj napad. Ovo me već polako slama pomilio sam. Svaki moj napad je pao u vodu. Nadam se da če Kirei moći yda ga dovrši svojim napadom. Bilo bi lepo kad ni imali bilo kakve čanse za pobedu u ovoj borbi. Nadao sam se da če doći do nekog preokreta. Nijen trebao da bude ne znam kakav preokret nego samo da dobijem priliku d aveatim svu čakru.



Malo zanet momak
Sve mi je nekako mirilao na gorkost poraza koji je bio na vratima. Izgleda da više nema nade. Ovo sigurno neće da bude naša pobeda. Imali smo šansu da pobedimo ali smo sve izgubili. Moram da nastavim da napadam, da prolongiram neizbežan poraz što više mogu. Moram da kontriram kako znma i umem. Sebi od ovog čuda ne mogu da dopistim poraz. Sve više sam se nadoa da ću da pobesum, a već sad vidim da je poraz moja sudbina u ovoj borbi.



Malo zanet momak
Već su moje nade potonule nakon što je Baku izbegao još jedan napad koji sam mu poslao. Ovo nikako neće biti dobro. Pomsilio sam kako sam imao dobar život dok nisam doašo na ovaj okean. Nadam se da niko pole nas ne dođe u kontakt sa ovim slonom. Njegova sbaga je bila sa dtugog sveta, nije se moglo tačno utvrditi koliko je on zapravo jak. Trebali smo od početka pažljivije da igramo. Morali smo da pazimo na svaki korak.



Malo zanet momak
Nade za pobedu su sve do jedne u vodu pale. Baku je jeoš jače udario po nama. Nije ni malo ptedeo na intezitiu njigovih napada. Bill je sve kao u nekom snu, osećao sam se ako da sanjam, samo da mi je da se probudim. Pomilslio sam gledajući direktno u Bakua. Ovo je bilo zaista blizu mogli smo da pobedimo. Ovo je bilo zaista za dalku. Imali smo veoma velike šanse, ali šta je to zbog čega smo ovoliko blizu poraza.



Malo zanet momak
Osečao sam sw kao da je deo mene propao u zemlju. Nije bilo izlaza ovo je istina šta se dešava, Baku nas je poeazio. Uspeo je nekako pored svih naših napora uspeo je da nas pobedi, ovaj osećaj što sada osećam da li je to osećaj sreće, zbog čega se ja tako osećam u ovakvom trenutku pitao sam se. Da li znači da sam ja sad mrtav. Ne neomože nikako biti. Ja sam živ pomislio sam gledajući u Kireia. Nije mi bilo jasno koliko nismo imali sreće sa ovim bićem



Malo zanet momak
Očekivao sam pobedu, ovaj poraz od ovog bića nije ni bio na mojoj listi đelja, ne može to tako, trebaali smo da oobedimo bilo je dva na jedan morsli smo da pobedimo, nismo smeli da izgubimo sada, šta će Sanna reći kad čuje za ovaj poraz, ovo nije smelo da sw dogodi. Morali smo da pobedimo. Ovo je trebao da bude moj i Kireiev triumf. Ovo je bila napa šansa da dokažemo da smo jak duo. Trebali smo sa ovom borbom da poravamo zašto smo u Uzumaki organizaciji.



Malo zanet momak
Ovaj poraz treba da bude nauk za dalje ne smem da se opuštam u ovakvim borbama jer ko zna šta može da bude ishod ovakve borbe. Ako ovo preživim moram da treniram jsče nego ikad, moram da se trudim kao iiad ranije. Valjda ako budem trenirao dan i noć videću neki napredak. Moram dalje da pazim šta radim i kako se borim. Ovo ću da koristim kao uspemnu na najgoru borbu u kojoj sam učestvovao. Žao mi je što nisam mogao da pobedim. Moram da nastavim da se borim.



Malo zanet momak
Ovaj poraz me je do kraja dotukao. Osećao sam se kao da ću da umrem svakog renutka. Bio sam svestan da ću da umrem u nekom trenutku, napsd Bakua je previše jak da sam mogao da sam se mogao odbraniti. Svom snagom sam se trudio da ne umrem. Ne želim da umrem na ovakvom mestu, ne smem sebi to da dozvolim moram da se borim za opstanak. Nadam se da ću uspeti da preživim.



Malo zanet momak
Svakog trenutka sam bio spreman da se srušim na zemlju. Mutilo mi se ispred očiju i nisam bio siguran da ću dugo da preživim. Ovo je ono čega sam se bojao. Moje nade da preživim su jedna za drugom padale u vodu. Nije bilo više izlaza iz ove sitacije. Koliko god izgledalo da ću moći da se održimmu životu nije bilo tako, zadnje atome moje snage sam usemrio da što duže budem u svesti da ostanem svestan dok ne umrem. Moram da budem sveatan sve jednog momenta dok ne padnem na zemlju. 



Malo zanet momak
Počelo je neormalno da mi se muti nisam video prest pred okom zadnje čega se sećam jeste da sam pao na zemlju i nisma se budeio. To je to umro sam ovo je kraj za mene. Ja sam svoje odživeo. Pokušavao sam da se pridignem sa zemlje ali njie bilo moguće. Mrtav sam pomislio sam. Možda je vreme da  se oprostim od svega što znam. Mnogo sam poživeo dobar đivot zado voljan sam što me je ubila zver, a ne neki kage ili sanin. Ovo je smrt koju sam hteo pomislio sam.



Malo zanet momak
Dok sam ležao na podu onesvešćen moj mozak je radio na maksimumu, nisam znao kako je to moguće zar ja nisam mrtav pomsislio sam. Možda sam ja nešto umislio ali ovo se samo meni može desiti. Šta sad da radim. Kako iz ovoga da se izvučem. Koliko sam ja nesretan Bože. Ne mogu ni da umrem kako treba, a ni da živim. Koliko je moj život lud. Koliko sam ja lud momak posmislio sam. Nadam se da ču uspeti da preživim, ne bitno kako oću da ostanem živ. 



Malo zanet momak
Kakvo je ovo razmišljanje koliko sam ja odlutao u svojim mislima. Ovo je zaista bio interasntan momenat. Koliko god da sam pokušavao da se probudim nisam mogao. Ovo je zaista jako čudno. Osećam se da sam mrtav sli istovremeno živ. Da li to znsči da sam ja u komi. Da li je moguće da me je Balu poslao u komu. Ksko ću mu se osvetiti pomsilio sam. Drago mi je bilo to što više niko neće imati problema sa ovim stvlrenjem. Sudbina je odredila mene i Kireia da se pobijemo sa tim stvorenjem. Nadam se da će mo se bezbedno vratiti na brod ako u opšte smo živi. Ležao sam na podu u mom polu životnom telu.



Malo zanet momak
Nakon nekog vremena provedenog u tom polumrtvom dtanju uspeo sam malo da ostvrim svoje desno oko. Video sam da sam negde u sred neke šume, nisam mogao ni centimetar da se pomirem. Ovo je ne moguće, trebalo je da sam mrtav. Kada sam opet otvorio moje desno oko video sam Kireia kako leži pored mene. Znao sam da smo se izvukli živi. Ostao sam da ležim neko vreme da nadoknadim svu energiju i čakru koju sam potrošio tokom borbe. Ne mogu da verujem još uvek da sam uspeo da preživim. Ovo je preokret koji nisam očekivao. 



Malo zanet momak
U jednom momentu je Abura pukla surla momak je bio previše Ambiciozan sa svojim napadima, strmoglavio se sa mojih ledja i pao negdje u tri ljepe u dubkoj šumi. Nisam ni imao vremena da okrenem glavu jer sam bio isuviše zauzet izbjegavanjem svirepih napada koji su nadolazili od svakog mogućeg ugla zbog njegove fleksiibilne surle koja je nekako i znala da blokira razne ninja tehnike kao i moj kenjutsu.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Svojim oštrim mačem bio sam spreman da Bakuu dam jednu frizuru koju nikada neće zaboraviti, medjutim u zadnjem trenu sam osjetio nešto loše sa moje desne strane, i ne to sada nije bio Aburo. Odnikud Baku se odbranio od šišanja postajanjem ćelav. On je na neki način nakostrješio svoje dlake i ispalio ih u svim pravcima. Kad sam se odbarnio od ovog podmuklog napada vidjeo sam kako je Baku postao skoro ćelav! Što jeste bitno je da više nema dlaka za ispaliti.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Bilo je dosta teže boriti se sada bez moje lokalne baterije chakre bilo je dosta teže da se borim jer više nisam imao toliko prozora da svaki zamah pravim vrtlog čakre koji bih mu skratio život na nešto malo poželjnije. Eh nažalost ne može se imati sve što se poželi, nekada nečia guzica mora da ofali a to ovaj put neće biti moja. Još jednim zamahom sam prjetio slonu da se vrati kući sa uvom manje.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Slonusina je duboko udahnula, toliko duboko da me je povukao pritisak atmosfere ka sebi, i odma nakon toga je svojom surlom se tako glasno proderao da su ga vjerovatno čula okolna ostrva. JU što su me uši boljele samo mogu da se nadam da nisam pretrpio sigurnu povrjedu od ove buke. Vibracije su bile toliko jake da su vjerovatno skinuli boje sa mojih korica.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Bakuovi napadi su bili moćni ali i spori pa sam mogao donekle imati prostora za disati. Ušao sam u jedan stav duboko udahnuo, male munje i zraci elektriciteta su počeli da šetaju okolo mene. Po mome maču se skupila energija koja ga je na trenutak napravila na izgled zlatnim. Otvorivši svoje oči one su eksplodirale snagom i svjetlošću koja je dala doznanja slonu da stizne guzove za ovaj zamah.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Munjevita zraka koja je prosvjetlila šumu je ostavila slona u čudu na momenat je morao da dobro promisli kako će da nastavi ovu borbu. Glasni zvuk groma je brzo nakon toga udario u okolinu rasjerivajući ptice ostrva dižući ih u paniku. Kada se dim i prašina slegoše vidjeo sam kako je slon stao ispred neosvešćenih mladunčadi. Rispekt za slona iskreno pustio sam ga da dodje u poziciju da bih smo nastavili borbu.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Tenzije su se dizale, oštrim pogledima koji su pokazivali kako Kirei tako i slon. Zaista ovo čudovište je bilo vrjedan poštovanja kako za svoje tehnike tako i za svoje odluke kojima je pokazao da drži svoje bliže nego ovo voće koje je pokrenulo borbu. U izabranom momentu smo istovremeno počeli jurišati jedan ka drugom, I u eksploziji smo se sudarili jedan sa drugim.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Ili se to barem tako činili ko go je mogao da vidi ovaj čudesni prizor, ali u real nosti je bilo drugačije. Kirei je u zadnjem momentu prošao sa ljeve strane slona i izbjegao napad slona istovremeno napadujući ga sa svojim zamahom. 20 metara sada izad slona svi smo zastali na koji  sekund, iako bih Kirei izbjegao napad nije uspjeo negirati svu štetu. U sledećem momentu sam iskapljao malo krvi.



Ni na nebu, ni na zemlji.
U sledećem momentu smo nastavili sa borbom naša volja nas je održavala na nogama unatoč pretrpljenoj šteti. Zbog naših saboraca smo morali da se pomjerimo na drugu lokaciju šume, on zbog svoje mladunčadi ja zbog Abura. Ubrzo na drugoj lokaciji čitavi djelovi su bili razarani i uništavani od naše borbe koja je već trajala satima. Sada su drveća padala i potresivala zemlju svaki par sekundi.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Naša borba me je potsjećala na sve izazovwe koje smo morali da prodjemo na putu kroz shitoshi okean, zaista je bila najzahtjevnija misija do sada. U nedogled su se izazovi pružali jedan za drugim bez ikakvvog znaka da će postajati lakši. Nasuprot tome izgledali su kao da će samo postajati sve teži i teži. Ovo ostrvo je samo pokazivalo ovu teoriju tačnom.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Uskoro je slon učinio nešto toliko iznenadjujuće da sam umalo pao na dupe od njega. U mojoj glavi su od jednom počeli da odjekuju više glasova nego što sam navika da imam. Nije kao da sam ih imao prije! Samo volim da pričam u svojim mislima, ali sada su pričali glasovi koji jasno nisu pripadali meni. Bio sam razumljivo zbunjen i izbezumljen u ovoj situaciji.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon par ovih konverzacija sa novim useljenicima, sam shvatio da oni nisu ja. Zbog toa sam istovremeno došao do zaključka da je ovo zapravo genjutsu. Znakom ruke sam uznemirio svoju čakru i oslobodio se od glupog genjutsua. Sledeći momenat sam osjetio kako se slonina približavala nevjerovatnom silom sa namjerama da me zgazi, u zadnjem momentu sam sa refleksnim pokretom izbjegao taj napad.



Ni na nebu, ni na zemlji.
To je bilo previše blisko! Umalo sam zgažen na licu mjesta, nisam znao da ima sposbnosti genjutsua ova borba kakva je sad sa novim informacijama je bila isuviše opasna da se nastavi. Morao sam da nadjem Abura prije nego što je kasno i da nas trpam odavde. Bježimo dok smo još nekako živi, Tako sam svoje tjelo prekrio strujom i ubrzao se do granica gdje sam imao prostora da pobjegnem.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Skakajući kroz drveće koje se deset metara iza mene rušilo pokazivajući da je slon bio za mojim petama pokušao sam da ga zeznem tako što bih išao zig zag formaciom kroz šumu ali ovo nije radilo jer bih on samo nastavio pravo tačno gdje se aburo nalazio pa sam morao da ga sklonim sa trenutnog pravca radi njegove sigurnosti. Poslao sam par vjetrovitih metaka koji su udarili u stranu slona i omeli ga sa pravca.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Ovo je povratilo fokus slona nazad na mene i mogao sam ga odvesti dovoljno daleko od Abura. Sada ufokusiran na mene opet sam se našao u skoro identičnoj situaciji kao i malopre. Izbjegavajući napade slona sam morao brzo da razmišljam o načinu na koji bih mogao da dovoljno brzo dodjem do Abura a da mi ostane dovoljno vremena da ga odvedem od ove sve više kritične situacije.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Blokirajući vakumski hitac koji je slon nekako ispalio iz svoje surle, ruke mi nisu mogle doći sebi od drhtenja i vibracija koje su prolazile kroz njih. Iskreno divim se kvalitetu ove katane koja je kroz sve ovo ostala u nevjerovatnoj kondiciji. Brzim razmišljanjem sam shvatio da bih trebao da napravim klona koji bih odvukao pažnju slonu dok ja odem po Abura.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Napravivši klona nisam ni stigao da se razvoim od njega kad ja opet me napao sa zadnjih par igala kose što je imao trebao sam dati sve od sebe da drugi ja ode po Abura a da je idalje u jednom djelu. Medjutim nije mi se posrećilo dvaput, i sledeći napad koji me je spucao u po rebar je napravio oblak prašine od klona koji se do maloprije borio sa svime što je imao.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sa druge strane dok je slon zbunjeno gledao u čovjeka koji je pukao u prah nije znao da li je on samo toliko jak ili je ovo bila neka varka. Unatoč svojoj konfuziji je nastavio da se kreće ka mladunčadi koja su ležala malo dalje od ovoga polja. Istovremeno Kirei je došao do Abura koji je izgledao poprilično loše ali idalje živ uzeo sam ga na svoja ramena pokušavajući da se sakrijem od slona.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sa Aburom na svoim ledjima sam mpogao preciznije da osjećam njegovo slabašno disanje, nažalost nisam bio u puno boljoj kondiiji. Moja ramena, laktovi i šake su modre od zahtjevnih blokova koje sam morao izvesti. Siguran sam da imam lom rebara od nekoga napada, najvjerovatnije onoga hitca vjetra. Unatoč tome nisam mogao posustati i rizikovati bjes slona.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Skakutanje kroz drveće sigurno nije pomagalo našim ozljedama ali blje ugruvani nego mrtvi. Siguran sam da koliko god poslije kukao od svojih povrjeda biće više zahvalan što je živ. Valjda više nisam ni sam siguran da li je taj depresivan momak zadovoljan ovim životom. Ko da me boli briga ja sam uradio nevjerovatan posao danas, nek se žali nekome drugome.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon dužeg puta i par srco zaustavljajućih momenata kad su divlje životinje izašle pred nas konačno sam stigao dobroda koji nas je čekao na plaži. Uff sada uvjeren da smo sigurni na ovoj plaži mogao sam da predahnem i spustim Abura na koji minut, i čim sam to uradio osjetio sam kao da su mi stjene spale sa ramena. Sjeo sam na minut i otvorio jednu ćuturu rakije da dojem sebi.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sada malo zagrijan rakiom u stomaku, bio spreman da rješavam problem sa Aburom. Uzevši ga sa zemlje doveo sam ga na brod da izvidimo situaciju. Ruknuvši ga na jedan kauč otišao sam da tražiom kit za prvu pomoć ili barem osnovne stvari kao zavoji alkohol, konce i ostale sitnice. Tako sam ostavio Abura da se malo kiseli na slanom vazduhu mora.




Ni na nebu, ni na zemlji.
Na pola puta se sjetim da bi bilo dobro da ne provlačim konce sa kunaiem kroz naše rane tako da sam sad morao otići skroz do kabine po njih. Valjalo bih otići i po svjeće da ih usijamo, hmm sad kad bolje razmislim bilo bi dobro i sapun skrpiti. Ma ko da će mu išta biti ako ga izbodem prljavim iglama. Navikao je on svakako na prljave igle ali alkohol ove klase vjerovatno nije.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sada sa svime što bi onesvjestilo Abura kadbih vidjeo ove elemente, bilo je vrjeme da prvo zakrpim sebe. Toliko sam bar zasluži ako ništa jer iskreno ako imalo više odugovlačim vjerovatnoće su velike da ću samo da padnem u nesvest. A ako ja padnem u nesvest onda je Aburo podjednako sjeban i možemo se pozdraviti sa svojim životima i snovima.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon što sam očistio rane pod blagim uticajem alkohola je sve išlo lakeše pa i ono mrsko tako uz jedno piće i sa Aburom na stolu počeo sam da se majmunišem i da ga krpim. Moje ozljede koje su bile mnogobrojne su ipak unutrašnje nije imalo šta za zašiti, za razliku od Abura koji je izgledao kao da ga je šrapnel bomba pukla. Sav je bio izgreban vjerovatno kad mi je spao sa ramena.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Morao sam da ga prvo probudim jer ne daj Bože da se probudi u po šivanja, bolje da je odma pri sebi i samo da stisne guzove. Zbog toga sam bio velikodušan i saspem mu malo rakije da se osvježi medjutim on onako nekonzervativan je samo pljunuo sve što sam mu dao u uzastopna kašljanja medjutim ubrzo sam ga uputio u situaciju i onda se smirio.



Ni na nebu, ni na zemlji.