Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ulice

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ulice

Ulice su mjesto koje spajaju vecinu djelova sela svojim pametno procjenjeno i postavljenim putevima kojim sada ljudi sela putuju, napravljeni su od kamenja kojeg su ninje nasli u rijekama i iza vodopada, a u sebi imaju i malo zemlje ali ima vise kamenja.

Nakon sto je Kiyoshi izasao iz kafica sa svojom dragom bocom sakea i casicom koja ce mu posluziti da pije taj sake, kada je izasao nije bas pratio kojim je smjerom isao tako da je samo hodao i mislio gdje ce dalje dospijeti.

Dok je hodao odlucio je da naspe prvu casicu sakea koji ga je tako jako mamijo isto ko da mu je pricao, tako da Kiyoshi nije odbijao i odam je nasuo casicu i popijeo je nedugo nakon sto je nasuo posto ne zeli da mu okus ode onda ne bi bilo to to.

Dok je hodao polako ga je pocelo nervirati to sto svaki put zakoraci blago zatrese svoju bocu i casicu a on to ne zeli da im okus ne izlapi, tako da je brzo trazio bilo kakvu klupu na koju moze sjesti da fino ko covjek moze piti.

Cim je sjeo na klupu Kiyoshi je krenuo piti svoj dragocjeni sake koji mu nije izlapio zato jer on pazi na njeg, nakon 13 casica postalo mu je vise dosadno svaki put nakon sto naspe novu casicu mora sipati novu tako da je uzeo i krehnuo od pod.
Ulice  7acb9bbe2d1dad8b6daa49a585e0ca19

Kiyoshi nije primjetio da prije nego sto je bacio casicu da je malo prejako stisnuo i da se prepolovila na pola a i tako je povrijedio svoju ruku, on to uopste nije ni uociju nego je samo ustao sa klupe nakon sto je slomijo tu casicu i nastaavio dalje svojim putem.

Kada je izasao iz plavog restorana u kojem se dobro najeo i razbudio od kafe krenuo je hodati ulicama grada posto vise nije znao sta da radi, pomislio je u glavi sta bih mogao da radi a da to nije da sjedi negdje sam gdje bi mu bilo dosadno.

Mislio je u glavi da bih mogao da posjeti svoje prijatelje posto ako ih ne posjeti postace lud od dosade tako da je uzeo u obzir da posjeti svoje prijatelje sukoro, dok je hodao vidio je nekog covjeka kako trci i iza njega je jos jedan covjek koji trci za njim ali to nije Kiyoshijeva birga tako da je samo nastavio dalje sa svojim poslom.

Kada je setao u daljni od jedno 10 metara je vidio kako na podu nesto sija pitao se sta bih to moglo da bude tako da je malo ubrzao korak, kada se priblizio tome vidio je da je to ryo koji bio na podu tako da je odlucio da ga pokupi i nastavi dalje.

Na ulici je vidio nekog covjeka kako prodaje svjeze sladolede i imao je razne ukuse tako da mu je Kiyoshi odma prisao da uzme jedan, kada mu je prisao rekao je da ce jedan sa cokoladnom i ljesnikom dao je covjeku ryo koji je nasao na podu i uzeo je svoj sladoled.

Sladoled mu se vrlo svidio posto su to jedni od njegovih najdrazih ukusa uvijek je volio sladolede i uvijek ce ih voliti, kada je zavrsio sladoled uzeo je cigaru iz dzepa i zapalio je jednu sa svojim posebnim upaljacem koji je bio zlatne boje sa spretno skulptiranim oblikom.

Kiyoshi nakon ne toliko teskog treninga odlucuje da malo proseta ulicama grada i da vidi da li ima iceg novog, kada je usao u ulice sve je sad za sada bilo noramlno ali to se mozda promjeni mislio je Kiyoshi.

Dok je isao sve dublje mislio je gdje su ostali sada znao je da je Rurinai vjerovatno u policiskoj stanici posto kao sto je Kiypshi skontao on radi kao policija sela ali nije siguran, kada je prolazio sjetio se da mozda ne naleti na neki sladoled stand.

Tada je pomislio da li se Hatchiro mozda dodadjuje u kancelariji od kage mislim taj posao je vrlo zabavan vodis citavo selo ali mu je vjerovatno vrlo dosadno, Kiyoshi je prestao da misli o tome jer je zao da on nece doci do te pozicije tak oda je nastavio samo hodati.

Dok je hodao u daljini je ugledao stand koji je imao razne slatkise koji su Kiyoshija vrlo primamljivali, tako da nije trosio ni sekunde i odma je prisao da uzme nesto sebi. Kada je prisao tom standu uzeo je neka lizala i paltio covjeku koliko je duzan, nakon toga je nastavio da ide dalje.

Lizala mu i nisu bila bas neki specijalitet ali ih je ipak pojeo posto bi se osjecao glupo da baca hranu a jos je i platio, dok je hodao pitao se gdje bi jos mogao da ide i da se vjerovatno kasnije vrati kuci on to jos nije skontao ali ce uskoro skontati.

Posle izlazka stanice Ami i ja smo setali cutajuci.Razmisljao sam sta sad dalje da radim gde da zivim itd ali prvo moram kog kage da vidim sa tim prolemima:

Ami jel bi mogao mozda da prespavam kod tebe neko vreme jer nemam nigde drugde i da vidim s kageom sta i kako.

Upita Ami te ceka njen odgovor.

Samo gleda u nebo zamišljeno i nastavlja da šeta .

„Prvo da se izviniš .Jer sigurno ne želiš probleme sa nadanležnima ovde .A naročito ne sa upravnikom policije i kageo .Već neko vreme samo svi u selu na oprezu zbog nečega .Ali da možeš prespavati kod mene .Onako ću biti zauzeta noću .Imam neke dužnosti a kuća će ti biti na raspolaganju."

Sav pijan prolazim ulicama gde vidim dosta ljudi ali bas nesto i neobraćam toliko paznju na njih već samo idem pravo da savojoj kući kako bih legao u krevet ta malo odspavao.

Na trenutak zastajem da vidim nesto sto mi je privuklo paznju,a to je da sam video psa sa pet nogu.Malo sam gledao u njega i pitao se da li je to uopšte moguće.Udaram se po glavi kako bih razbistrio te sulude misli i nastavio dalje svojim putem.

Gledajuci u Ami sa osmehom:

Imas pravo otici cu da se izvinim i ostalo opet hvala ti puno sto mi dajes da prespavam kod tebe puno mi znaci.

Govoreci to se okrenuo i zaputio se ka kage zgradi.U razdaljini se vise nije mogao videti.


*Ovaj roleplay se dešava u prošlost, pre mog pojavljivanja kod Kube na raciju. (baš kao i moj roleplay u kući sam i sa Matsudom).

Dok je skakao iz svog iznajmljenog stana na ulicu, Sanna iz džepa ispusti svoju amajliju. Naravno bilo je kasno da to primeti i svakako je kasnio na posao, no, ovu amajliju je primetio jedan ulični prodavac-beskućnik koji će ga pratiti do policijske stanice i vratiti mu njegovu srećnu amajliju.

Hodajuci dosao sam do ulice koju sam vec bio pito sam se gde mogu da nadjem kucu pored Ami verovatno imaju znakovi.Gledajuci unaokolo nasao je znak gde su kuce drugih ninji te se zaputio tamo laganim koracima napusta ulicu kojom je hodao.

Dolazeci do ulica bilo je pusto i mirno dosta ljudi je islo ka granici znaci da se nesto desava:

Ahh bas kad sam gladan.

Govorivsi smoreno je krenuo ka kapiji gde i ljude idu da vidim sta se desava.Krenuo je ka kapiji ubrzanim koracima na daljini se vise nije video koliko je daleko otisao od ulica.

Posle dobrog rucka je otisao malo da proseta da istrazi za neki deo gde moze trenirati hodajcui je video znak gde pise teren za trening i obuku pomislio je da je to to.Te je krenuo tamo bio je jedan srednji most koji ide ka predelima brda i planina hodajuci po mostu bio je jako prijatna sfera i cist vazduh.Posle 4 minuta je stigao na taj deo te nastavio.

Nakon sto se vratio iz parka do kojeg je otisao da vidi vodopad koji je glavna atrakcija tog parka, Kiyoshi je otisao malo do ulica da seta i da mozda naleti na nekog njegovog prijatelja iz sela a to bi on vrlo volio.

Volio je da seta na ovakvim mjestima jer je znao da ce tu da vidi puno ljudi pa mozda i nadje novog priajtelja ili prijateljicu sto bi njemu vrlo pasalo, ali sad za sada izgleda kao da nece naletiti na nikog novog.

Dok je hodao mislio je u glavi kako svi njegovi prijatelji imaju neku ulogu u selu koja je relativno bitna na primjer Hatchiro je imao najvazniju ulogu sela a to je kage ili ti ga vodja sela Kiyoshi je vrlo ponosan na njega ali i on zeli neku poziciju posto mu polako postaje biti dosadno.

Tako da je Kiypshi dok je mislio to skontao da treba da nadje neki posao da moze i fino paltu da zaradjuje da kupuje sebi novih stvari i tako to, ali sad za sada mora da skonta koji ce posao da radi posto nije mu bas zabavno da radi bilo koji posao.

Dosavsi kod ulica pala je noc lampe su bile upaljene a par radnji je radilo samo kretao se ka svojoj kuci.Hodajuci 6 minuta je naleteo na znak za urbani deo te se tamo zaputio na daljini se nebi video od mraka ili od svetlosti koliko je daleko otisao.

Kiyoshi je jos malo mislio o tome i odlucio je da vidi neka nova pravila koja je kage postavio neki dan pa je zelio da ih vidi, Kiyoshi vec zna za ta pravila ali zeli da vidi kako su ih pokazali i tako to.

Stigavsi kod ulica sam setao i gledao na put razmisljao sta moze da radi jedino trening Kage verovatno jos nije u kancelarija.Nije imao drugog izobra te je otisao da ka mestu da trenira.

(3 Minuta Kasnije)

Naleteo je na most i krenuo je ka njemu zkoracio je na njega i poceo je da hoda po mostu.

(4 minuta kasnije)

Je presao most i zaputio se ka delu za trening.

Kiyoshi je danas dosao u ulice na kratko samo da vidi sta se desava i da li ljudi imaju nekih problema koje treba rjesiti kao ninja ovog sela, tako da je Kiyoshi polako poceo da hoda ulicom i pazljivo je gledao uokolo da vidi da li neko ima neki problem za rijesiti.

Dok je hodao Kiyoshi nije vidio niata neobicno niti cusno bio je sretan sto su svi ljudi zadovoljni i nemaju nikakvih problema u ovom selu, odlucii je da sjedne na obliznju klupu da gleda sve prolaznike i da vidi da li ima brko ko je sumnjiv da to odma rijesi.

Kada je Kiyoshi nakon nekoliko minuta vidio da je sve uredu skintao je da moze da ide kuci da se danas odmara posto svaki dan nesto radi i vise mu je dojadilo tako da ce danas da se malo odmori, tako da je ustao iz klupe i polako je posao do svoje kuce.

Pa evo ga, moj prvi dan i moje prvo patroliranje, oci su mi bile sirom otvorene i ništa nije moglo da mi prodje da ja to me primetim, u ulici nisam video nikog ali sam bacao pogled da vidim ima li nekog dešavanja, namestajuci odelo sam razmišljao o istoriji sela i kako se definitivno krije neki uljez u selu, a taj uljez će se sve vise i vise primetiti u budućnosti iz razloga u kom pravcu ovo selo napreduje, pokusacu da pomognem selu sto vise mogu i ulozicu napor u njega pa da vidimo kako će da ispadne…

Patroliram ulicama, budno pazim na svaki pokret. Posebno obratim pažnju na svaki sumnjiv pokret ili znak prisustva uljeza. Uvek sam spreman da odgovorim na svaki izazov i zaštitim svoje selo od bilo kakve opasnosti a posebno te zle bande, trebalo mi je još para pa sam planirao biti u policiji oko 2 meseca pa ćemo za dalje videti…

Ulice su tihe, ali moj um je budan. Čekam svaki znak opasnosti. Sa svakim korakom, spremnost raste. Spreman sam da se suočim sa svim izazovima i zaštititi selo, pošto sam planirao da krenem dalje pozvao sam malu pomoć za svaki slučaj koja će mi praviti društvo a i u slučaju nekog problema sam ga pozvao da bude samnom ( 1 jonin npc je samnom) bio sam iznenađen kako je brzo stigao, nakon njegovog dolaska uputili smo se dalje…

Posle sto je prosao most i gledao je unaokolo nije bilo puno ljudi verovatno ni restoran nije radio.Ali se setio da mozda Ami ima nesto da napravi da pojedem mozda je glupo doci nekome i reci da sam gladan ko prosijak ali sta imam izgubiti.Te se zaputio ka njenoj kuci nadajuci se da je kuci na daljini se vise nije ni video od mraka.



Trcajuci je dosao do ulica nije imao bas vremena te je ukljucio byakugan:

Byakguan!
#card1286
Te napreze oci da bi imao bolje vidno polje.
#card1287

Video ju je kod kancelarije da se nalazi sama sa strazarima da daje nesto nisam bio siguran sta je dala jer sam trcao sto brze.Te se odma zaputio ka kancelariji nadajuci se da ce stici na vreme.

Razgledao sam ulice i promatrao ljude u njoj, pazljivo osluskivao i pazio da se sve uredu i da nema nikakvih problema u selu, zamisljeno sam se prisecao sparinga izmedju Hugomecua i mene i naseg dogovora da se vidimo sutra, znam da ce biti veoma zanimljivo sta god da radim sa njim, brzo sam se trgo i nastavio pazljivo da pratim situaciju koja se desava u ulicama...
Ulice  36e6981f82ba661fd63a8f06de7ae1d7

Izgledalo je sve okej i sve tako mirno, iznenadjujuce mi je bilo kako od kada sam ja postao policajac nema nikakvih losih desavanja u selu i kako je sve mirno, bio sam zadovoljan selom, kada sam stigao u njega nisam znao sta bas da ocekujem ali sada mi se svidja ovde i planiram da ostanem dosta duze...

Polako sam se uputio iz ulica dalje na sledecu lokaciju pa ako i tamo bude sve mirno to znaci da je moja smena gotova i da sam slobodan, put pod noge krenuo sam da proverim jos neka mesta i osiguram ovo selo sto je vise moguce, zelim ziveti u mestu koje je sigurno a ne da strepim od nekoga ili necega...

Dok sam se uputio dalje na sledecu lokaciju stiglo mi je hitno pismo od Hugomecua, morao sam da mu pomognem sa necim, trebao sam mu hitno pa sam uzurbano potrcao i krenuo prema lokaciji na koju mi je reko a to je na mesto 27

Wertzuir je hodao ulicama iz dosade setao i razmisljao sta moze da radi gledao je unaokolo sta ima bilo je prodavnica za oruzija,restorani,Prodavnice sa odecama.Ali nista od toga mi nije bilo potrebno te je naleteo na neku tablu koja je na zidu i ima zalepljen papir koji je skoro zalepljen.Wertzuir ga je uzeo i gledao sta pise na njemu:

Pozivamo vas na neobično istraživanje dubina Shitoshi Okeana. Iako je ovo more obavijeno misterijama i legendama,samo hrabre ninje mogu da istraže njegove tajne.

Govori o neobičnim pojavama i možda čak i ukletim silama koje vrebaju u ovim vodama.
Pripremite se za avanturu koja će testirati granice vaše hrabrosti i otkriti tajne koje su skrivene u dubinama Shitoshi Okeana. Ova ekspedicija zahtijeva hrabre istraživače poput vas.


Citajuci ovo Wertzuiru je zapalo za oko ova ekspedicija i bio mu je neko potreban ali ko nije imao ideju zato je pomerio papir iz vida i naslonio se na zid i razmisljao na koga moze da racuna.


Prolazeći ulicama sela,nailazim na neku grupu ljudi koji su se okupili kod nekog oglasa koji je izgleda nedavno postavljen.Priblizio sam se kako bih video oko čega je ta galama,a Boga mi imao sa šta i da vidim.

To je bio neki oglas koji je vodio do nekog meni nepoznatog mesta.Ispostavilo se da je to Shitoshi Okean o kome sam kao mali slušao priče da se tamo dogadjaju čudne stvari.Izgledalo je kao da bi to mogla biti neka bas zabavna avatura koja je na moru.

Odmah sam zeleo da idem tamo i otkrijem sve šta taj nepoznat okean ima za otkriti,ali za to mi je bila potrebna neka posada jer ipak je potrebno ici sa brodom do tamo.

Video sam nekog nindzu koji je bio naslonjen na zid i bio malo zamišljen.Kada sam bolje pogledao setio sam se njegovog lica.To je onaj koga sam pre izvlašio iz blata kod kapije sela.


Pozdrav,ti si beše onaj koji je bio zaglavljen u blatu pre nekoliko nedelja?

Razmisljajuci sam se trgnuo i neko me dozvao bio je to ninja koji je imao byakugan začudjen on je bio koji me je izvukao iz blata kolko se dobro secam:

Amm da ja sam sto pitas?

Upita ga te gledajuci u njega sam ga analizirao po odeci i svemu i usput cekao njegov odgovor.

Odgovorivši mi da je to on pomislio sam da bi mozda on moga poći samnom na ovu mozda neverovatnu morsku avanturu,ali isto tako opasnu jer je to more,bar po pričama,najopasnije zbog svojih čudnih dešavanja.

Pa pitao sam jer sam zeleo da znam da li bi zeleo ići samnom u ovu morsku pustolovinu? Ako si zainteresovan uopste za to.

Gledajuci ninju sam primetio da je on cuo isto za to:

Cuo si za to jel si upucen sta treba ako jesi mozemo zajedno.

Govoreci to sam se odmakao od zida i stajao ispred njega gledajuci ga i cekajuci njegov odgovor.

Da da čuo sam.
Mozemo ići zajedno jer ipak i tebi treba posada.


Govoreći to sam se okrenuo i rekao ninji da krene zamnom do mesta gde ce mo kupiti naš brod koji će nas sluziti celo putovanje do tamo,a nadam se i nazad.

Gledavsi ninju sam pristao poceo sam ga pratiti stvrai mi nisu trebale jer imam kod sebe torbicu za oruzija a hranu sam se prejeo necu jesti naredan 5 dana kolko sam se najeo mada sam i preterao.Te ga je dostigao i na daljini sa ulica se izguibio njihov trag.