Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sorrow Port - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sorrow Port

First topic message reminder :

Sorrow Port - Page 2 Public

Luka je živahno mesto gde se sastaju trgovci, mornari, i avanturisti iz različitih krajeva sveta, donoseći sa sobom raznolike kulture i tradicije. Visoki steni oblikuju obalu zaliva, štiteći ga od nemirnih voda i pružajući spektakularan pogled na horizont. Na ulazu u luku stoje monumentalna vrata od mermera, ukrašena ugraviranim simbolima koji prikazuju bogatstvo i raznolikost ovog mesta. Sa svojom izuzetnom prirodnom lepotom i bogatstvom resursa, ovaj zaliv postao je poznat po izvozu mermera, čineći ga ključnim igračem u izgradnji mnogih monumentalnih struktura unutar Naruto sveta.

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world205

Još jedan u nizu napada je uspeo da izbegne. Nije im preostalo ništa drugo već samo da nastavljaju da napadaju dok i taj protivnik ne podlegne pod njihove napade. Znao je da nema drugog načina već da pokuša istu taktiku koja je urodila plodom.


#card95 #card94 #card8

Opet sve sto su uradili nije imalo nikakvog efekta, jos jedna zmija se izlegla, te je samo odlucio i nju da pretvori u stonogu, a sto se tice jedne od stonoga njoj je pridodao jednu izvajanu C1 bubu i poslao je pravac na protivnika.

#card1247

Dmg 1200

Nakon toga je izvajao tu stunogu i onu prvu i 2 C1 bube.

Ostaje mi:
3 C1; Dmg 700
2 C3 : Dmg 350 i 500

The member 'Reozaku' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world203

Ovim potezom su ga dobro izdobijali, kako bi ga dokrajcili odlucio je da skroz izvajanu stonogu baci i da njoj pridoda 2 C1 bube, to mu je bila jedna od jacih kombnacija. Iako je znao da nije bilo potrebe za tolikim napadom, jednostavno je odlucio da ga pregazi.

Dmg je 1900

"Konačno i ovog pobedismo." - reče Reu kada je protivnik završio u zemlji.

Očito su ovi protivnici bili slabi u izbegavanju napada koji im ide ispod noge. Već drugog kojeg su pobedili na istu foru. Nadao se da će sreća sa ovim napadom nastaviti da ih služi i da će uskoro završiti ovo i vratiti se nazad.

Jos samo dvoje, ide ovo nama. Vise od pola smo resili, mogli bi sada malo da odmorimo.

Izvadio je svoju tabakeru te seo, nadao se da ga ovoga puta niko nece prekinuti od protivnika i da ce biti spreman za dalje obavljanje zadatka.

"Nije loše, ali moglo je dosta bolje. Dok ti odmaraš ja ću da izvidim situaciju malo. Možda saznam nešto od nekog lokalca, ako na takve naletim." - reče Reu i zaputi se malo dalje od mesta gde su završili borbu.

Taj deo je bio lep za videti, ako ništa drugo.

Cigara koju je izvadio iz tabakere i laganim pokretom rukom kojim je zapalio istu mu skoro nikada nije bolje legla nego sada. Nije nikada ovoliko truda posvestio u nesto, ovako nesto nije uopste liclo na njega. Sada nije bilo nazad, presli su vise od pola puta i morali su nastaviti.

Ta luka sva u mermeru bila je i više nego interesantna za razgledanje. Onaj deo koji nije bio uništen njihovom borbom, a stvarno su se trudili da relativno malo utiču na okolinu, bio je očaravajuć. Sav taj beli mermer davao je neki poseban šmek.

Cigara je polako bila pri kraju, a tako i kraj njegovog odmora. Nije bilo vise vremena za odmor, morali su da reaguju i zavrse ovo jednom za svagda, te da krenu konacno prema njiihovoj kuci i odmore. Konacno ce ovo biti gotovo uskoro.

Kako nije saznao ništa posebno, čak nije ni sreo nikoga rešio je da se vrati i da nastave tamo gde su stali. Trebalo je pokupiti i trofeje, bar ono što je od njih ostalo kako bi dobili nagradu.

"Možda da promenimo položaj, ovde možemo upasti u zamku." - reče Reu kada mu je došao u vidokrug.

Prišao je jednom lešu i skratio ga za glavu, a onda i drugom. Od onog prvog mučenika nije ostalo ništa pa će morati da im veruju na reč jednostavno.

Dok se to desavalo mogao je da cuje buku koja je dolazila, dva indijanca su krenula da razaraju ovo mesto. Bez sumnje su po njihovom izgledu bili preostale dve osobe koje su morali da poraze. Odma je odlucio da se pozabave njima.

Svako po jednog.

#card89 #card95
Klon radi
#card94
Klonu ostaje 0 chakre.
#card1255 #card1246
Imam 4 C1, vajam 2 za 1 slot
Sada imam :
4C1 : 200 dmg dva i 450 dva

Čim je video da im se približavaju dvojica protivnika i da tamo negde razaraju teren nije bilo sumnje da su to poslednja dva protivnika koje su trebali da ubiju. Nadao se da će sa ovim završiti dosta brže nego do sada. Čim su prišli stvorio je klona koji je uronio u zemlju i napao levog(druga opcija).

#card95 #card94 #card8

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world212 Sorrow Port - Page 2 #world208

Izgleda da su ovi bili toliko bahati i glupi, da nisu bili u stanju da se izbore sa svime sto im se desilo. Ono sto je sada odlucio jeste da izvaja do kraja figure koje je vec vajao, te da stvori jednu stonogicu i da je izvaja do kraja.

#card1258

Kada je to uradio, dodao je dve izvajane bube na to i poslao na dvojicu nesretnika.

1900 dmg.

Pozabavi se odbranom.

Promenio je strukturu svojih kristala uzimajući posebne čestice iz zemlje. Safirni rozi zid stvorio se u vidu nekog čamca oko njih sprečavajući da ih zemljani šiljci pogode. Izgleda da su ovog puta imali dosta više sreće nego sa par prethodnih protivnika.

"Ništa ne brini, fokusiraj se na napad." - reče Reu i uradi znake rukama.

Nadao se da će ova borba biti brzo gotova.

#card1435 #card1427

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world213

Odlucio je samo nista da ne radi i da se zavai na kristal u kom se nalazio, te da prepusti sve ostalo njegovom bratu Neu. Shvatio je da ovde za njega vise nema posla i da sve ostalo moze da prepusti njemu. Naravno bio je u pripravnosti ako ista zatreba da reaguje.

Osetio je da njegov protivnik slabi i bilo je samo vreme kada će posustati. Napadi koje je poslao iako jači nego napadi koje je do sada susretao uspeo je sa lakoćom da odbije. Zid velikih dimenzija pojavio se ispred nejga braneći ga od oba zmaja. Ovoj borbi se kraj bližio.

#card97 #card108
Def 1200.

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world207

Sve je prolazilo u najboljem redu, Neo je pokazao jos jednom koliko je dobar u defanzivnom smislu, dok Reo nije nista radio. Njegov posao je ovde bio gotov, te je samo odmarao i cekao dalje sta ce se desiti da dobro poznate eksplozije prestanu vec jednom.

Kako ih protivnik nije napao nisu imali potrebe da se brane. Već se videlo da protivnik više ne može i da je borbi stvarno došao kraj. Nadao se da će uspeti da ga pobede, a bez da ga više napadaju. Trebalo je odmoriti od ove misije konačno.

#card8

The member 'Neokazu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world210

Video je da neka sranja padaju sa neba tako da je samo uronio u Neove kristale u istoj poziciji i nastavio da uziva u pogledu senbona koji su kao kisa krenuli da padaju. Nista ga nije interesovalo, samo je blejao i uzivao u ovome trenutku.

#card116

Pratioje svog brata i uronio u zemlju za njim. Poslednji protivnik bio je na zemlji potpuno poražen i nije mogao da ustane. Očito je iskoristio svu svoju chakru da pošalje taj poslednji napada na njih. Zemljani napadi koji su izlazili poput šiljaka iz zemlje takođe nisu trebali da ih napadaju još dugo.

#card116

Obojica su bili u istom fazonu stopljeni i bas im je bilo kul. Ostao je i dalje u ovome i samo gledao sta se desava okolo, ovde nije mogao zapali cigaru to mu je jedino smetalo u ovoj sitauciji, tako da sta ces. Staje tuje.

Koliko li ce ovo jos trajati?

Još uvek su bili spojeni sa zemljom. Nadao se da će uskoro da prođe napad i kada je konačno shvatio da šiljci više neće izlaziti iz zemlje samo je izronio nazad i opet se materijalizovao u svom noramlnom obliku.

"Mislim da je to to." - reče Reu.

Zaputio se ka još ovom jednom i odsekao glavu, a zatim nastavio dalje.

Konacno je i ovo bilo gotovo, mozda cak i najteza misija po njih je sada bila gotova. Laganim koracima su odlucili da odu da pokupe svoju tesku zaradjenu nagradu, a potom da se upute svom domu slatkom domu.

Hajdemo polako, dosta smo vremena izgubili ovde.

Ishimoto je moramo uz pomoć jednog brodića da pređe na ostrvo na kojem je morao da izvrši svoju misiju. Bio je fasciniran lukom na kojoj su se usidrili. Izgledala je kao historijski gradovi opisani u starim spisima koji prkose vremenu. Ovaj primorski grad se ponosio svojim bogatstvima, a najviše mermerom od kojeg su napravili velika vrata na ulazu u luku.


Ishimoto je bio vidno umoran od svog već dugog putovanja, te je htio da se odmori. Ali je ipak odlučio da produži dalje, jer u ovom gradu je bila tolika gužva da mu se smučilo. Nikada do sada nije vidio toliku grupu ljudi na jednom mjestu.. a to je za ovog vuka samotnjaka bilo previše. Odlučio je nastaviti sa svojim putovanjem, pa kol'ko košta nek' košta. Odmorit će se na mirnijem mjestu.

WSDVHGADVHSAFVHGSDAdfasdg zuasfsuzhafg hsfgdasdhjfdgsbhjfgchsdtzc

Prolazio je pokraj ove tuzne luke onako bezdusno. More nikad nije voleo, nikada mu nije bilo lepo. Nije znao sta drugi ljudi vide u moru i slanoj groznoj vodi. Reke su jednostavno bile superijornije po njegovom misljenju. A i on je sam korisnik vodenih tehnika pa mu more nije bilo nista specijalno kad iz vlaznosti vazduha moze da izvuce i napravi ogromnu kolicinu vode. Nije znao sta je zedj bas zbog svojih vestina.

Na luci naleteo je na nekog pirata kao iz bajki za decu. Imao je drvenu nogu, kuku i povez. Na ramenu mu bese papagaj zelenog perija koji pricase sa ljudima umesto njega. Kada je prisao Taro je bio zainteresovan da vidi sta takav covek moze da kaze i ponudi da bi se razocarao kada je skontao da je to samo prosjak u kostimu. Ostavio mu je koji dinar jer je uspeo za trenutak da ga prevari. Cosplayeri su cudni ljudi, a i njihov zanat od osobe do osobe moze biti ili umetnost ili skrnavljenje onoga sto pokusavaju da iznesu. Nikad nema izmedju.

Stigao je do grada koji je bio okruzen morem. Bilo je vise nalik na luku nego na grad, ali je izgledalo vrlo simpaticno. Keigo je seo sa strane jednog zida, i posmatrao pecarose koji su pecali blizu njega. Uzivao je u zvukovima vode, i miru koje donosi pecanje. Iako mu je bilo lepo ovde, pecarosi nisu upecali nista vec neko vreme, tako da je bilo vreme za polazak.

Nakon ne toliko dugačkog puta, dolazim u luku gde imam dojavu da se nalaze 3 šinobija za koje sam zadužen da ih eliminišem.

Primetio sam ih ubrzo, držao sam nizak profil dok se u trenu nisu razdvojili. U svakom slučaju lakše ću ih se rešiti tako. Čim je prvi izbegao pogled publike, zadobio je moj pogled i balon koji je bio spreman da ga onemogući.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world205

Protivnik čim je išao neobeleženim uličicama, bio je spreman na bilo šta, te i moj napad. Nije uzvratio al je uspeo da izbegne. Tlo ispod njega počinje da tone a i on sa njim, pokušavam da ga zarobim i onesposobim.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world205

Istom tehnikom je uspeo da izbegne i peščano tlo. Iz istog tla, iskače pesak koji se migolji oko njegove noge i pokušava da ga onesposobi opet. Nije bila poenta da samo izbegava, barem meni nije bilo to toliko zanimljivo. Udri muški.

#card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world208

Izbegavanje mu izgleda nije išlo u korist. Puko mu ligament (čakra kanal) prilikom izbegavanja. Prema mojoj dijagnozi, uskoro pada.

Krenuo je da beži, na šta sam ga samo ispratio. Na njegovu nesreću a moju sreću, doveo me je do još jednog neprijatelja.

Zatvaram oči i bacam blještavu bleš bombu ispred sebe.

Prvi npc je ovaj koji umire za 3 poteza, drugi je novi neprijatelj.

#card909

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world214 Sorrow Port - Page 2 #world212

Otvarajući oči, primećujem 4 musketara. Jedan polu mrtav, drugi onesvešćen i dva neiskusna.

Tlo je krenulo da se trese, a moje telo je otišlo u nebesa a potom se spustilo, prilazeći drugom onesvešćenom neprijatelju kog sam dokrajčio sa senbonom u čelu.

#card1453 #card332 #card19

#card245 #card1446

Idem opet u nebesa, a potom šaljem talas peska na preostalu trojicu.

900 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Sorrow Port - Page 2 #world189 Sorrow Port - Page 2 #world182

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world212

#card1452 #card1457

Uzvraćam sa peščanom rukom koja neutralizuje deo absorbovanog napada, a ostatak izbegavam mojim letenjem.

Potom, peščana paukova mreža kreće ka preostaloj dvojici, teninu i chuninu, iako će tenin da umre ovaj potez. Lagano driftujem po nebesima, čekajući da se pesak smiri na tlu.

Ruka nez nekih 680 dmg, paukova mreža oko 900 da zaokružim.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Sorrow Port - Page 2 #world187

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world205

Tenin pada, a Chunin ostaje pri svome. Izgleda da će izdržati borbu duže od njegovog saborca kog je uspeo sačuvati.

Pri padu na tlu opet uzlećem svojim krilima iz vetra, a potom izbegavam i šiljke i zamah i sve živo.

#card138 #card135

Šaljem jednog zmaja od vetra ka chuninu. U medjuvremenu, pojavljuje se i poslednji musketar, na šta samo zatvaram oči i bacam jednu fleš bombicu

#card909

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Sorrow Port - Page 2 #world181

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world208

Moje telo se u momentu pretvorilo u pesak zato što su me prethodni šiljci probili (debil nisam video da šiljci imaju 600 dmg a ne 350). Kako se protivnik pojavio, tako se i preforsirao ni na šta. I on pada uskoro, bilo je sigurnije samo da odigram defanzivu.

#card1456

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 2 #world213