Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Nacionalni Shiroi Restoran

First topic message reminder :

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 Bc25278872cf4cd0a6ef988bd544a51e

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 Great-Pretender-21-33

Skrivena u periferiji Shiroi sela, nalazi se šarmantna gostionica sa drvenim kapijama koje pozivaju prolaznike na odmor i uživanje. Krov se blago uzdiže prema nebu, ukrašen tradicionalnim zakrivljenim vrhovima, a komplikovani drveni detalji šapuću priče iz daleke prošlosti. Okružen promenljivim bojama javora i trešnjinog drveća, ovaj restoran nudi mirisne specijalitete i čajeve, servirane na lakiranim drvenim stolovima pod svetlošću papirnih fenjera koji dodaju toplu i intimnu atmosferu.


Sakechi je osetio rastucu guzvu u restoranu kako su se ljudi i zene poceli skupljati. Odlucio je povuci se u svoj apartman kako bi se odmorio i pripremio za svecanost koja ce uskoro poceti. Laganim koracima, krenuo je prema apartmanu, osecajuci mir i tisinu koji ce mu pruziti privatnost i vreme za opustanje.

Dok je prolazio kroz prostrane hodnike apartmana, razmisljao je o svecanosti koja ce uskoro zapoceti. Bio je spreman ucestvovati u jedinstvenom iskustvu vencanja feudalnog lorda, ali mu je trenutak odmora bio preko potreban kako bi se pripremio za sve sto ce doci.

Ruri se blago nasmesio, zahvalno prihvativsi poziv Ahirua. "Baš mi je drago. Ja sam Ruri," rekao je, sedajuci na drugu stranu stola.
Zatim ga je upitao sldece.
"Jesi li ti malo duze ovde od mene, sta mi mozes preporuciti iz ove kuhinje, inace volim i alkohol pa mozemo i sake."
Dok je gledao u meni ne znajuci sta da naruci.

Pa vec nekoliko dana sam ovde sad ne znam koliko si ti.

Rece to dok je malo vise razmatrao kakvo ovaj mladic imena Ruri ima ponasanje.

Ja uvek narucim ramen i sake ovde, ramen je bas dobar u ovom restoranu prave ga odlicno. Ne znam da li ti volis ramen da jedes ali preporucujem ramen.

Kada je to rekao nastavio je da jede ono sto je on porucio.

Kada je prosao recepciju, Sakechiju  je preostao samo jedan hodnik do restorana. Usao je unutra, a konobar ga je odmah upitao za sto koji je vec bio rezervisan, iako je guzva bila ocigledna pa je morao deliti sto s nekim drugim gostom.

Unatoc guzvi, Sakechi je s osmehom pristao deliti sto, uvek spreman na nova poznanstva. Konobar ih je ljubazno smestio, stvarajuci prijateljsku atmosferu . Sada je Sakechi bio spreman da uziva u obroku i deljenju stola s drugim gostom.

Dok je Ahiru jeo sa Rurijem svoj ramen odjednom je konobar dosao sa nekim mladicem i smestio ga je za njihov sto.

Hej ja sam Ahiru a kako se ti zoves? Ovde je bas puno ljudi ocigledno pa zbog toga moramo dijeliti isti sto.

Ahiru mirno upita mladica sa crvenom kosom koja ga je veoma iznenadila jer je neobicno da musko ima crvenu kosu.


Nakon sto se lepo smestio, Sakechi je odlucio da prekine tisinu i zapocne razgovor. "Zdravo Ahiru, ja se zovem Sakechi," pozdravio je s osmehom, izrazivsi otvorenost prema novom poznanstvu.

Zatim je podigao ruku kako bi privukao paznju konobara. "Mozete li doci ovamo?" upitao je Sakechi ljubazno. Kada je konobar pristupio stolu, Sakechi je narucio obrok za sebe i pivo za sve prisutne kako bi stvorio opustenu atmosferu i podstakao razgovor medju gostima za stolom.





Crvenokosi mladic kako kaze se zove Sakechi i on je narucio pivo po svakome od nas za stolom sto je bilo vrlo ljubazno od njega.

Pa Sakechi jesi li i ti ovde dosao zbog pozivnice na vencanje? Cujem da je vecina zbog toga dosla ovde jer inace ovde nema mnogo ljudi.

Kada je to rekao nastavio je da jede ramen i pije pivo koje je Sakechi narucio.

Hajatovu pažnju privukla su dva novopridošla gosta restorana, koji su izabrali mesto neposredno stola za kojim je samuraj sedeo. Hajato beše željan novog društva i avanture i sada već punog stomaka i trezvene glave, odlučio je da inicira susret. Digao je ruku u vazduh i blago mahnuo ka Zelenokosom i njegovom kompanjonu, pokušavajući time da privuče njihovu pažnju. 

"Ahiru, pa da, ja sam ovde dosao uglavnom zbog vencanja i sto nikada nisam bio na ni na kakvom vencanju," rekao je Sakechi s osmehom. Konobar je brzo doneo njegov obrok i pivo, pa je Sakechi poceo da jede i pijucka pivo.

Ubrzo nakon gutljaja, obratio se Ahiruu, dignuvsi casu u znak nazdravlja. "Ziveli!" izgovori Sakechi, stvarajuci prijateljski i opusteni ton medju gostima za stolom. Njegova otvorenost i spremnost na uzivanje u trenutku doprineli su veseloj atmosferi u restoranu.

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 D29f76b41c1c2ee1fba56ad65b6c54bb--beer-anime

Ahiru je malo razgledao oko restorana dok je Sakechi odgovarao na njegovo pitanje. U jednom trenutku video je kako neki crnokosi momak mase njemu kako bi mu privukao paznju. Ahiru je odlucio da ga samo ignorise i da samo nastavi da prica sa Sakechijem.

ZivelI! Odgovori Ahiru dok je ispijao svoje hladno pivo koje je bilo bas ukusno i lepo.

Dok su Sakechi i Ahiru uzivali u pivi i ramenu, razmenjujuci price, Sakechi nije mogao da odoli znatizelji. "Ahiru, koliko imas godina i kakav cin imas u ninja svetu?" upitao je Sakechi, pokazujuci interesovanje za Ahiruovu ninja karijeru. Tema razgovora prelazila je s opustenih prica na ozbiljnije aspekte njihovih zivota, stvarajuci dublje razumevanje izmedju dve ninje koje dele trenutak u ovom svecanom okruzenju.





U medjuvremenu, dok je narucivao hranu i pice Ahiru mu je predlozio ramen koji ovde imaju. Ali ipak na kraju, odluci se za sushi i sake koji su takodje bili na meniju. Voleo je alkohol i dobru hranu tako da se opredelio za to. Takodje dok je narucivao to grupica ljudi je takodje sela za sto, vec je pocelo da se popunjava ali njemu nije smetalo te je samo razgledao okolo videvsi coveka crvene kose koji je takodje bio tu.

Jedan pogled bio je dovoljan da Hajato to shvati kao poziv da se pridruži, iako ga je momak naizgled ignorisao. Ustao je srdačno i zgrabio nenačetu flašu najboljeg crvenog vina koji je poručio uz govedinu pod sačem. Doduše, od govedine ne osta ništa, možda po koja grilovana ili barena povrćka koja je uspela da izbegne Hajatovu proždrljivost. 

Uputio se ka njihovom stolu, lice mu beše ukrašeno blagim osmehom. Delovao je nadasve prijateljski. Kada je prišao na svega dva koraka od stola za kojim je sedeo Zelenokosi i njegovi kompanjoni, predstavio se, te učtivo pitao da sedne i ponudio flašu vina kao miraz za društvo. 

"Hajato Takamura, čast mi je.", rekao je blagim tonom a potom nastavio: "ako dozvolite, voleo bih da vam se pridružim." Svim srcem nadao se potvrdnom odgovoru. 

Vidim grupu shinobia za dužim stolom izgleda da je neka konverzacija bila u toku pa se odem pridružiti nisam htio da ostanem sam čitavo vjenčanje bez razloga.

Odlučivši da ovaj put se pridruži manjoj grupi zaputih se ka njima.
Dok sam došao do njih prošao sam kroz par tvrdoglavih ljudi izgleda da je to vrijeme dana kada svi dolaze jesti.

Konačno pred njijhovim stolom glasno im izjavim "Pozdrav svima! Ja sam Takuma Shoda zovite me kojim god imenom želite, jeli bi bio problem da sjednem ovdje sa vama? Sve ostalo je pun puncato."

Takuma je prodao svoju priču iako je to bila obična polu istina, što je stvarno gledao da sazna iz ovog susreta, je više o svom putu  koji bi trebao da hoda kao jedan shinobi.

Dok je Ahiru jeo za sto je prislo jos mnogo ninji i Ahiru nije mogao vise da izdrzi u ovoj guzvi a nije mu se ni jelo vise. Shvatio je da je najbolje da ode nazad u apartman i tamo odmori koliko god bude uspeo. Ustao je od stola bez reci sto je vidno iznendailo sve koji su bili oko stola i otisao ka svom apartmanu.

Misteriozni Kuvar Tsubasa:



Svi koji su postovali nakon Tsubasinog ulaska u kuhinju i jeli u svojim postovima onesvesćeni su. Potrebno je da ih neko osvesti na neki roleplay način (šamaranje, kvašenje vodom) i da dobije na roleplay opciju (Kocka 24) 18+. U trenutku ovog storynote-a svi padaju onesvesceni gde god da se nalaze (kazino, apartman).

Ko pomogne stražarima da ih osvesti dobiće 10000ryo po osobi. Niko ne zna ko je misteriozni kuvar koji vas je sve otrovao i stražari ga traže!

Ako ste u apartmanu onesvešćeni računa se da je otključan.

Svi koji su u postovima jeli (ili imaju editovane postove) smatraju se da su onesvešćeni.

Svi igrači koji nisu jeli ili pili u restoranu mogu da nadju nekog igrača koji jeste jeo ili pio. Ko prvi dodje djevojci njegova djevojka sistem.

Njegov plan bio je uspešan. Kada nije više čuo glasove da dolaze iz ostatka restorana, jednostavno je izašao i na vratima znak otvoreno okrenuo da spolja piše zatvoreno. Ugasio je svetla i krenuo u poduhvat. Ljude koji su izgledali imućnije je prvo obilazio uzimajući vredne iteme koje on nije imao i sav ryo koji je mogao da nađe.

Opljačkan Koga Yari.

Nakon izlazenja iz kockarnice i tuznog pogleda na licu zaputio se prema restoranu, ono sto ga je docekalo jeste gomila onesvecenih ljudi. U svoj toj masi ljudi ugledao je Lighta (Sakechia) uspavanog i nadrogiranog od strane hrane. Odlucio je da ga istog trenutka odnese Lighta (Sakechija) u svoj apartman i proba da ga probudi, sa malim poteskocama nosio je Sakechija prema svom apartmanu.

Sledeći na listi ljudi koji su izgledali imućnije bio je Hayato. Uzeo mu je ryo i sve što je imao uz sebe od specifičnih itema. Ljudi su krenuli da ulaze pa je u celoj ovoj farsi morao da glumi da je tek stigao i da proba da ih osvesti. Išao je od čoveka do čoveka paničio i drmao ih a zapravo im je proveravao džepove i torbice i krao šta je mogao.

Hayato opljačkan.

Xinova ideja o tome da ponese dovoljno hrane za par dana na ovome mjestu imao je svoju hranu te nije jeo samu hranu u ovome djelu. Xin je odlucio da dodje do ovog restorana te je vidio da je neka zbrka te nije imao vremena niko da ga vidi obukao je kapuljaču koju je imao na sebi ( duks) te je prisao nekom mladom djecaku ( Ahiru Kaja ) prisao je te izbio sve novce malcu iz džepa te je laganim koracima bez da ga iko skonta izasao iz ove prostorije bez da ga iko skonta te je prošetao dalje.

Dok je hodao restoranom ugledao je osobu sa bogatim pogledom, imao je osecaj kao da momak sadrzi velika bogatstva. Priblizio mu se potom odlucio da iskoristi ovaj incident i time ukrade ono para sto je mogao. Brlja po dzepu Takuma Shode i potom vadi svaki novcic koji je mogao da nadje, odmah nakon toga odlucio je da se odmakne par koraka unazad i pretvara se kao da je prolaznik.


Pljackam Takuma Shodu.

Nakon odlaganja svojim stvari u apartmanu Oliva je odlucio da skoci do lokalnog restorana i pojede neki interesantan obrok. Ulaskom na vrata bio je zaprepascen
STA JE OVO STA JE OVIM LJUDIMA ZASTO SVI LEZE odmah je dotrcao do prvog coveka nadomak sebe, bio je to naizgled samuraj nista mu nije bilo jasno. klekao je i podigao samurajevu glavu u krilo kad mu je kroz glavu proletelo to da je izgubio nekoliko desetina hiljada na kocki i da bi mogao da se pojaca. Podmuklo je tako da niko ne primeti zavukao ruku u dzep samuraja i uzeo sav novac koji je tu nasao.
nakon toga spustio je samuraja ustao i ponasao se uplaseno i izbezumljeno.
Strasno, moram da pozovem doktora iskoristio je kao nacin da izadje iz restorana i ode  do apartmana da sakrije novac.
Dok je nonsalantno isao razmisljao je kako ce svojim sinovima mogao da kupi novu opremu za trening kao i poklon zeni kada se vrati.
Pa ovo je kao da sam juce pogodio broj smeskao se Oliva ne osecajuci grizu savest jer je samuraj delovao kao da mu taj novac ne treba i da je vec dovoljno bogat. Kada je stigao video je da to nije bila neka suma i malo se razocarao ali to je u stvari bio poklon od Boga na cijem je testu pao i okaljao svoje ruke tudjim novcem

U ovoj situaciji da bi prikrio da je on zapravo bio taj koji je sve ovo napravio jednostavno na nečiji vrisak reče glasno:

Idem ja po doktora!

Otišao je van restorana i drao se ne bi li dozvao bolničare ili nekog sposobnog da pomogne.

U restoranu ima onesvešćenih ljudi! Doktori! Neko!? Bilo ko!?

Nakon sto je odradio sve sto je trebao odlucio je da ode i pomogne jednoj od osoba uzeo je te tu osobu digao sa zemlje i jednostavno odlucio da ga stavi na oblitnju stolicu malo da odmori te je ustao i kada niko nije gledao u Xina navukao je kapuljaču ipak ga niko nije skontala da je to ta osoba te je odlucio da izvede iz ovog kompleksa ( Rurija) te je odlucio da ga baci sa ramena u grmlje kako bi se sakrio od toga opljackao je i njega te je samo otisao odavdje bez ikakvog traga i glasa

Dolazeci u restoranim ugledao je Rurija, hteo je da iskoristi ovu situaciju i incident za svoju korist i time ga opljacka. Brljao je po njegovim dzepovima i grabio sta je stigao, nakon par minuta pograbio je sve sto je nasao. Bio je siguran u svoje sposobnosti kao stratega i znao je da ce mu ova akcija doneti dosta benefita u buducnosti, nakon toga odmaknuo se i pokusavao da se ponasa kao prolaznik.


Pljackam Rurija.

Dok je cekao da mu se donese sake i suhi odjednom svi gosti pocese da padaju, ukljucujuci crnokosog momka (misli se na hayata) i Ahirua. Ruri odmah skoci sa stolice i pridje im dok je gledao strazare kako bude ostale. Poceo je da ih samara ne bi li se probudili te je sedeo pored njih svo vreme. Tu je takodje bio crvenokosi momak kojeg nije dirao.

Došao je u halu, sa srećnim zakašnjenjem čini se, sa obzirom da je scenu progutao blagi haos. Nije znao da li su mu smešniji ljudi koji dremaju, skoro izgledajući kao da su se prepili, ili banditčići. Naravno, nije ni sumnjao da će nedozreli umovi prvo zavući ruke u tuđe džepove. Nisu izgleda bili vični visoko kodifikovanom jeziku takozvane elite. Novac koji vidiš mnogo manje vredi od onog kog ne vidiš.

Ne daj Bože, šta se ovde desilo! Viknuo je polupitanje preneraženo, pokušavši da privuče pažnju stražara. Nemojte vi, pritrčao je stražaru koji je budio jednog momka, preuzeću ja ovaj deo, bolje se usredsredite na sitan lopovluk na delu. Gestikulirao je ka Xinu i Yuichiu. Nagrada? Ah zaboravite nagradu, samo prenesite moje najiskrenije želje i ovaj sitan trud da sve prođe u najboljem redu mladencima, ukoliko već insistirate na naknadi pripremite im lep poklon u moje ime. Senshu, Senshu Hyuga.

Krenuo je drmati momka (Hayato).

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world56

Drugi ljudi su pritrcavali dok je samarao one koji su bili tamo. zatim je otrcao do malog stola uzevsi bokale vode . Poceo je da ih prska vodom po licu ne bi li se probudili. Pokusavao je ne bi li se setio kako to treba raditi. Gledao ih je kako sede na zemlji jedva pri svesti.

The member 'Ruri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world52

Storynote:


Stražari pritrčavaju u pomoć Senshu Hyugi i sa njim počinju da bude nepoznatog ninju. Primećuju snažne ruke Senshu Hyuge i to im se svidja.

Senshu Hyuuga na fizički vid budjenja zbog snage dobija +2 na kockici.

Nakon incidenta koji se desio odlucio je da sa svojim novim nemoralno zaradjenim novcem krene da budi jednog od shinobija iz kockarnice, drmao ga je i polivao hladnom vodom pokusavajuci da dobije paznju strazara. Zajedno sada sa strazarom drmao je Ahiru Kaju, imao je poseban osecaj potencijala u njemu i hteo je da zivi, drmanje preslo je u njesanje, a polivanje preslo je u prosipanje.


Budim Ahiru Kaju sa strazarom.

The member 'Yuichi Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world73

Činilo se da prosto trešenje nije urodilo plodom, pa je pojačao trud, do toga da je kako je drmao kolegu gosta uspevao da ga malo podigne sa stola i lupi mu glavu o isti svaki put kada bi drmnuo. Video je da se stražarima sviđaju njegove jake ruke pa je malo stisao mišiće da imaju šta i da gledaju. Video je da, doduše nije kupio onoliko lufta koliko je nameravao kod njih pa je odlučio da apeluje na višu silu.

Šta bi vam Daimiyo rekao da zna da puštate lopove da vršljaju? Razbudiću ja već ove, dršte onu dvojicu mališana!

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world56

Izgleda da je malo zavijeni baš bio neobazriv u svom dogovoru sa osobom koja je služila goste u holu.koliko god je mrdao drugog shinobija ovaj nije davao znakove života. Ako išta, činio mu se sve umrtvljenijim, mada je to pre bio malet negativnosti koji donosi neuspeh. Ako ovak put ne uspe, odlučio je, pribećiće oštrijim merama. Bez ozbiljnih telesnih povreda, podrazumeva se. Nastavio je da drmusa drugog shinobija i da mu lupka glavu o sto.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world53

Ništa, što se mora mora se. Pomislio je u sebi, mada bez ikakvog stvarnog kajanja. Uhvatio je spavalicu za ramena, uspravio ga na stolici i namestio delove odela omo kragne koji mora da su se izgužvali od izležavanja na stolu. Čak je pokupio i salvetu sa stola i brisnuo mu bale. Ako ćemo već biti divljaci, ne moramo divlje i izgledati. Želeo ga je ošamariti, ali to bi mu verovatno ostavilo oznaku pred venčanje. Učinio mu je dakle uslugu i udario ga pesnicom po sred grudi.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world59

Gledao je unaokolo kako ljudi uzimaju novac jedni od drugih. Video je kako dva mladica kradu dzepove od drugih ljudi. Rekavsi da nekolicini ljudi da ostave druge jer ce se sami probuditi , vec da odu na dvojicu momaka crne kose ( Xina i Yuichija). Bio je razocaran u ljude nakon ovoga, te je samo pokusavao probuditi. Dozvao je strazara da mu pomogne probutidi gospodina (Hayata). Dok je neki lik velikih ruku takodje privlacio paznju strazara.

Pio je na podu pored misicavog lika. Te on odluci ( Senshu ) da udara mladica po grudima ne bi li ga osvestio. BIli su obojcia pored njega tako da je mislio da niko nece prici. U medjuvremenu je govorio strazarima da se fokusiraju na slabije i one sa malo slabijim zdravljem. Te je polivao gospodina dok ga je misicavi lik udarao pesnicom po grudima.

The member 'Ruri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world72

Bio je više nego malo ogorčen što je pljusak vode učinio ono što njegova sulovita pesnica nije mogla. Ipak, bio je siguram da je ostavio veći utisak od mališana, pa je odlučio da preuzme zasluge. Znao sam da ću uspeti pre ili kasnije, nisi ni ti bio loš maleni. Nadao se da niko nije detaljno gledao šta je u stvari razbudilo momka. Nastavio je sa idućom osobom odmah pored, za koju tako ležeći nije mogak da odredi rod, pa je odlučio da opet relativno nežno zadrma za ramena.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world72

Kombinacija tupih udaraca mišićavog pripadnika Hyuga klana i zapljuskivanja vodom momka koji je bio nešto racionalniji uspela je da osvesti samuraja. Usledilo je stanje šoka po buđenju. Mokrog lica, bolnih grudi i izudarane glavudže Hajato skoči od stola poput razjarenog vuka te pogledom preseče svakog ponaosob. U svega nekoliko trenutaka, Hajato je realizovao situaciju nakon što je snimio stražara i neke od gostiju restorana kako pokušavaju da probude ostatak onesvešćenih nesretnika, te im se brzo i pridružio pokušavajući da probudi svog prijatelja Kogu Yarija.

Samuraj beše besan, gnev mu je isijavao iz očiju. Da li je ovaj propust bezbednosnog sistema bio nameran? Kako god bilo, to je značilo da će njegov i Kogin boravak ovde biti sve osim osiguran.

The member 'Hayato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Nacionalni Shiroi Restoran - Page 2 #world68

Potapšao je dvojicu uspavanih lepotana po ramenima, pazeći da ne bude previše prem sa obzirom da je pretpostavio da su još uvek koliko toliko omamljeni od iste stvari koja ih je onesvestila. Suviše pića momci čini se. Pokušao je smekšati atmosferu šalom, a onda nadajući se da će uspeti da ozloglasi lopove, složio je ozbiljan izraz lica. Mada proverite džepove, vrećice, ili u čemu već nosite dragocenosti. Video sam par lopovčića kako vršlja ovuda pre nego što sam stavio situaciju pod svoju kontrolu.

Poslušao je njegovog saputnika i krenuli su zajedno ka restoranu. Po poluinformacijama koje je dobio znao je otprilike lokaciju samog restorana pa su bez previše muke našli pred restorano.

"Mislim da je to to. Inače ja sam Neokazu." - okrete se ka liku sa kojim je došao i obrati mu se.

Pošto su konačno stigli mogli su da nastave sa svojom malom istragom koju su tu sprovodili. Nadao se da ako pronađu uzrok sve te pometnje možda budu nagrađeni. A usputno će naići verovatno i na Rea.

"Dada, odavde krecemo sve. Inace, shvatio sam na pola puta da se nismo bas najbolje upoznali. Beo Fuma, kao pomocnik u istrazi." - rekao je to kada su dosli u restoran.

Video je pola restorana u haosu, strazari svuda. A vecina osoba na podu, leze, bez svesti ili skoro osvesceni. Krenuo je nogom ka centru, rekao je :

"Mislim dok svi ovi ljudi bude sve ove silne ljude, daj mi da se bacimo na posao koji niko ne radi. Idemo u deo gde pise "Staff only", pa cemo da vidimo."

Hajato uputi znatiželjan pogled ka Senshuu, čoveku koji ga je probudio. Nakon provere je shvatio da je sve što ostade od njegovog novca bila platnena vrećica koja je služila umesto novčanika. Hajatov bes koji je usledio nije bio prouzrokovan samim gubitkom imetka, već činjenicom da je u divljini bio sigurniji nego pri odsedanju u Široi gradu kao gost na venčanju. Samuraj progovori, a njegove reči bile su upućene gromadi od čoveka koji ga je uveravao u to da kontroliše situaciju.

"Previše pića bi možda bio validan argument za mog prijatelja..." upire prstom u Kogu i dalje prateći Senshuu-a pogledom. "..a što se mene tiče, ne znaš šta govoriš. Ostao sam bez novca, prijatelju, što je mizeran problem u odnosu na dostojanstvo koje sam izgubio."