Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Park Ishigami - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Park Ishigami

First topic message reminder :

Najveci park u selu, prostire se na povrsini vecoj od 1km2 i svakodnevno je posecivan od strane mestana. U park svake godine dolaze razne zivotinje i koriste ga kao zivotnu sredinu i besplatno skroviste. Trenutno park ima manjak klupa pa zato mestani cesto koriste kamenje ili ponesu svoje stolice da bi seli.

Šetajući od kuće do parka, razmiljsam o tome kako da unapredim svoje veštine.
"Moram početi da treniram, što pre",
izgovorio bih to tiho u sebi dok posmatram svo zelenilo oko mene.
Sa svakim korakom kroz park, osećam kako se moje samopouzdanje i spremnost za trening sve više razvijaju.

N akon jakog i teskog treninga sam sjeo u park. Bilo je rano ujutruoko 6:30 nikoga nije bilo nigdje. Ja sam sjedeo na klupu iznad koje je bilo jedno prelijepo veliko drvo sa zutim liscem.Lisce je stalno padalo na mene. Ja sam cekao i nadao sam se da ce neko doci da zajedno idemo kuci i kasnije treniramo. Ali nikog nije bilo bas tada sam krenuo kuci ali odjednom je neko dosao...

Baji nailazi na stranca te ga upita

Vidim bas si vredan ustao si u 4 ili 5 i otišao si na trening svaka cast.Ja sam Baji član Senju clana drago mi je.Takodje vrlo je lepo videti nekoga ko trenira u ovo doba.

Hvala Baji ja sam Dawn iz Uchica klana.Nasi klanovi su nekad ratovali ali,ja i ti mozemo da budemo prijatelji zar ne. Da li bi htio sada sa mnom do moje kuce da ti je pokazem da jedemo zajedno i onda odemo do trening sale da treniramo zajedno . Zelis li

Šetajući parkom, razmišljajući o svim predstojećim treninzima, ugledam nedaleko dva lika. Da li da im pridjem ili ne, nisam nešto posebno društvena osoba, ali u tom trenutku pun motivacije odlučujem ipak da im pridjem, da konačno i ja upoznam neke prijatelje. Prilazim im i govorim:
"Jutro momci, vi od rane zore u parku?"

Baji gleda u stranca koji je naišao i odgovara mu

Pa vidis ja sam se malo šetao po parku i naišao na njega da se upoznamo.Znas strance veoma je lepo ujutru da izadjes vani.


Baji nastavlja da gleda u predivno drvo iznad njega.

Tako je Baji.
Masaya dobro jutro rekao je Dawn gledaci ga u coi.
Sta ima Masaya jesi sa treninga.
Bili htio sa mnom I Bajiem do mene kuci da jedemo zajendo i do sale za trening da odradimo nekolika sparinga

Rukujući se sa strancima, i čuvši njihove odgovore, rekoh:
"Ja sam Masaya, drago mi je".
Jedan od njih je non stop gledao iznad mene, nisam znao u šta tačno gleda, okrećem se i ugledam predivno drvo koje se nalazi iza mene, pa dodajem:
"Da li ste planirali još biti u parku, ili?"

Baji posle gledanja u drvo pogleda sa osmehom na licu I odgovara Masaya-i

Drago mi je Masaya ja sam Baji član Senju clana.Pa da ti odgovorim na to pitanje ostajacemo još malo parku dok ne svane zora želim da pogledam izlazak sunca to je prelepo.

Baji odgovara Masaya-i,i nastavlja da gleda park koliko je lep

Čuvši da je Baji iz Senju klana iznenadjeno sam ga pogledao:
"Nikada nisam upoznao nekoga iz Senju klana, pa sam malo iznenadjen."
"Ja sam iz Uzumaki klana, a ti, iz kojeg si ti klana?"
Upitao bih trećeg lika kojem još nisam saznao ime.

Čuvši da je Masaya is Uzumaki klana Baji mu reče

Ovo mi je drugi put da se upoznajem sa članom Uzumaki clana.Masaya imam jedni pitanje za tebe koji ti je cilj da dostignes kao Ninja
?


Baji ga je upitao i nastavljao da čeka da nikne zora

Čuvši njegovo pitanje, odmah sam spustio glavu. Nabacio sam lažan osmeh i pogledao u njega:
"Radije ne bih pričao o tome, o tome ćemo drugi put, haha",
zatim bih se okrenuo i pogledao u isto drvo koje sam gledao i malopre.Okrenuo bih se i upitao:
"Koga si još upoznao iz Uzumaki klana?"
.

Baji je osetio da je Masaya imao lažni osmeh ali nista nije rekao te mu odgovara
Pa vidis ima jedan Riko iz uzumaki clana jako je dobar lik i poštujem ga kao i tebe.Ja cu ti reci da je moj cilj da promenim ovaj svet u budem zapamcen shinobi ovog sela.

Baji nastavlja da čeka izlazak sunca sa osmehom na licu.

Začudjeno sam ga pogledao,
"Riko kažeš, nisam ga još upoznao".
Da skrenem sa teme upitah ga,
"Kako tebi ide, treninzi i to",
nadajući se da će reći da trenira sa Rikom.
Pogledao sam malo oko sebe, pa sam seo na klupu sto je bila tu pored.

Baji sa osmehom na licu odgovara Masaya-u

Pa pazi Masaya nekada treniram sa Rikom I jos jednim likom Sorom a nekada sam.Najjvise volim sam da treniram ali još ljepse je kad treniram sa nekim.Ali više treniram sam zato što tu treniram intaligenciju i tako te stvari.Sa kim ti treniras Masaya?


Baji ga je upitao i ustao sa klupe i malo stajao na nogama i razgledao park i ljepotu ovog jutra.

Osmehnuo sam se, nadam se da ću upoznati tog Rika:
"To je najbitnije, da se trenira, sam ili sa nekim i nije toliko važno",
šta da mu odgovorim sa kim ja treniram a da ne otkrijem previše:
"Ja, pa ja treniram sa.. ja treniram sam",
tako je najbolje, iako Baji izgleda kao veoma dobra i verna osoba.

Baji se nasmejao i odgovorio Masaya-i

Nadam se da će mo ja i ti jednog dana zajedno da treniramo.Ovako kada te pogledam imas potencijal da budeš jak i brutalan shinobi.

Nagahito je došao u park i bilo je mnogo mirnije nego na ulicama


Nije bilo uopšte teških dijabola kao na istim 


On je mirno došao do klupe te je počeo čitati svoju omiljenu knjigu


Pored njega je prošao jedan čovek i on je ispustio neki plavi kristal 


Nagahito je pogledao i uzeo je isti da bi vratio čoveku koji je već na drugoj strani parka

Nagahito je potrčao za čovekom koji je ispustio kristal


Nagahito je video tog čoveka u daljini i odlučio je da ga prati


On je vikao kroz park


Gospodine Gospodine 


Ali ga misteriozni čovek nije čuo i izašao na ulice i nagahito je potrčao za njim sa namerom da ga sustigne i da mu vrati nazat plavi kristal koji je ispustio 

I bio je cetvrtak setam klasicno kroz park oko 7 uvece. I sretnem mog starog prijatelja Bajia kako prica sa Masayom i kazem ja :
Cao,baji sta ima..
Pozdravim se i sa njegovim drugom Masayom i kazem :Cao ja sam Dawn iz Uchica klana i udjemo tako mi u pricu.
Pitam ih obojicu momci hocemo sjutra u isto vrijeme da se nadjemo...

Aoto setajuci se vidio je park i odlucio da se proseta njime. Prolazio je i divio se pogledu koji se pruzao. Odlucio je da sjedne na klupu.

Nastavio sam svoje putovanje i ugledao veliko prostranstvo na kojem se nalazio gradski park,ušao sam kako bih vidio da li je neko od gradjana tu kako bih se upoznao jer polako počinjem da osjećam samoću u  saovom selu,ali sam odlučio to da promenim.Radoznalo sam ušao u park i razgledao da li ima nekog zanimljivog u njemu.U tom traženju ugledao sam nekog kako sjedi na klupu izgledao je pomalo izgubljeno pa sam odlučio da sjednem pored njega i da se bolje upoznamo.
Zdravo ja sam Kazuki sta se radi upitao sam pomalo stidljivo.

Zdravo Kazuki,ja sam Dawn iz Uchcica klana nasi klanovi su bili neprijatelji nekad ,ali ja i ti mozemo biti prijatelji govorio sam sa uzbudjenjem.
Hoces li posle kod mene kuci da jedemo i onda uvece u moju salu za trening da zajedno trenirsmo upitao sam ga dok sam se divio parku

Zdravo Dawn odgovrio sam sa osmjehom na licu.
Nažalost rat naših klanova je dosta uzburkao naše živote spustih glavu i tužnim glasom rekoh.
Možemo naravno zašto da ne Vratio sam osmjeh na faci odgovorio.
Nisam te ranije vidjao kroz park?

Aoto je vidio krajem oka da je neki stranac sjeo pored njega i da je drugi dosao. Stranac koji je sjeo mu se predstavio kao Kazuki, a drugi kao Dawn.

Polako okrenuvsi se ka nima predstavio se i pozdravio ih.
"Zdravo ja sam Aoto"

Upitao ih je: "Kako vam se svidja park?"

Ovaj park je divan i nekako pun prirode i tajanstvenostiOdgovorio sam mu.
Možda bi valjalo da odemo do ovog novog prodavca što sam čuo da se otvorio maloprije,nešto mi tu smrdi ali znatiželja me ubija.Želite li da odete sa mnom da vidimo šta se tamo zbiva-osmehnuo sam se i ustao sa klupe

Kazukijev predlog da odemo do tog novog prodavca je zainteresovala Aota pa je prihvatio njegov predlog

"Hajmo da proverimo zasto da ne"[/color]

Ustao je sa klupe i zajedno sa Kazukijem otisao iz parka

I kad sam se upoznao sa Aotom i Azukijem sav srecan rekoh:hocete li kod mene kuci ds veceramo nakon toga do moje trening sale da zajedno treniramo,vjezbamo i sparingujemo. Drago mi je sto sam vas upoznao!

I tako svaki dan se upoznajem sve sa vise i vise ljudi u Ishigami parku. Park je predobar i bas mi se svidja ima puno ljepote,ljudi,drva i ostale prirode. Preporucujm ako nemate prijateljje da dodjete u ISHigami park i steknete nove prijatelje!!!

Ovaj park mi vraca sjecanja iz djetinjstva. Bas mi je drago sto sam se vratio u selo i sto ovdje provodim vrijeme.




Park Ishigami - Page 2 Ilustracion-naturaleza-entorno-hermoso-estilo-arte-anime-imagen-fondo_492154-1201

Ovaj park je mjesto gdje sam najvise vremena provodio. Jedno od najdrazi mjesta u mom zivotu. Ali dosta o tome moram ici nesto da jedem.

Nakon što sam uzeo knjigu odlučio sam da otidjem do obližnjeg parka da je pročitam i da vidim da li mi moze nesto poslužiti da bi postao jači citao sam i čitao dok je nisam celu pročitao nije bilo nesto zanimljivo tako da dam onda samo odmarao

Nakon male dremke odlucio sam da izvadim sendvič iz torbe i još malo da uživam pa da idem u trening salu još da treniram jer još malo pa idem na chunin ispit tako posle nekog vremena krenuo sam u trening salu

Šetajući parkom, razmišljam o sebi, svojoj budućnosti:
"Zašto sam još uvek ovako slab, treniram dosta, zašto?"
Htio sam malo da se opustim, da prestanem da razmišljam o tome, seo sam na klupu u sred parka pa možda neko i naidje.

Stigao sam do Ishigami parka, sve sam blize planinama ali put nije lagan imam jos da hodam ali sve sam blize.
Govorio sam dok sam razmisljao je li pametno sto sam krenuo do planina jer put je dug, ali sad je gotovo haman sam na pola puta.

Od kada sam izasao iz bara pratila su me tri ista lika dojadilo mi je više pa sam se okrenuo i "viknuo šta je problem momci" ali kada sam se okrenuo video sam da su dobro našikani i da samo hoće da se biju baš u razmišljanju o tome naleću sva trojica na mene išibah ih ko nesreće u tri udarce samo su legli i pospali "e pa dobro zavrsih danasnji trening i sa sparingom hahahahah" okrećem se i nastavljam svojim putem...

Park Ishigami - Page 2 89011ac9cb810762e7d74a4b65352050

Nakon što se Ishimoto najeo kod Ototsu-a, izašao je ponovo u selo. Htio je da obiđe seoski park, da vidi i njegovu ljepotu. Našao je jedan kamen ispod drveta, malo ga obrisao rukom i sjeo na njega. Nakon toga vadi lulu, puni je duhanom i pali je.


Nisam ni pomislio da ću ponovo uzeti ovo govno. Ne znam ni što sam je ponio kada sam napustio svoje prošlo mjesto stanovanja. 

Baš sam bipolarna osoba...

„Ah ...Kakav dan prvo ona baba , a posle taj čudni poziv od lika koji ima problema sa okom .Ma dobro što sam sklopila to primirije .Moram da odem u biblioteku nadam se da ću tamo naći gospođu Kicune ". Šta je ovo , neko me prati , uredu je nalaziš se u centru grada samo bi idjo napadao na otvorenom .Okrećem se oko se da bi proverila okolinu .Da li me oni zezaju .Samo se okrenem i krenem dalje .

Idem sa Bajiem i pratimo Ami. Pratimo je polako da nas ne primeti. Jer mislimo da to ne bi bilo dobro po nas. Ja ne smem ni previse da se umaram jer imam misiju kasnije. Govorim Bajiu:

"Uspori da nas ne bi primetila."



Baji se smije i govori riku tiho

Bre Riko nisam ja dobar za susanje ja sam oduvek bio za brzi napad ali posto je ovo spijuniranje onda se moram potruditi.

Nasmejao sam se na bajijevu foru i nastavili smo da je pratimo. i nadali smo se da nas nece primetiti u skorije vreme.




Da li oni stvarno misle da neću primetiti lika od skoro 2 metra kako se krije ,mislim stvarno ozbiljno momci .Stigla sam do biblioteke šta zatvorene .„Ma daj ozbiljno , kako sada to zatvorili su ranije .Ah ništa proba ću sutra .Trebalo bunda odem do gostionice pre mraka inače će me doktorka opet kritikovati ".O ovaj ima da se prehladi ako ide bez majice ."

Baji se sakrio iza zbuna te govori Riku
Ajmo bre Riko izaći ne mogu vise ovako bole me noge od silnog spijuniranja i cucenja.

Gledam u Bajia i razmisljam da li da pristanem na to da izadjemo.

"Hajde vreme je malo je glupo da je ovako spijuniramo."

Izasli smo i prilazimo joj i sada joj ja kazem:"Kao ne zelis da ides sa mnom u park a sada si dosla u park sama. Bolje je bilo da smo zajedno dosli."



Na putu prema gostionici naletom na nama svima drugu baba Milku .Ajde Ami samo prođi pored nje i nadaj se da te neće videti ali to nije slučaj jer žena vidi kao šišmiš .Gospođo Milka isporučila sam mu vašu tortu . Nažalost neće stići da ode sa vama na Bingo jer mu je iskrslo nešto .Ima neki problem sa okom a treba da ide na misiju .A joj moram da požurim nazad inače ću biti u nevolju .Hvala vam na vašem vremenu ".Krenula sam da trčim da ne moram da žurim vratila bi se tamo i napravila bi upadljivom mali pao čisto radi zabave ali nema veze.

Setao se Shiinra u parku nakon đakuzi jestande je bio pao mrak ali Shinra se lepo provodio.Slusao je vetric kako piri vazduh kako zavija insekte kako cvrkucu i jos tako ponekih cari prirode.Shinra je jednostavno obozavao parkom jos od kada je bio mali uvek je voleo da ih poseti.

Nakon sto sam se pozdravio sa Bajiom krenuo sam kuci i iduci kroz park sreo sam nekog cudnog lika i izgledalo je kao da prica sam sa sobom. Samo sam ga iskulirao i nastavio svojim putem ka kuci.



Segao se trenutaka kada bi sa majkom otisao tako do parka da se igra sa svojim drugarima.Nazalost tog vremena vise nema svako sada ima svoje poslove i decu.Svi su zadobili duznosti obaveze i jednostavno nije to bas kao pre kad su svi bili slobodni obaveza.

Zabavljao se Shinra i uopste nije razmišljao o problebima.Potpuno ih je zaboravio i iskalio svojim uzivanjem i mislima kako je slobodan kao prica da moze raditi sta mu se prhote.Naravno imao je granice svog znanja pa nije mogo toliko da razmišlja pa se odluci vratiti kuci

Ja Zumorukato stigao sam konacno u ovaj prelepi park trenutno nema nikoga i opustajuce je zaista ali moram krenuti sa svojim treningom snage kako bih se spremio za sutrasnji Akademski ispit! A ovo je idealno mesto trenutno nema nikoga i mogu u miru trenirati nema stajanja sutra je jako bitan dan za moju buducnost!

Nakon dobrog treninga mogao bih otici na trcanje kroz sumu i pojacati tempo treninga.I tako se Zumorukato uputi ka sumi...