Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Seoske Ruševine - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Seoske Ruševine

First topic message reminder :



Ruševine nepoznatog sela. Oko njega beše samo kamen, trava i zemlja, po sredini ruševina beše jedan mali tok reke koji još uvek mirno teče. Ruševine sela pune su bandi, lopova, divljači. Oko ruševina se takođe može primetiti šume koje su okruživale selo, koje ih je spajalo sa drugim delovima.

Seoske Ruševine - Page 2 Uzushio

Fh udhebe dj

Bahsudjdbbxjs

*prošlo je par dana… Napokon sam stigao u ovo selo, a imao sam i šta videti… Porušebo je celo selo, a čini mi se sa se borba i nije dogodila davno. Mada i ja ću sada posoliti… Vidim ljude koji istražuju tu…Moguće je da su to oni…

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world51

Gledam ih i brojim iz daljine… Evo ga prvi, evo su drugi i treći zajedno… i četvrti! Više ih ne vidim… Ne izgledaju mi nešto mnogo jako pa bih mogao da ih napadnem sve od jednom… Možda se i varam, ipak bi trebao jednog po jednog…
*Brzo ali tiho trčim ka prvom Genninu te nalećem katanom na njega!*
#card353
*Vadim Katanu!*
#card190
*jako zamahujem s namerom da ga pocepam na prvu!*

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world178

ŠTAA!? Nemoguće! Da gennin s ovakvom lakoćom izbegava ovakav napad? Uvređen sam… Sada ću ga unakaziti! Dovoljno me ne iznervirao da izgubim živce za ostale… Idalje sam uvređen! Takođe je i stigao da me napadne…
#card191
*ulazim u stav*
#card190
*ponovo jako zamahujem!*
Poništavam njegov napad te moj udarax nastavlja da ide na njega sa 350dmg + 200 dmg zbog stava

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world180

Evo ja ću da poludim baš zbog ovakvih ljudi kao što su on… Čovek ti ni ne da priliku, a i izgleda da mi ne ostavlja izbora…Stvarno ću izgubiti živce počeću da koljem redom, ali šta je tu je, više neću biti blag! Napadam vas svo četvoro!
#card161
Stvaram mog dobrog klona Srðana i on ih napada sa
#card162
“UDRI SRLEE”
300 dmg
A ja napadam sa
#card197
Pomeram se unazad blizu Srðana i šaljem na njih sve ovaj zamah!
150dmg + 200dmg od stava

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world179 Seoske Ruševine - Page 2 #world179 Seoske Ruševine - Page 2 #world176 Seoske Ruševine - Page 2 #world176

Izgleda prvu dvojcu je usmrtio Srðanov napad…
*ironično*
“kakva šteta”
(inače zaboravio sam da napišem da sam klonu dao 2 slota)
“Čoveče! Srle, dobar posao! Ostalo ih je još samo dvoje”
*šest kunaia idu pravo ka meni*
#card1
*izbegao sam pet ali me je šesti pogodio*
“Iskreno Srðane prepuštam napad tebi, vidim da je tebe nešto krenulo.”
*pa Srðan iskorišćava preostalih dvadeset chakre i napada obojcu sa*
#card165
400dmg

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world175 Seoske Ruševine - Page 2 #world176

*Nema… Šanse! Srðan ih je svo četvoro pobio!? Svaka mu čast… Pa i vidi se da je moj klon. Ja bi sigurno mogao bolje…*

(Kida me ljubomora)
“Iskreno Srðane! Odličan posao!”
*Oh ne! Srigli su da napadnu!*
*Blokiram zemljotres svojim dlanom!*
#card162
*te izbegavam kunaie!*
#card1
“U redu Srđane obavio si odličan posao, sada možeš nestati! U bliskoj budućnosti ćeš mi verovatno trebati.”
*krećem nazad ka kući*

*Ogladneo sam. Samo hoću što pre da se vratim da jedem nešto… došao sam ovako daleko bez hrane i novca… bolje bi mi bilo da se vratim što pre!
*Kako sam se kretao imao sam katanu u ruci za svaki slučaj, na delić sekunde mi se učinilo da vidim nekog iza ruševina jedne kuće. Zastao sam i otišao da proverim. Stao sam na vrh porušene kuće i video 2 genina iste bande kako nose svoje prijatelje. Odlučio sam i nijh da utepam ali ovog puta sam!*
“Heej! Ovamo gore!”
*Kada su me pogledali već sam im prišao*
#card188
#card189
napadam prvog gennina
150dmg + 200dmg od stava
#card189
te se brzo pomeram i napadam drugog!
150dmg + 200dmg od stava

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world178 Seoske Ruševine - Page 2 #world171

*Prvog sam presekao preko stomaka, a drugi je uspeo da izbegne… Nažalost mu je došao kraj!*

*Čekaj malo!?*
#card165
400dmg, 50dmg nastavlja na drugog genina
*Uhh dobro je pa sam brzo reagovao inače nebi bilo savršeno za mene*
*U redu daj da završim više s ovim!*
#card157
#card15
*Zamahujem jako i na njega s željom i namerom da ga pokida na pola!*
150dmg od udarca + 150 ako ga zakači moj udarac!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Seoske Ruševine - Page 2 #world174

*Napokon! Nakon sto sam ga presekao izgledao je kao da mu nije ništa te je izduvao povetarac ka meni.*

*Izgleda da je iskoristio svu svoju preostalu snagu u taj povetarac*
#card2
*Nakon što me je prošao povetarac on je bledo gledao u mene te pao i umro… Bilo mi je žao da ih ostavim tu da trunu… pokupio sam ih jednog po jednog i nosio ih na malo brdašce i sahranio ih*
*Ovaj poslednji je zapravo i bio dobar… Čak je imao i male kiflice sa sirom kod sebe…*
*Okrenuo sam se i usmerio ka kući*


Putovao sam kroz divljinu, vođen pričama o ruševinama nepoznatog sela. Hodao sam kroz kamenito tlo, gazeći po grubim kamenčićima koji su škripali pod mojim čizmama. Svuda oko mene bila je samo surova priroda, trava i zemlja koja je izgledala kao da je vekovima nepomućena. Ipak, moj cilj je bio jasna: pronaći te ruševine i istražiti njihove tajne.



Dok sam se približavao, čuo sam tihi žubor vode. Mala reka prolazila je kroz sredinu ruševina, njen tok bio je miran i stalan. Osećao sam kako mi se srce ubrzava od uzbuđenja i blagog straha. Ruševine su bile ispunjene bandama, lopovima i divljači, a svaki korak mogao je biti poslednji.

Kroz gustu šumu koja je okruživala selo, mogao sam naslutiti obrise starih kuća. Drveće je bilo gusto, lišće šuštalo na povetarcu, kao da šapuće priče o prošlim vremenima. Šuma je bila prirodna granica koja je spajala ovo napušteno mesto s ostatkom sveta, ali je takođe bila i skrovište za mnoge opasnosti.





Stigao sam do ruševina, i prvi put ugledao njihove prave obrise. Ostatci zidova bili su prekriveni mahovinom, a nekadašnji putevi sada su bili obrasli travom. Mala reka je mirno tekla, njena voda bila je kristalno čista, odražavajući ruševine oko sebe. Pogledao sam oko sebe i duboko udahnuo. Bio sam spreman da se suočim sa svim opasnostima koje su me ovde čekale.