Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shinrina kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shinrina kuca

Dom

Shinra je tako sedeo za psom i gledali su nocno nebi jedevsi neko jelo koje je ni sam Shinra ne zna sta je alu bilo je veoma ukusno.Čak sta vise bolje nije probao od dana kada je jeo u nekom skupom retroranu ali vise ne ide tamo jer nema dovoljno para.Jer odavno nista nije radio

Ali morao je otici kupiti neki poklon majci i mitusi pa brze bolje je krenuo u prodavnicu.Jer je bio srecan da ima nekome kupiti poklon na putu do tamo mislio je majci kupiti neki nakit,a mitsui za znak prijateljstva neku sitnicu koja bi to oznacila.

Napokon Shinra stize kuci ostavlja ogrtac izuvase i ocekuje da ga pas saceka na vratima.Ocekivao je jer ga je uvek cekao pa se pomalo zabrinuo jurnuo je u sobu i ugledao ga je na podu.Pas jadan izgladnjen jer mu gaude nema celog dana nit ga je nagranio sažaljen Shinra brze bolje nahrani psa i napi.Vratio se u zivot ali ljut na Shinru zbog njegovog postupka nije hteo ni da se mazi a, ni da ga pogleda. To uzan Shinra sedeo je na kauču i pricao je psu kako mu je zao ali pas nije slusao.

Izvinjavajuci se psu polako je postao pospan je je odlucio da se okupa i legne da spava.Kada se istusirao pitao je psa jos jedno da mu oprosti ali nije davao nikakvog znaka odlucio je da se preda i da legne da spava.Nije ni 5 minuta proslo eto vec Shinra hrce u dubokom snu ni zemljotres ga nebi probudio i a, lepo je sanjao cim je mio srećan u snu.

Cim sam se probuio redio sam malo da sredim kucu i da je pocistim.Efikasno sam obavio kućne obaveze. Počeo sam s čišćenjem prostora, organizacijom stvari i pranjem sudova. Zatim sam usmerio pažnju na prašinu i usisavanje. Osećaj postignuća se javio dok sam sređivao prostor, stvarajući uredno okruženje. Obaveze su obavljene brzo i sa zadovoljstvom.

Shinra je odlucio da u svojoj kuhinji istražuje nove recepte, eksperimentiše s ukusima i stvara jedinstvene obroke. Svaki zalogaj postaje avantura, unoseći radost i svežinu u svakodnevne obroke. Ova kulinarska pustolovina obogaćuje Shinrin domaći ambijent i stvara prijatne trenutke u okviru svojih četiri zida,i ispunjava njegovo srce vrelinom i radoscom.

Spremio je neka veoma ukusna hela jer jer pustio mastu da radi svoj posao,ali htel je da vidi da li je hrana dobra.Dao je psu i njemu da probaju malo obojici si svidelo pa je hteo da i neko drugi proba njegov specijalitet.Spremio se i obukao sa osmehom kako ce neko jesti njegovo cudo pa je i psa pobeo sa sobom.Izasli su iz kuce i krenuli da nalaze degustatore za jelo

Sedeo je Shinra kuci i razmišljao o tome kako ce jeenog dana biti najjaci ili je ro samo bio san.U tom trenutku Shinra nije moga prepoznati da li je spavao ili mastao pa se poceo udarati videti gde je i sta se događa vec posle 3 udarca je poceo dobijati svest

Kada je dobio svest svatio je da je pao u nesvest i tano gde je bio da je bila neka iluzija halucinacija ili cak ludost.Gledao je po kuci da li ima neki lek za smirenje ili nesto sto bi mu odvuklo paznju od razmišljanja sta je sanjao to jest mislio u tom trenutku.

Shinra U potrazi za novim ukusima, nedavno je otkrio recept za egzotični stir-fry. Dok je mešao raznobojne sastojke, osećao je mirise koji su ispunjavali kuhinju. Kad je prvi put probao svoje remek-delo, ukus jela odveo daleko izvan svakodnevnih obroka. Ova kulinarska avantura dodala je posebnu notu uživanja u domu

Shinra je krenuo gledati jedan serijal i stvarno se super zabavljao. Svaka epizoda je kao nova avantura, puna smeha i uzbuđenja. Serija mu pruža pravi beg od stvarnosti.Cak se i njegovom psu svidelo tako da su zajedno gledali seriju i stavrno uzivali

Odma posle jedne zavrsene serije Shinra je svatio da su one epske pa je odma ukljucio i drugu.Ovog puta izabrao je neku romansu da vidi da li bi mu odgovarali takvi zanrovi.Serija je toliko bila dobra da na kraju kada je glumac izjavio ljubav svojoj simpatiji Shinru je toliko pogodilo da je prolio suze.

Shinra posle duge misije odlucio je da se odmori malo i osvezi jednim tusiranje u novi đekuzi koj je kupio.Cak je i psa stavio unutra i zajedno su poceli da odmaraju.Izgubio se u svetu maste i tako je zaspao u đakuziu.Poceo je sanjati kako prasi one nindje.

Ahiru je dosao do neke kuce u nekom selu pa je odlucio da udje unutra da vidi ima li koga unutra. Otvorio je vrata sirom i lupio vrata od zid da bi svi u kuci culi da je neko usao unutra.

Dok je Shinra mirno spavao u đakuzio i razmišljao kako tepa nindje samo je cuo BAO.Odma je ustao iz đakuzio i zgrabio psa nije se cak ni obukao i istrcao je iz kupatila bez beskira.Na ulaznim vratima je primetio stranac koj je umarairao njemu u kucu.Shinra cudnim pogledom i njegoim i strancevim svatio je da se cudi jer je gol.Pa ue brzo otrcao po gace i pritom upita stranac.
"Ko si ti sta zelis od mene provalnice jedan?"

Ahiru je bio mnogo zacudjen jer je nepoznati covek izasao ispred njega dok je bio go. Ahiru je bio bas bas zacudjen zbopg toga ali nema veze odlucio je da mu odgovori.

Ja sam Ahiru i dosao sam ovde da vidim hoce li neko da postane moj prijatelj. A ti?

Shinra je obukao gacice i cuo odgovor stranca koj se ustvari zove Ahiru i rekao mu je svoje ime i da zeli bit njegov prijatelj.
"Ja sam ti Shinra,i naravno i ja trazim drusto od kada sam se preselio ovde nije lako biti sam."Shinra se odusevio novim prijateljem iako je to bilo jako neobucajeno iskustvo.

Ahiru je poslusaonepoznatog coveka koji se navodno zvao Shinra i odlucio je da mu odgovori na to sto je rekao sto je brze mogao.

Pa nije lako, da li mogu da udjem da se bolje upoznamo ako ti ne smeta?

Shinra je primetio da je covek prijateljski i prihvatio je Ahirovu ponudu da se bolje upoznaju i sprijatelje.
"Naravno Ahiru bio bi srecan da sednes i malo procaskamo zajedno i usput popijemo nesto imam jedan mnogo jaku rakiju ako bi smeo?" Shinra je postavio izazov Ahiru da eksira jednu casu njegove domace rakije od sljive.

Ahiru je seo za sto gde je Shinra vec postavio domacu sljivu i uzeo je odmah casicu i eksirao sljivu.

Uuuu ala je dobra sljiva bas je jaka. Daj sipaj jos da te ne sanjam.

Rece to i sacekao je da mu Shinra sipa jos.

Shinra je sipao i gost odma ispi jednu i trazi odma drugu.Shinra obradovan kako covek pije brzo rakiju koju on pljucka ceo dan pdma fonosi celu flasu.
"Evo Ahiru cela flasa samo za tebe ako uspes da je popijes do pola tvojaje cela."Shinra je stavio veliki izazov Ahiru ali mislio je da ce uspeti.

Ahiruu se odmah stvorio osmeh na licu kada je video da Shinra donosi cijelu flasu sljive koja je bila mnogo dobra.

Tooo domacine ruke ti se pozlatile sljiva ti je predobra.

Rece to i nastavi da pije svoju rakiju iz casice.

Shinri se jako svidelo smo Ahiru i on sada zajedno pljuckaju njegovu rakiju nije mu bio problem da pofeli jer ionako ima jos mnogo u skladistu.
"pi pi ima toga jos ne mogu sve sam to popiti."Smejao se Shinra Ahiru pa sipa jos.

Dok je ispijao prelepu rakiju Ahiru nije mario nizasta sem za rakiju koja je bila predivna prosto nije mogao da veruje kako moze biti tako dobra rakija.

Nego domacine sta se radi kod tebe kako zivot, zena, deca?

Rece to vec polu pijan.

Uzme Shinra svog psa u reku da ga malo počeska dok je Ahiru pricao odakle mu sva ta rakija i kako ju je dobio jer je mislio da ga to zanima.
"Ovu svu rakiju sto sada pijemo napravili smo moja porodica i ja nedaleko odavde uglavnom se bavimo stocarstvom ali probali su napraviti neku rakiju pa eto sad imam na pretek.Pa mu je ponudi malo da ponese za kod kuce.

Ahiru je idalje pio rakiju dok je slusao sta mu Shinra prica jedva je razumeo o cemu se radi kolko je bio pijan.

Lep ti je taj ker kako se zove?

Upita Ahiru i nastavi da pije rakiju koju mu je sipao Shinrai.

Svatio je Shinra da ga Ahiru nije cuo nista koliko je bio pijan pd rakije jer mu jr bila vec 6 casa za redom pa ga pita kako mu se zove pas.Odgovara Shinra
"Pasu je ime Max dobio sam ga za prvi rođendan i od tada se ne razdvajamo prosli smo mnogo toga zajedno i u dobrom i u zlu."Rece Shinra secajuci se svi njihovih trenutaka zajedno

Opet je jedva shvatio sta je sve Shinra rekao kolko je bio pijan ali pretvarao se da je shvatio sve pa je samo klimnuo glavom i rekao.

A pa lepo lepo je to znas moras imat nekog uz sebe.

Nastavi da pije rakiju.

Shinra je svati da ga Ahiru nista svata jer je pian ko letva cak i vise ne sedi normalno vec se izvrnu i poce prosipati po stolu.Shinra se iznevirso zbog toga ali je i sam bio pian.
"Prestani da prosipas too Ahiruuu."rece Shinra jedva sa nekim ne ispravnim recima i poce da se veseli bez majce.

Ahiru je vec pijan ko deva i nije mu bilo dobro nimalo video je Shinru kako skida majcu jer je i on pijan ko letva. Ahiru je odlucio da prati ono sto je domacin uradio pa je i on skinuo majcu. Ali je nedugo zatim krenuo kuci

Kada se Shinra probuido sutra da ujutru svatio je da se pre napio i pao u nesvet jedva se seca icega pokusao je ustati do kreveta ali misici su mu bili iscpljeni.Nije se skoro nicega secao samo je video polomnjen pod i vrata wc verovatno se nesto desilo.Kada se odmorio u krevetu i napikon ustao video je da su na stolu ostale 2 flase i da ih je Ahiru nije poneo.

Odlucio je da izađe malo da udahne svezeg vazduha i da se odmorio od desavanja juce.Navodno se zakleo da nece vise piti NIKAD,ali naravno to je samo vazi za jedan dan dok ponovo ne uzme casu u ruku.Poceo se onlaciti i polako je krenuo

Izglasalo se da ipak ode uđekozi ali prvo je mora nesto spremiti kod kuce.Spremio je Shinra svoj specijelitet od pre neki dan i veoma se prejeo i bacio u đakuziu.Legao je u đakuzi i poceo se odmarati i plivati voda je bila topla mogao je samo plutati ceo dan.

Zamišljao je kako je negde na reci gde je sa strane vodopad i okolo suma cuju se svakakvi zvuci od zivotinja do nekih nepoznatih.Svi svuci koje je Shinra cuo si bili njegova halucinacija zbog opustanje misica i mastanja.Tako je plutao u đakuzi dok ponovo nije ogladneo.

Ahiru je opet dosao do kuce svog novog prijatelja Shinre sa nadom da je on unutra. Otvorio je vrata sirom kao i prosli put da bi cuo onaj ko je unutra i da bi znali da je on upravo usao.

Shinra je cuo nekog na vrata odlucio je da im otvori vrata i vidi koje.Kada je otvorio vrata uvedeo je jednong jedinog svog drugog Ahira toliko se odusevio .Sto ga je video da je ponovo dosao kod njega da bi se druzili.

Ahiru je sav srecan bio jer je dosao tacno kasd je Shinra bio kuci i odmah je usao u kucu i seo negde u dnevnoj sobi. Pa je odma uzeo rakiju sa stola i nasuo sebi u casicu.

Eeee Shinra sta se radi.

[c
Otvorisi vrata Ahiru je uleteo za njegovog prijatelja rakiju.Shinra se iznenadio reakcijom svog prijatelja za rakijom ali svejedno je seo sa njima da popiju koju cak mu je nabavio posebnu casicu za rakiju.
"Evo za tebe posebna casa za rakiju da se zna."

Dok je Ahiru pio rakiju Shinra mu je dao casicu koja je bila posebno samo za njega i bio je jako srecan sto mu je dao nju. Ahiru ju je uzeo i odma usuo unutra rakiju.

Hvala mnogo ti hvala Shinra.

Ahiru je dobro prihvatio poklon koj mu je Shinra dao sto ga je mnogo usrecilo pa mu je odlucio dati i drugi poklon koj je kupio.
"Sacekaj imam jos nesto da ti dam izvadio je iz kutije privezak prijateljstva i poklonio Ahiru."

AHiru je bio srecan jer mu je Shinra dao jos nesta i bio je vrlo zadivljen sto mu je dao. Nastavio je da pije svoju rakiju koja je bila predobra stvarno je bila odlicna i voleo je da je pije.

[c
Shinra je nastavio ispijajuci rakicu ali se bojao jer mu je ostalo samo jos 2 flase pa je bio pomalo i tuzan sto ce morati ponovo po rakije.
"Steta sto ove rakije necu imati jos dugo jer mi nestaje a da bi je natocio moram ici na farmu moje familije."

Dok je pio rakiju Ahiru se setio da mora da ide na vencanje na koje je dobio pozivnicu neki dan. I zbog toga je brzo ispio rakiju i rekao

Jaoo Shinra ja sam zaboravio da ti kazem ja moram da idem negde cujemo se cim se vratim.

Zatim je izasao iz kuce i krenuo ka vencanju.

[c
Shinra je uzivao sa Ahirom i degustirali su njegovu rakiju na sve moguće nacine.Dok nije Ahira ustao i rekao da se izvinjava i da krece kuce jer ide negde.
"Jel vec ides jel barem ponesi nesto za poklen i od mene ajde."

[c
Zima je opocela i tako je krenuo zimska atposvera i radost svih nas.Max i Shinra su odma poceli sa pripremaju dorucak i kada su zavrsili na vrata ih je sacekala drugarica iz detinjstva.Koja im je oomogla oko dekoracije.
l

Zimski trenuci kod Shinre kuci su obasjajali cak i ulicu sro je navole komsije da se pridruze zabavi svako je doneo po nesto kao sto je hrana pice price i zabavu.Zabavljali su se u zimskom duhu i odmarali se dok je Shinra bio domacine i s e je islo na njegov racun.

Dugo su se zabavljali ali dosao je kraj jer su neki momci u crnom dosli da zaustave zabavu.Shinra je bio prijateljski pa im je ponudio mesto ali momci su hteli nesto drugo.Komsije su upozorile Shinru da se ne petlja sa njima s da im da sta zele i da ih pusti sa odu.

Krocio je u kucu laganim i pazljivim koracima i prvo sto zatice to jest mirise je ogroman smrad.To je bilo jer je zaboravio baciti hranu iz frižidera,a bilo je tu i mnogo toga drugog ves prjlav i cist i ostal trulez.

dok je Shin osluškivao škripanje podova. Starinski nameštaj svedočio je o prolaznosti vremena, ali svaki predmet nosio je priču. Shin je pomilovao prašnjave knjige i naslonio se na prozor, gledajući kako se senke igraju suncem. Kuća je postala živa knjiga, prepuna emotivnih stranica koje Shin ponovo otkriva.