Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Restoran "Sirena Cove Lounge" - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Restoran "Sirena Cove Lounge"

First topic message reminder :

Restoran "Sirena Cove Lounge" - Page 4 Summer-beach-bar-with-cocktails-snacks-against-background-open-sea-generative-ai_372999-14985

"Sirena Cove Lounge" je tropski raj smešten na obali, savršeno uklopljen u pejzaž zlatnih plaža i tirkiznog okeana. Oko bara, palmi lagano mrsi povetarac, a pesak se igra sa stopalima posetilaca. Smeštaj je slobodan, lagani drveni stolovi i stolice pod suncobranima pružaju opuštajući prostor za uživanje u osvežavajućim napicima.

73

74

75

76

77

78

79

90

80

Rekao sam odstupi i krenem ja na njega pppppp ahahahhah sta ja pricam i onda dosao sam tamo kad on je vec uradio tehniku pecacenja i hoce li neko da se pridruzi ovom postu malo sam usamljen :sob:jbg i onda se dogodilo vidjecete u sledecem postu

Dobarvece sta ima sta se radi kod tebe mnogo volis da postavljas te zamke jel tako da mnogo volim i moram da iradim jos mnogo poslova itd izd

Onda ja kazem pa mogao bih da ti pomognemi odemo mi da radimo i krenemo da radimo standarne poslove kao sto su pripremanje zamki kunaija itd itd

Poslije toga krenuli smo da pijuckamo kafu i krenuli smo da lencarimo

I poslije toga krenuo sa da igram futbala i onda predriblam pet sest igraca i dam gol rabonom iskreno nisam nesto bio iznenadjen

Ja i moji drugari krenuli smo u skolu i tamo smo vidili grupu dijevojaka svaka picka ipo i onda bila guzva i ja da je uhvatim za struk uhvatim je za hm hm dupe kakav sam samar dobio al bilo je dobro

I ond citav dan me je posmatrala kao cudaka ne samo ona nego i njene drugarice

I onda bili ti mi na fizickom i ona hoce da igra fudbala sa muskarcima muskarci joj normalno nedaju ali znate kakvi su nastavnici fizickog kaze naravno i ona skakuce a on joj podviruje pod suknju

I tako kako me je udarila

Jos mi se manta od tog udarca jao najezio sam se i tako je to bilo kao sam zanimljiv hahahahhhh

Aje neko da postuje plizzzzzzznemoj te me zajebavat

Izgleda da moram sam sa sobom jbg dobar dan sta ima kod vas ima li posla

O mikinato sta ima brate mo ia li posla kako dijeteca zena itd moramo postavljat zamke da uvijezbamo mnoge jicue

Dodjemo se mi kod kuce i pocnemo da tucemo fudbala bilo je top aj neko da postuje

I onda je doprinjeo niki u mom israzivanju i onda se desilo

Brt nmg vise

Mjkm

Nemogu

Vise

Pet

Nemogu

Vise

Nikako

Da

Igram

Fudbala

Zato

Sto

Me

Poceli

Dobijat

ГJFDJOIGDJFOIDGFOI

HJGDFI
OKFJNKSDG

LKJGOUSDF SĐŽ

SD

SADAD

ASDSAA

SADSDA

VXCV

jak si ti nindza napredovaces u ovom svetu trudi se i uspeces