Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sala za sastanke - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sala za sastanke

First topic message reminder :

Sala za sastanke - Page 2 62a9f2977f97e61af7120b85-5e73ecc37c782904101773
Sala u kojoj se donose najbitnije odluke, odluke koje ce uticati na samu buducnost sela, sva planiranja i strategije izlaze upravo sa ovog mesta, mesto na kome se testira strateska sposobnost najmudrijih lidera i mudraca ovoga sela. Svaki sastanak je ispunjen ozbiljnoscu i tezinom, jer izbori napravljeni unutar ovih zidova nose sa sobom veliku odgovornost i posledice.



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Trcao sam najbrze sto sam mogao do sale za sastanke.Tako trcajuci do sale video sam ogromna vrata.Jel to sala za sastanke.Upitao sam sam sebe i otvorio sam vrata.I imao sam sta da vidim mnogo shinobija.Zar ovako izgleda sala za sastanke?Nikad pre nisam bio ovde,ali ovo deluje mnogo ozbiljno.Cuo sam da je smrt Kage i mnogoh ninji dovelo do ovoga da smo svi pozvani u salu za sastanke,zar nije tako?Mislim da su nas pozvali zbog tog razloga.Ipak je lepo sto smo pozvani da dignemo selo u nebesa i da postanemo mnogo jaci nego pre i da postanemo svi udruzeni i da radimo kao timski rad.
Pozdrav svima drago mi je sto vas vidim u ovakvom broju
Ipak kada sam se pozdarvio bilo je nekako tiho da sam mogao da cujem otkucaje srca takodje me je prolazila neka jeza.
Videvsi mnogo shinobija koji su mnogo jaki nije mi bilo sve jedno stao sam na neku lepu razdaljinu od svih i cekao naredna naredjenja..Takodje imam ogromnu nadu u sledeceg Kage.I tu sam da bi sluzio selu...Ida bi pomogao da selo dostigne vrhunac

*Hugomecu je stigao u halu za sastanke*Ušavši unutra video sam dosta nepoznatih šinobija i jednog poznatig Matsuda ostali su bili enigme za mene potpuna nepoznanica jedino što sam znao jeste to da moram da dođem ovde kako bi se donele bitne odluke po budućnost sela ostalo ništa neznam nadam se da ću dobiti neke odgovore vezano za budućnost sela naravno sve ima svoje prednosti i mane pa da vidimo da li je ovaj sastanak prednost ili mana našeg sela odnosno da li će da uspori ili ubrza razvoj sela.Nakon ove misli ušao sam u samu salu "Dobar dan" rekavši ovo stao sam sa desne strane od ulaznih vrata gde sam mogao sve lepo da čujem i da vidim ali skapirao sam da mi to možda i nije najpametnije pa sam malo prišao.

Došao je do sale za sastanke i odmah pogledao oko sebe, primjećujući mnoge shinobije koje do sada nije imao priliku da upozna.
Čuo je od nekog čuvara da su bili na nekom putovanju ili događaju koji se dešavao na Shitoshi okeanu, i htio je saznati više o tome, ali za sada je odlučio samo da sjednje i ćuti.
"Drago mi je da upoznam velike shinobije kao što ste vi. Nadam se da ćemo se slagati."
Rekao je i zatim se ispravio u stolici i ukrstio ruke. Nije htio da puno govori nego što je potrebno, znao je da su na ovom sastanku bile potrebne biti diskutovane ozbiljne teme i takođe da će se odrediti novi kage. Pitao se ko ovdje bi mogao da ima tu veliku ulogu,sigurno neko pametan i snalažljiv kao vođa.

Konačno sam stigao pred salu za sastanke, u kojoj bi trebalo da nam saopšte neke bitne informacije o budućnosti sela. Bio mi je prvi put da dolazim na ovo mesto, i zamalo se nisam izgubio na putu do ovde. Da sam znao da ću morati doći ovdje, spremio bih se malo lepše, pomislio sam, dok sam pokušavao da popravim svoju kosu.

Stao sam ispred sale i sačekao sam da vidim hoće li se još neko koga znam pojaviti. Vidio sam nekoliko meni nepoznatih ljudi kako ulazi u salu. Razmišljao sam o tome šta bi to moglo biti toliko bitno da svi moraju biti ovde, i da li ovaj događaj ima veze sa činjenicom da selo nema kagea.

Nakon par minuta čekanja ipred sale, i nakon što se niko ko je meni bio poznat nije pojavio, odlučio sam ući u ovu svečanu zgradu. Otvorio sam vrata, i čim sam ušao, pogledom sam prešao po sali. Opazio sam nekoliko shinobija koje sam ranije viđao po selu, ali im nisam znao imena. Primetio sam i Matsudu, koji mi je tu bio jedino poznato lice. Prvo sam malo razgledao po sali, pa sam onda otišao do Matsude, pozdravio sam ga i seo pored njega.

Kako se priblizivao ka kage zgradi dosao je do strazara:

Zdravo evo papira za sastanak.

Strazar je gledao u papri i u mene te mi je klimnuo glavom da mogu da udjem.Te sam usao unutar zgrade i poceo sam da se penjem:

(Nego brate ko je ovde glavni ili ti kage sto ga zovete?)

Upita ga radoznalo.

Pa Hyuga clan bas kao ja dobar je samo se pitam sta se desava i koja je situacija meni je iskreno i prvi put da idem na sastanak.


(Pa bice mi drago da ga malo vise upoznam)

Nadam se i ja ako bude imao vremena on posto se bavi sa papirima.

Te su se penjali nekih 2 minuta i stigli su:

Ah koja trema ne znam zasto.



(Sta ti je brate nije to nesto sta znam verovatno neka bitna informacija)

A i to sto kazes cudno je ali kad budemo usli samo cuti.

Te se polako hvata za kvaku i pomera vrata te ih otvara video je ostalo ninje iz sela koji cekaju.Te sam zatvorio vrata za sobom i gledao gde bi mogao da stanem:

(U covece nisam znao da ce biti ovoliko ninji)

(Tise sada brate)

Te je dosao blizu ninji gde su oni stojali blizu i cekali dalje.

*stižem do kage zgrade*
‘Pitam se o čemu li je reč pa dižu ovakvu frku…’
*Predao sam pozivnicu za sastanak te su me stražari pustili unutra*
“Vau… Iznutra je dosta veće nego spolja…”
‘Gledao sam unaokolo i divio se lepoti kage zgrade, a nisam znao gde terebam ići’
“Stražari, možete li mi pokazati gde je sala za sastanke?”
‘Hmm, zašto li su baš mene odabrali?’
*Stražari me dovode do sale*
“Hvala vam!”
‘jako dragi ljudi, šta li se dešava?
‘Otškrinuo sam malo vrata da vidim ko i šta je unutra, primetio sam jako veliku prostoriju, i meni mali deo poznatih ljudi koji su bili unutar sale, te ušao i s vrata stidljivo rekao rekao:’
“Pozdarv svima!”
*ni pet ni šest odmah sam se elegantno poklonio*
‘ali sam se osećao malo neprijatno i osramoćeno zbog elegantnog poklona’
‘hm, i Jamisumi je tu, i Rikuto? I MATSUDA!? Zanimljivo…Šta li će biti…Ne zove se džaba sala za sastanke, ali nisam očekivao ovaj broj ljudi… Malo zastrašujuće izgledaju.’
“Čast mi je biti ovde!”
‘Zapravo izgleda kao smaranje, ali ne smem to reći, ubiće me… Pogledaj ih samo, jeza me hvata, ali i tu su Jamisumi,Rikuto i Matsuda. Znači ništa loše predpostavljam.
*zatvorio sam vrata te seo*

*ulazeci uzurbano u zgradu gledajuci pismo koje sam dobio da se hitno pojavim u salu za sastanke*
Konacno pronasao sam je i usao unutra i ugledao sve stanovnike ovog sela, ocigledno da je bilo nesto bitno,
cim sam usao svi su pogledali u mene i tisina je nastala na trenutak te je svako nastavio da radi ono sto je radio,
uzviknuo sam "Cao svima!" i usao dublje u salu, video sam dosta poznatih lica,
tu je bio moj drug Hugomecu pa sam prisao do njega i upitao, "Hej, jel znas mozda sta se desava i sta je ovoliko hitno?"
bacao sam pogled na lica Hugomecua i ostalih stanovnika ali niko nije delovao zabrinuto ili uplaseno pa sam odlucio da
sacekam strpljivo sa Hugomecuom da vidim sta ce da se dogodi i koje je desavanje u selu posto sam
dugo bio kod kuce na odmoru i totalno sam se izolovao od sveta pa
nisam u toku sa desavanjima u svetu kao i u selu
samo sam se nadao da nije to nesto...

Stajavši u jednom mestu video sam Kubu kako mi prilazi iznenađeno i začuđeno je gledao sve šinobije koji su bili ovde
dok sam ja gledao gde ću da sednem on me je upitao da li znam šta se ovde dešava,ovo je bilo jedino pitanje na koje nisam imao odgovor jednostavno sve mi je bilo čudno i sve se dogodilo previše brzo morao sam da osmislim neki odgovor ali sam ubrzo odustao od izmišljanja i rekao mu
"Neznam " ipak jeste malo čudno što su većina šinobija bili oni koje ne poznajemo i koje ja ranije nisam viđao u selu šta li se ovde kuva i kakav su nam scenario pripremili iskreno sve ovo mi gaji sumnje ipak te sumnje su jako slabe pa bi trebalo da ih ostavim po strani.Videvši mesto gde ću da sednem otišao sam do tamo pošto je bilo jedno od praznijih mesta u celoj sali ipak nisam se nimalo spremao ako ovo bude neka vrsta debate to će da bude jako loše po mene ali mislim da b trebalo da se opustim,na kraju ostaje nam samo jedno pitanje kakva nas budućnost očekuje.

Orzek je stigao do kage zgrade u kojoj bi trebao svaki cas da se odrzi sastanak za bolju buducnost ovoga sela. Pozdravio je strazara koji je stajao ispred vrata te ih otvorio i usao untutra. Odmah na ulazu bile su neke stepenice te se on krenuo penjati uz njih kako bi pronasao vrata od sale za sastanke. Penjavsi se stepenicama malo se umorio jer odavnio nije isao stepenicama negde. Nakon penjanja uz stepenice dosao je do vrata koja su vodila do sale gde ce se odrzati sastanak.

Orzek je otvorio vrata i videvsi da je sala prepuna shvatio je da je on verovatno zadnji i da vise niko nece dolaziti. Seo je na jednu od stolica koje su bile tu i krenuo je da posmatra ninje koje su bile u sali. Kada se malo bolje zagledao primetio je da su tu neke visoko pozicionirane ninje sto se tice bounty liste kao sto su Yashin i Genji. Nadao se da ce ovo izaci na dobro a ne na neku tucu i makljazu koja ce proizvoditi raspad sela i citave zajednice.

Sedeci u stolici i posmatravsi ninje primetio je da nema puno tennina i jonina i da ima najvise chunina, takodje je primetio da nikoga ne poznaje pa mu je bilo malo nelagodno.

Stajao je na glavnom stolu pored Yashina ...gledao je kako svakim trenom ulaze shinobiji iz ostalih delova sela, vecinom zbunjeni jer nisu znali sta se tacno dogadja sedali su na svoja mesta malo po malo popunjavajuci salu. Proslo je mnogo vremena od kada se ovde odrzao vazan sastanak, vecina se prvi put i nalazila u ovoj sali. Neki od njih bili su mladici velikog potencijala kojima je bio potreban neko ko bi ih izveo na pravi put, neko ko bi im taj potencijal doveo do potpunog izrazaja kako bi jednog dana postali sposobni i samostalni shinobiji spremni da se sami izbore sa svakim problemom. Genji  i Yashin sedeli su dok se i dalje mogla cuti galama svih prisutnih, Yashin ustaje i udara sakom o saku praveci bljesak kako bi utisao celu salu.
Sala za sastanke - Page 2 Giphy
Iako to nije izgledalo tako, bljesak je bio dovoljno jak da svima privuce paznju, nakon cega se cela sala utisala. Genji i Yashin su zajedno sa staresinama sela ustali od glavnog stola.

Glavni staresina: verovatno se svi pitate zasto ste pozvani u ovolikom broju...ovo selo se suocava sa brojnim problemima u poslednje vreme za koje vec mesecima nema resenja... kako od smrti drugog Takikagea i Rurimetsua, tako i do proglasenog rata sa Uzumaki organizacijom od strane nekadasnjih nindzi ovoga sela...mesecima na kolenima nismo imali resenja za ovu situaciju niti smo imali onoga ko bi nas iz istih mogao izbaviti...sve do sada, pojavio se tracak nade za bolju buducnost ovoga sela, pojavio se neko ko bi svojim izvanrednim liderstvom, pozrtovanoscu i ambicioznoscu mogao dici ovo selo ponovo na noge i stati na put njegovim problemima...(zastao je na momenat pokazujuci rukom na onoga pored njega)... gospodine Genji, vama prepustam ostalo. (zatim se povukao 2 koraka nazad i stao u red sa Yashinom i ostalim staresinama)

Genji stupa na njegovo mesto spreman da se prvi put obrati narodu za koji ce se od sada pa nadalje boriti za bolju buducnost istog.
Sala za sastanke - Page 2 1a4082ca7f018483223c4b53bc95c0cc
-Lepo je sto vas ima u ovolikom broju...ime mi je Genji Yamanaka i ja sam onaj koji ce od sada pa nadalje uz Yashina voditi ovo selo ka boljem...u dubokim smo problemima ali takodje ne i neresivim...verujem da uz naš ali takodje i uz vaš trud mozemo opet dici ovo selo na noge, svako od vas će biti podjednako potreban kako bi se to moglo uraditi...uz zajednicku borbu verujem da to mozemo i ostvariti... sada od ovog momenta okrećemo novi list i proglasavam kraj korumpiranog stanja sela...zajedno cemo se boriti za bolju buducnost svih nas i uspećemo zajedno...toliko od mene za sada...hvala svima na dolasku...Yashine, imas li nesto dodati?-

Sala za sastanke - Page 2 TQOoxfX



Bistar Um


Sa pažnjom je pratio svaki Genjijev pokret i reč. Njegovo srce je kucalo ubrzano, ali spolja je izgledao smireno i odlučno. Kada je Genji završio svoj govor i obratio se njemu, ustao je, osećajući težinu trenutka.

"Genji je rekao ono što je najvažnije," započeo je Yashin, gledajući okupljene shinobije sa odlučnošću u očima. "Selo skriveno u talasima je previše dugo bilo bez pravog vođstva, bez pravog puta. Svi smo patili zbog toga, svi smo izgubili mnogo. Ali sada, imamo priliku da to promenimo."

Njegov glas je odjekivao kroz prostoriju, ispunjavajući je energijom i odlučnošću. Dok je govorio, kretao se među shinobijima, gledajući ih direktno u oči, želeći da svako od njih oseti njegovu posvećenost i veru.

"Znamo da će biti teško, znamo da ćemo se suočiti sa mnogim izazovima. Ali zajedno, sa pravim liderstvom i zajedničkim naporima, možemo postići velike stvari. Genji i ja smo ovde da vas vodimo, ali vaša podrška, vaša snaga, vaša vernost su ono što će nas dovesti do pobede."

Napravio je pauzu, dajući okupljenima trenutak da upiju njegove reči.

"Svi ste ovde jer verujemo u vas, jer verujemo da svaki od vas može doprineti ovoj misiji. Ovaj trenutak je prekretnica za naše selo. Moramo ostaviti prošlost iza nas i zajedno graditi budućnost. Krenućemo u borbu protiv korupcije, protiv neprijatelja koji nas ugrožavaju, i obnovićemo naše selo."

Podigao je ruku u znak solidarnosti i odlučnosti.

"Ovo je naš trenutak, naš put ka boljoj budućnosti. Zajedno ćemo uspeti. Hvala vam svima na dolasku i na vašoj posvećenosti. Sada, krenimo zajedno ka svetlijoj budućnosti našeg sela."

Sa tim rečima, zarvšio je svoj govor, osećajući ponos i odlučnost u srcu. Pogledao je prema Genjiju, klimnuvši glavom u znak podrške i saradnje. Obojica su znali da ih čeka težak put, ali su bili spremni da se suoče sa svim izazovima, zajedno sa shinobijima koji su stajali pred njima.

Sala za sastanke - Page 2 7883279-4325699986-b3251

Baji je bio izuzetno sretan kad je čuo vesti o novim vođama sela u vodopadima. Oduvek je bio ponosan na svoju zajednicu, ali dolazak Genjija i Yashina na čelo donosi novu nadu i energiju. Njihova hrabrost, mudrost i sposobnost da donose pravedne odluke odmah su osvojili Bajievo poštovanje. Genji je pokazao izvanredno vođstvo u teškim vremenima, dok je Yashinova stručnost u rešavanju sukoba donela mir u region. Baja se divio njihovoj predanosti zaštiti sela i očuvanju tradicije, istovremeno otvarajući put za napredak i prosperitet. Njihova saradnja i uzajamno poštovanje predstavljaju primer zajedništva i solidarnosti, što je inspiracija za sve u selu. Baji je zahvalan što ima vođe poput Genjija i Yashina koji su spremni da služe svojoj zajednici s ljubavlju i poštovanjem. Sada, više nego ikad, oseća se sigurno i ponosno što je deo ovog sela, koje je pod vođstvom ovih izuzetnih lidera, spremno da ostvari sve svoje snove i izazove.

Pazljivo slušajući svaku reč prvo gospodina Genjia,a zatim gospodina Yashina ako sam mu dobro čuo ime,sedeo sam na svom mestu potresen raznim vrstama emocija dok je njihov govor trajao.Kada je gospodin Genji držao svoj govor osetio sam da ima isti osećaj za pravdu i pozrtvovanost kao sada pokojni dugi takikage.To me je ostavilo da sedim u mestu zamisleći se i sećajući se prošlog Takigaea koji mi je takodje bio jako dobar prijatelj,dosta emocija me je obuzelo u tom trenutku.Ostao sam tako zamišljen sa ponekim suzama u očim čekajući da vidim šta će dalje reći.Odjednom sam samo čuo kako je neko drugi počeo da govori glasno čiji je glas odjekivao kroz celu salu,pogledao sam i to je bio gospoin Yashin.Dok je uvazeni gospodin Yashin drzao svoj govor,obuzele su me još veće emocije koje su uzrokovale tome da samo više zadržavam plač u sebi.Gospodin Yashin je završio svoj govor koji me je previše dirnuo te sam ustao zatim skinuo svoju masku ispod koje se nalazilo uplakano lice umotano zavojima koje se u istom trenutku imao veliki osmeh.


Sala za sastanke - Page 2 Killer-smile-One-Piece



Slayed by Tennin
Kada su gospodin Yashin i gospodin Genji završili sa svojim govorima, osećao sam se inspirisano. Bio sam sretan i ponosan kad sam čuo vesti o novim vođama sela u vodopadima. Smatram da su Genji i Yashin savršeno sposobni da vode selo i da su zaista oličenje pravih vođa. Njihova sposobnost da svojom velikom mudrošću, neprocjenjivim znanjem i  bogatim iskustvom donose odluke koje su u najboljem interesu svih nas, zaslužuje ne samo poštovanje, već i divljenje. Osećao sam veliku zahvalnost što imamo vođe poput Yashina i Genjija koji su spremni da se suoče s bilo kojim izazovom kako bi zaštitili našu zajednicu od svih mogućih pretnji. Pogledao sam oko sebe, i primetio sam kako se osećaj radosti širi kroz okupljene u sali, a osmeh se pojavio i na mom licu. I ja sam ustao sa svog mesta i aplaudirao. U tom trenutku, odlučio sam da ću pratiti ovu dvojicu izvanrednih pojedinaca, kroz sve što budemo morali proći u budućnosti.

Sala za sastanke - Page 2 20ea9efae44dcefa82c21649cb33fe55

"Hm...." poslušao je govor starješine, Genjiya i Yashina i klinuo glavom, razumejući sve što se dešavalo u selu prije njegovog dolaska. Primjetio je kako je govor trojice izazvao miks reakcije među ostalima, ali većinom su bile ispunjene radosću i motivacijom.
Sam Rikuto bio je zadivljen ali nije mogao to da pokaže, nego je lagano zatapšao rukama i dao klimaj glavom u znak podržnje za ove legendarne shinobije, primjetio je tipa koji je krenuo da plače ali nije ništa rekao. Sigurno je dobro poznavao prošlog takikagea kako bi ustupio u takve emocije. "Ovo selo je prošlo kroz mnogo toga vidim...",promrmljao je ispod brade dok je sjedio u stolici sa mrtvim pogledom, iako je u dubini bio srećan ovim svime. Sjećao se jedne knjige kada je bio mali, o kako je postojalo listopano drvo, svi listovi tog drveta u jesen postali su žuti i pali, ali bio je jedan list koji se i dalje držao bez obzira na to, taj zeleni list preživio je jesen i zimu nekako i nije pao, dostojan da očuva memoriju svoje braće, to ga je mnogo podsjetilo na trenutnu situaciju sela. Nije btno koliko ljudi umre, sve dok ostane jedan lik koji će čuvati memorije svih ostalih i donjeti i preporoditi slavu sela nazad, za njega ovo je značilo biti vođa. Vjerovao je da su Yashin i Genji bili ti zeleni listovi koji će očuvati memorije sela kada svi umru.Sala za sastanke - Page 2 1f15865ab790033fede21fa17da761ae

Sedevši na svom mestu slušao sam šta pričaju starešine i nisam mogao da verujem koja budala bi to uradila i zašto da li je moguće da idalje postioje ubice kao što sam je bio pre 4 godine naravno sada sam čist i moja biografija je očišćena nakon što sam odslužio svoju kaznu od 2 godine zatvora i nanošenja teške telesne povrede odatle mi i ožiljak na licu ali zašto bi iko 6 godina nakon mog puštanja iz zatvora i nakon što sam se okrenuo ka dobroj strani i nakon što su svi koji su bili na mojoj poziciji nestali bez traaga idalje postoje takvi ljudi.I koliko se ja sećam organizacija uzumaki je stvorena od strane sela zašto bi nas napali i objavli nam rat cela ova situacija je nelogična sem ako sama organizacija nije zloupotrebila bivši položaj svojih trenutnih članova kako bi uzeli novac od sela i kasnije nam zaboli nož u leđa prokletstvo ali nadam se da će novi Takikage uspeti da reši probleme deluje kao da je sposoban za ovo ipak ja sam sad isuviše slab da bi mogao da rasuđujem o tome za sada ću pustiti da stvari idu svojim tokom pa će da vidimo kasnije šta bi trebalo da odlučim nadam se da će Genji kao novi takikage uspeti u svom poslu i želim sreću novom saninu Yashinu ipak treba imati hrabrosti nadam se samo da mu nisam promašio poziciju pošto koliko sam ja video to je jedina slobodna pozicija u vladi trenutno.Mada nije isključeno da će i ovi da prođu kao prošli ipak mora da priznam da su mi ulili nadu za bolju budućnost i da će mo se nekako izboriti sa svim stvarima koje nas čekaju.

Tokom govora, pažljivo sam slušao svaku reč, pokušavajući da uhvatim suštinu onoga što se govori. Kada je Genji preuzeo reč i počeo da govori o svojim planovima za poboljšanje sela, moje misli su bile usmerene na to kako bi ti planovi mogli da utiču na našu zajednicu. Bio sam otvoren za ideje i promene koje bi mogle da donesu boljitak svima u selu. 
Kada je Yashin preuzeo govor, dodao svoje komentare, bio sam svestan da ovo nije samo Genjijeva vizija, već timski napor da se selo unapredi. Moje misli su bile fokusirane na to kako mogu da doprinesem ovom procesu…čak i ako to znači da treba da pređem iz svoje zone udobnosti… Hmm,Znam!
Nakon što je govor završen ,moj sledeći korak je da se obratim Genjiju i Yashinu. Skupio sam hrabrosti, podigao ruku, s dozvolom starešina da ustanem i kažem šta imam, ustao sam i rekao:
"Uz dužno poštovanje  Starešine, Gospodine Genji, gospodine Yashin, želeo bih da izrazim podršku za vaše planove za unapređenje sela. Imajući u vidu svoje veštine, želim da ponudim svoju pomoć u sprovođenju tih planova. Imam neku ideju koja bi mogla da doprinese uspehu sela. Tako da moja ideja je (bubnjevi, tum bum!)… Napuštam ovo selo, pomagaću selu izvan njega. Šta to znači, to znači: Po vašoj naredbi donosiću informacije bitne vama ili selu,izvan štitiću ga koliko god budem mogao čak i po cenu sopstvenog života, ukoliko bude bilo pretnji poslaću orla glasnika, i još dosta faktora koji mogu doprinerin selu! Ali to ne znači da neću kročiti u njega, jer kako bih donosio informacije, Čast mi je biti ovde i hvala vam na pažnji! Ovo je moja konačna odluka!”
Ne prihvatam rado ovo na svoja leða, ali ako bi to značilo selu, onda je ovo moja dužnost! I ništa me neće zaustaviti!
*počinjem da plačem i ponavljam u sebi*
‘Nemoj zaplakati, nemoj zaplakatiii! shinobi ne pokazuje slabost emocija!
(ali nisam mogao da suzdržim suze)
“Dužan sam selu, nisam bio doboljno jak da zaštitim drugog Takikagea! Čak nisam ni znao da će se boriti! Sada, sada sam dosta jači i zaštitiću ovog divnog čoveka, a sa njim i ovo selo! To je najmanje što mogu učiniti da iskupim svojndug ovom selu! Nadam se ponovnom susretu! (Sedeo sam pored Jamisumija, poljubio svog mlaðeg brata u čelo i rekao) Narode, to je to od mene! Nadam se skorijem susretu! Zbogom!”
*prisećam se svih sećanja odavde pa u suzama odlazim iz zgrade i polako pakujem stvari i opraštam se sa domom, majkom i selom te ga i napuštam!

Slusajuci sta je Genji rekao telo me se najezilo ko je reci govorio.Bilo mi je zao starog takikagea jer sam hteo i da naucim nesto od njega ali tu je sta je:

(Brate bice ovo interesantno ovaj takikage sta vec je jak...Hm Yamanaka genjutsu i klan koji ti cita misli i kontrolise um.Opasni su oni kad se boris pogotovo kad ispitivaju).

(Pricaj mi o tome mada vidi pitam se kako ce selo i dalje nastaviti i da funkcionise cak neki Ru sta vec nije bas zavrsio bas najbolje).

Te je okrenuo pogled i gledao ostale i njihove reakcije i zapao mi je momak Yashin koji je mocan samo klan nisam mogao da otkrijem jos:

(Ovaj Yashin sta mislis o njemu za klan nisam siguran ali je jak ako je sa takikageom)


(Sta znam brate meni iskreno sve jedno ako te neko ne izda ostalo je sve uredu i ako neko zna da proziva i ostalo tu malo gubim kontrolu ali izdrzim)


(Bes te lako oduzme ali samo kontrole nekad je bolje precutati)

(Kako kazes vec brate mada posle ovoga bi trebalo da malo saradjujemo na trening jer moramo da nase sposobnosti malo isprobamo i ostalo).

(Mogli bi posle ovog sastanka onako nisam dugo trening radio).

Kao i sto sam mislio, Genji ce biti novi Takikage. Sve ide po planu i rekonstrukcija sela bi trebala sto pre da krene, nadam se brzom napretku ove nase nacije. Mislim da su staresine donele pravi izbor kada su izabrale da on bude novi predstavnik sela. Nisam imao puno emocija, ostao sam hladan kao i obicno sa malim osmehom na licu i ostrini u ocima spreman da dam svoj zivot kako bih zastitio ovo selo i bio od svakakve koristi, puno mi znaci sto su moje i Genjijeve ratne sekire zakopane i da sada zajedno napredujemo kao jedno. Uostalom, moram sacekati jos malo kako bih video svoju novu duznost u selu koju iscekujem da dobijem veoma brzo i da vec sutra krenem sa radom. Jedva cekam da vidim kako ce sve ovo da se zavrsi i kako ce da istrebimo Uzumaki klan.

Orzek je pazljivo slusao sta su Yashin i Genji pricali i bio je ocaran onim sto su imali da kazu. Voleo je da cuje kako neko ima inicijativu da postavi ovo selo nazad na noge te i da pravilno upravlja njime. Orzeka se malo ukocio od sedenja pa je odlucio da malo ustane i protegne noge. U sali je bila guzva te je malo zakacio nekog mladica po ramenu, Orzek se mahinalno izvini.

Izvinite.

Rece Orzek no kada se okrenu da vidi koga je zakacio video je da taj ninja ima nacrtane kucice i macice po licu. Jedva je izdrzao a da se ne nasmeje. Prosao je pored tog shinobija i cim je otisao malo podalje od njega nasmeja se tiho kako ga niko ne bi cuo. Seo je nazad na svoju stolicu i nasatvio da ceka sta ce se dalje desiti.

Pazljivo sam slusao sta pricaju i zainteresovalo me dogadjanje u selu i mogao sam da pretpostavim sta nam sledi a to je jedan dug i naporan period ustao sam i rekao sam da se sve slazem sa njima i da cu biti tu uz selo i izasao sa Hugomecuom ispred, dok sam izlazio ugledao sam Tsumija starog druga koga sam jos dok je bio pocetnik i kada je tek dosao koga sam ja uveo u ceo ovaj svet i koji je na neki nacin moj odraz i pejzas moje maste, prisecao sam se kako smo radili misije on Boten Hugomecu i ja, kada smo se stalno nalazili u pomocnom centru, pre nego sto sam uspeo da mu pridjem i da se pozdravimo posle toliko vremena, nestao je u guzvi i izgubio sam ga sa oka, krenuo sam za Hugomecuom da zavrsimo par stvari a zatim sam odlucio da mu predlozim da krenemo do Tsumija i da vidimo kako je napredovao, cuo sam da je ojacao ali sam zeleo to da vidim golim okom...

Saslusao je svaciji govor
i svatio da je selo u kriticnom stanju i da ce mu obo pomoći da se ponovo digne na noge.Dok je sedeo u lepoj prefinjenoj stolici od drveta sa visokim naslonom sa pufnastim malim sunđerima koji su tacno pogađala njegova umorna leđa.Kakvi heroji mislio da orade ovakvo nesto i da se zauzmu za selo i njegove građene u ovakvim situacijama kada je najteze. Genji i Yashin verovatno ce biti neustrasivi par koj ce sve vratiti na staro gde niko ne mora da se vise plasi od smrti.

Reiya se radovao njihovom vođstvu sela i pisle ovoga i hteo je da oni budu ti koj ce to uciniti.Njihov govor ga je stvarno mrdnuo i satresao pogotovo jer je znao kakva je to situacija sa kojom se bore pa je na neki nacin saosećao sa njima.

Sada je bio uzbuđen i jedva je cekao da im pomogne u podizanju i obnavljanju sela zajedno kao porodica.Hteo im je biti desna ruka kako bi uvek bio tu ako im nesto zatreba ili bilo kakva pomoć.Imao je male smetnje ostali ovde su izgledali takođe veoma jako i srecno sto su ovde mada nisu to bas svi.Neki se cak nisu mogli ni okupati i dosli su na tako bitno desavanje.Imao je je neke kuce i mace na obrazima a i dosta hiroglifa svuda po telu samo sto mu se nije smejao.Kolko jadno verovatno je neki seljak koj je dosao tu samo da bi se nasalio malo i otisao kući.Užasno su Reiya ovim prizorom sa tako ponosno ide prljav i necist po bitnim događajima.

Nakon što su Kage i Sannin završili svoje govore, prisutni su sa pažnjom saslušali svaku reč. Ubrzo su dobili znak da mogu da se pojave u sali za sastanke.

Sala za sastanke - Page 2 Konoha_Anbu

"Dosta je bilo priče. Na rečima obećavate, vreme je da vidimo kakvi ste na delima. Dižite guzove sa tih stolica!"

Kako bi odmah započeli s pripremama i organizacijom za poboljšanje sela i pripremu za borbu, četiri Anbua su preuzela zadatak da održe intenzivne treninge. Njihov cilj je bio da poboljšaju borbene sposobnosti odreda sela i odaberu samo najbolje za predstojeće bitke.

(Delite se u 4 grupe, po 3)

Kako sam stojao neki momak me je zagacio za rame i izvinio se te sam glavom dao znak da nema problema:

(Taj lik sto te je zakacio ti se smeje hm.Decko hoce probleme)

(Opusti se neka se smeje.Brate to je samo namerno da te isprovocira jer hoce da budes totalni majum pred svima)

(Hmm brate previse si mekan nebih ja bas tako)

(Opusti se ima da se naviknes nije nasilje sve resenje).

Te su dosli Anbu operativci koji su dosli i rekli da ustanemo bilo ih je vise verovatno nesto ima da bude a ima nas dosta predpostavljam da ce biti nesto po grupama jer verovatno cemo negde ici:

(Sta kazes da onog momka sto nas je bas gurnuo da budemo sa njim?)

(DA LI SI TI NORMALAN!)

(Ne deri se ima da nas cuju.Covece ko zna mozda decko hoce nesto od nas)

(Brate vidi ako bude nesto jeo govna ima da ga pokidam parce po parce dok ne moli za MILOST!)



(Uredu onda nebudi odma agresivan).

Te se priblizavao ka njemu i sapnuo na uho:

Hej ajde da budemo zajedno u grupi?

(Ovo mi se uopste ne svidja pripazi sta radis brate bez sale sada)

(Uredu brate)

Te sam cekao odgovor od ninje kog sam pitao.

Velika se guzva stvorila pri izlasku iz same sale, sve dok se odjednom nisu stvorili ANBU nindze sela koje su dosle kako bi nas podelili u grupe i odveli nas negde? Neko moje licno shvatanje, mada mozda je ovo pocetak pravog testa i treninga nasih snaga. Dosta poznanika oko mene delovalo je zbunjeno mada sam bio siguran da ce se Kuba ovde pojaviti sigurno. Bacio sam pogled naokolo i mogao bih videti njegovu svetlo sivu kosu i naostrene zube kao ajkuline. Falio nam je jos jedan, mozda je to bio ovaj do njega, omaleni, crveni.. Mozda ce biti dobar trening sa njima, napredovao sam dosta, a odavno ga nisam video, tako da bi bila dobra ideja da isprobamo nase vestine zajedno. Izlazim iz guzve koja se vraca polako nazad u salu i idem ka Kubi koji jos nije ni krenuo da izlazi.
Hejj, Kubo!! Odavno se nismo videli.. Da li bi zeleo da budes sa mnom u grupi, a posto nam fali jedan, da pitas ovog tvog omalenog crvenog drugara da isto podje sa nama?

Razgovarajuci sa Hugomecuom i dok sam slusao njegove zanimljive price, guzva je polako spadala sve manje i manje, ugledao sam nekoliko anbu ninja koje su dosle sa zadatkom da nas spreme, shvatio sam sve vrlo brzo a pre nego sto smo krenuli da trazimo Tsumija, kao grom iz  vedra neba pojavio se pre nego sto smo krenuli da ga trazimo i upitao me bas ono sto sam zeleo ja njega da pitam
"Pa gde si Tsumi, nema nista ni kako si ni sta ima stari druze odmah se hvatas samo za ono sto ti treba, promenio si se dosta,
moze zeleo sam ja tebe da nadjem i to da te pitam i da porazgovaramo ipak se dugo nismo videli, Hugomecu sta ti kazes na ovo, upoznaj se sa Tsumijem nije los kada ga malo bolje upoznas...
" pokusao sam da ih spojim i da udjem u sto bolji kontakt sa Tsumijem
i da vidim sta se desava u njegovom zivotu
proslo je dosta vremena od kad
smo odradili zajednicku
poslednju misiju.

Dok sam razgovaeao sa Kubom ugledao sam kako ANBU operativci odvode ljude po grupama i kako se polako gužva rašćišćava Kuba mi ke predložio da idemo po njegovog druga u tom trenutku pojavio se dečak plameno crvene kose i pitao kubu da se priključi njegovom timu takođe pitao je i za mene da li bi hteo nakon što mu je Kuba odgovorio skapirao sam da je to njegov drug Tsumi izgleda mnogo jače od mene ali videćemo kakvog smo sva troica kova,nisam očekivao da će mo se sad srestu "Pristajem i ovako i onako nemam koga boljeg trenutno da pronađem,što se tebe tiče Tsumi nadam se da će mo se lepo slagati" u trenutku dok ja izgovaram ove reči prilazi nam ANBU operativac i govori nam da pođemo za njim.Nas troica odluči da se dokažemo krenuli smo za ANBU operativcem ipak nismo znali šta nas čeka ali smo otišli sa njim.
*Kuba,Hugomecu i Tsumi su napustili salu sa ANBU operativcem*

Polako su ostali shinobi ustajali i krenuli ka izlasku,tada je nastala malo veća galama ali se sve stišalo kada su se odjedanput pojavila četiri anbu shinobija koji su ovde,predpostavljam po nekom vaznom zadatku.Izgleda da zele negde da nas odvedu i verovatno procene za sta je svako o nas sposoban jer ipak ne mogu da smislim drugi razlog zašto bi ti elitni shinobiji dolazili ovde.

Želeo sam da povedem sa sobom neku dvojicu koje nisam imao priliku da ih vidim u nekakvoj borbi te da saznam kakvim veštinama rapolažu.U onoj gužvi sam primetio jednog meni do sada nevidjenog ninju iz ovog kraja.Mozda bih njega mogao da pitam da podje samnom na verovatno trening koji odrzava anbu jedinica jer ipak ne znam njegove veštine nitti kakva je osoba.Prilazim mu probijajući se kroz malu gužvu te stiže do njega zatim ga upitah:

Hej,ti sa dugom kosom.Hoces da budes samnom u grupi za ovo sto anbu sprema za nas?



Slayed by Tennin
Baji je krenuo ka izlazu i čujo je da ga zove shinobi sa maskom i veoma snažnim tekom.Baji se nasmijao i krenuo prema tom ninji sa namjerom da se sprijatelje.Baji je stao ispred shinobijeve face te mu je rekao:

Naravno biću ti partner,ja sam Baji drago mi je.

Pošto se završio govor gospodina Genjia i gospodina Yashina, ostali shinobi i ja smo ustali i krenuli ka vratima sale za sastanke. Tada je nastala gužva i galama, ali se sve to smirilo kada su se iznenada u prostoriji pojavila četiri Anbu shinobija koji su ovde došli, izgleda, po nekom veoma bitnom zadatku. Izgleda da od nas žele da se okupimo u grupe i vjerovatno procjene za šta smo sposbni. Čim sam to čuo, pogledao sam u pravcu gdje je bio Matsuda. Vidio sam ga kako priča sa nekim, meni nepoznatim, dugokosim shinobijem. Probio sam se kroz gužvu do njih. Kad sam stigao pred njih dvojicu, rekao sam Matsudi

Matsuda, htio sam da te pitam da li bi bio samnom u grupi, a vidim da si već našao i trećeg člana.

Okrenuo sam se prema ninji sa kojim je Matsuda do tad razgovarao

Dobar dan. Ja sam Torei Uchiha, Matsudin prijatelj, a vi ste?

Rekao sam to i ispružio sam mu ruku da se rukujemo.

Baji,i meni je drago,a još draže to sto ce mo biti zajedno u timu.

U toku mog razgovora sa Bajiem kraičkom oka primećujem kako se neko probija kroz gužvu i prilazi ka nama,ipak nisam obraćao paznju pa sam samo nastavio razgovor sa Bajiem.Posle malo vremena stigao je do nas i ispostavilo se da je to niko drugi no moj stari prijatelj Torei kog sam video samo nekoliko puta video nigde drugde nego kod mog drugog starog druga Abura koji nas je i upoznao pa sam posle nekoliko dana izgubio kontakt sa njim.

Bio sam malo srećan pošta ga vidim posle dosta vremena.Čuvši da mu je prvo pitanje bilo da budemo zajedno u timu samo sam ga potapao po ramenu i rekao da je mogao nešto drugo da me pita posle dugo vremena koje se nismo videli pa sam mu posle rekao da bi vrlo rado hteo da budem sa njim kao tim.


Vazi bićemo u timu ako naravno i Baji to želi.



Slayed by Tennin
U udobnoj sali za sastanke, Baji je sa zadovoljstvom razgovarao sa svojim novim prijateljem Matsudom. Njih dvojica su brzo našli zajednički jezik, razmenjujući priče o svojim životima i interesovanjima. U trenutku kada su bili potpuno uronjeni u razgovor, prišao im je Torei, Matsudov stari prijatelj. Baji je srdačno pružio ruku kako bi se upoznao sa Toreiom, dok je Matsuda sa osmehom dočekao svog dugogodišnjeg druga. Odmah su se svi trojica uključili u razgovor, deleći smeh i ideje. Shvatili su da imaju mnogo toga zajedničkog i da bi mogli efikasno sarađivati kao tim. Odlučili su da se udruže i raduju se budućim izazovima koje će zajedno prevazići. Kroz iskrenu komunikaciju i međusobno razumevanje, znali su da će biti nepobedivi kao tim.

U salu su odjednom dosli anbui koji su rekli da se podele u cetiri grupe od po troje. Orzeku je prisao onaj mladi ninja koji ima iscrtane stvari po licu i upitao ga da bude u timu sa njim. Orzek je rado pristao

Moze, zeleo bih da bude s tobom u timu. Hajdemo sada da krenemo ka trening poligonima da bi trenirali sa anbuima. Ja sam Orzek iz Uchiha klana inace.

Rece Orzek te pokaze rukom mladicu da krene za njim. Zajedno su izasli iz sale i krenuli sa anbuom do poligona za trening.

Usteo je sa stolice i video da vec svi nalaze polako timove i krecu da izoaze.Uplasio se da nece imati sa kim da trenira pa je zurnio ka nekom da bi ga pitao da se udruze.Video je jednog pogodnog momka koji je ima belu kosicu i smorno lice pa je njrmu prisao jer je video da nema jos nikog pored sebe.

ej belokosi.Da li imas nekog za tim ili si i dalje sam?Zato sto mislim da bi ja i ti bili super par zajedno bi mogli ovo da sredimo sta god da je.

Javio mu se i sada je cekao njegov odgovor kojr bi trebao biti pozitivan jer je Reiya bi dobar i lepo mu je prisao.Sada ako mu se on pridruzi fali će mu samo jos jedan clan i tako ce moci oformiti tim i nastaviti ovo sto selo od njih uveliko zahteva.Verovao je da ce ova avanturica biti jedna od većih koje je ikada imao pa je bio dosta uzbuđen i moglo se i reći jer je imao veliki osmeh i dosta upadljiv izraz lica.

Tako sedeci i videvsi kako svi pricaju i dogovaraju se kako ce da se spremaju za poligon i prave timove.Zar vec svi tako brzo nalaze timove,a ja nemam nikog.Razmisljao sam kome bi mogao da pridjem,a svi vec imaju pune timove.Posle malog razmisljanja prisao mi jedan shinobiji koji nema partnera.
Zdravo!Ja sam Jamisumi i voleo bi da budem sa tobom u timu.
Sada nas je dvojica,ali ipak nam fali jedan shinobiji mislim da cemo ga tesko naci,mora da bude neko malo jaci.

Bio sam veoma uzbudjen kada mi je priso ocigledno me ceni,vise nego ja sam sebe.Cini mi se da jak,ali izgled kad tad moze da zavara.Mislim sta ja znam nisam ja specijalac za to.

Slušavši šta je bio sljedeći korak razvoja Rikuto nije mogao a da ne razmisli kako će da nađe tim s kojim će biti,ali nakon nekog pretraživanja po sali ugledao je Jamisumija i još nekog plavokosog momka sa njim.
"Hm..." prišao je iza njih i potapšao Jamisumija po ramenu,dajući mu do znanja da je tu.
"Ej...jel vam ne smeta da se pridružim...,rekao je u mrtvom tonu,iskorištavajući situaciju u kojoj su i upitkujući da li bi mogao sa Jamisumijem i plavokosim,"Moje ime je Rikuto Bakuton, a ti si?" rekao je i upitao plavokosog koji je izgledao kao najjači među trojicom shinobija.
Rikuto nije znao kakav trening da očekuje, ali mu je bilo sve jedno. Bez obzira na situaciju uvijek će pratiti naredbe koje mu se daju.

Kada se Jamisumi pridruzio njegovom timu falio im je samo jos jedan da ga utpotpune.Okrenuo se oko da vidi ko je sve ostao ali nikako da ugleda nekog zanimljivog shinobia da ga pita za rim.Okrenuo se Jamisumiu i nasmejao u znaku bez brige nacicemo nekog.U tom trenutku mu prilazi jedan neznanac koj se prestavio i rekao je da se zove Rikuto Bakuton i da se hoce pridružiti.Sto je bilo super jer bas im je taj jedan falio d konacno krenuo dalje.
Taman Rikuto si nam ti falio sada mozemo otici na trening kasa smo se konacno oformili.Inace ja se nisam predstavio ja sam Reiya Senju drago mi je. A sada krenimo.

I tako je krenuo napolju a oni za njim kako bi ovo odradili zajedno kao dobra slozna druzina.

Kako je vreme polako prolazilo i rani jutarnji sati su dosli 2 strazara su cuvali Salu Za Sastanke. Na njena vrata vrlo smireno dolazi jedna osoba, ta osoba bio je Fumetsu koji je rekao da ima izricit nalog za sastanak i da je sve hitno. Kako je na brzinu pokazao Papire strazari su ga pustili da udje u prostorije.


Kako je usao ugledao je 2 fotelje koje su tu bile postavljene. On je polako seo u jednu od njih cekajuci drugog shinobija koji treba da dodje i da mi pomogne da u delo sprovedemo jedan zadatak od velike vaznosti za nase selo i za nas.



BUSHIDO SAGE
Stigao je u salu za sastanke, tamo ga je već čekao shinobi sa kojim je trebao da se sastane. Bio je zadovoljan što je stigao na vreme. Koliko je čuo iz priča po selu, nedavno se vratio u Takigakure nakon nekog vremena odsustva. Zbog odsustva Kage-a, koji je otišao na važnu misiju, njemu je poveren zadatak vraćanja duga prema Akumetsu gradu. Konačno su uspeli da skupe sav potreban novac koji su se osnivači sela zadužili prilikom stvaranja sela. To je bio jedan od bitnih znakova da je selo krenulo dobrim putem otkad su on i Genji preuzeli vlast. Nijedan od njihovih prethodnika nije uspeo da vrati ono što su dugovali, a oni su to uspeli u vrlo kratkom roku. Prilikom ulaska u salu, pozdravio je shinobija koji se nalazio unutra.

"Fumetsu, ako se ne varam? Drago mi je da si ovde. Ja sam Yashin Uchiha, Sannin ovog sela."


Seo je u jednu od fotelja nasuprot Fumetsua, osećajući ozbiljnost trenutka. Pružio je svitak sa detaljima zadatka i počeo razgovor.

Vreme je da završimo ovaj zadatak, pripremili smo sve potrebne dokumente i sredstva za vraćanje duga. Ovo je veliki korak za naše selo, znak da idemo napred. Ovo nije samo formalnost. Ovo je simbol naše odlučnosti i sposobnosti da se nosimo s problemima iz prošlosti.


Yashin je osećao ponos zbog onoga što su postigli. Ovo je bio početak nove ere za selo, i bio je odlučan da vodi Takigakure ka još većim uspesima.

Hajde da završimo ovo i pokažemo da Takigakure može da se nosi sa bilo čim što mu stane na put.

Kako je Yashin usao u prostoriju i seo za suprotno fotelju fumetsu je primetio njegov odlucan i ponosan govor sa namerom da se oduzimo i omogucimo nasem selu da funkcionise nezavisno od vish ostalih i da ne budemo vise pod lancem od Akumetsua.


Kako je to rekao fumetsu je smireno udahnuo i rekao je "Upravu si ovo je veliki poduhvat i nebi smo trebali da pravimo greske i probleme povodom njega. Ovo je ogromna suma novca i ima veliku vaznost za ono sto trebamo uraditi"


Rekavsi to Fumetsu je gledao Yashina direktno u oci i sve vise i vise je razumevao vaznocu ove misije te je nakon kratke pauze u razgovoro vrlo smireno izgovorio "Nemamo toliko vremena za gubiti zesto ne bi smo krenuli


Rekavsi to Njih dvojica su ustali i pokupili opremu nakon cega bi smireno krenuili na svoje putovanje ka Akumetsuu gradu sa namerom da im dostave vrlo vaznu robu.



BUSHIDO SAGE