Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo Juniper

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo Juniper

Zaledjeno ostrvo koje temperatura ispod 0 retko iko da je dolazio ovde samo seljani koji su dosta ugrozeni zbog uslova u kojem su trenutno.


 Ostrvo Juniper Wugfap_6a2d06a95617cb344870149df0ab06f785f14570

Dolazeci tamo bilo je dosta hladno nisam imao neku toplu robu previse ali tu je sta je bili su seljani koji su nam mahali za pomoc te smo im mahnuli ali nismo mogli proci od leda koji je bio na putu te smo odlucili da pucamo po njemu dok ne odpadne.Matsubi je previse bilo hladno te je otisao dole nisam imao izbora nego da sam srusim sto pre da prodjem do tamo.Uzimam kuglu te stavljam u top i palim sibicu ali i to jedna te palim fitilj i ciljam ka ledenici.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Fitilj se ugasio od hladnoce te sam brzo promenio kuglu i stavio novu u top ovog puta sam prvo ciljao i polako zapalio sibicu i zapalio fitilj cuvajuci da se ne ugasi drzaci ruke blizu fitilja da se ne ugasi i cekao da izgori do kraja.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Uspeo sam da pogodim te sam odma dosao do druge kugle i uzeo je i stavio u top.Ruke su pocele polko da se smrzavaju ali nisam imao izbora te sam zapalio sibicu i uradio opet isto nadajuci se da ce uspeti a hladan vetar je jacao.

Hp 10000

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Nazalost ugasio se fitilj pa sam morao da vadim kuglu iz topa i otisao sam da stavim drugu:

Matsuba bilo bi dobro da mozes da mi pomognes ili cemo se smrznuti!!

Govoreci to je zapalio fitilj i cuvao ga rukama da se ne ugasi

10000hp

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Opet nije radilo nisam imao vremean da se nerviram odma sam promenio kuglu a noge su mi pocele da mi se smrzavaju polako isto kao i ruke ali tako da sam ubrzo proces punjenje topa i zapalio fitilj ciljajuci ka ledenici.


10000hp

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Joj sto nece da ispali bas me nece kad je najpotrebnije (Ahh smiri se nemam vremena za nerviranje)promenio sam kuglu i stvaio novu u top nadajcui se da cu uspeti da pogodim jos jednom jer polako se smrzavam koliko postaje hladno.


10000hp

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Videvši da Wertzuiru ne ide baš ovo gadjanje sa topom pomislio sam da je to mozda jer se smrzava na svoj ovoj hladnoci.Bilo mi ga je žao da ga takvog gledam,šta više i ja se dosta smrzavam ali jos uvek sam okej.

Wertzuire dodji za čas ovamo.

Pozvao sam ga da dodje kako bih ga malo izlečio,njegove ruke su imale velike promrzline kao i deo lica.

#card255
400ch jer smo na brodu
Sada kad sam te izlečio ja cu preuzeti top i gadjati.Ti slobodno malo odmori pa ce mo se kasnije zameniti.



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Ni ovaj put nisam uspeo da pogodim a pao sa na kolena jer su mi se noge zaledile.Odjednom matusuba je dosao i izlecio me:

Nisam znao da mozes da lecis hvala.Bolje zajedno jer sto pre ovo srusimo bicemo na sigurnom.

Govoreci to onda sam dosao do topa i zapalio fitilj.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Pa da znam malo da lečim.

Rekao sam dok sam stavljao kuglu u top i palio fitilj.Sada sam već osećao malo kako se i ja smrzavam ali jos uvek nije bilo toliko hladno.Malo mi se ruka trese pa ne znam hocu li pogoditi ali svakako pokušavam.Kada sa ispalio kuglu malo sam se odmorio.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Uspeo sam da pogodim zatim sam zamenio kuglu i odma stvavio novu kuglu te sam zapalio fitilj i ciljao ka ledenici i okrenuo sam se ka Matsubi da vidim kako stoji:

Jel si dobro hladno je dosta covece.Nadam se da cemo ovo uspeti.

8k HP

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Dobro sam ja jos uvek,malo se mrznem ali izdržavam.

Govoreći to sam uzeo jos jednu kuglu i stavio je u top u nadi da cu ovaj put pogoditi u metu.Ruke počinju malo vise da se tresu ali nekako cu izdržati sve ovo.Kada sam mislio na neko zabavno ostrvo nisam ni slutio da bi smo naišli na ovakvo nešto.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Fitilj se ugasio te sam brzo pomogao Matsubi da promenimo kuglu i da stavimo novu u top i ja sam bio na redu ciljao sam ledenicu:

Hajde molim te da pogodim molim te fitilju

Ciljao je a ruke su mu se smrzavale on ih je hladio sa svojim udahom.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Posle Wertovog pogotka osetio sam malo sreće i uzbudjenja kada sam to video.Smrzavao sam se ali nisam se mnogo obazirao na to već sam odmah stavio drugu kuglu u top i pripremio se da ovaj put pogodim.Ruke se tresu i smrzavaju ali nije bitno sve dok budem pogadjao.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Konacno je uspeo da pogodi te je stavio kuglu za Matsubu.Cekao njega da on pokusa ja sam cekao svoj red(1 minuta kasnije) ubrzo je stavio kuglu za mene i pokusao sam opet da pogodim:

Ajde molim te hvala ti na ovom ali sad jos barem 2!

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Moj prvi pogodak mi je dao dosat samopouzdanja i osećaja da cu i ostale pokušaje pogoditi.Na nesreću Wert je promašio ali ja sam odmah stavio kuglu u top i pripremao se za ispaljivanje.Valjda cu i sada ogoditi.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Nije uspeo da pogodi zamenio je kugle i nadao se da ce uspeti da pogodi posto nece moci da izdrze ovoliko puno ali samo jos malo je trebalo da se ledenica srusi:

Izdrzi vidim da ledenica nece jos dugo jos barem 2-3 puta i pala je!

4k HP

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Wertzuir je bio u pravu,izgledalo je kao de ce posle jos nekoliko pogodaka da padne.Sada je bio moj red da gadjam i nadam se da ne promašim ovaj put.Stavio sam kuglu i uperio top ka meti pa zatim zapucao.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Uspesno je pogodio ledenica samo sto nije pala jos malo i mozemo proci kroz to:

Samo jos malo mozemo mi to samo imajo malo vere u sebe i uspecemo!

Rekovsi je spremio kuglu i ciljao ka ledenici i pripremio za paljbu

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world2

Posle ova dva promašaja i svog ovog smrzavanja,skoro pa nisam vise imao nade u nas da ce po pogoditi.Ali ipak ne trebam tako rano odustajati.Ovaj put ima da je pogodim tako jako da ce se odmah raspasti u sitne komadiće.

#card8



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Ostrvo Juniper #world1

Uspeli smo da srusimo ledenicu i odma smo krenuli Matsuba za kormilom a ja jedra namestio i krenuili smo:

Samo pazi na led koji je pao u more da se ne sudarimo.

Zatim sam sisao unutar broda da se malo tek tolko ugrejem

Otrčao sam do kormila kako bih upravljao brodom da se nebi srušio sa ostacima leda koji su padali sve vreme.Jos uvek je bilo hladno i smrzavao sam se toliko da nisam osećao ruke i pola lica,ali sam svejedno nastavljao da trpim i da idem napred.



Slayed by Tennin
Kako smo prolazili kroz pecinu bila je bas velika nisam ocekivao ovoliku veliku pecinu:

 Ostrvo Juniper F0d6f131a231ee452c7d7398f51031b7

Bas je lepa pecina a i dosta je i hladno unutra covece ovo je bas velika pecina ne cudime onolika ledenica koju smo susili.

Gledao je ispred da nebi bili nekih prepreka.

U pravu si,baš je velika pećina,a i dosta je hladno.

Govorio sam to sa pola promrzlim licem,ruke skoro da nisam ni osecao.Svakog trenutka je bilo sve hladnije i hladnije smrzavao sam se toliko da su mi ruke izgledale modro i kao da nisu imale krvi u sebi.

Koliko li jos moramo ici kroz ovu pećinu?



Slayed by Tennin
Nisam siguran ali ne verujem da je jos puno ostalo da predjemo ostrvo nije preveliko ali sta znam nikad se ne zna.Samo pazi ima malo prepreka na putu.

Te je seo i pokusavao je da se ugreje tek tolko i cekao.

Prepreke?Izgleda da ce biti jos dosta neočekivanih stvari koje treba da očekujemo.

Rekoh dok sam bio za kormilo i pokušavao da izbegnem svaku kocku leda koja se tu nalazi kako nebi smo oštetili ovaj nas brod.Ispred nas se nije videlo nesto mnogo ali ipak jeste malo.U daljini se cinilo kao da vidim nekakvu svetlost,ali mislim da sam to samo umislio.



Slayed by Tennin
Pokusavajuci da se ugreje je ustao i pogledao sta je pred nama te sam video nesto na daljini svetlije:

Nesto na daljini neka svetlost!

Videvsi neku svetlost to mora da je povrsina ili neki deo leda koji bas jako sija

Izgleda da nisam umislio da vidim neku svetlost kada je izgleda i Wertzuir vidi.To mi je veoma probudilo veliku znatiželju da saznam sta se tamo krije jer sigurno ima nesto veoma zanimljivo a da ne spominjem vredno na ovom ostrvu.Jedva čekam da izadjem iz ove pećine i nekako da se ugrejem.



Slayed by Tennin
Kako smo se priblizavali toj svetlosti bila je sve jaca i jaca posle par minuta smo stigli do te svetosti izasli smo iz pecine a naleteli smo na neko selo tu su bili i seljani verovatno su oni seljani koji su nam mahali kad smo tek dosli:

Evo nas stigli smo.

Gledajcui matsubu sam cekao sta ce uraditi dok sam ja tad gledao u selo.

Konačno,posle dugog,bolnog i hladnog puta,stižemo u neko ledeno selo u kom su bili seljani koje smo primetili da nam mašu i zovu nas u pomoc.Prva stvar koju sam hteo da uradim kada smo stigli u selo je to da se ugrejem i malo odmorim,pa kasnije da idemo u neku novu avanturu i da otkrijemo sta nam ovo selo ima za ponuditi.



Slayed by Tennin
Stigavsi u selo spustio sam sidro i onda sisli sa broda onda smo pitali da li smemo negde da se ugrejemo seljani su nas doveli do kuce da se ugrejemo te smo usli unutra:

 Ostrvo Juniper 266a4052e6daaa7f9ca3d4d809e85a72

Matsuba ovde je bas lepo mozda je napolju hladno ali ovde bas prijatno.

Govoreci to se zahvalio seljaninu koji im je dopustio da udju u njegovu kucu.Te da im dugujemo veliku uslugu jer su nas spasili od ove hladnoce.