Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sapphire Isle - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sapphire Isle

First topic message reminder :

Sapphire Isle - Page 2 Desktop-wallpaper-digital-art-island-water-and-mobile-backgrounds-island-anime

Dobrodošli na Safirno Ostrvo, slikovito selo smešteno na malom ostrvu okruženom svetlucavim vodama. Ova idilična lokacija pruža mirno utočište od spoljnog sveta, gde se harmonija prirode i jednostavnost seoskog života isprepliću. Safirna ostrva pozivaju avanturiste da dožive šarm zajednice koja živi u skladu sa mirnom okolinom ostrva.

Sporim pokretom protivnika, napad je prvo stigao do njega a tek onda iz zemlje izasao protivnciki napad. Zavrteo se ponovo, da se odbrani, pokupio telo i odma pobegao u svoj stek da moze da saceka sledecu noc.

#card1146 #card1147

Otisao polu mrtav sa bojista, krenuvsi nazad ka domacinovoj kuci.

Mrtav od umora,posle napada samo je upao u domacinovu kucu. Digao je sve ruke i pao na krevet na kome je spavao vec danima. Od uzbudjenja i straha domacin je samo izleteo iz kuce gledajuci da l je neko pratio Swatsuu-a. Swatsuu je odmah zaspao u mestol.

Nova avantura uz poveratar u ledja dovodi me do Safirnog Ostrva. Stojao sam na luki, gledajući unaokolo brodove koji su bili na zakup. Išao bih dedinom jahtom al pojma nisam imao gde ju je parkirao.

Šetajući se unaokolo sa jednim od mornara, govorim

'UU ovaj je lep.. Ne ne ne ne ne, hoću ovaj.'

Mornar je prevrtao očima dok mi je pokazivao jednu do druge barke, svaka lepša i veća od poslednje. Pred kraj, stigli smo do jednog broda srednje veličine, crvenih i svilenih jedra, uskog ali čvrstog trupa. Ovo je bio brod za mene.

'Ne zanima me koliko košta. Želim ovaj'

Mornar je srećno izrekao skupu cenu za sam brod - a ja bez oklevanja sam mu uvalio pare za brod. Nakon završene transakcije, uperio bih prstom u Crimson Oni, govoreći

'Moj si.'

Sapphire Isle - Page 2 1IvdfkA

Narednih nekoliko dana zaposlio sam svoje klonove (bože moj) koji su čistili i opremali brod hranom za dalji put dok bih ja sa ležaljke na palubi pijuckao shinobi mojito i polugo hvatao ten. Za nekoliko trenutaka, mogao sam ugledati jedno poznato i jedno nepoznato lice - moglo bi se reći da su fanovi.

'Pozdrav momci, želite li autogram?'

Zamahnuo bih dlanom ka dvojici shinobija, dozvoljavajući im da uživaju u predivnom pogledu mene i moje barke.

Laganim koracima Saburo se šetao po palubi safirne luke sa Orzekom s kojim sam se nasao malopre, pokušavajući da nadju neki pristupačan brod za dalju plovidbu. Nažalost, skoro svi brodovi su im bili van budžeta.

Dolazim odjednom do velikog broda s crvenim jedrima, na kojoj se nalazila jedna osoba s kojom imam istoriju. Osmehnuo sam se na njegovo pristustvo. Osoba po imenu Esau ga je upitao nesto, na sta je odlucio da odgovori.

"Naravno da ne. A ovaj brod je tvoj?"

upita Saburo, pogledavajuci Esaua i cekajuci njegov odgovor.

"Primetio sam da se spremas za plovidbu, jel ti treba neko da vesla?"

upitao sam ga posto poslednji put je trazio od mene da mu kopam neke kristale..

Orzek je zajedno sa Saburom hodao po palubi safirne luke ne bi li nasli neki brod kako bi mogli nastaviti ploviti svojim putem. Medjutim skoro svi brodovi koji su bili na raspolaganju su bili van njihovih budzeta. Dok su hodali naleteli su na crveni brod na kom je stajao zloglasni Esau on je bio ninja sa najvecom poternicom u citavom shinobi svetu. Orzek je bio zacudjen kako Saburo poznaje takvog shinobija. Esau im je postavio jedno pitanje na sta je Orzek pomalo uplaseno rekao.

Hm zanimljiva ponuda ali mislim da cu da odbijem. Saburo, odakle ti znas njega?

Rece Orzek te nastavi da razgleda crveni brod koji je bio ispred njih. Primetio je da ima i nekoliko topova koji ce dobro doci u plovidbi na otvorenom moru posto se raznih razbojnika moze naci.

Vidim da imas prilicno mesta na tom brodu, da li bi nas povezao sa sobom?

'Džabe glumite, ajde ajde.'

Nasmejao bih se blago, te ustao sa svoje ležaljke, približavajući se ogradi broda. Šutnuo bih most koji je pao tik ispred vaših stopala, te rekao

'Svakako su mi se klonovi umorili, a dodatan par ruku ne bi smetao. Upadajte momci.'

Moralo se i sidro, i topovi, i jedro i trte mrte a sve to zahteva fizički posao za koji moji dlanovi nisu sposobni, a dobio bih žuljeve. Dok su se oni pentrali po mostu, prišao bih do mog stočića pored ležaljke na kome su se nalazile još dve kristalne čaše. U njih bih sipao ostatak mojita iz flaše, sa sve biljkama i travuljkama koji dolaze u istom. Okrenuo bih se ka njima sa pićem u rukama.

'Jeste li za komplementarno piće? Svako sledeće naplaćujem radom'

Sa osmehom dao bi im pićence.

Saburo je bio srecan sto ga je Esau primio na svoju ladju. Most je pao ispred Sabura i on se popeo s Orzekom na njega gde ih je sacekalo komplementarno pice koje je uzeo i popio.
"Hvala ti na gostporimstvu Esau. Necemo te izneveriti."

Odjednom je Esau bacio drveni most ispred njih, ORzek se uplasio da ce most pasti na njega te se malo odmakao pre nego sto je pao. Popeli su se na palubu i Esau ih je ponudio picem koji su obojica rado prihvatili.

Naravno da cu uzeti jedno pice, hvala ti sto nudis.

Rece to pa popi pice koje mu je nasuo Esau.

U trenu zatvaram oči i dajem im jedan širok smešak kao dobrodošlicu

#card245

Prijavite ako ima nešto skriveno meni na discord, čisto da ne spamujem temu ako nema pa ću izeditovat post.

Otvaram oči i obraćam im se sa blagim osmehom.

'Zaliv se otvara za plovidbu tek za koji sat, tako da se do tad raskomotite i uživajte u čarima Crimson Onia'

Sa završenim monologom, sedam u moju ležaljku i nastavljam s odmaranjem.

#card8