Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jazbina Belog Jazavca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jazbina Belog Jazavca

Jazbina Belog Jazavca BBPqmUI

Jazbina Belog Jazavca je jedna od mnogih podzemnih 'barova' u ovom Shinobi svetu. Dobro je sakrivena od normalnog sveta i služi kao jedna od mnogih centrova kriminala i bluda. Ovde se uglavnom mogu naći mnoga poznata lica s poternica. Beneficieri ovoga mesta su članovi jednog malog, ali prestižnog klana.

Unutrašnjost bara je osvetljena shoton kristalima koji funneluju svetlost kroz njih, stvarajući privlačnu ružičastu neon svetlost. Ovde svaki separe ima svoju priču.

Nakon tužne ali potrebne smrti jednog od lidera slobodnog sveta - došao sam da odam počast palom protivniku (iz rubrike nije se desilo) na onaj način na koji ja najbolje znam - jednom dobrom proslavom.

Mesto koje sam izabrao je pomalo kontraverzno. Ovde me je dovodio često deda kad sam bio mali ruku pod ruku. On bi otišao pozadi da priča sa dobrim tetama a mene bi ostavio da se igram s drvenim bagerima i polugolim tetama. Sad ga razumem i zašto.

Ulazim u klub u najnovijem belom Armani kaputu. Malo za promenu od one crnine - na ulici bi mi samo saučešće izjavljivali.

Jazbina Belog Jazavca H7nylLj
#card487

Dočekuje me konobar s pićem - za razliku od drugih npceva, on nije delovao uplašeno već.. počastvovano? Nije mi baš najčistije kakve veze Dragan ima sa ovim mestom, ali očigledno je da su zaposleni bili dobro upoznati sa Armani klanom.

Uzeo bih piće, šetajući se do najskupljeg stola gde su mi se ubrzo pridružile dve hostese, spremne da započnu večerašnju zabavu. U šaljivom tonu, obgrlio bih obe, šaputajući

'Kojim dobrom?'

Jazbina Belog Jazavca 7RUcVZV

Veće je laganim koracima odmicalo kontroli. Od par blažih pića se prešlo na jači i jači sake. Filtriran podzemni vazduh je ubrzo zamenila bela supstanca u mojim nozdrvama koja je kipila iz cigle na sred stola. Akustik pesme dva veoma poznata muzičara sa pesmama kao što su - (Bakuton) Kamikaza i (Uchiha) Mafia - su orila kroz klub. Zabava je bila u klimaksu, a maženje sa hostesama neizbežno.

U trenu, prilazi mi jedna pristojna devojka i seda mi na desno krilo, prebacujući noge preko mojih, sa jednim špricem ispunjenom nepoznatom supstancom. Njeni dlanovi - poput najmekše svile - su pažljivo i nežno prelazili preko mojih grudi. Što su mi se više njene usne približavale, to su joj ruke niže išle, ostavljajući bocu u mome levome dlanu, zatvarajući ga.

Što bi se reklo u narodu - kumstvo se ne odbija. Bludnica je nastavila usnama niže ka mome vratu, a ja sam u trenu predaha zavrćem rukav i bodem sebe u desnu ruku, ispuštajući supstancu u moje vene.

#card587 #card1489

///senju geni///

Momentalno, osećam promenu u svojoj chakri. Koliko mi se shinobi killer poigrao sa čulima, toliko je ova supstanca namestila nered u mojim chakra kanalima. Dobro je bilo koliko je loša.. Loše je bilo koliko je dobra. Ostale hostese su u trenu osetile promenu i glavom bez obzira su se razbežale, ali ne i devojka u mojem krilu, koja mi je milila facu, govoreći mi

'Sve izbaci iz sebe.'

Ne znam što, ali sam joj u momentu verovao. Fokusirao sam se na njene reči kroz trip, pokušavajući da pratim glas koji me je vodio kroz ovaj proces. Znoj koji mi je silazio niz čelo dok sam pokušavao da izbacim tu chakru koja mi je remetila mir..

Zračio sam napetošću, na šta me devojka uzima za ruku i ljubi. Sva ta uskladišćena chakra se oslobadja, a uz nju šiljci od korenja koji su išli u svim pravcima sferno od mene i nje.

#card1214

Korenje se polako povlači u tlo, otkrivajući uništen lokal. Shoton kristali su popucali - stolovi su bili slomljeni - klijantela se povukla sa lokacije, u lokalu čitavi smo ostali samo ona, ja i flaša najskupljeg egzotičnog Sakea.