Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Svilena Jungla

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Svilena Jungla

Svilena Jungla je misteriozno i guste zelenilom prekriveno mesto koje odiše mističnom atmosferom. Visoko drveće stvara labirintsku šumu gde se putevi često gube u gustoj magli. Čarobni zvuci ptica i životinja doprinose osećaju čarolije, dok tajanstveni tragovi prošlosti proviruju iz dubina šume. Mesto je poznato po svojim neobičnim biljkama i retkim životinjama, privlačeći istraživače i avanturiste da otkriju tajne koje krije.

Kroz gustu džunglu sam se probijao sa oprezom, korak po korak, u tišini koju su narušavali samo zvuci ptica i šuštanje lišća pod mojim stopalima. Oko mene, gusti zeleni pokrivač otežavao je vidljivost, ali sam se oslanjao na svoje instinkte i obuku kako bih pronašao kriminalca. Osećao sam uzbuđenje kako se približavam cilju, pripremajući se za sukob sa Joninom koji je vladao ovim divljim terenom. Srce mi je lupalo u grudima dok sam napredovao kroz džunglu, spremajući se za ono što me čeka.

Nakon traganja kroz džunglu, stigao sam do mesta gde je trebao biti kriminalac, ali ga nije bilo. Bio sam oprezan, svestan moguće opasnosti. Nisam gubio nadu, već sam pažljivo nastavio pretraživati područje, pripreman za bilo koji neočekivani napad. Spreman sam na sve izazove koji me čekaju dok nastavljam svoju misiju.
uzviknuo sam "Znam da si ovde, i znam da znas za mene nemoj da se krijes!!!"

Dok sam pažljivo pretraživao okolinu, primetio sam neobičan pokret među lišćem. Instinktivno sam se pripremio za napad. Iznenada, kriminalac se pojavio, skrivajući se kao senka u gustoj vegetaciji. Naši pogledi su se susreli - hladni, puni izazova. Nismo reč rekli, samo smo se merili pogledima, kao dva predatora spremna za borbu koja tek počinje.
dopustio sam mu da izadje i da se spremi za borbu jer ce mu ovo mozda biti poslednja " izvoli izadji, i spremi se za borbu! "

Dok je polako izlazio nasi pogledi se nisu sklanjali jedan sa drugog a on kada je izasao i kada je borba konacno mogla da pocne, spremio sam svoja cakra kanale i napao ga u nadi da ovo nece potrajati dugo...
#card79 napadam za pocetak sa 1110 dmg-a, 1 JONIN OD 2000 HP-a

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Svilena Jungla #world191

Svidjala mi se njegova energija, video sam da nije los ninja u borbi i da moze mnogo, steta sto je izabrao los put, nastavio sam sa borbom
#card1382 vatra #card73 napadam sa 710 dmg-a nadam se da ovo nece dugo potrajati jer je vec krenulo da me nervira...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Svilena Jungla #world194

mogu da priznam da nije los, ali ja sam bolji, izgleda da ce da pokusaca ceo teren da napadne pa na zalost moram tako i ja da uzvratim i samim tim da ga zavrsim,
nadao sam se da ce ovo biti kraj, polako je krenulo da mi bude nelagodno protiv ovog ninje...
#card83 -190 cakre, 1350-1000=350 dmg na njega
bio je luckast ali je vreme da se resim jos jednog zlikovca...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Svilena Jungla #world198

Bio je bolji nego sto sam mislio, nadao sam se da se nece oteti kontroli i preci granice normale kao sto ja radim, ali se necu predati tako lako protiv ovakvih ninji, odlucio sam da bacim jedan od mojih najjacih dmga a ako ga ovo ne ubije najverovatnije sam zavrsio...
#card85

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Svilena Jungla #world198

cinilo se kao da necu uspeti a onda moja zelja za borbom je porasla i adrenalin je krenuo da cveta u meni, uozbiljio sam se i napao ga zadni put jer je ovo vec bilo previse potrajalo, pa sam se nadao da ce ovo stvarno biti kraj...
#card58 #card57 700+110 mrtav je, vise mu nema spasa pa bi to bilo to + upijena cakra, mislim da je gotovo...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Svilena Jungla #world194

Jamisumi i ja smo tražili po celom selu bandu zlikovaca koji su oteli malo dete i traze novac u zamenu. Znamo da se zovu Kage no Shojo
, takođe znam da su vešti s elementima i da svako koristi drugačiji element…

Nakon dugog putovanja Gekko i ja smo ih videli iz daljine."Stani mislim da ih vidim"da to su oni banda Kage no ShojoČim smo i videli krenuli smo da ih napadnemo.Ja sam se zaleteo velikom brzinom i Gekko je reko čekaj nemoj da ih ponižavaš možda nisu tako loši."Dobro Gekko imaš prvi potez"...

Čast mi je imati orvi potez, salim se. Ajde da zavrsimo s ovim pa da ih predamo policiji i da uzmemo neku kintu.
Napašću prvog s leđa odmah… cek koliko ih ima? Vidim ovog prvog, evo ga i drugi pa i treći… Ne vidim ih vise…. Ajde da zavrsim ovo vise, stvarno hocu kuci…
Ipak je mozda bolje ovako
#card161
i klon napada s ovim prvog genina
#card162



The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world175

Izgleda da sam ga ubio ali je napravio jak zemljotres… Moj klon, Jamisumi i ja smo skocili od terena dok zemljotren nije prosao, onda dok je jadnik lezao na podu za svaki slucaj da budem siguran da je metav uradicu ovo:
Dajem klonu da izvede jos jeden napad
#card159
Šalje veprinu da ga završi

Dobro sad sam ja na redu.Neću puno da odugovlačim.
#card214
Ovo te hvata u moj genjutsu i verevatno sam te ubio jedino,ako ne baciš nešto pre smrt,ali čisto sumnjam...

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world180

Opa vidi ti njega znamo da se branimo.Dobro ovo će da bude malo zanimljivije nego što sam mislio.
#card212
Jeste da ponavljam,ali mi je slatko to da pričam.Uhvatio sam te ovaj put u genjutsu...
Verovatno će nešto baciti u cilju da me ubije,ali biću spreman na sve što će da mi baci.
Samo da se odbranim posle Gekko ti si na redu.

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world172

Lepo lepo i kao što sam mislio bacio si mehur pffff doasadno.Samo mehuri od toga ću lako da se odbranim i posle ide zadnji geninna mene ili Gekka.
#card1
Odbranio sam se sa velikom lakoćom"Ove misije su veoma lake i ne vidim ništa teško ovde"Ništa Gekko prepuštam dalje tebi da se malo ti zabaviš i da se vratimo kući...

Izgleda da je poslednji pobegao… Ipak verovatno samo pokušava jer ga vidim. Da li ga napasti s klonom ili 1 na 1… bolje i klon i ja zajedno lakse ce mi biti… Što pre zavrsimo, ranije cemo se vratiti kuci
Klon je otisao malo dalje ali ispred Genina je a ja sam iza Genina tako da je Genin u sendviču
Da se ne bi pomerao više
#card158
Pa onda klon napada s ovim Veprom opet
#card159
posle ovoga klon je ostao bez čakre…

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world178

To verovatno znaci da moram ovo iskoristiti
#card1
-10 chakre
Mreža je idalje na terenu pa se ne sme pomerati a ja cu uraditi ovo
#card162
Verovatno mu je ovo kraj ali ce me napasti još jednom… Predpostavljam… Ako se odbrani poludeću…
Klon jadan ostalo mu samo da navija ili da ceka da umre

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world178

#card1
-10 chakre
izbegavam tvoji napad
#card353
vadim motiku
#card157
oblažavam moju motiku sa munjama
#card4
prilazim mu jako blizu
#card15
zamahujem motikom i udaram ga motikom u glavu
Ako ovaj napad ne prođe ja ću poludeti majke mi…
Saću te polomim jer si izbego evo ti motikaa u glavu
ako ne prodje uzimam ciglu ili pikslu sta mi prvo zapadne pod ruku

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world177

Dal je moguce, sve izbegava
#card157
#card15
Ja ne znam sta cu ako i ovo izbegne, sve izbegavam nije mi dobro samo hocu kuci i da uzmem kintu
Poludeću vise od ovog majmuna
Ako ne upali moraće Jamisumi da uleti,ne smem mnogo energije da koristim
Moraću da se odmaram…
Već vidim kako opet se brani

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Svilena Jungla #world174

Napokon sam ga završio…
Primio sam žestok napad od 100dmg
Ali bar je misija uspešna, već osećam kintu
Izgleda da neću moći kući peške…
Ili da se zalečim ili da me Jamisumi nosi kući iako kuća nije daleko boli se sve u telu…
Ustvari mogu i da stvorim klona da me odnese kući
#card11
seo sam mu na ledja i uputili smo se nazad ka selu…
misija gotova!