Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mysterious cave

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mysterious cave

Mysterious cave 23877c1029cb9c1918fc05e9ec83e2e7


Misteriozna pećina koja se nalazi na kraju ove oblasti, duž reke Yalu a u jednoj od pećina se nalazi ulaz u ovu istu pećina. Pećina unutar izgleda kao neko arheološko nalazište: puno je starih artefakata, lobanja ali i čudnih reči ispisanih svuda.


Koga je za ovo mesto čuo u jednoj od čajskih kuća, a potom je ispitao i strance u okolini, lokalne meštane. Koga je već sada ozbiljno savladao jezik kontinenta i konačno je video i upoznao masu ljudi, što ga je na kraju i dovelo do ovde...Koga prolazi Yala reku i ulazi u ovu misterioznu pećinu.


Koga Yari, vođen znatiželjom i istraživačkim duhom, pošto je naišao na misterioznu pećinu, odlučio je da je istraži. U njoj je otkrio arheološke ostatke koji su ga podsećali na delove Heien kulture. Zaronjen u mračne hodnike, Koga je istraživao tragove prošlosti, ali nije bio siguran jesu li to zaista delovi izgubljene Heien civilizacije ili samo senke zaboravljenih vremena. Koga je analizirao crteže i pisma, pokušavao je da razume sve što se oko njega nalazi. To je radio satima i satima, čak je doneo i odluku: da ako treba spavaće u ovoj pećini.


Sedeći pored nje (lobanje koju je Koga pronašao maločas), Koga je gledao u mračne hodnike prošlosti, ali odgovori su mu izmičali poput senki. Lobanja je postajala simbol misterije, povezanosti s duhovima i tajnama koje su ostale zakopane.

Umoran od razmišljanja, Koga se naslonio na hladan zid pećine. Odlučio je prespavati, nadajući se da će mu snovi ponuditi odgovore koje je tražio. Zatvorio je oči, dok je lobanja sa rogovima ostajala čuvar tajni, čekajući da se svetlost saznanja rasvetli tamu nerešenih zagonetki.



U pećini sanjanja, Koga Yari zaronio je u lucidni san. Zlokobni rogati demon, s vilinskim očima, jurnuo je kroz mračne koridore njegove podsvesti. Osećao je vrelinu daha na vratu dok je demon izjedao mrak. Strah i misterija ispreplitali su se, a Koga se budio, suočavajući se s duhovnim demonima iz dubine sopstvenih snova. Posle ovakvog sna Koga se probudi i shvati da je već svanulo.

Koga Yari, prepoznavši svetlost jutra, odlučio je napustiti tajanstvenu pećinu. Sa sobom je poneo onu lobanju s rogovima, da bude kao simbol prošlosti i malo zemlje Koga je posle toga koraknuo u svet i nastavio svoju avanturu u svet. Koga odlazi u nepoznatom pravcu i napušta pećinu.

Nedaleko od pirincanih polja naisao sam na sumarak i odlucio d aparkiram svoju biciklu pored puta i pogledam da li se u njemu nesto krije. Izgleda da je danas moj srecan dan i naisao sam na sumsku pecinu. Spretan i okretan kakav jeste oliva je lako preskocio kamenje sa ulaza i usao unutra a tamo... video je neko staro pismo o kom nista nije znao mora da su ga napisali neki starosedeoci ovog mesta. Kada je pogledao dublje osetio je neko komesanjeu stomaku nakon sto je video kosti ljudi koji su tu preminuli. Pustio je jednu suzu, musku jer je osecao tugu zbog ljudi koji su tu tuzno skoncali

Pećina je bila oblivena mrakom bili su to kasni sati i neprijatelj je spustio gard. pećina je bila široka i dugačka


Nagahito u punom gardu ulazi u pećinu detaljno pregledavajuvši teren u nadi da nađe protivnika 


Šetajući kroz pećinu on nalazi neprijateljskog ninju i ne oklevajući šalje kamenu pesnicu na njega

#card90 #card89
 
potom ga napadam mojok šakom sa namerom da ga dovršim i slomim


#card13

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world177

Uvideši neprijateljev napad brzo reagujem i koristim to da izbegnem njegov napad tako što ću se zameniti sa kamenom

#card1

Zameni svoje telo sa neživim predmetom i izbegni napad (max 600dmg) ili efekat do levela 100. Za svakih 150 damage-a, ulažete 10 čakre da bi ga izbegli.



U tom trenutku u pomoć svom saborcu dolazi još jedan neprijatelj koji može zakomplikovati stvari


Nagahito brzo reaguje te šalje kamenu lavinu na njih obojicu sa namerom da ih smrvi


#card93 #card89

Posle izvedenog napada Nagahito skače nazat i uzima odbrambeni stav

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world177

The member 'Kashin Vu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world174

Nagahitov kameni oklop ga uspešno sačuvava od strane neprijateljskih projetila 


Nagahito skače pozadi pokušavajuvši da pobegne od neprijatelja i organizuje se


Pravim  kišu kunaija  i lansiram je na neprijatelja sa namerom da ga uništim


#card330 

Posle toga skačem nazat i regenerišem svoju čakru i energiju sa namerom da budem u stanju da nastavim borbu


#card8

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world171

Pokušao bih da se reorganizujem i da izbegnem neprijateljski napad i da ih kontriram


Moj oklop bio bi dovoljan da zadrži njegove napada i ja mogu da idem u kontru


Uzeo bih i stvorio bih kamenu šaku i kreno bih da ga udarim sa namerom da ga oslabim


#card90


(100 DMG)


Potom bih ga napao mojim šakama planirajući da ga dovršim i uništim


#card13


(100 DMG)

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world175

Moj oklop je dovoljno silan i čvrst da bi upio sve napade neprijateljevog potresa


Ali u tom trenutku novi neprijatelj dolazi da osveti saborce


Nagahito brzo reaguje skače (sa kolutom) i dočekuje se na noge


on koristi svoju snagu da ga napadne kamenom kišom i uništi neprijatelja


#card93

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mysterious cave #world175

Moji neprijatelji su svi na podu, Nagahito stoji u lokvi krvi koju je on prolio


Neprijatelji na zemlji su ili gotovi ili se teško pomeraju 


Nagahito smatrjući da je misija gotova napušta pećinu i ostavlja neprijateljske leševe tu


On dolazi do izlaza iz pećine 


Svetlo ga dočekuje jutro je svanulo on se borio 2 sata sa neprijateljima i porazio ih


On je vrlo ponosan na svoj uspeh jer je završio svoju prvu misiju

U mracnoj pecini na kraju oblasti dobio sam misiju da istrazim ovu pecinu i da skupim sto vise obiljeza o artifektima.Korak po korak koracao sam kroz tajanstvenu pecinu nailaziom i na neke simbole,svaki je drzao svoju pricu.Skupio sam malo detalja i ti artifakti su bili drevni ostavi od otsutsuki klana,Prvi klan na svijetu,ljudi u tom klanu imali su moc byakugana.Poslije povratka svratio sam na ramen i odmorio

Na svom putu sam naisao na pecinu koja je bila puna nekih dragulja tu sam malo zastao posto su ti dragulji bili prelepi i onda sam krenmuo dalje svojim putem do mesta gde me cekaju moji protivnici iu gde cu se boriti sa njima

Misija koju je dobio odvela ga je do sela okruženog nepreglednim poljanama raznih žitarica. Po informacijama koje je sakupio i šturom opisu likova sa poternice, meštani su ga uputili prema pećinama koje su se nalazile uz reku Yalu. Kako su ga seljani obavestili tu su utočište našla dva visoko rangirana pripadnika grupe bandita Tenshi no Yami. Čim je ušao u pećinu shvatio je da nije sam i da se pred njim nalazi jedan od dvojice bandita koje treba da ubije. Odmah je na ruku montirao mehanizam i ispalio ga prema protivniku.

Pasivne :


#card1386 #card395 #card202 #card8

Bone Shield: 50

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world206

Iako je napad koji je on poslao imao faktor iznenađenja ninja koji je stojao pred njim sa lakoćom je izbegao mehanizam poslat na njega. Čim su kuglice krenule da se formiraju Ibuki je potezom koji je naučio još sa nepunih 16 godina skočio na drugi kraj terena, ali deo eksplozije ga je ipak pogodio. Odmah se pripremio za ofanzivni napad i već u sledećem trenutku bio je kraj protivnika pokušavajući da ga poseče.

#card200 #card203 #card191 #card190

Dmg zamaha: 200+350+200+300=1050
Bone Shield: 50

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world210

Napadi koje je protivnik uputio prema njemu samo su prošli kroz njegovo telo dodatno naelektrisani i zabili se negde daleko iza njega. Odmah je krenuo da radi znake rukama i iza njega poče da isijava svetlost prožeta munjevitom chakrom. Nadao se da će ovo uroditi plodom i da njegov protivnik ovo neće moći da izbegne. 

#card155 #card182 #card163 #card8 

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world210

Kako svetlost nije uspela da zbuni protivnika, stvorio je tri munjevite kuglice ispred sebe i poslao ih prema napadima koji su išli na njega. Nakon što se uspešno odbranio od svih napad, smanjio je distancu među njima dvojicom i poslao munjevito koplje koje je trebalo da probode protivnika. Sve vreme posmatrao je okolinu ne bi li izbegao neku zasedu.

#card160 #card179 #card172

Stvaram 3 lopte, dmg jedne je 100+350+250=700, ukupno 2100dmga.

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world201

Čim se protivnik stvorio iza njega znao je da sa ovim nema zezanja, odmah je odskočio i prema protivniku bacio mahnizam koji je do tada imao montrirano na ruci. Znao je da je ova misija bila jedna od najopasnijih na kojima je do sada bio, ali se nije nadao da će protivnik sa takvom lakoćom da izbegava njegove napada.

#card192 #card1395 #card395 #card186


Bone Shield: 100
Bonus dmg na oružije: 850

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world206

Kada je video da je još jedan njegov pokušaj da imobiliše protinvika bio neuspešan, pomalo isfrustriran iz sebe je ispalio masivnu količinu struje koja je uticala na celu pećinu, nadao se da će tako uspeti da pogodi protivnika i da se reši tih njegovih loptica koje su mu smetale gotovo celu borbu.

#card184
Dmg je 1150 koji nastavlja na protivnika.

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world211

Protivnik je konačno bio na kolenima pogođen poslednjim napadom. Uradio je znake rukama i chakra je počela da izbija iz njegovog tela braneći ga od eksplozije koja se dešavala oko njega. Prišao je protivniku, ali pogođen električnim napadom protivnik nije mogao da izgovori ni rečenicu i pao na pod mrtav.

#card5

Konačno uspeo je da pobedi tog protivnika, ali ulaz u samu pećinu bio je razoren. Po informacijama koje je imao njegov protivnik nije bio jedini koji se krio tu. Njihova borba je sigurno odzvanjala pećinskim tunelima i upozorila drugo lice sa poternice pa je od sada morao da bude na oprezu.

Još jedan u nizu tih pećinskih hodnika doveo ga je do slepog puta. Nije mu bilo više jasno da li se kreće u krug ili prosto osoba koju traži nije bila tu. Nakon nekog kraćeg vremena vratio se nazad na mesto gde se prva borba odigrala.

Jedini put koji nije bio istražen bio je tunel skroz sa leve strane iz koga se čulo žuborenje vode. Pretpostavio je da je to još jedan od ulaza tj u njegovom slučaju izlaza iz pećine pa ga je zato ostavio za kraj. Što je duže koračao tunelom, žubor vode bio je sve glasniji i konačno uspeo je da stigne do prelepog podzemnog vodopada. 

U podnožiju samog vodopada ugledao je osobu koju traži. Odmah je odradio znake rukama i blještava svetlost pojavila se iza njega. Nadao se da će faktor iznenađenja biti presudan u ovom trenutku i da će borbu završiti dosta brže ovog puta.

#card155 #card1385 #card1386 #card163 #card186

Bone Shield: 50
Pasivna munje: +100dmg na munju

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world206

Kako njegov protivnik nije bio iznenadjen i pošto je već verovatno čuo zvuke borbe koja se odigrala na samom ulazu bio je i više nego spreman da izbegne napad. Brzo se stvorio ispred protivnika pokušavajući da ga pogodi munjevitim kopljem. Nadao se da će ovog puta njego plan da upali.

#card200 #card160

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world205

Pošto je video da protivnik uspešno izbegava sve njegove napade rešio je da borbu privede kraju jednim od najjačih napada njegovog munjevitog elementa. Prošli protivnik nije imao odgovor od ovog napada pa se nadao da će to biti slučaj i sada. Uradio je znake rukama i psotao centar masivne munjevite eksplozije koja se širila svim pravcima.

#card184

Dmg je 1750.

Kako sam iskoristio shunpo ove kuglice nisu instant tako da sada lete prema meni i nisu oko mene u trenutku izvođenja napada.

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world209

Napad koji je uputio prema protivniku nije bio učinkovit. Jednostavno je nestao pre nego što je stigao do svoje mete. Počeo je da zamahuje mačem oko sebe neutrališući sve napade koji su išli prema njemu. Zatim je namontirao metalnu ruku i ispalio prema protivniku.

#card1395 #card204 #card395

Dmg maca je 800. Masem dva puta i negiram gotovo ceo napad koji ide na mene. 

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world213

Čim je video da njegov protivnik nije više na mestu na kome je do tada bio, po automatizmu odskočio je u stranu i krenuo je da radi znake rukama. Tri munjevite loptice poletele su u susret napadu, a onda nastavile ka protivniku. Nadao se da će ga ovo konačno ubiti.

#card179 #card172

Dmg jedne kuglice je 950, stvaram 3 i bacam ih sve na protivnika.

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world203

Napad koji je pogodio protinvnika nije bio dovoljan da ga ošteti. Nije mogao da veruje da njegov protivnik poseduje takve ofanzivne i defanzivne tehnike. Vratio se na prethodnu taktiku. Kako je osećao da mu napadi nisu jaki koliko bi trebalo rešio je da napada svojim tehnikama imobilizacije.

#card163

The member 'Ibuki Yamada' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mysterious cave #world201

Napad koji je bio poslat na njega uspešno je izbegao ovog puta i stvorio se pored protivnika pokušavajući da ga pogodi munjevitim kopljem, nadao se da će ovog puta uspeti u svojoj nameri pošto više nije znao šta da radi protiv ovog protivnika. Nadao se da će borba biti uskoro privedena kraju.

#card192 #card160