Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Obala mora

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Obala mora

Obala mora. Okružena je i ukrašenama stenama zbog kojih brodovi i slična vozila imaju problema da se koordinišu i nasukaju kako valja.
Obala mora 19675bb03313f390e2d64a6353a92917-700



Nakon nekoliko dana putovanja konačno smo stigli do obale. Misija mi je bila više kao neka ekskurzija nego borba, više mi je bilo zanimljivije istraživati nego muditi se protiv protivnika. Svakako, moramo biti na oprezu, čisto da nam se ne desi isto što nam se desilo u džungli. Okrenuo bih se ka Vuli

"Lepo je"

Rekao bih, gledajući obalu i okean

Cezar i Vule su nakon dugog putovanja jedrenjakom konačno stigli do pristaništa. Ovo zapravo nije bilo pristanište, već neka random obala na koju su naišli. Kada su sišli, počeli su malo da razgledaju naokolo i divili su se lepotom i pejzažom stena, kao i talasa koji zapljaskuju pesak. Ovo je bilo potpuna geografska suprotnost od njihove prošle misije. Međutim, njihovo razgledanje prekinulo je galop konja. Bilo ih je baš puno, Vule nije stigao tačno da izbroji već je odmah poslao napad na njih spremajući se za borbu. Stvorio je golema pored sebe za svaki slučaj.
#card78 #card70
(60 moći uloženo, 700 dmg)
(50 difensa od pasivne zemlje)
Hp=790
Ep=1000

Član 'Vule' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Obala mora #world197 Obala mora #world199 Obala mora #world199 Obala mora #world194 Obala mora #world191 Obala mora #world199 Obala mora #world196 Obala mora #world196 Obala mora #world198 Obala mora #world194

Vuletov napad uspeo je da našteti samo dvojici konjanika. Njih dvojica su rahmetl pali ali ostalih osmorica su uzvratili kontranapad. Srećom, Vule je pored sebe imao svog golema koji je napravio zid koji je izašao iz zemlje ispred Cezara i Vuleta. Taj zid je bio dodatno ojačan i poništio je sve napade. Međutim, naišli su dvojica mačeovaca koji su krenuli da se zaleću na njih. Vule se svojom rukom odbranio i u tome mu je dodatno pomogla zemlja koju je aktivirao na početku borbe, ona sada radi za njega. Golem je uništen. Vule se odbranio od jednog mačeoca dok je očekivao da se Cezar odbrani od drugog. Vule je onda dodtrčao tačno iza zida i čekao priliku za napad.
Vule: #card453 #card73 #card442
Golem: #card76 #card73
(black wall ima 900 difensa i 300 hp. Prvo je golem uradio true hardening pa tek onda Vule.)
Hp=760
Ep=1000

Kako su krenuli sa napadima Vuletov golem nas je uspeo odbraniti od maltene svih. Ostala su dvojica koja su se teleportovala kod nas, al Vule i ja ćemo to potamane. On jednog, ja drugog i to je to.

"Di ćeš sa mačem?"


#card488

Rekao bih dok zabijao ruku o njegov mač, blokirajući ga komplet. Zatim bih se regroupovao sa Vuletom kod zida, na šta sam samo spojio ruku i na šta je izletela ogromna pesnica ispod ova dva mačeoca koja su nas napala i koja je nastavila preko zida ka ostatku protivnika

#card61 #card70

(700 dmg, 50 def od piece of earth)

hp - 625
en - 850
moc - 870

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Obala mora #world196 Obala mora #world199 Obala mora #world195 Obala mora #world194 Obala mora #world192 Obala mora #world193 Obala mora #world197 Obala mora #world199

Sada je već bilo mnogo bolje. Pola protivnika je popadalo i ostalo je svega njih četvorica.  Vule je uspeo da uđe u zemlju pre nego što su se desili šiljci ili bilo šta drugo, true damage je ostao u zidu i nije došao do njih dvojice. Nakon što je izbegao napade, Vule se stvorio 10 metara desno od zida i imao je pregled dve grupe neprijatelja. Dvojica su bili na levoj strani a dvojica na desnoj. Vule je napao dvojicu na levoj strani tako što su se ispod njih stvarali šiljci.
#card71 #card451
(80 hp uloženo->600dmg)
hp=720
ep=1000

Propratio sam Vuletove pokrete, obojica smo nestali u zemlji, bez ikakvog traga. True dmg se zabio u zid i nestao, a mi iza njega čiliramo u zemlji. Sačekali smo da svi napadi prodju, te smo izašli na 10 metara udesno od zida, spremni da zadamo jak kontranapad. Vulo se osrnuo na ovu dvojicu levo, a ja ću na ove desno. Izvadio sam nož, aj kao uložio 10 damage-a i ispalio zmaja ka ovoj dvojici desno.

#card71 #card800

#card54

hp - 625
en - 840
moc - 750



Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Obala mora #world199 Obala mora #world192 Obala mora #world191 Obala mora #world198

Napadi su šikljali na Cezara i Vuleta jedan po jedan. Vule je morao da brzo razmisli kako da ih se otarasi tako da je poslao svog mega super jakog orla da poništi sve te napade. Vule je energiju zida koji je stojao daleko od njih uzeo i ojačao je time svoga mega super jakog orla. Poništio je sve te napade i nastavio je ka protivnicima veoma jako, ali ne dovoljno jako da je Cezar morao da interveniše.
#card456 #card87
(1500dmg-(350dmg+225dmg+250dmg+250dmg)=425dmg)
Hp=740
Ep=1000

Pa moram da intervenišem. Vule je poslao svog jako jakog mega orla, a ja sam samo trebao da ga ispratim kako valja. Jednom rukom namestio sam zamah i poslao moje hamon balončiće ka levom, a ka desnom bih ukrstio levu ruku i ispalio munjeviti laser. Kako protiv nas, kako?!

#card491 #card43

(Balončići 348, laser 250 reši)

hp - 625
en - 840
moć - 660

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Obala mora #world195 Obala mora #world191

Borba je konačno bila gotova. Vule se pretvorio u vetar i potpuno je izbegao sve napade koji su sledeli na njega, ne obazirajući se na Cezara jer je naravno znao da je on borac mnogo većeg kalibra nego jačina ovih napada. Oni su prošli i Vule je ostao živ i zdrav.
#card98
Hp=690
Ep=1000

Koliko sam izbrojao, desetorica ih je palo. Čitava četa je poražena, još u toliko kratkom vremenu. Doce, ništa više, ništa manje. Upalio sam imunitet te se odbranio od zemljanih šiljaka i vatre. Gotovo, finito.

#card490

"I tako.. Zanimljiva borba"


Nastavio sam malo da se šetam plažom, svakako je bilo usput sledećoj destinaciji.

hp - 625
en - 840
moć - 560


Borba se završila, desetorica konjanika su pali i pretvorili se u pepeo koji je lagani povetarac polako odnosio. Vule se okrenuo ka Cezaru sa rukom na kuku i počeo je da priča.
Hm? Znači to je to?

Ova misija je bila najbrže odrađena do sada. Izgleda ili da su neprijatelji slabiji, ili da su oni ojačali.

Hp=790
Ep=1000

"To je to.. Rekorder za sad a?"

Rekao bih dok bi brćkao noge u plićaku. Okean nije bio ništa specijalan al opet, Okean je pobogu. Kad sam poslednji put bio u mogućnosti da vidim ovako nešto. Brdo vode. U istom vremenu osećao je bio izvanredan a i onako meh.

Cezar je bio upravu, ovo jeste rekorder. Vule je takođe sebi dao oduška da malo probrćka noge i da se ''osoli'' što se kaže. Nakon toga je još malo popričao sa Cezarom o nekim nebitnim stvarima a onda se setio:

Gde je Riomarindo? Nisam ga video 100 godina.

Hp=890
Ep=1000

"Ne znam, mogli bi ga posetiti kad se vratimo u Keon"

Rekoh onako malo razočareno, nisam znao gde je, šta je, šta radi. Javio bi se do sad? Nedostajao mi je, ipak bio je jedan od mojih prvih prijatelja ovamo. Valjda je okej.

"Nego ajmo mi, neće nas Rio doživotno čekati"


Na šta su polako kroz plićak krenuli rutom okolo džungle.