Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hamasaki koliba - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hamasaki koliba

First topic message reminder :

Hamasaki koliba - Page 2 LRCWkD3


Na mekoj obali peska, ukrašena talasima okeana, leži stara japanska kuća, kao biser u školjci. Elegantna i suptilna, ova kuća odiše zen ravnotežom i harmonijom sa svojom okolinom.
Drvena fasada, čvrsto usađena u pesak, poziva te da zakoračiš u unutrašnjost, gde te dočekuju topli tatami podovi. Prozori od prozirnih shoji panela propuštaju blagu svetlost, stvarajući mekanu igru senki i svetlosti unutar prostora.

Prevrcem ocima i bledo se smejem pa govorim:

"Misija a? Ta misija mi nece pomoci u osveti nad doticnim ninjama."

"Stvarno me nije briga za tvoje jutsue i jedino pitanje koje mogu da ti postavim je KO JE UBIO MOJU PORODICU!'

"Nisam ni mislio da znas ista o tome dakle molim te skloni se od moje kolibe, idi pitaj onu budalu Izanamija mozda ce on hteti na misiju sa tobom, tu odma ulicu nize."

Spremam se da mu zatvorim vrata pred nosom.

"Glupo je od tebe da mislis da ne znam nista o tebi Hamasaki."

"Ja sam uvek voleo porodicne svadje, tako da znam dosta o prljavim poslovima svih bitnijih klanova."

"Imam ideje sta se desilo sa tvojom porodicom ali ti to mogu reci tek kad zavrsimo misiju."

Izbecim se i ostrim pogledom govorim:

"Ti znas moje ime, ko si ti?"

"Dakle ako uradim misiju sa tobom, mogu dobiti informacije koje me zaznimaju, naravno radi se o uchiha klanu"

Polako spustam ruku ka svom pojasu spremajuci da izvadim kusanagi ako bude bilo potrebno.

"Nema potrebe za hostilnoscu, mozes vratiti kusanagi."

"Samo razmisljaj o ovome kao da ti kupujes nesto od mene na pijaci, ovo je samo jednostavna interakcija."

"Bice ovo brzo nemaj brige."

"Jedino je put malo duzi ali mislim da ti to nece smetaati."

Vracam kusanagi nazad i spustam pogled pa tiho govorim:

"Kako da ti verujem da ista znas o uchihama a pogotovo o ubistvu moje porodice?"

"Sve ovo mi je sumnjivo, nisam siguran da znas ista o uchihama."

Ko je ovaj lik uopste? Sta zeli, jedna strana mene govori da odbijem ipak druga govori da prihvatim mozda dobijem sve potrebne informacije, sta da radim...

"Pogledaj se kako si sada ocajan, da li hoces da mi kazes da neces uzeti ovu priliku da saznas nesto vise o tome."

"Da li ti uopste zelis osvetu. Ovo mi deluje kao odluka nekog slabog i nedovoljnog za sovetu."

"Ova prilika dolazi samo jednom u zivotu i ti ces je propustiti zbog sumnje?"

Ovde je nesto veoma sumnjivo, ninja potpuno zamaskiran dolazi na moja vrata, sa pitanjem da mu pomognem oko neke misije a zauzvrat cu dobiti informacije o mojoj porodici, pritom on zna moje ime, pa i glup moze shvatiti da ovaj ninja nije ovde da bi mi pomogao.

Prihvaticu misiju, sa druge strane znam da necu dobiti nikakve informacije koje su mi potrebne, ipak moram da shvatim skrivenu nameru ovog ninje.

Pocinjem da se smejem pa govorim:

"Prihvatam tvoju ponudu, ipak molim te prestani da se pravis kao da je ovo jedina prilika u zivotu da saznam istinu."

Oblacim shukaku armor i izlazim napolje, zakljucavam vrata pa govorim:

#card568

"Polazi, usput ces me uputiti u misiju."