Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sapphire Isle

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sapphire Isle

Sapphire Isle Desktop-wallpaper-digital-art-island-water-and-mobile-backgrounds-island-anime

Dobrodošli na Safirno Ostrvo, slikovito selo smešteno na malom ostrvu okruženom svetlucavim vodama. Ova idilična lokacija pruža mirno utočište od spoljnog sveta, gde se harmonija prirode i jednostavnost seoskog života isprepliću. Safirna ostrva pozivaju avanturiste da dožive šarm zajednice koja živi u skladu sa mirnom okolinom ostrva.

Stigao sam na safirno ostrvo de su trebala da se nalaze ona tri čunina, smorio sam se živ dok sam ih tražio. Kada sam ih našao pored neke kafane po opisu kagea znao sam ko su, krenuo sam na njih bez problema iako su sedeli i pili pivo.

#card1448
#card1460
#card1452
Na sve.

The member 'Kuro Santon' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sapphire Isle #world181 Sapphire Isle #world189 Sapphire Isle #world190

Dvojicu ne uspeh da porazim, morao sam da pretvorim svoje telo u pesak sa terena da bi se odbranio od raznovrsnih napada koji su isli na mene, digao sam svoj pesak iz zemlje te sam krenuo na zadnje preostale, ovo puta nadao sam se uspešno.

#card1456
#card1457
Ide na obojicu

The member 'Kuro Santon' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sapphire Isle #world186 Sapphire Isle #world181

Završio sam svoju misiju te sam krenuo nazad ka kući, pre toga proverio sam trojicu koje sam porazio ne bi li možda nešto imali kod sebe, odlučio sam ipak da ih bacim sa litice ne bi li ostali neki dokazi.

Vratio se posle uspešne misije i odlučio da se povodom drugog uspeha u ninja svetu malo počasti. Svrha njegovog izgnanstva jeste bila da se nauči skromnijem životu, ali odlučio je da je par nedelja sasvim dovoljno da dokaže svoju skromnost.

Kao nagradu za svoju samodovoljnost, odlučio se počastiti hranom. Dijeta mu se dotad sastojala isključivo od ribe i zalutalog lišća, i bio je prilično siguran da ono što je jeo ne upada u tradicionalne okvire jestivog. Bljuvanje koje je pratilo nekoliko obroka opravdavalo je njegovo podozrenje.

Isprva je seo u restoran ali dok je razgledao meni osetio je neku čudnu grižu savesti koja mu nije davala mira. Želeo je probiti kroz taj sram ali ipak nije uspeo sačekati konobara. Ustao je i besno šetao po gradu, ljut na sebe što je izgleda i sam sebe rezignirao na život seljaka.

Kompromis koji je našao bio je da kupi gotove ili maltene gotove sastojke i da tako zgotovi nešto. Naravno, plamen i pribor na raspolaganju nije bio naročito pogodan, te nije bilo priče o gurmaniji. Ako ništa, neće biti riba i lišće, što je primetan napredak.

Odlučio se počastiti jelom koje mu je bilo drago u detinjstvu, uz dodatnu prednost da može duže da stoji i dugo se sprema. Nemilo je prihvatio da polako počinje da radi stvari čisto kako bi sebi popunio dan, te je ta dužina bila primetna prednost.

Nakon izlaska iz Akumetsua Swatsuu se odlucio da odbrani svoju poslednju cast i zavrsi misiju koju je uzeo pre poruke da treba da izadje. Usao je u malo vodeno selo, te je po samom opisu misije znao gde da saceka razbojnike. Po informacijama seljana mogao je svake noci da saceka po 1 od protivnika u malom ulazu za trezor njihove bande. Dosao je do vrata, i iz zasede napao prvog protivnika sa psom.

#card1146
600 dmg

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world195

Sporim pokretom protivnika, napad je prvo stigao do njega a tek onda iz zemlje izasao protivnciki napad. Zavrteo se ponovo, da se odbrani, pokupio telo i odma pobegao u svoj stek da moze da saceka sledecu noc.

#card1149

Vrednosti od proslog posta zaboravio sluc

Odneo je telo kod seljanina kome je verovao kao dokaz da je konacno krenulo da se protivi tim banditima u selu. Prespavao je ovu noc kako bi se pre oporavio od borbe, tako je isto vazilo i za Zjalitsua, njegovog psa.

Ustao je odmoran kreveta, doruckovao kod seljanina Iveshua koji mu je u istom trenutku bio i domacin. Potapsao je Zjalitsua po dupetu, te polako krenuo iz kuce ka mestu gde se prosli put sukobio kako bi nastavio sa svojim planom.

Upao u je u svoj mali stek gde je poneo malo limunade koja ce ga malo odrzati sa paznjom dok ne padne mrak i dok njegov iduci protivnik dodje, ako uopste bude dolazio zbog nestanka njegovog prijatelja. Cekao je mirno.

Padevsi mrak i poceci protivnikova smena, Swatsuu je cekao pravi trenutak da izleti sa napadom i Zjalitsuom na njega, jer je i on verovatno imao u glavi da ce biti napadnut na istom mestu kao njegov prijatelj. Proslo je pola smene, a iznenada iznad njegove glave nasao se tornado koji se srucio velikom brzinom na njega.

#card1146

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world200

Izgleda da su namestili zamku, iz grmlja izasao je jos jedan od protivnika, Iz nervoze na sta je pao Swatsuu bacio je najjaci napad koji je imao u svom asortimanu i odjednom zaleteo na novog protivnika, dok je Zjalitsu nastavio na prvobitnog protivnika.

#card1147 #card1152
Obojica imamo preko 600 dmg.

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world198 Sapphire Isle #world200

Stigavsi jos jedan protivnik u ovu borbu, Swatsuu je od nervoze krenuo da luduje, Zaleteo se jako i krenuo da udara po napadu koji je isao na njega, usao je zver mod i imao dovoljno snage i stete tako da osteti protivnike, Zjalitsu je napao sa njegove strane prvobitnog protivnika.

#card1150
#card1146
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world195 Sapphire Isle #world199 Sapphire Isle #world191

Sledeca situacija se desila, dva protivnika koja su napadnuta su pala na pod ostavljajuci velike napade za sobom, a osoba koja nije napadnuta odjednom baca 400 dmga na Swatsuua. Na ovo je ostalo da se brane kako znaju i umeju.

#card1149
#card1147

Moj dmg je 1000 dmg tako da se branim od 600 i 400 dmga
Pas ima dmg od 600 tacno tako da nas brani od vatre.

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world194

Kako je Swatsuu ostavio prostor za protivnika, on je istog trenutka bacio napad koji je isao na obojcu. Pogledom su se dogovorili da ce napad braniti pas dok ce Swatsuu napraviti nadamo se poslednji udarac u ovoj borbi.

#card1146
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world199

Dmg protivnika 700.

Vrativsi napad ka Swatsuu dobar pas se iz nervoze samo zaleteo i odbranio od napada. Kao nastavak borbe Swatsuu se samo zaleteo na protivnika nadajuci se da ce ovo biti poslednja borba za danas.

#card1152
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world196

Kako je Swatsuu ostavio prostor za protivnika, on je istog trenutka bacio napad koji je isao na obojcu. Pogledom su se dogovorili da ce napad braniti pas dok ce Swatsuu napraviti nadamo se poslednji udarac u ovoj borbi.

#card1146
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world191

Padevsi poslednji protivnik Swatsuu je ostavio na malom Zjalitsuu da se odbrani od poslednjeg napada i da polako krecu ka kuci. Zjalitsu se okrenuo kao po obicaju i samo bacio svoje kandze na poslednjeg protivnika da overi situaciju, bio je mrtav. Te je trkom ispratio Swatsuua koji se vec izgubio u sumi.

#card1149

Isavsi kroz sumu Swatsuu je vec razmisljao o novcanoj nagradi koju ce da dobije za najtezu misiju na kojoj se nasao. Pratio je put kojim je dolazio, nadajuci se da je njegov poslodavac ziv kojim slucajem.

Dosli su do kuce, domacina njihovog. Sa velikim osmesima na licu docekani su od familije sa malom gozbom. Dobili su da piju i jedu dok im organizam ne krene u suprotnom pravcu da vari. U ovakvim trenutcima srece Swatsuu nije ni mogao da pomislja o novcu.

Zavrsivsi gozbu i sam cin zahvalnice, vreme je doslo za naplatu i put ka kuci, odnosno pustolovini. Swatsuu je na misiji totalno zaboravio svoje probleme stanovanja zbog kojih se nasao ovde. Domacin je sa osmehom na licu da vrecicu ryoa kao nagradu, pa polako pustio Swatsuua svojim putem.

Kako se pozdravio i polako krenuo ka svetu, ispred kuce nasla su se dva protivnika sa opisima i obelezjima prethodnih. Znao je sta sledi, morao je brzo da reaguje kako bi se sto pre odbranio od nekih zamki i napada.

#card1147
#card1152

opcija sory man

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world191 Sapphire Isle #world196

Jedan je pao odma na zemlju, dok se drugi pronasao iza njihovih ledja, Usao je u mod zveri i krenuo da jurisa ka napadima koji su isli na njega. Uvrteo se i odbranio od vatrenog napada, a onda ostatak snage je preslo na zamahe da spasi sebe i svog psa.

#card1150
#card1146
#card1147

Ja imam 1000 dmg , pas ima 600 dmg. Tacno kao suza.

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world195

Odbranivsi se od proslog napada ostalo je samo da nastave kontinuitet kako bi zavrsili ovu borbu sto pre. Swatsuu je odbranio obojcu od napada dok je Zjalitsuu napao velikom brzinom iz drugog ugla kako bi napravio poremecaj u njegovoj paznji.

#card1149
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world200

Imajuci u glavi sta se desava Swatsuu i sta ih ceka, odmah je pokazao pokret glave ka svom Zjalitsuu okrenuli su se i napali protivnika odvojeno. Zjalitsuu novog protivnika a Swatsuu starog matorog protivnika.

#card1146 #card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world195 Sapphire Isle #world196

Odbranivsi se od proslog napada ostalo je samo da nastave kontinuitet kako bi zavrsili ovu borbu sto pre. Swatsuu je odbranio obojcu od napada dok je Zjalitsuu napao velikom brzinom iz drugog ugla kako bi napravio poremecaj u njegovoj paznji.

#card1149
#card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world196 Sapphire Isle #world200

Imajuci u glavi sta se desava Swatsuu i sta ih ceka, odmah je pokazao pokret glave ka svom Zjalitsuu okrenuli su se i napali protivnika odvojeno. Zjalitsuu novog protivnika a Swatsuu starog matorog protivnika.

#card1146 #card1147

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world196

Vrativsi napad ka Swatsuu dobar pas se iz nervoze samo zaleteo i odbranio od napada. Kao nastavak borbe Swatsuu se samo zaleteo na protivnika nadajuci se da ce ovo biti poslednja borba za danas.

#card1149

The member 'Swatsuu Inuzuka' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sapphire Isle #world194