Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Solitude - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Solitude

First topic message reminder :

Solitude - Page 2 RbHeaRN

Mirna luka je jedno od retkih imena dato ovoj usamljenoj luci smeštenoj na Severnom arhipelagu Bushima. To je mirno i spokojno mesto, udaljeno od haosa i nasilja ninja sveta. Atmosfera oko pristaništa je mirna i spokojna, uz blago ljuljanje talasa o drvene daske koje stvaraju umirujući i meditativni zvuk.

"Da da , Taisei car, gle ga kako igra. Jel postoji neko takmičenje u ovome? Spreman sam da uložim sve što imam da ću da osvojim. Ovakav igrač se jednom rađa"

Lagano se hvalio Taisei koji je sada vodio već dva nula, skakutajući naokolo i pričajući "Ala sam dobar"

'Pošteno, nadmudrio si me i pobedio. Predajem i ovu poslednju, ne mogu se bakćem dalje.'

Razmišljao bih šta bi mogli još. Više bi mi prijalo piće sad nego igra.

'Aj na piće. Ima tu nedaleko neki tropski bar, svega nekoliko kilometara'

U našem slučaju, nekoliko kilometara je bilo šta, dva tri minuta, ipak smo nindže.

"Pobedio sam pobedio sam"

Ponavljao je neprestao Taisei , uglavnom nije bio ovoliko detinjast ali danas je bio nešto drugačiji dan nego obično, čuvši predlog da odu na piće , potvrdno je klimnuo glavom i krenuo za Isaacom.

"Ma minut najviše, aj pratim te"

Lepo je bilo ovo mesto, al bilo je vreme da ga napustim. Ako ništa, donelo mi je novog saveznika, za šta mi je posebno bilo drago.

Laganim koracima, zajedno sa Taisei-em, uputili smo se ka tropskom baru da bi popili po koje piće.