Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Put izgubljene duše

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Put izgubljene duše

Posle jako puno godina  Ami je konačno osetila slobodu .Krenula je uz reku da prema napuštenom voćnjaku kako bi potražila hranu i neko lekovito bilje za svoje rane .Reka je mala i skrivena tako da nije opasna .Da li će Ami na ovom putu naučiti nešto novo i koga će sve još sresti ?

Malo sam se udaljila od njih dvojice ali ne i previše daleko jer sam još povređena .Sačem sa kamena na kamen kao neko malo dete ,dok ona dvojica su odlučili da se kreću pored oble reke.„E budi oprezan ne zaboravi da si se pre sve par dana krenula da se osećaš boje "Rekao mi je Shuo .
„Stvarno mogla bi malo da usporiš znaš bolje je po tebe , i ovako izgledaš kao malo dete" .Dobaci mi ovaj drugi .

„E ja ipak jesam dete "Ili barem to nisam stigla da budem .Nasmejem se i krenem dalje .Slušam kako voda teče i pravi lagani žubor .Ona dvojica nešto pričaju pozadi ne mogu da ih čujem voda prekriva njihove glasove .Nemam
čemu da se brinem .Samo se prepustim različitim zvukovima i mirisima ove šume i moje telo se kreće samo od sebe .
”Ovi mirisi različitih vrsta trava , osećaj blagog vetra na koži koji pomera lišće drveća , zvukovi životinja .Da li je moguće da sam nekada živela ovaj život ".Rekla sam sama sebi i blago se nasmejala .

„Ami stani "! Povikali su malo glasnije .Na vrh pete sam se okrenula prema njima .„Da li se nešto dogodilo ”?
„Nije samo smo našli dosta lekovitog bilja ovde , zvali samo te nekoliko puta ali nisi odreagovala .”
„ Izvinite malo sam odlutala ".
„A ok smo se drži u blizini nas nemoj se mnogo udaljavati može biti opasno "
Samo sam izdahnula .
„Neću biti daleko biću kod ove ste vidite je odavde , uzeću malo da sednem zovite me kada završite".
Samo su potvrdno klimnuli glavom.Istog momenat sam se okrenula i otišla do velike stene

Došla sam do jedne velike stene .I popela sam se na nju .Osećam kako mi blagi sunčevi zraci greju moju poprilično bledu kožu , pa normalno da je ovakva jer sam provela mnogo godina u laboratoriji bez da sam ikada za to vreme videla sunce .Samo sam zabavila galvu i zatvorila sam oči i krenula da se opuštam .
„Kako ovo prija ”.Čudno imam osećaj kao da sam ovo već jednom radila nekada .Šta je ovo još jedno sećanje .Dosta je svetlo sedim nege i neko me drži u naručju .Mnogo je jako sunce ne vidim njuha lica .Čujem neki ženski glas .
„Dragi Ami se probudila ".
Čujem muški i pomalo dubok muški glas .Saginje se prema meni ali lice mu je belo zbog jačine svetla nevidim mu ništa .
„Ami dođi dušo ".
Osećam nešto pod prstima ,otvaram oči i vidim jedan kunai nož .

Na sred livade Baji primećuje djevojku kako stoji, okružena cvjetnim poljem. Baji se malo više priblizio i prepoznao njezinu facu.
Ami da li si to ti ili me moje oci varaju?

držim onaj kunai u rukama i samo ga posmatram .E stari prijatelju mislila sam da te neću više imati rukama čujem neko šuškanje u daljini u onom žbunju .Ustajem sa stene i spremam se da bacim kunai .Kad odjednom neko se pojavi iz njega .Čekaj ja njega znam .Banji ! Uh dobro je znaš koliko si me prepao ".

Baji gleda u uplasenu Ami te joj odgovara
Sta je bilo Ami jel ti se nesto desili jel te iko napao?!Izgledas sva izprepadana?

Čekaj nepibližavaj mi se .Možda si jedan od onih monstruma koji su me držali čitavog života u toj laboratoriji,i koristiš tehniku transformacije kako bi me namamio,.Ako si ti stvarno Bajn recimi šta sam uradila gospodinu upadivljom na treningu ”.Još ga držim na nišanu .

Baji razmišlja par sekundi u glavi te odgovara Ami
Našla si ga u zbunju j počeli ste se svađati oko nečega zaboravio sam cega

„Tačno si odgovorio šta si radiš u ovoj zabiti ,daleko od kuće ".Skočim sa stene i skoči na Ganu drveta u njegovoj blizini.Sakrivam svoje previjene ruke .I dalje vrtim kunai nož u rukam. „„Nw bi smeo da se tako šunjaš u mojoj blizini možeš da nastrdaš ".Okrenula sam se naglavačke i vidim kao slepi miš .

Baji sa osmehom na licu odgovara
Heh ne boj se ti za mene.No kakvi su ti to zavoji oko ruku primetio sam to kada sam te video jel te neko napao

„Uvek su bile takve ,još od kada sede pamtim uvek pune igala , a kasnije - Znaš nije ni bitno i da sam se povredila i da me je neko povredio ne sećam se gotovo ničega .Skoro sam i tebe i onog galamdžiju zaboravila.Plus ja sam šinobi trebalo bi da ne osećam ništa čak iako me boli ".Samo ga haldno gledam , a ona me gleda poprilično iznenađeno što to čuje .

Baji je krenuo hladno da je gleda te je iz džepa izvadio cigaretu I zapalio
Pa vidis to za shinobija sto si rekla to je tačno.Ali ti mi bas ne izgledaš kao shinobi koji može paziti na sebe.Izgledas mi kao shinobi bez glave izgledas kao da samo letis pred rudu.

Baji je to hladno rekao dok je vukao dim iz cigarete te ispustio u vazduh.

„Kako se zove ta stvar u tvojim ustima miriše grozno ?Možeš li da mi odgovoriš na jedno pitanje .Šta za tebe znači biti šinobi ? Koje ne najvažnije pravilo za šinobija ? Ozbiljno ga gledam i vraćam se u sedeći položaj na grani .„Za mene je šinobi samo oružje koje treba da ima neku svrhu ".

Nakon nekog izuzetnog vremena šetnje osetio sam prisustvo Baji-jeve čakre ovog puta dosta jača od prošlog puta od zadnjeg puta kad smo se videli
Prilazim mu i video sam sa njim još jedna kunoichi meni nepoznata
Hej Baji nismo se dugo videli
Reko sam mu sa osmehom na licu
Vidim ojačao si i našao novo društvo

Baji sav radostan jednu ruku stavlja na Sorovo rame a drugu ruku je postavio ta rukovanje
Soraa nedostajao si mi brate nije te bilo nigde mislio sam da si samo odjednom nestao ali tu si samnom.Takodje da te upoznam ovo je Ami moja nova drugarica.

„Četo da potvrdimo jednu stvar oda dvojica sete muškarci
Okrenem se ponovo naglavačke da visim kao slepi miš.
Tik pred njegovom glavom svojim previjenim rukama mi opipavam lice
„Da definitivno si muškarac."
Zašto je napravio zbunjenu facu ?

E pa ovo je bilo čudno upoznavanje al pružio sam joj ruku
Hej Ami drago mi je znači ti si nova prijateljica baji-ja
Pokušao je da se zbliži sa njom tako što se i on okrenuo naglavačke i nasmejao se

Baji je pao na glavu te mu je cigara ispala te je opet vratio u usta i rekao
[color=#000000]
Ami shinobi za mene znači da braniš svoje selo i svoj narod kao što će mo ja I Sora još malo to krenuti da radimo samo da polozimo chunin ispite i mi smo onda oficijonalno ninje jel da Sora?[
/color]
Baji kada je to rekao povukao je dim cigarete i ispuhao dim u vazduh

Samo ga gledam zbunjeno .I on se popeo naglavačke interesantno
”Sora zar ne ? Šta za tebe znači biti šinobi koja je tvoja svrha ?
„Baj nikada nisam zaštitila nekoga nikada ja sam bila ta koja je drugima stajala na kraju . Jednostavno nikada nisam bila iskorišćena da bi nekog zaštitila ,"

Baji sa osmehom na licu odgovara Ami
Nista se ne boj sve se to može popraviti.Tako je moj otac bio loš shinobi i popravio se i umro je časno.On mi je motivacija

Hmmm dobro pitanje Ami za mn shinobi znači biti zaštitnik neček ili nekoga do koga ti je stalo ma bili to ljudi iz sela ili bili to tvoja porodica veruj mi osvetom ili mržnjom nigde nećeš stići tako ćeš sebe samo još više povrediti
Rekao joj je to sa ozbiljnom facom ali bilo je tu osmeha malog

„Šta je to porodica kakva je osećaj imati jednu ? Kakav je osećaj imati nekoga da zaštitiš ? Ustvari kakav je osećaj imati ikoga , nežudim za osvetom barem ne trenutno ? A što se tiče mržnje mogu samo da mrzim dve stvari?

Baji pogleda u Ami te joj odgovori
Nemaš porodicu?Kako to ko te rodio ko te donio ns ovaj svet sem roditelja.Ja ne znam de mi je Majka a otac mi je ubijen...

Lutao sam putem i nikada necete pogoditi na koga sam naleteo. Na moju najbolju drugaricu i najboljeg druga Ami i Baji. Hm izgleda da ima jos neko sa njima. Idem da ih pozdravim nisam ih video davno.

"Oooo pa gde si ti Baji pijanice jedna sta radis ti ovde????"
Okrecem se takodje prema Ami
"Pa gde si ti moja najbolja drigarice bas sam ti se uzelio."

"Vidim da je jos neko sa vama. Ja sam riko a ti????"


„Zdravo I tebi galmdžijo.Ovo je Sora ".Dok sam to izgovarala vratila sam se u sedeći položaj na granici.
„I Bain ja stvarno nemam porodicu , sama sam od kada sebe pamtim . Mislim da sam je nekada imala valjda ali ne sećam se ničeg kao da je sve izbrisano iz moje glave , ne mogu da žalim za nečim čega ne mogu da se setim , jednostavno je tako .Ti si barem imao nekoga .

Ugledao sam novog shinobija bio mi je nepoznat
Pa zdravo
Pružio sam mu ruku
Ja sam Sora Uchiha a ti si?

Baji vidi Rika te se pozdravlja sa njim

Desi Riko kuco stara što si sinoć pobegao od mene u baru nije to lepo da su me nahvatale neke ninje ti bi bio kriv.


Baji kada je to rekao nasmijao se te izvadio iz džepa kutio crvenog malbora vadi cigaru stavlja usta pali i ispušta dim u zrak.

Morao sam da pobegnem Bajiu sinoc kako cu se sada izvuci hmm
"Iskreno morao sam da idem kuci da spavam i zato sam otisao."

"Hej Ami o cemu ste to pricali vidim nisi vesela kao inace?"

„Šta je porodica i kakav je osećaj imati porodicu ? Kakva je osećaj kada želiš da zaštitiš bilo koga . Uvek sam ja bila ta koja je drugima određivala kraj.Nemogu da žalim za nešto čega ne mogu da se setim.Kao da mi fali neki deo mene .Sama sam od početka vi ste barem imali bilo koga ali ne ja ?

Lutao sam danima po ovom velikom svetu, negde u sumiu naleteo sam na grupicu ljdi koji razgovaraju prisao sam i glasno uzviknuo...
Pozdrav svima moje ime je Seto zalutao sam ovde pa ako bi ste bili ljubazni da mi kazete gde smo?    

Baji sa ozbiljnom facom i cigaretom ustima odgovora Setu
Ja sam Baji a ovo ovde je Sora,Ami i Riko dobri smo likovi pa ako hoćeš sa nama da zablejis možda?

Baji mu pruži ruku

E moj Seto đe si bas na nas naleteo i mi smo pogubljeni
Reko je to sa osmehom na licu
Pružio sam mu ruku
Imaš jak stisak dali si trenirao negde?

"EH moja Ami zivot je prosto takav mislim da na ta pitanja ne mogu da ti dam odgovor moraces sama da otkrijes kroz zivot."

"Hej Seto ja sam Riko iz uzumaki klana. Koji si ti klan? Bas si nasao nas a mi smo izgubljeniji od tebe."


Vidi Ami pitala si me šta je porodica za neke porodica mogu da budu i prijatelji koje su upoznali na svom putu porodica su ljudi koji tebe čine srećnom I voljenom to su ljudi koje ti treba da ceniš
Rekao joj je to uhvativši je za ruku
Mi ćemo ti biti porodica

Rukuje se sa svima sa osmehom na licu
Drago mi je da sam vas upoznao, da trenirao sam od malena sa ocem mi smo takodje iz uzumaki klana Rico cini mi se da te poznajem odatle,Dakle sta imate u planu?

Samo izdahnen
„Ja nisam izgubljena ja živim u ovoj šumi tako vam mogu pokazati samo neki deo puta , za ostatak vam ja mogu reći u kome pravcu da idete
Skočim sa svoje grane na zemlju .Ali im držim okrenuta leđa sve vreme
„Hvala ti na lepim rečima Sora ali ja stvarno mislim da ne niko nebi želeo u svojoj porodici ako bi čuo ovo Zato ću vas pitati ovo".
Okrećem glavu prema njima ,gledam ih potpuno hladnim i praznim pogledom.
"Koliko godina ste imali kada ste prvi put ubili nekoga da biste preživeli "?

Pitanje od Ami me je bas iznenadilo. Morao sam dobro da razmislim o tome i a kraju odlucio da joj kazem istinu.

Okrenuo sam se prema njoj i rekao
"Ja sam da budem iskren sa svojih 7 godina to morao da uradim . Ali trudim se da zaboravim to da li mozemo da ne pricamo o tome?"


Ami tb mozak nije uredu moraćemo poraditi na tome
Reče on to sa osmehom na licu

Samo sam okrenula svoju glavu nazad i krenula da šetam ispred njih
„Pođite samnom pokazaću vam pola puta kao što sam rekla.I Riko nije ništa loše pričati o tome ponekad ureduje da se sećaš lica ljudi koje si ubio , ja ih čak nisam ni videla nijedno , za dete od tri godine morala sam da učinim sve da bi ostala živa ,čak iako nisam imala razloga da nastavim ,moje telo se samo pokretalo da ostane živo postala sam pravi monstrum ".

Samo ćute i prate me tiho .Niko ništa priča , balada potpuna tišina .Ne mogu mu zameriti što me ne razumeju .Ni ja sama sebe nemogu da svatim .Ima toliko toga u vezi mene što nerazumem .Stigli smo do jednog dela gde se staza deli na dva dela .Okrenula sam se prema njima i svojim kažiprstom sam im pokazala levu stazu .
„Pratite ovu stazu i izaći će te iz ove šume veoma brzo.Želim vam sreće na vašem putovanju "
Vratila sam ruku u svoj čep .Odjednom je krenuo da duva jak vetar koji nosi veliku količinu lišća sa sobom .Izgleda kao zavesa , baš ono što mi je potrebno.Okrenula sam se i potrčala niz vetar nazad od reke gde sam bila .

Ne znam zašto trčim , kada nema potrebe za tim , samo uzaludno trošimo teško vraćenu i veoma malu količinu snage .Zaustavila sam se na jednoj steni dovoljno je velika da možeš da sedneš u položaj za meditaciju .Reka teče nizvodno , žubor vode se pojačao zvuk je oštar i jači .Treba da se smiri , i razbistrim misli ,mnogo toga se desilo u ovih nekoliko dana nemogu sve da pohvatam .Osetim kunai nož u svom džepu .Polako sam sela na površinu kamena koja je bila pod mojim nogama .Vadim kunai nož i krećem da ga vrtim na prstu .
„Porodica ? Zar sam stvarno pre imala porodicu?Ako sam je imala kako sam onda dospela tamo ?Šta im se desilo ? Gde su otišli ? "
Previše pitanja a nijednog odgovora .Zašto mi je u glavi toliki nered sada .03 nikada nije imala takve probleme niti potrebe da misli na ovakve stvari.Jedno što sam tada imala na umu je su bile dve stvari.Ubi kako si nastavila da živiš i druga stvar zašto se i dalje moje telo kretalo bez razmišljanja .Koliko je ljudi otišlo od mojih ruku. Zaustvljam kunai I krećem da gledam u svoje previjene dlanove .

Glam svoje ruke već neko vreme, umotane u zavoj koji nije toliko prljav kao što se čini jer ih je danas promenila. Polako sam stavila kunai sa strane, i uzela sam da odmotavam svoju levu ruku.Polako i pažljivo da ne bih kojim slučajem uredila mnogo brojne rane na toj jednoj ruci , ne kažem da je i druga isto bolja .Džabe da govori sebi da budem pažljiva ka moje telo radi kako ono hoće .Zakačila sam jednu od rana slučajno .Osećaj je kao da peče ,svakim manjim pokretom zavoja bi užasno pekao .Samo zatvorim oči i nastavljam dalje da odmotavam ruku .Sada ju je samo mak pred očima,a uši zauzete slušanjem toka reke koja je postala nemirna i bučnija .
Otvaram oči jer više nemam zavoja na ruci .Samo krećem da zagledam veliki broj rana neke su manje neke veće sve nasumično raspoređene po rukama sve do lakta ,nekih se sećam jer su oduvek bile tu uzrok njihovog nastanka su bile igle beskonačan broj njih da budem precizna .Uvek vađenje i posle toga ponovo vraćene u iste rane .Ne znam koja je bila njihova svrha, ja sam mislila da su neke bile korišćenje kako bi mi vadili krv , davali mi nešto tečno kao zamenu za hranu i ko zna šta još .

To sada nije bitno.Krećem da ponovo previjem svoju ruku .Pokušavam da što manje gledam svoju ruku .Nije zato što se gadim toga .Jednostavno ne mogu da ih gledam vraća ju me u te dane koju samo magla u mojoj glavi.Da li sam spavala , ili sam bila budna dve je pomešano ,i bolje je da je tako .Završila sam previjanje svoje ruke .Ovo bi trebalo da bude dobro.Ustajem sa stene i kreće da zevam .
"Mala dremka na onom drvetu neće škoditi "
Sa stene skoči na obližnje drvo koje ima velike grane .
„E na ovom se može odmarati ".
Zatvaram oči i polako tonem u san .

Bezbrižno ležeći na grani jednog velikog stabla , umorna i iscrpljena od predhodnih dešavanja zadnjih nekoliko dana može sebi da priušti da se malo odmori i opusti .Bila je toliko umorna da joj ni ovaj jak vetar ne smeta dok spava, lišće joj se nakupilo na kapuljačom koja uveliko pokriva njenu kosu i veći deo licaČak ni ptice koju su sletele. Na njenu glavu i uveliko cvrkuću ne mog da je probude .Odeća koju nosi je uglavnom ukradena prilikom bega iz laboratorije, a neka nađena po šumi od nesrećnih ljudi koji su ili stradali od neke divlje životinje ili ko zna čega . Odjednom čuje se smeh male devojčice .Koji je bio toliko glasan da ju je probudio iz dubokog sna Lišće joj je palo sa glave zbog njenih pokreta glave a ptice su odletele .

[b
Glasni smeh razigrane devojčice ju je odmah trgao iz sna .Nateravši da se brzo trgne i tako rastera ptice na njenoj glavi .Po prvi put se susreće sa ovakvim zvukom u životu .Samo nepomično sebi na grani naslonjena na stablo .Lišće grana je poprilično dobro pokriva i sama senka drveta i lagani ples sitnih grančica doprinosi njenoj kamuflaži.Radoznalo je gleda iz daljine Šta to dete radi ?Pomislila je sa bezbedne daljine .Bilo joj je čudno jer ona to nikada nije radila , ili se barem toga ne seća .Devojčica prilazi nekom manjem žbunu koji se čini da je tek procvetao .Na kojem se nalazi par malih leptira išarani raznim nijansama boja kako bi se lakše stopili sa cvećem.
] [/b]

Sigurno će nauditi leptirima .
Pomislila je jer je ona nju zagleda devojčica je bila skromno obučena ništa previše doterano ili glamurozno .Crna kosa joj je upletena u crnu pletenicu koja se već od pola raspala od silnog sankanja u igri verovatno.Po izgledu bi joj dala najviše četiri ili pet godina.Što je baš smešna situacija jer se ona same sebe neseća iz tog perioda života .
„Kako ste vi lep leptirići.Bili bi tužno da vas neko povredi ovako nejake i nezaštićene .Ili barem tako mama kaže ako je uvek uparvu .Oh moram da idem izgleda da je vreme da se vratim kući na večeru."Devojčica je to rekla kroz smešak.Okrenula se i brzo otišla .

„Mama".Te reči joj veoma teško prolaze preko usana koa neki slatki otrov , ali jedino koban samo za nju .„Da li sam nekada stvarno izgovarala ovu reč sa velikom lakoćom ? Kao da je to sve prirodno ili je barem meni bilo pre . Tiho šapuće kako bi prekrila znak svog postojanja trenutno.Usporeno okreće glavu prema tom žbunu .Brzo i hitro skoči sa grane na zemlju .I prelazi leptirima i zagleda ih .Sada joj se trenutno vrte reči te male devojčice u njenoj glavi.Koja glupost. Pomislila je ona .Sve što treba je jedan brz pokret njenih ruku i neće ih više biti .Želela je nešto da učini tim malim i nejakim bićima , ali je zastala .Nešto se u njoj bori protiv ovo čina .Koja je korist ovog gnusnog čina nauditi malim životinjama koje mene nemogu da povrede .Ja sam stvarno užasna .Pomislila je
Skolnila je ruku i vratila je do svog tela .„Iskreno kada vas ovako pogledam vi stvarno jeste slatki ".

Baji u ovako kasno doba odluci izaći iz kuce i malo prošetati.Dok je Baji šetao zapalio je jednu cigaretu I ušao u šumu.Kada je Baji ušao u šumu ugledao je Ami Baji je zabrinutin glasom viknuo

Amiii da li si dobro sta ces ovde ovako kasno?!