Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Solitude - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Solitude

First topic message reminder :

Solitude - Page 2 RbHeaRN

Mirna luka je jedno od retkih imena dato ovoj usamljenoj luci smeštenoj na Severnom arhipelagu Bushima. To je mirno i spokojno mesto, udaljeno od haosa i nasilja ninja sveta. Atmosfera oko pristaništa je mirna i spokojna, uz blago ljuljanje talasa o drvene daske koje stvaraju umirujući i meditativni zvuk.

"Da da , Taisei car, gle ga kako igra. Jel postoji neko takmičenje u ovome? Spreman sam da uložim sve što imam da ću da osvojim. Ovakav igrač se jednom rađa"

Lagano se hvalio Taisei koji je sada vodio već dva nula, skakutajući naokolo i pričajući "Ala sam dobar"

'Pošteno, nadmudrio si me i pobedio. Predajem i ovu poslednju, ne mogu se bakćem dalje.'

Razmišljao bih šta bi mogli još. Više bi mi prijalo piće sad nego igra.

'Aj na piće. Ima tu nedaleko neki tropski bar, svega nekoliko kilometara'

U našem slučaju, nekoliko kilometara je bilo šta, dva tri minuta, ipak smo nindže.

"Pobedio sam pobedio sam"

Ponavljao je neprestao Taisei , uglavnom nije bio ovoliko detinjast ali danas je bio nešto drugačiji dan nego obično, čuvši predlog da odu na piće , potvrdno je klimnuo glavom i krenuo za Isaacom.

"Ma minut najviše, aj pratim te"

Lepo je bilo ovo mesto, al bilo je vreme da ga napustim. Ako ništa, donelo mi je novog saveznika, za šta mi je posebno bilo drago.

Laganim koracima, zajedno sa Taisei-em, uputili smo se ka tropskom baru da bi popili po koje piće.

Duvao je jak olujni vetar. Nebo je bilo tmurno i neraspoloženo. Ušao sam u trag neprijateljima koji su čuli za informaciju da dolazim.

Sustižem jednog - moja šaka je namestila blagu rotaciju, na šta je pesak sa plaže počeo da se obmotava oko protivnikove noge s ciljem da ga zarobi.

#card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Solitude - Page 2 #world203

Koliko god njegova čula bila oštrija, nije bio spreman za pesak koji ga je ubrzo opkolio. Prišao bih mu i zabio bih mu simbolično senbon u čelo, na šta se njegovo telo utopilo u tlo plaže.

#card332 #card19

Nastavljam dalje ka sledećem neprijatelju.

Poslednji šinobi nije bio daleko. Talasi još nisu uspeli upotpunosti da mu sakriju tragove. Nekoliko minuta potrage i bržeg hoda i mogao sam ga videti na horizontu, na šta sam iskoristio advanced ninja movement kako bih ga sustigao. Na nekih 20 metara iza njega, protivnik je mogao samo da oseti kako se vodeni mehur formira oko njega.

#card4 #card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Solitude - Page 2 #world209

Podižem pesak sa tla a potom pokrivam eksploziju peskom tako da u suštini ona ni ne uspeva da se realizuje. Potom, tlo terena kreće da tone - već je pesak jelte. Nisam morao da se preterano trudim, protivnik će pasti kad tad - u to sam bio siguran.

#card1448 #card1454 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Solitude - Page 2 #world214

Kada ovakav elegantan napad ne uspe, krećem u paparaco lov. Zatvaram oči, gde pritom bacam jedan bljesak izmedju mene i protivnika. Nakon što bljesak prodje, otvoriću oči da vidim jesam li šta upecao. Za svaki slučaj, poslaću i jedan ludi razoran talas peska ka mojim neprijateljima.

#card909 #card1446

900 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Solitude - Page 2 #world181 Solitude - Page 2 #world185

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Solitude - Page 2 #world212

Protivnici pored toga što su pali na bljesak, pali su i na napad. Chunini su odmah pali mrtvi, a tennin je ostao još malo živ. Tlo je krenulo da se trese, vatra da divlja itd. na šta je tlo pod mojim čizmama otišlo u nebesa dok se napadi nisu smirili.

#card1453 #card332 #card19

Približavam se potom oslepljenom šinobiju i zabijam mu jedan senbon u čelo i dopuštavam okeanu da ga uzme i odnese u zaborav. Nakon uspešne misije, odlazim sa ovoga mesta.

Stigao je na luku gde je trebao da se nalazi njegova sledeca i poslednja meta. Kada ga je nasao odma je odlucio da krene u akciju. Uradio je sve isto kao i prosli put i nadao se da ce ovog puta da prodje brzo kao sto je to bila situacija i sa proslim.

#card1366 #card177
#card186 #card1500
Sve na munju, 500 brzine
#card160

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Solitude - Page 2 #world224

Uh pa njegov napad je mozda specijalan, ali samo za njega pomislio je u sebi Yashin kada ga je video. Odlucio je da se brani od njega vrlo prosto i jednostavno. Nakon odbrane, pripremio se za ne daj boze i krenuo dalje u svoje akcijanje.

#card125 #card1495
#card135 #card168
#card1506
Dodajem seal u zmaja munje
Na munju sve.
3000 dmg ima kombinovano moj napad, dere zag u potpunosti i nastavlja ostatak.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Solitude - Page 2 #world220

I tako je uspeo da savlada i svoju poslednju metu. Sada je bilo vreme samo da ga prekontrolise, to jest da se odbrani od ludog napada koji je isao na njega. Pretvorio je svoje telo u cist vetar, primio veliku stetu, ali jos je bio na nogama. Dosao je do njega i krenuo da pretura da vidi ima li kocke.
#card152

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Solitude - Page 2 #world2 Solitude - Page 2 #world2