Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mysterious cave - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mysterious cave

First topic message reminder :

Mysterious cave - Page 2 23877c1029cb9c1918fc05e9ec83e2e7


Misteriozna pećina koja se nalazi na kraju ove oblasti, duž reke Yalu a u jednoj od pećina se nalazi ulaz u ovu istu pećina. Pećina unutar izgleda kao neko arheološko nalazište: puno je starih artefakata, lobanja ali i čudnih reči ispisanih svuda.

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world203

Konačno uspeo je da pobedi poslednjeg protivnika. Njegovo telo probodeno naelektrisanim kopljem stojalo je nepomicno na mestu gde je bio nekoliko sekundi pre toga. Prišao je poslednjem protivniku i ubo ga svojim koštanim mačem. Konačno misija bila je gotova i bilo je vreme da se vrati po nagradu koja mu sleduje.

#card19 #card1386


Sanna Uzumaki je preko svojih špijuna dobio informaciju o nekakvoj grupi, ova grupa već mesecima napada nindže iz okolnih uzumaki sela. Sanna je došao ovde da ih odbrani. Sanna je pažljivo ušao u pećinu kako bi izvidio situaciju, tamo zatiče jednog nindžu (tennina) kako muči zarobljenu uzumaki nindžu.

"Samo kukavice rade tako sa ženom..."

nindža primeti da je Sanna u pećini i napade ga.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world214



#card432
Biram vatru.

#card66
Bacam ti vatrenu kuglu u koju dodajem
#card72
#card74
Demage moje vatrene kugle je 900 (60 chakre i 3 slota)

NA TERENU GORI 75 VATRE


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Mysterious cave - Page 2 #world184 Mysterious cave - Page 2 #world185

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world203


TENNIN 700 HP

#card58
#card61
Upijam 75 vatre. Dobijam bonus od 150. (25 chakre i 1 slot)

#card432
Biram lavu.

#card1512
gadjam te sa dva metka, na tebe ide 800 demage. (20 chakre i 2 slota)

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world211



Tennin: 600 hp

#card8


Sanna je ometao neprijatelja dok je devojka koja je bila ovde zarobljena, pokušavala da pobegne. Nažalost, nije joj uspevalo. Sanna je nastavio da suje uvrede ovom nindži i da ga zagovara dok je sakupljao chakru i odmarao. U sledećem mahu ću te rasturiti, reče Sanna.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world207



Sanna i ovaj nepoznati nindža su razmenili sujaset uvreda, devojka koja je bila zarobljena, odlučila je da se istrgne iz svoje tamnice. Sanni je bilo drago što je nepotnata Uzumaki nindža uspela da pobegne, sada pre nego što rasturi ovu budaletinu, odlučio je da se malo odmori pa da krene.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world206


#card432
Biram vatru

#card66
Ispaljujem ogromnu vatrenu kuglu, osnovni demage moje kugle je 750. Svoju vatrenu kuglu kombinujem sa.
#card75
Ukupni demage moje tehnike je 1050. Moj napad blokira tvoj napad i zagarantovani i nastavlja dka tebi sa 600 demage.

Od ove velike i epske bitke cela pećina se trese ali Sanna ne primećuje. Šta će biti sa svim Uzumakijima.



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world204


Kako je ovaj nindža zatvorio njega i Sannu u nekakvu čudnu barijeru, Sanna odluči da da gas. Nije mislio da ova neprijateljski nindža može da ga pobedi. Sanna mu se približi i potom izbaci ogromnu količinu lave na njega kako bi ga stopioooo.

#card1018



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world211


Neke čudne chakra kugle se pojavljuju i upijaju Sannin napad. Sanna se smorio, te sačeka da vidi šta će ovaj ludi nindža da uradi. "Napadni me ako smeš" Pokušavao je Sanna da isprovocira svog protivnika kako bi ga što više ubio od batina. (radim rest)


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world207


#card432
Biram vatru.

#card66

Videvši da je upao u njegov genjutsu, Sanna se razbesne i na njega posla napad od čiste vatrene chakre. Osnovni demage mog napada je 800 demage. "Gotov si retarduuu!" Od brzog, silovitog i jakog Sanninog napada i ova mlada gospa a i pećina počinju da se tresu.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave - Page 2 #world212


Kada je sagoreli leš ovog nepoznatog nindže pao, nepoznata Uzumaki devojka je pritrčala Sanni, pala u zagrljaj i sama, u suzama i postidjena, poče plakati. "De, de." Dok su oni tako zagrljeni stajali u mističnoj pećini, grupa nepoznatih nindži je ušla. Kada su videli svog lidera mrtvog i devojku oslobodjenu, shvatili su šta se dešava. Počeše da ga vredjaju i spremiše se da napadnu Sannu.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Mysterious cave - Page 2 #world49


//Vraćamo se sada u borbu sa: tennin napad me proganja narednih 5 poteza, imam 75 vatre na terenu i borim se sa četiri jonina.//

#card114
Letim kako bih izbegao šiljke.

#card98
Stvaram 400 hp štita

#card432
Biram lavu

#card1019
Bacam ogromnu količinu lave na sve.

Sanna se borio sa neprijateljskim nindžama dok je u naručju u vazduhu leteo sa nepoznatom Uzumaki devojkom. Na njenome licu se videlo da je uplašena i da ne zna šta će biti sa njom ali Sanna je bio tu da se pobrine da joj ne fali ni dlaka sa glave više.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world197 Mysterious cave - Page 2 #world200 Mysterious cave - Page 2 #world199 Mysterious cave - Page 2 #world197



#card1359

Ispred Sanne i nepoznate devojke se stvara crvena planerna barijera koja odbija sve njihove napade i ostaje tu još 2 poteza. (100 chakre i 5 slotova).

#card68
Odjednom vatrene pacovčine trče na njihovom delu terena i pale teren još više. Imam 100 vatre na terenu.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world195 Mysterious cave - Page 2 #world191 Mysterious cave - Page 2 #world200 Mysterious cave - Page 2 #world194



Letim od onih 350 demage, prvi napad ni ne uspeva, drugi napad probija moju barijeru i nastavlja sa 200 demage (koji isto izbegavam letenjem) i na mene ide poslednji napad od 1000 demage koji izbegavam tako što:

#card116
Ulazim u zemlju i izlazim iz zemlje u suprotnom pravcu od njihovih napada.

#card432
Biram vatru.

#card58
Upijam 130 vatre

#card80
Na sve ludake ide 1300 demage.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world197 Mysterious cave - Page 2 #world194 Mysterious cave - Page 2 #world199 Mysterious cave - Page 2 #world196 Mysterious cave - Page 2 #world197


Jonin 1: 500 hp
Jonin 2: 400 hp
Jonin 3: 600 hp
Jonin 4: 600 hp

#card120
Stvaram zid koji ima 1600 def. Posle gomile vaših glupih napada ovaj ogromni zid pada na sve vas i kolje vas.

Sanna je uspešno do sada čuvao njega i nepoznatu devojku, verujući u ono što radi, mislio je da je završio ovu borbu. Poče se smejati kao ludak, nadajući se da ih je sve smrskao.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world195 Mysterious cave - Page 2 #world196 Mysterious cave - Page 2 #world200 Mysterious cave - Page 2 #world192

Jonin 1: 450 hp
Jonin 2: 350 hp
Jonin 3: 600 hp
Jonin 4: 600 hp


#card1022
Svi ovi napadi kao šala tope se od mene. Jedan od jonina je pao mrtav, drugi je pozvao trećeg a ostale je izgorela moja kul vatrica.

#card432
Biram lavu

#card1018
Ogromna količina lave pada na moje protivnike. Moj napad ima 800 demage.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world194


Sanna je sve vreme dok se borio sa neprijateljima pokušavao da pazi i na devojku koja je bila sa njim, videlo se da je ova borba plaši, bojila se neprijatelja. Sanna je nastavio svojim baražom lave da gadja svoje protivnike kako bi ih sve što brže i što bolje pobedio. (baacam post zbog opcije).


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mysterious cave - Page 2 #world192 Mysterious cave - Page 2 #world193 Mysterious cave - Page 2 #world194


Da bih blokirao prvi napad, Sanna je bacio svoju great fireball jutsu da se odbrani od prvog razornog napada.
#card66
Demage mog fireball jutsu,a je 1000.

#card108
Potom stvaram dodatne zidove kako bih zaštitio sebe i ovu devojku.

#card1019
Poslednji napad oslabljujem svojom lavom a potom grlim devojku i u hp štitu zemlje branim i nju i sebe.