Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Nacionalni Shiroi Restoran

First topic message reminder :

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 Bc25278872cf4cd0a6ef988bd544a51e

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 Great-Pretender-21-33

Skrivena u periferiji Shiroi sela, nalazi se šarmantna gostionica sa drvenim kapijama koje pozivaju prolaznike na odmor i uživanje. Krov se blago uzdiže prema nebu, ukrašen tradicionalnim zakrivljenim vrhovima, a komplikovani drveni detalji šapuću priče iz daleke prošlosti. Okružen promenljivim bojama javora i trešnjinog drveća, ovaj restoran nudi mirisne specijalitete i čajeve, servirane na lakiranim drvenim stolovima pod svetlošću papirnih fenjera koji dodaju toplu i intimnu atmosferu.

Šokirao se kada je video koliko je zapravo ljudi bilo pogođeno tim stvarima. Prvo što mu je palo na pamet je da ispita ljude koji su zaduženi za hranu i ostale stvari. Podelio se sa Beom ne bi li pokrili više prostora.

"Zdravo, izvinjavam se, da li znate šta se ovde dešava?" - upitao je jednu od pomoćnih kuvarica koja je tu radila.

Nakon što ga je uputila u sličnu priču kao i onaj prvi stražar koga je sreo kod Toraia u apartmanu krenuo je sa malo konkretnijim pitanjima.

"Izvinjavam se ako sam dosadan, ali da li ste videli nešto čudno, neobično možda?"

Videvsi da je na svom putu odvojen od svog saputnika. Preuzeo je inicijativu za ovaj deo restorana. Pruzio je korad da dodje do sobe koju je zamislio kao glavu operacije ovog dogadjaja. Gurnuo je klizeca vrata sa vec spremnim culima da isposmatra sve sto moze da mu posluzi u daljoj istrazi za sto krace vreme.

Storynote


Kuvar i osoblje se skupilo da objasne dogadjaje. Glavne informacije je imao kuvar koji je pustio osobu da udje u njegovu kuhinju. Ta osoba je kako je kuvar rekao: "sva neobicnog izgleda u zavoje, ljubicasto plave kose, ne mozete je promasit samo prosetajte gradom".

Nakon tih informacija svi su se složili da su takvu osobu videli u restoranu i da je to najverovatniji zlikovac koji je otrovao dobru kolicinu ljudi.

Od ljudi saznajem informaciju izgledu kriminilaca koji nas je sve potrovao.
Po diskripciji sam saznao da je neko koga sam vidio nekad u bliskoj prošlosti.

Bandaže i tamna kosa gdje bi mogao da bude ?

"Trebali bi da ga idemo tražiti ali može biti bilo gdje odakle početi?"
Kretajući se ubrzanim koracima otišao je da traži osumljičenog

Preveslani i obmanuti gosti Široi restorana polako su se, uz pomoć obezbeđenja i dobrih ljudi koji se 'slučajno' tu nađoše, budili i dolazili sebi dok je još ljudi pristizalo u restoran. Činilo se da je uprava grada već digla agente na noge i uputila ih da istraže uzrok ovog čudnog događaja, obavijenim velom misterije. Hajato na prvu nije obratio pažnju da njegov mlađi prijatelj, Koga, nije više tu. Shvativši to, samo se užurbano zahvalio prisutnima blagim naklonom ka podu, a zatim pojuri ka izlazu iz restorana.

"Naivni dečak... Sad je našao da se od mene razdvaja u ovom prokletom gradu.." mrmljao je Hajato sebi u bradu, i dalje besan koliko i zabrinut. Odavde, nastaviće glavnom ulicom ka svom apartmanu broj tri, u nadi da je Koga tamo otišao kako bi se skrio od potencijalne opasnosti.

Zbog pojave kuvara i sve vise i vise strazara odlucio je da napusti restoran, brzim korakom hodao je prema svom apartmanu gde bi odlucio sta da uradi sa uspavanim Sakechijem. Sa znojem kako se sliva niz njegove obraze hodao je prema apartmanu, nije zeleo da bude onaj koji ce biti zahvacen od strane ovog banalnog incidenta te je polako isao sve brze i brze prema svom apartmanu.

"Hvala vam na informacijama, siguran sam da će biti od velike koristi. Iako nisam siguran zašto ste ga pustili da uđe, ali to ćete svakako objasniti nekom od stražara."

Kuvar im je dao neke jako zanimljive informacije sa kojima mogu nešto uraditi. Lika sa takvim opisom neće biti teško pronaći, ali opet u tom selu je jako puno ljudi pa nekako treba suziti samu potragu.

"Šta ćemo dalje? Da li imaš neki plan? Iako je opis tog drugog kuvara unikatan teško ćemo ga naći. Možda je najbolje da obavestimo nekog na većoj poziciji." - reče čekajući šta će Beo da uradi.

Usavsi u prostoriju koja je predstavljala menadzersku poziciju samog restorana, cuo je iza vrata kuvara koji je krenuo sa objasnjenjem. Da ne bi izgubio informacije koje bi mu mozda pomogle da nadje samog zlikovca, Beo se hitro vratio do centra sale. Saslusao je opis, nacrtao ga u glavi, i onda se okrenuo ka njegovom pomocniku u ovoj istrazi.

"Mislim da je sad vreme ili da odustanemo ili da odemo do najglavnije moguce osobe do koje mozemo da dodjemo. Al mislim da takva osoba zna i vise nego mi tako da ne znam u ovom trenutku koliko bi mogli da pomognemo. Uvek tako istrage kad se produze, samo ljudi sa moci i pozicijama mogu da deluju na duze staze, mi ishitreni fake detektivi funkcionisemo samo prvih sat,dva. Odluci ti da li oces da prestajemo, ili pak da jurimo do smrti."

"Mislim da smo uradili sve što je u našoj moći, čak možda i više od toga. Jedino što možemo je da obavestimo nekog glavešinu još, ali to ću ja preuzeti na sebe." - odgovori svom partneru u tom istraživačkom poduhvatu.

I sam je znao da od toga nema ništa, trag se već ohladio i nije bilo šanse da ga opet pronađu. Dešavalo mu se to dosta puta tokom lova i svaki put ga je iznerivralo.

"Znači to je to, pretpostavljam da, ako ne pre vidimo se na samom venčanju, naravno ako ga bude i bilo posle svega ovoga." - nakon što je otpozdravio Bea okrenuo se i otišao.

"Slazem se sa tvojom odlukom." - Spustio je ruku na Reo-vo rame, potapsavsi ga. Okrenuo se i polako krenuo ka izlazi dok je nastavio pricu sa njim.

"Ako se ne vidimo na vencanju, ja sam inace iz Akumetsu grada. Ako te slucajno neko bude njakao iz sela. Slobodno se pozovi na mene, pa cu ja verovatno biti pozvan da te spasim barem jednom. Ovo inace sve vazi ako te susretnu neki presretaci oko sela. Ako dodje neko glavi, tu nema pomoci. Ajde uzivaj mi sad na vencanju i nemoj da jedes nista."


Mahnuo je sa osmehom na licu kao znak novog prijateljstva u losoj situaciji samog vencanja.

Došao je ovde sa Sekijem. Par ljudi se osvrnulo za njegovim ulaskom no su znali da je prilično beskoristan kada je gladan i nenapojen. Imaju još tih 20 minuta dok se ne najede lepo ko čovek da pričaju, ogovaraju. Sharingan radi četri puta bolje minimalno kada je stomak pun, to Ston može dokazati vrlo lako.


Četiri ture mešanog donesi za moj sto dole u uglu.

Uputili su se on i Seki upravo za tom stolu.

Ne brini Seki..

Reče mu dok je išao za njim. 


Ako nisi gladan poješću ja sve.


Stonova izjava mi je zvučala kao pozivnica na izazov Znaš rekoh sa osmehom ...od malena sam imao brz apetit. ispred mene stojale su dve porcije, posvećen zadatku da dokažem svoje reči zaronio sam u, dezert? Valjda nije očekivao da se najedemo kao ljudi od 4 porcije mešanog. Prijatno! Mislim da sam korak ispred njega u ovom trenutku, naručio sam još par porcija, besplatna hrana nije me mogla ostaviti ravnodušnim. Čekajući sledeću porciju nisam mogao odoleti reći Ja sam... Radoznala osoba. na sekund sam zastao Kao takav, znam da ambicija čoveka nikada ne bi trebala da premaši njegovu vrednost. na šta bih dodao Čime sam zaslužio, da večeras, za ovim stolom, sedim i delim hranu sa tobom?

Prilično je jednostavno u biti.

Rekao je gledajući siroče pokraj puta kako jede po prvi put u životu.

Polako brate i ja sam gladan.

Rekao je, ali bez osmeha jer je baš bio gladan, a ovaj je usisavao sve sa tanjira.

Pokazao si se kao sposoban, a osetio sam da si Uchiha kao i onaj ludi dečko što je otrovao pola grada. Ala jebote.. Ja zaboravio na tog lika.

Rekao je dok je nova tura mješanog mesa stizala za sto.

Zamisli dodješ na svadbu nekom tamo lideru cele države i odlučiš da je pravo vreme da onesvestiš laksativom pola grada tako što im zabiberiš hranu. AHahhahahahahha.

Ston se smejao i sekao meso ispred sebe.

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 Tumblr_oxy34aOH591tdnbbbo1_640

Dako se i mi otrujemo da ne moram sutra gledati ko sve dolazi na venčanje sa šestoro očiju.


Ston se smejao i sekao meso ispred sebe. Počeo je žderati kao i siroče.

Rekao sam mladoženji za tebe znaš..

Nije skidao pogled sa sada već pljeskavice (bila punjena gurmanska).

Složio se da ti možemo ponuditi neko školovanje a evo možemo ti ponuditi i da jedeš brate, samo polako...

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 13563a2ddd07ab38a0bcc5131aea4df7

Je l' se on to upravo uspeo našaliti mrtvo ozbiljnog lica? U svakom slučaju, bila je to dobra šala koja me je nasmejala Ko prvi devojci njemu devojka! izgovorio sam uz pratnju smejanja. Kada smo ušli malo dublje u konverzaciju Ston me je pohvalio na neki svoj način Sposoban ...Hvala ti na komplimentu. nakon čega smo došli do teme crnokosog i ranijih dogadjaja Učihe? ...Smem li pitati, kako znaš da smo Učihe? trenutak nakon čega bih dodao pokušavajući razjasniti misteriju Pretpostavljam dokumenti?

Bilo je ovo zabavno veče, otkrio sam da je mladoženja čuo za mene nisam mogao da ne budem srećan, na sve to ponudjeno mi je besplatno, školovanje? Nemam blage o čemu se radi, je l' on to upravo pitao da postanem deo njihovog ostrva? Ujediniti moje snove pod vašoj zastavi. Nije kao da imam šta izgubiti. rekao sam tiho ali dovoljno glasno da i on čuje. Hoću li ja to upravo sebe povući u ovu gnjavažu. Lakše je čitati po knjigu dve u toploti doma uz odmorčić tu i tamo, ali, ipak... Šta je najbolje što može da se dogodi? Seki, najjači nindža sveta! No sa druge strane moja niska očekivanja  mi govore da ću barem naučiti neke snažne tehnike ili pronaći neku kunoiči, na mom ostrvu su živele samo neke rugobe, nema mi tamo budućnosti. Ako pretpostavim da je stvarnost negdje izmedju, i dalje će biti prilično dobro. Svidja mi se vaše selo, možda pronadjem nekog ili nešto posebno na ovom ostrvu. Nešto sveto. Vredno zaštite... Uz to i besplatni obroci, znaš šta, računaj na mene, pristajem. Naravno, par stvari mi nije jasno. Gde ću živeti? O kakvoj školarini tačno pričamo, ako ništa nadam se većinskom ženskom razredu, ali ne i u timu. Nemam volje da uz svoje napore da se dignem iz kreveta čuvam i žene, previše je to...

[OVO SE DOGADJA PRE VENČANJA]

Nastavili su da jedu i gostili su se te večeri uz (kako su više jeli i jeli) bacanje bednih muskih fora. Veče se završilo uz Stonovo obećanje treninga mladom Sekiju koji će neko vreme biti dužan da provede na Shiroi ostrvu. Ston je ostavio novac za hranu i (nije hteo ali dosla bila neka konobarica) dobar bakšiš.

Kroz par dana te kontaktiram orlom da tvoj trening započne Seki.

Znao sam da si Uchiha zato što moje oči vide nešto više od običnog Sharingana - rekao je na samom kraju pre nego što su se pozdravili ispred restorana.

Storynote: Seki



Kao nagrada za roleplay akcije Seki dobija pravo na boravak na Shiroi ostrvu na mesec rl dana kao i omogućen uslov ostvarivanja Mangekyo Sharingana. (računa se da je uslov ubistva Jonin+ rank ninje ispunjen).


Straža je otpratila Sannu i Kiyoshi,a do nacionalnog restorana. Sve ovde je delovalo živahno, ljudi su igrali, pevali i pili razne specijalitete. Sanna i Kiyoshi sedoše u jednom usamljenom krajičku, tenzija se prelivala na njihov mračni kutak. Konobarica kada je prišla pomislila je: "Gle ih čudaci, šta se ovoliko tresu." Sanna ni časom nije časio: "Molim vas daće te nam vaše najbolje pirinčano vino i malo ribe." Kiyoshi se složi sa tim.

-Razgovog Kiyoshi,a i Sanne dok su čekali svoju porudžbinu.-

"I Kiyoshi, šta misliš? Ja mislim da smo na dobrom putu da sebi nabavimo moćnog i dobrog saveznika."




Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Kada se i Kiyoshi predstaviotada sukonacno odlucili da puste Sannu i Kiyoshija u Shiroi land, ali za svaki slucaj da ne urade nesto sto ne trebaju straza je isla uz Kiyoshija i Sannu prateci i gledajuci svaki njihov pokret. Kada su dosli do mjesta koje se zove nacionali park Shiroi landa sjeli su za jedan od stolova i cekali poslugu kada je konobarica stigla Sanna je bio brz na odluci i odma je narucio, Kiyoshi je narucio isto ko Sanna posto mu se nije dalo ds toliko misli.
"Moje iskreno misljene je da je ponuda pre dobra da je odbiju tako da cisto sumljam da ce je odbiti ali sve je moguce."



Uzumaki diff

Sanna ugleda konobaricu koja je skakutala i preskakala goste i druge stolove kao od šale, no, pre nego što je stigla do njihovog stola Sanna odluči na brzaka da završi razgovor koji je počeo sa Kiyoshi,em pa reče: "Akumetsu zajedno sa onim ludim selom Vodopada su dosta štete naneli čitavom kontinentu. Jedini ljudi koji nam mogu pomoći da zaštitimo nas rod i naše ljude je feudalni lord i Shiroi. Sanna se nadao da će ga i njegova 'pratnja' čuti i preneti ovo kome treba. Na kraju ovog razgovora Kiyoshi je shvatio da nije potrebno odgovori na ovo što je Sanna rekao i samo je oćutao. U sledećem trenutku dolazi konobarica i donosi sve što je naručeno ali ni Sanna ni Kiyoshi ne stižu da probaju hranu i piće jer se dive svemu što se nalazi oko njih.





Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Kiyoshije je gledao uokolo da bi mogao pofatati sta se sve desava ovdje i da li ima iceg zanimljivog sto moze da prenese Sanni, ali uzalud posto su se ljudi samo veselili a nisu djelili nekr bitne informacije jedno s drugim tako da je Kiyoshi nastsvio da prica dalje sa Sannom. Sanna je prvi zapoceo razgovor sa Kiyoshijem i ukratko mu je rekao o kojim problemima bi trebali pricati sa shiroi landom i Kiyoshi se slagao s onim sto je Sanna sada rekao.



Uzumaki diff

"Istinu i ono šta je istina bira onaj ko je najjači." Komentarisao je Sanna sa Kiyoshi,em dok se pravio da pije ovo pirinčano vino. Na njegovom licu se videlo da postaje nestrpljiv i da očekuje svakog momenta da ga straži prekinu i predstave nekom od bitnijih osoba ovog sela ili da ga predstave samom feudalnom lordu Watanabi,ju ali ništa, još uvek ništa.




Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Zadužen po krivici božjoj za sve idiotske stvari koje mogu zadesiti Shiroi grad bio je upravo Ston. Da je za svaki ovakav sastanak dobio ryo sad bi mogao sebi priuštiti jedno vatreno veče sa ninja ženama dole niz ulicu što se kloniraju i rade dosta raznolike stvari. Suma sumare on nije dobio ryo za svaki ovakav sastanak pa sada pomalo nadrndan dolaz u restoran da ga održi.

Stražar na vratim mu odma pokazuje gde se nalaze dve ninje. Izgledali su pristojno na prvi pogled, neobično različiti, a opet iz istog klana što je mogao zaključiti uvidevši blesave količine chakre.

Prišao je i sjeo za sto, pogledao u pešćani sat što je sipio na šanku lokala, nije mogao da proceni koliko je sati a sramota ga bilo da pali šaringan za tu analizu. Spetljao se malo pa izustio.

Da čujem.. Tu sam neko vreme.

Sedeo je preko puta njih i gledao ih u oči. Iz daljine konobarica je već nosila standardnu narudžbinu.


Kada je video kako Ston ulazi u restoran, kako se nosi i kako ima poštovanje svih koji su ga sreli na putu od ulaza do njihovog stola, Sanna je znao da je ovo čovek koga su čekali. U sebi je pomislio samo: "Napokon.". Kada je Ston prišao stolu, izazvao je nekakvo komešanje tako da su sasvim prirodno svi ustali, počeli da se razmeštaju, ponovo sedaju i nastala je prava zbrka. Kiyoshi je seo pored Sanne, Ston preko puta Sanne i odmah je bio direktan, sasuo je pitanje Sanni pravo u facu što je malo zbunilo Sannu.

"Khm, khm. Dobar dan!" Sanna malo glasnije ne bi li prekinuo neprijatne poglede. Svakako da ih je Ston odmerio. Sanna nastavlja vrlo smirenim tonom: "Pretpostavljam da već znate ko smo, ja sam Sanna a ovo je Kiyoshi. Sanna se još jednom predstavi da ne bi ispao nekulturan, sabra svoje misli i vrati Stonu sve milo za drago: "Mi smo nindže Uzumaki klana i potrebna nam je vaša pomoć. Naši problemi..." Sanna započe dug elaborat, trudio se da ništa ne izostavi: napomenuo je kako su problemi za njega i njegov klan nastali posle smrti drugog Takikage,a, kako se njegov klan zbog njegovih posebnih sposobnosti sada nalazi izmedju čekića i nakovnja i kako oseća da Uzumaki postaje meta i Akumetsu,a i sela sakrivenog medj Vodopadima. Sanna nije štedeo svog sagovornika detaljima, koji su nekada bili u potpunosti istiniti a nekada zanemareni, naravno sve do neke normalne granice. Svoj dugi elaborat Sanna je završio jednom veoma direktnom i prostom rečenicom: "Samo nam vi iz Shiroi,a možete pomoći, želimo da sklopimo savezništvo sa vama. Sve radi opstanka našeg klana i zbog borbe protiv Akumetsu,a i selo Vodopada."




Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Saslušao je crvenokosog ninju. Nije odugovlačio već je ispucao svoje probleme i želje odmah pred njim. Medjutim Shiroi ostrvo nije bilo crveni krst. Watatsu ne ide po svetu i na molbe random ninji odgovara rušenjem sela. Zbunjen reakcijom, prvo se predstavio.

Uchiha Ston.

Klimnuo je glavom za otpozdrav na njihova imena.  Nisu bili nindze na njegovom levelu ali nije škodilo malo pristojnosti iako nije  video neki potencijal za korist Shiroiu u njima.

Šta mi imamo tačno od pomaganja vama.

Sada se okrenuo prema Kiyoshiju. Pažljivo je očekivao njegov odgovor od koga je zavisila sudbina celog sastanka.

Dok su Sanna i Kiyoshi pricali za njihov stol je prisao neki crnokosi civjek predpostavili su da je on medju glavnim ljudima u Shiroiju i da je on zaduzen da razgovara sa njima, kada je jeo za stol Sanna je zapoceo razgovor sa njim i reko mu ukratko zasto su dosli ovdje ali i dovoljno detaljno da moze da shavti o cemu je rijec posto ako objasni prekratko nece mozda uspijeti da shavti sta prica. Kiyoshi nije htio da se umijesa u ovaj razgoov pa je samo nastavio da cuti i da prati njihov razgovor, nakon sto je Sanna rekao svoje crnokosi covjke se predstavio i u imenu je imao uchiha.. Kiyoshi kada je to cuo sve vene na licu su mu se naprele kao da ce da puknu ali se suzdrzao jer im je ovo bilo vrlo bitno, i naravno kao i svaki prijasnji uchiha pitao je sta njemu nas savez od koristi pa mu je Kiyosi objasnio.
"Trenutno su selo skriveno u vodopadima i Akumetsu u savezu koji im daje svjetsu dominaciju jer obadvije strane imaju jake ratnike koji im daju tu svjetsu dominaciju, tako da ako se mi udruzimo bicemo puno jaci od sela i od akumetsua, i to ide u korist i nama i vama."



Uzumaki diff

Sannu je malo prepalo ovo pitanje koje je Ston Uchiha uputio Kiyoshi,u, Kiyoshi nije bio čovek od puno reči i iako veoma drag svima, Kiyoshi bi to verbalo retko kada pokazivao. Sanna kada je čuo pitanje koje je Ston postavio Kiyoshi,u brzo trepnu i pomisli: "O, ne. Sada smo ga ugasili."

-dvadesetak sekundi pošto je Kiyoshi servirao priču o svetskoj dominaciji.-

Ston Uchiha kada je čuo Kiyoshi,eve reči delovao je nezainteresovano, očito je bilo: da Shiroi land nema nikakvu želju za svetskom dominacijom. Ovo je trglo Sannu koji se odmah uključi i nastavi ono što je započeo Kiyoshi: "Znate, Uzumaki nindže su dugo vremena bile deo sela Vodopada. Recimo baš Kiyoshi je učestvovao u njegovoj odbrani kada ga je grupa nindži iz Shiroi land,a napala selo, no, kako to obično biva sa ovim svetom: sve je prolazno, taština i besmisleno. Selo se okrenulo protiv nas. Uzumaki nindže tamo više nisu sigurne, verujemo da se Akum etsu boji naših posebnih sposobnosti i da je iz senke nahuškao nindže sela da se okrenu protiv drugog Takikage,a Hatchira Hyuuge i pošalju ga u sigurnu smrt. MI samo želimo da zaštitimo svetski poredak, ispravimo nepravdu i kaznimo Akumetsu, a vi nam u tome možete pomoći jer znate kako kažu: Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj." Sanna je Ston,u održao jedan monolog u nadi da će dopuniti nedostatke koje je pokazao Kiyoshi, ne krivi ga ali je bilo evidentno da je Ston izgubio interesovanje za ovaj razgovor i pre kraja njegove prve rečenice, te je Sanna želeo da nastavi. Na kraju samo dodade: "Kada šljam vlada svetom samo još više šljama će biti rodjeno. Akumetsu kao gladni lav želi da vlada svetom i uništi svet kakav poznajemo." Sanna je dobro znao da projektuje osećanja i da na dobar i perfidan način plasira sve svoje ideje, otvoreno ili zatvoreno, ili pak, da neke ideje maskira.



Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Saslušao je srčanu izjavu Kiyoshija valjda, ako mu već nije ime zaboravio.  Razumeo je šta je rekao u kontekstu izgovorenih reči, ali ne i u samoj strukturi ideje. Deset zrna peska u satu su pala i Ston je već bio okrenut ka crvenokosom nindzi sa velikom željom da dobije elaboraciju izgovorene Kiyoshijeve misli.

Sanna je počeo pričati sa Ston je izvadio i zapalio jednu jutros smotanu cigaru.

Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 D849a3b63bcda6ff1bde25363fac3f34

Vratio je upaljač u dzep a potom iz kimona izvadio crveni skrol. U njemu su bile informacije koje nivoa 1 koje mu je dala Senjitsu malopre u kancelariji upravo o Uzumaki organizaciji. Odvezao je skrol, nalaktio se na sto sa cigarom u ruku a  drugom rukom otkotrljao skrol te se on odvio i prekrio deo stola ispred Stona.


Uzumaki.. 
 Pomislio je nesto kratko nakon sto je Sanna završio priču, povukao dim ne skidajući lakat sa stola, potom naslonio glavu na saku iste te ruke. Skrol je bio otvoren pred njima i ako naopačke mogli su vidjeti sledeće stvari:
UZUMAKI SCROLL :


Vaša akcija je zasigurno prijateljski nastrojena budući da ste ušli u potencijalno neprijateljsku teritoriju. Vaše izgovorene reči će značajno uticati na usvojene stvari u ovom skrolu.

Kako je rekao odmah ga je sklopio. Možda je pokazao i previše.

Lično je bih vas eliminisao na licu mesta. 

Rekao je sa blagim smeškom.

Vas je malo, ne djelujete kao najpametniji (ovakav dolazak svedoči tome) i relativno ste nebitni u trenutnom ratu informacijama. Nindze Uzumaki klana nam ne mogu pomoći još. Medjutim ja nisam taj koji odlučuje, moj glas je samo jedan. 

Povukao je dim cigare. Gledao je Sannu u oči.

Akcija udruživanja sa vama će iako bude izglasana po meni biti rizična. Kao predstavnik Shiroia na ovom sastanku zamoliću vas da napustite grad uz pratnju stražara. Informacije o rješenju koje donese uprava grada će stići u narednih nedelju dana.

Ispravio je ruku i mako je sa stola čekajući odgovor pre nego napusti sastanak. Bio je efikasan više nego uobičajno.

Kiyoshi nakon sto je ukratko objasnio uchiha Stonu zasto bi bilo korisno da se uzumaki i Shiroi land udruze Sanna se nadovezao na ono sto je Kiyoshi rekao i objasnio mu je to u sirem i jasnijem obliku.
Nakon sto se Sanna nadovezao na ono sto je Kiyoshi rekao Ston je zapoceo svoju pricu on je tada rekao dosta toga sto je Kiyoshija pomalo uznemirilo ali nije htio da mjesa svoje emocije sa ovim tako da je pazljivo slusao kao da se slaze sa svim sto on govori, Kiyoshi je primjetio da su on i Sanna na rubu neuspijeha misije tako da je odlucio da i on nesto krene govoriti zasto je korisno da se udruze, kako to oprinosi obadvije strane itd..


"Zamolio bih vas da me saslusate jos jednom i ako ne budete zadovoljni imate pravo da uradite sta zelite s nama, trenutna pozicija u kojoj je akumetsu ima veliki potencijal da zapocne svjetski rat koji bi zavrsio u njihovu korist. Na njhovoj strani je ninja koji posjeduje jednu od devet repatih zvijeri koje su medju najjacim borbenim snagama, oni posjeduju jos mnogu ratnu stagu ovo je samo jedna od tih. Selo skriveno u vodopadima ima dosta ninji sa potecijalom jednakom cak i tennin ninjama polako ali sigurno se penju do svjetske dominacjie koju svi zele vjerujem i vi isto, tako da ako vam mi pomognemo da dodjete do te svjetske dominacije niko nam nece smijeti stati na put, posto ste vi ipak legendarni Shiroi land kojeg se svi boje."



Uzumaki diff

Kada je Kiyoshi počeo pričati o demonima i repatim zverima, Sanna doskoči u pomoć pa reče "Izučvanjem drevnih Uzumaki skrolova konačno sam pronašli način da stvorimo savršeno oružje! Sanna i Kiyoshi su vikali u sav glad i zvučali su kao na vašaru ali zaista im je stalo do ovog savezništva jer samo kada pridobiju shiroi land drugi deo njihovog plana može da počne. Sanna je na kraju pustio Kiyoshi,a da završi sa svojom pričom i onda je željno isčekivao kakva će reakcija biti i da li će je uopšte biti, Uchiha Ston im je otkrio nešto što možda nije trebalo ali Sanna se nadao da i povrh svega može dopreti do njih. Posle Stonove reakcije grupa stražara dolazi da isprati Sannu i Kiyoshi,a.





Nacionalni Shiroi Restoran - Page 3 C1562e0f806508c3640e66d35e465b09


Crvu, pa ti još pričaš?

Okrenuo se pre izlaska i saslusao ih da ih ispoštuje. Nakon njihovih izlaganja klimnuo je glavom i napustio restoran. Stražari su ih odveli do kapije grada gde su ga i napustili, a Ston je otišao na gradski trg da pre izveštaja popije kaficu jednu i da je zašećeri dobro jer mu je posle ovog sastanka trebala.

Onaj crnokosi nije baš najbistriji ninja...


Pomislio je pokušavajući da se osvesti od situacije koja se dogodila.

Crvenokosi u drugu ruku poseduje tehniku pečaćenja..




Razmišljao je kako bi se Watatsu-u možda svidela ta ideja i kako će glasati za nju.