Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo Juniper - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo Juniper

First topic message reminder :

Zaledjeno ostrvo koje temperatura ispod 0 retko iko da je dolazio ovde samo seljani koji su dosta ugrozeni zbog uslova u kojem su trenutno.


 Ostrvo Juniper - Page 2 Wugfap_6a2d06a95617cb344870149df0ab06f785f14570

Onda kada sam ušao u toplu kuću sam se odmah spustio na kauč,malo nepristojno ali dobro.Posle malo vremena odmaranja od svih onih promrzlina setio sam se da pomonem Wertzuiru sa lečenjem.

#card255
40ch
Kada sam ga izlečio zeleo sam nekako da se zahvalim seljanima za ovo gostoprimstvo i naravno sto su nas ugrejali.Moramo im se nekako odužiti.Na pamet mi je palo to da bi oni mozda želeli bolje uslove za život.Ali ipak nisam mogao da pitam jer mi je pola lica bilo pod promrzlinama.Ako se Wertzuir bude toga setio on ce ih pitati.



Slayed by Tennin
Hvala matsuba ah puno bolje.

Kako se grejao polako se odmrzavao i mogao je lakse da se pomara i lakse da prica.Upitao je seljana za pomocu koji su oni trazili rekli su da bilosta da im damo da i mogli preziveti.Tad mi je palo na pamet da bi smo ih mogli negde druge odvesti na lepse mesto.Te sam upitao seljanina za to:

Ako zelite sa nama mozemo da vas odvedemo na bolje mesto gde je toplije tojest gde god vi pozeleli.Ali tokom puta mi moramo da neke stvari obavimo pa ako zelite sa nama u malo avanturu nece biti opasno.Cim zavrsimo mi cemo vas odvesti gde god vi zelite.

Goverci to je gledao seljanina predomisljajuci se po pogledu nije bio siguran sta da radi zatim je izasao napolje da verovatno kaze ostalima za to.Te sam gledao u Matsubu i pitao ga:

Ja sam se ponudio sad je na tebi kako ces fini su ljudi.

Znao sam da će se Wertzuir setiti da ih ponudi da idu sa nama na neko toplije i bolje mesto za život.Kada je seljanin izašao napolje Wertzuir je samo pogledao u mene,koji sam ležao na krevetu odmarajući se,i rekao da je na mene red.

H-hteo sam isto to d-da im ponudim.

Govorio sam polu zaledjenim ustima pa me mozda nije najbolje razumeo sta sam rekao.



Slayed by Tennin
Gledajcui Matsubu nisam ga najbiolje rauzemo ali mislim da je rekao da je hteo ali sta nisam razumeo.Posle toga sam odmarao i zatvorio oci i zamislio se u glavi i razmisljao o Ami ne znajuci sta radi i da li ce morati da se bori protiv nje ne zeleci to ali ako tako mora potrudi ce da je nagovori.Te otvara oci i gleda u vatru i odmara i grejaci se u isto vreme.

Posle dugog vreme provedenog odmarajuci i otapajući se skoro pa sam mogao normalno da pricam.Izašao sam napolje u nadi da pronadjem onog seljaina sa kojim je Wertzuir razgovarao,kako bih popričao sa njim.Nšao sam ga pa sam mu prišao i rekao da cu im se iskupiti tako sto cu napraviti neki lek protiv prehlade i drugih bolesti koje haraju na ovom ostrvu.Ali da mi je za njega sve sto je neophodo se nalazi na brodu,a i treba mi malo veće pomoc.Delovao mi je zamišljeno,pa sam ga ostavio da razmislio o tome i vratio se u onu kucu ge je i Wertzuir kako bih se jos malo odmorio.



Slayed by Tennin
Grejaci se smo cekali da seljani odluce o nasoj ponudi posle 30 minuta je dosao na vrata sa osmehom su pristali su na nase preporuke.Te smo odma ja i Matsuba pristali na to i krenili smo ka brodu ima malo da se smrznemo ali necemo dugo biti.Penjali smo se polako svi na brod posle 10 minuta svi su bili na brodu te smo brod okrenuli i krenuli nazad da napustimo ostrvo.

Čim sam čuo da su seljani pristali na našu ponudu,odmah smo otišli na brod i zaplovili nazad ka izlasku ostrva.Ponovo smo se smrzavali,a što je najgore ja se nisam ni izlečio kako treba pa sam odlučio da odmah koristim svoj jutsu lečenja.

#card255
400ch
Sada kada sam se izlečio bilo je malo bolje,ali jos uvek sam imao promrzline i smrzavao se,ali bilo je malo lakse.

Wertzuire jel se i ti smrzavaš?



Slayed by Tennin
Ploveci brodom kroz ledenu pecinu razmisljao sam o oluji koja ce biti te me matsuba nesto upita i odmislim se:

Pa po malo ali nije strasno brzo cemo proci ovo.

Te je pricao sa par seljanina kako su ovde dospeli i sta se sve izdesavalo.

Posle malo putovanja i smrzavanja kroz ovu pećinu konačno smo se vratili nazad te tako izašli sa ovog ledenog ostrva koje nam je zadavalo malo problema ali je bar bilo interesantno upoznati sve ove ljude i biti na ovakvom mestu.Sada nastavljamo sa našom daljom pustolovinom.



Slayed by Tennin