Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Smaragdne Doline

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Smaragdne Doline

Smaragdne Doline su zeleni labirint šuma, gdje svjetlost igra kroz gustu krošnju, stvarajući čarobne uzorke na tlu. Zvuk tihih potoka dopire iz dubina, dok šumsko bilje mami posjetitelje svojom mirisnom raskoši. Ovdje se svaka staza pretvara u avanturu, otkrivajući tajne prirode u svakom koraku

Smaragdne Doline 1000_F_541357914_LeyK2LaNqvfft6JmabJW1424oXCRBcV0

Stigao sam do šume gdje su se trebale nalaziti moje mete. Po informacijama bio ih je cetvoro. Odlucio sam prvo prouciti sumu kako bih se kasnije lakse snalazio u borbi. Krenuo je stazom koja je bila tamo i pratio kojim putem sam isao kako se ne bih izgubio

( Prva genin miisija 4 npc genina )

Hoduci kroz sumu naisao je na jednog od neprijatelja, na svu srecu bio je sam, nije znao gdje su ostala trojica pa je odlucio malo stati sa strane i posmatrati sta se desava. Htio je vidjeti kako se krece i pokusati doznati lokaciju ostale trojice. Stao je u zbun i cekao.

Vidjevsi da se ostala trojica nisu pojavila odlucio je da je vrijeme za napad. Neka lov krene .. rekavsi to urado sam napad munje i poslao ga na neprijatelja koji je bio sam. Nadam sam se da cu ga brzo zavrsiti. Nisam htio potrositi previse chakra prije nego se pojavi ostatak.

#card156

cH 620

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world176

Zakacio sam neprijatelja napadom bilo je to dobro. Nisam htio trositi previse chakre pa sam pustio shurikene da me pogode nakon toga sam bacio snop svijetla ( munje ) i pustio ga u njegovom pravcu u nadi da cu mu onemoguciti bilo kakvo daljne kretanje.

#card160

Ch 590
Hp 420

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world171

Neprijatelj je primio stun, nemocan da se mopakne bacio je posljednji napad prije nego se sreo sa smrcu. Bacam munju ( 200 dmg ) koja prolazi kroz njegov napad i nastavlja na njega 100 dmga nakon cega umire. Nakon toga krecem traziti ostale bandite

#card159

Ch 560
Hp 430

Nakon sto je jedan od bandita pao potrazio sam drugog na svu srecu i dalje nije znao sta se desava sto mi je dalo mogucost da ga napadnem iznendada. Odlucio sam baciti jedan malo jaci napad munje i tako ga poraziti. Cekao sam da vidim sta ce uraditi

#card162 300 dmg

Ch 530
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world180

Prokletstvo... nekako je uspio izbjeci ovo ali drugi put nece imati toliko srece bacio, opet mu bacam napad munje u nadi da cu ga ovaj put pogoditi.. Nakon sto sam bacio napad otrcao sam malo dalje kako bih ga probao zbuniti.
Cekao sam da vidim njegovu reakciju

#card156

Ch 500
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world171

Vidjevsi da je neprijatelj gotovo na samrti bacio sam mu zvijer od munje to bi ga trebalo dokrajciti.. Munjevita zvijer je ponistila njegov napad i nastavila ka njemu.. Polako sam poceo osjecati umor nakon sto zavrsim sa njim trebao bih malo odmoriti.

#card159

Ch 470
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world177

Ah ... opet je izbjegao. Ovo pruza mnogo vise otpora nego prosli, nadam se da ostala dvojica nisu poput ovog.. mislio je dok se zamjenjivao sa stablom koje je bilo sa strane... Nije htio napadati cekao je da vidi kako ce neprijatelj reagirati ako mu ostavim prostora.

#card1


Ch 460
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world175

Opet sam se zamjenio samo sa drugim stablom i tako se obranio.. Nakon toga pucam ga munjom po treci put i nadam se da ce ovaj napad biti uspijesan. Nakon sto napadnem gledao okolinu i trazim sljedeci panj sa kojim cu se zamjeniti kad me napadne.

#card1

#card156

Ch 430
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world174

Nakon sto je drugi bandit pao ozeo je stablo koje je skenirao svega par trenutaka ranije i zamjenio se s njim. Nakon toga sjeo je malo sa strane kako bi dosao do daha. Odlucio je odmoriti prije nego je nastavio sa lovom. Sjeo je i naslonio sa na stablo.

#card1

Ch 420
Hp 430

Napokon pojavio se treci bandit.. Vidio je kolegu kako mu lezi mrtav i stao u borbeni stavi. Odlucio sam prvi napasti i tako napraviti neku prednost u borbi. Napao sam ga munjom i krenuo se ogledati oko sebe ne bi li ugledao cetvrtog neprijatelja.

#card159

Ch 390
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world178

Ovaj je bio jaci od drugih izgleda odlucio sam se uozbiljiti i bacio sam najjaci napad koji sam imao ali prije toga sam uradio tehniku zamjene i obrani se od njegovog napada. Ova borba je polako kretala biti umarajuca odlucio se brzo ju zavrsiti.

#card1

#card162

Ch 340
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world174

Uradio sam tehniku zamjene i obranio se od napada koji je poslao na mene. Napokon i treci bandit je pao, ostao je samo 1 koji se pojavio taman kako mu je saborac padao mrtav. " Spremi se " rekao sam napadajuci ga istim napadom kojim sam mu ubio saborce.


#card1

#card156


Ch 300
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world176

Izgleda da je ovaj bio najslabiji nije ni cudo sto se do sad skrivao i cekao da ostala trojica sami zavrse posao. Bacio sam mu jaci napad od prethodnog i tako mu ponistio shurikene. Na njega je nastavila munjevita zvijer koja je samo cekala da ga unisti.

#card159


Ch 270
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world177

Nakon sto mi je izbjegao ovaj napad odlucio sam ga izbjeci i ne napasti.. Cekao sam malo da mi se chakra obnovi kako bi nastavio borbu. Hladan povjetarac je puhao i nosio krosnje stabala i pravilo da viore. Svega par zraka sunca je dopiralo do tla

#card1


Ch 260
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world175

Vidjevsi napad zemlje kako mi se priblizava odlucio sam ga ponistiti svojim munjevitim napadom napadom koji me obranio i nastavio u pravcu neprijatelja. Ovo bi ga trebalo dovrsiti ali za svaki slucaj sam ostao u borbenom stavu ukoliko se borba nastavi.

#card162


Ch 230
Hp 430

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Smaragdne Doline #world174

Napokon borba je bila gotova i zadnji neprijatelj je pao a od njegovog napada jednom zadnji put sam se zamjenio sa stablom i tako izbjegao njegov napad. Nakon toga otisao sam do sve cetvorite i uzeo po nesto kao dokaz da sam uspijesno zavrsio lov.

#card1

Ch 220
Hp 430

Nakon sto sam pokupio dokaze pobjede naslonio sam se na stablo te pogledao u nebo. Samo mali dio neba se mogao vidjeti zbog visokih stabala ali i to je bilo dovoljno. Nakon svega par trenutao uputio se van sume prateci stazu kojom je i dosao.

Keigo je zalutao u neku sumu, koja je izgledala poprilicno lepo. Skakao je sa drveta na drvo, prolazuci brzo kroz krosnje. Nije mu trebalo dugo da se izbavi iz ove sume, skakutanje po granama se ispostavilo kao dobra metoda putovanja kroz sumu. Kada mu je ponestalo krosnji, svoj put je nastavio hodajuci.

Hodajuci predivnom dolinom pre puta je nasao neku kovertu usput ju je uzeo.Hodajuci je odlucio da odmori seo je ispod drveta gde je hlad te je uzeo kovertu i otvorio ju je:
#card08
Pismo :


Smaragdne Doline Image

Videvsi sta je pisalo Wertzuir je bio iznenadjen pozivu.Te ustaje uzima stvari koje je uzeo sa poda i krece ka selu hodajuci laganim koracima do sela kroz predivnu livadu puna zelenila i mira.

#card08

Hiroshin je dosao u ove doline kako bi se opustio. Znao je da ove doline nisu toliko posjećene i da moze ovdje da uživa i da trenira. Hiroshin cim je stigao prosetamo je i divio se mirisima prirode i zvucima zivotinja. Odjednom vidio je jednog nindzu kojem je prisao i rekao:
Zdravo,ja sam Hiroshi iz Uzumaki klana kako se ti zoveš i jesi li i ti dosao ovdje da se odmoriš ili?

Yashin je koračao kroz Smaragdne Doline, očaran zelenim bogatstvom koje ih je okruživalo. Svjetlost sunca probijala se kroz gustu krošnju drveća, stvarajući igru sjena i svjetlosti koja je obasjavala put ispred njega. Tihi potoci sa svake strane staze dopirali su do njegovih ušiju, stvarajući umirujući zvuk koji je pratila samo priroda.

Šumsko bilje koje je okruživalo stazu mamiilo je svojim mirisom, otkrivajući bogatstvo raznolikosti prirodnog sveta. Svaki korak koji je Yashin napravio pretvarao se u avanturu, dok je istraživao tajne ovog zelenog labirinta. Svaki prelazak preko mostića ili kroz zavojitu stazu otkrivao je nove prizore i čuda prirode, ostavljajući ga zadivljenim pred veličanstvenošću Smaragdnih Dolina.

Već smo dosta putovali i upoznali smo se malo više kroz dosadašnje putovanjeBilo je vreme da malo odmorimo od ovog silnog hoda,nismo mi baš toliko izdržljivi.

Mogli bi malo ovde da odmorimo.Vreme je divno.

Rekavši to sam se samo bacio na travu i pogledao u nebo i tako ostao neko vreme da gledam kako se oblaci pomeraju .



Slayed by Tennin



Složio sam se sa tvojom idejom o odmoru. Nakon svega što smo prošli, bilo je potrebno malo mira. "Odlično," rekao sam tiho, smeštajući se pored tebe na travu. Vreme je stvarno bilo divno, sunce je blago grejalo, a povetarac je donosio miris sveže trave. "Gledaj te oblake," rekoh, pokazujući na nebu. "Neobični su, zar ne?


Tako ležeći na travi i gledajući u nebo sam se setio da sam isto ovako gledao u nebo sa jednim starim prijateljem kog nisam video baš dugo vremena.Pitam se šta li sad on radi,da li postao jak kao ja.

Da malo imaju čudan oblik.
Reci mi,koliko dugo ti je trebalo da usavršiš tvoj stil mačevanja?


Pitao sam ga nastaveći da zurim u nebo i oblake.



Slayed by Tennin

Iako sam delovao mladoliko mogu da se zakunem da će biti šokiran kada shvati da mi je 26. godina. "Proveo sam skoro 11 godina trenirajući i putujući po zemlji Chai,a." Video sam da je zbunjen, moj glas je prekinuo njegovo besciljno zurenje u oblak koji je imao oblik podkovice. "Da li znamo kuda idemo?" Upitao sam ga želeći malo više da saznam o njemu, našem putu ili njegovom cilju. Mislim da će mi ovo putovanje sa njim pružiti mnoga iskustva, tako da sam ostao radoznao i uzbudjen.

Ehh......11 godina treninga nije malo..

Ostao sam malo šokiran tom informacijom,ali dobro ipak je on majstor mačevanja.Sada kada me je pitao kuda idemo ostao sam malo razmišljajući o tome jer na umu nisam imao odredjenu destinaciju već samo putovati svetom,upoznati jake ljude,i pokušati da stvorim mir u svetu.

Paa nemamo odredjenu destinaciju,već samo putujemo,upoznajemo jake shinobije,i pokušati da stvorimo mir u svetu.
Takodje nam ovo dodje kao izuzetno dobar trening.



Slayed by Tennin

Matsuda je zvučao previše viteški, nisam razumeo njegovu želju da putuje svetom i da se nada miru ali izgubio sam opkladu a i dobio sam dobru šansu, tako da šta je tu je. "Oh, trening rekao si," zaintrigiralo me je ono što sam čuo: "Ja zaista volim puno da treniram." Potvrdio sam klimajući glavom. "Sada imam moćnog šefa, to znači da ću uvek imati i dobre treninge." Pohvalio sam ga a potom skočio na dve, lagano, na Matsudi je bilo da li sam ustao da bi nastavili put ili da li sam ustao kako bi trenirali.


Videvši da je on ustao pomislio sam da smo se dovoljno odmorili i da je vreme da podjemo na dalje putovanje da vidimo sta nam svet ima za ponuditi.

Nebih rekao da sam toliko moćan.
Hajde vreme je da krenemo dalje.


Rekao sam kada sam ustao i krenuo ka daljem putu.



Slayed by Tennin


Proveo sam nekoliko sati u razgovoru sa Matsudom i bilo je vreme da se naša pustolovina nastavi. Za sada nije bilo nikakve opasnosti i nisam imao od čega da ga branim. Posle kratke sugestije ustajem sa livade i polako polazim sa Matsudom. "Kuda idemo sada?" Rekao sam mu dok je on piljio u mapu i bez odgovora samo sam nastavio da koračam sa njim.


Čuo je kako ptice cbrkuću u daljini i jednostavno mu se nešto opreglo te je došao da istraži,izašavši iz šume, vidjeo je ogromnu dolinu koja se prostorila svuda oko njega,sunce je blistalo jakim zrakima,forsirajući obližnje životinje da se kriju ispod hlada.
Hodao je putem staze i posmatrao dolinu oko sebe,kada je zastao na jednom vidjevši nešto.

To je bila jedna malo povelika ali i žestokog izgleda divlja svinja,čim ga je ugledala počela je da kruži oko njega i inspektiše ga a zatim je brzo ušla u stav i jurnula punom snagom u njega. Ušao je u stav da se proba zaustaviti,ali životinja je bila brža i svojom glavom bubnula u njegov stomak. On je na to ispustio zvuk nalik na grumbanje.

Svinja je vidjela kako pada na zvuk i ispustila zvuk nalik na groktanje kao da mu se smejala.
Namrštio se a zatim uvidjeo kako će ova opet na njega,te je vidio da se ovo stvorenjene igra i stvarno želi da ga ubije.
Brzo je reagovao i skočio u desno,te je nekako izbjego životinju krajiškom oka.