Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Lonely Lodge - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Lonely Lodge

First topic message reminder :

Lonely Lodge - Page 2 41F5XpB

Usamljena koliba skrivena duboko u šumi, odsečena od bilo kog vida civilizacije. Kuća Isaka Uzumakija, koji ovde uglavnom provodi vreme dok ne putuje svetom.

Ima omanji biljni vrt, u kom su zasađene razne lekovite biljke koje koristi u svom istraživanju.

Dok sam se odmarao, mogao sam čuti užurbane korake iz šume. Verovatno je načuo krike njegovog palog saborca. Uperio sam dlan ka njemu, a balon je sam krenuo da se formira oko istoga.

Odmarao sam i dalje jer sam tako u mogućnosti.

#card26 #card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world205

Odmakao se na tren i uspeo je izbeći moj efekat na šta mu je čakra pomalo poludela. Šaljem ruku od vetra kako bi ga pomazio i još više smirio. Išla je polako ka njemu, poigravao sam se malo, ipak me je smorio poslednji neprijatelj.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world206

Stvaram vetar koji negira protivnikov zagarantovani (trebalo bi da negira, bez obzira na probojni efekat)

#card144 #card1456

A potom ulazim u imunitet od peska. Napadi od protivnika nemaju uticaj na mene. Teren potom opet počinje da tone u pesak, a zajedno sa terenom i protivnik

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world202

Udarni talas ne deluje na mene, te ne moram da se branim ni od njega a ni od chakra kuglica oko mene što pršte. Protivnik je opet izbegao. Ispod nogu protivnika pesak se podigao, pokušavajući da ga proguta i ubije.

#card1448 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Protivnikov napad je bio opak. Kako bih se prilagodio, telo mi je postalo lako i providno, poput vazduha. Nakon odbrane od svih napada, moje telo se vraća u normalu, a ja na desnu ruku montiram kandžu koju ispaljujem ka protivniku kako bih ga stunovao.

#card152 #card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Stvaram tanak chakra zid iza sebe koji će me zaštititi od oba zmaja. Odmičem se od protivnika nekih 10 metara i spuštam chakra zid, a potom ga obavijam u babl kako bih ga stunovao.

#card239 #card26

Gledao sam u njega, nadajući se da će moj efekat da prodje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Šaljem mali metak vetra ka protivniku a potom njegova chakra eksplozija će se abzorbovati u moj tornado.

#card123 #card142
950 dmg se abzorbuje

Nakon što se napad abzorbuje, ciljam moju kandžu ka njemu i ispaljujem je opet, u nadi da će konačno ga zakačiti i da će neprijatelj pasti pod moj šarm i nož.

#card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world207

Šaljem tornado ka protivniku, a odma za njim šaljem i ruku od vetra koja želi da ga zgnječi. Borba mi je dosadjivala, svi protivnikovi potezi su bili šablon za šablonom. Verovatno mu je strategija bila da me ubije od dosade a ne od prave borbe.

#card127 #card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Seo sam na zemlju, spreman da malo odmorim i ja od ove borbe. Protivnik je bolovao od istog simptoma ko i prošli - puknutih chakra kanala. Ovde je vreme bilo faktor - koje ne bih baš najradje delio sa protivnikom, al šta sad.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world205

Nastavio sam da odmaram. Protivnik je po izgledu pokušao opet istu strategiju ko prošli nesretnik, stoj i nadaj se najboljem, al mislim da su moji chakra kanali više sposobniji od njegovog samog. Sedeo sam, neentuzijastično gledajući šta ovaj hoće da uradi.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Računam da mu se stakuje preciznost. Ne računam da se stakujhe efekat da kanali pucaju.

Nastavljam da sedim i gledam ga. Jedva čekam njegov lud sledeći potez čim se toliko spremao. Nadam se da svo to pripremanje neće otići baš toliko u vodu.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Ojačavam svoje tehnike vetra i pucam 4 metka ka protivnikovom napadu, neutralisajući ga kompletno.

#card143 #card123

Otresao bih malo prste, istegao bih, popucketao a potom seo opet nazad dole. Nije bilo vredno toliko čekajući protivnikov napad. Nije bilo ništa što bi me zadivilo, tako da sam samo nastavio da odmaram.

U medjuvremenu, prilikom mog odmaranja, čuo sam još jednog kako se šunja unaokolo. Jedan babl će mu preprečiti put i ako kaguya da, završiti ovo jednom za svagda.

#card8 #card26

Water balon se formira oko neprijatelja kako bih ga stunovao dok se ja odmaram.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Naravno da neće borba biti ovoliko laka. Chakra zid se stvara izmedju mene i moga protivnika koji će neutralisati njegove bedne pokušaje. Ja se odmičem nekih 10 m od njega tako da je zid i dalje izmedju nas, a potom teren OPET guta sve na njemu i neprijatelja. Od jadne kuće više ni pod nije ostao.

Zid i dalje stoji izmedju mene i protivnika dok ga ja ne poništim.

#card239 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world201

Kako se protivnik pojavio iza mene opet, tako sam ja uzleteo u nebesa na svome oblaku od peska. Pesak sa zemlje se skuplja oko protivnika kako bi ga zgnječio (hopefully molim te brate) i okončao ovu poslednju bitku izmedju mene i nekoliko ponavljajućih opcija.

#card1453 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world202

Vetar se oko mene skupio i podario mi je defense i health štit koji će očuvati moje telo obavijeno peskom i spremiti me za ostatak borbe.

#card144 #card1456

Nakon uspešne odbrane, silazim s nebesa i šaljem šaku božiju kako bi zgnječila poslednjeg neprijatelja.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Moj napad je nešto uradio, čim su protivnikovi chakra kanali opet počeli da pucaju. Same old routine, sedim na tlu, gledam u protivnika u oči. Kud pukne nek pukne.

Odmaram i nadam se da protivnik neće poslati neki ludi napad usput.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world206

Obavijam pesak oko sebe kako bih se zaštitio od chakra kuglica od 800 dmg i zagarantovanog damagea. Sedim, čekam i slušam zatupljene zvuke eksplozija koje na mene ne utiču. Po koji vlas peska osećam da mi mili po licu dok odmaram unutar kuglice.

#card1454

Kreacija ima nez koliko hp i def al racunam 700 health i 300 def -800 je 150 health i 300 def

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Moje telo se pretvara u vetar i svi protivnikovi napadi samo prolaze kroz mene. Zagarantovani me malo kači al 150 dmg mrzi me da pišem.

Dok sam u vetru, gleda on u mene, gledam ja u njega. Njegovi kanali pucaju, zna da neće više uspeti ni jedan napad da padne na mene.

#card152

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Poslednji protivnikov napad i... ništa. Samo su mu ispucali kanali - nije više imao borbe u sebi. Borba me je ubila više mentalno nego ovih 300 zagarantovanih koje sam primio. Nakon napada, izlazim iz imuniteta i nastavljam dalje svojim putem.