Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bolnička Ustanova - Spas

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bolnička Ustanova - Spas

Ova bolnička ustanova je vrlo stara i renovirana je nekoliko puta korz njeno postojanje kako bi sve u njoj bilo pogodno za pacijente. U njoj se obično leče šinobiji ali ima izuzetaka. Do nje takođe stoji starački dom koji je namenjen za šinobije ovog sela koji nemaju gde da idu. Ali sama bolnica ima 4 sprata i tu je uglavnom podeljena na više delova

Došao bih sa Hangetsuom do bolnice i u desnoj ruci bi držao činiju ramena koju smo ja i on malo pre uzeli. Nezanjući gde se Wangetsu i otac nalaze odlučili smo da upitamo ljude sa šaltera


Laganim koracima (mojim a Hangetsuovim ubrzanim) uputili bi se ka šalteru za više informacija o tome gde se nalazi naš brat i da li možemo otići sada u posetu 

Došli bi do šaltera gde bi upitali radnicu sa istog da li zna gde se trenutno nalazi Wangetsu Uzumaki. Rekli smo da nam je to brat i da smo došli u posetu i da smo poneli topli tečni obrok.


Nakon pregleda informacija obavestila bi nas da se on nalazi na drugom spratu desn ou sobi B-22 i da bi naš otac već trebao da bude sa njim i da pazi na njega i posete su dostupne

Polako bi smo krenuli desno te bi smo ugledali te stepenice koje bi trebali da se popnemo. Ja bi se penjao normalno a Hangetsu bi se hvatao za prolaz koji koriste invalidi jer mu je bilo interesantnije.


Konačno bi došli do drugog sprata i udlajini bi videli prostorjiu B-22 i ne bi smo oklevali da se zaputimo ka njoj i da uđemo u nju da bi smo posetili našeg brata

Pošto bih konačno ušli u prostoriju Hangetsu bi otvorio klizeća vrata i tu bi smo videli oca kako sedi na stolici i brata u  bolničkom krevetu sa bandažama oko njegove glave


Wangetsu je bio svestan i mi smo bili srećni potrčali smo i upitali doktora da li je hrana uredu. Doktor je dozvolio da jede ramen koji smo mu doneli. U tom trenutku otac nas je obavestio ta Wangetsu ima zadržavanje od 14 dana tj 2 sedmice

Wangetsu je imao 14 on i Hangetsu bili su blizanci i bili su 4 godine mlađi od mene pa je Wanegtsu mogao da ostane sam na odeljenju i izdrži tih četrnaest dana možda ček i ranije ako mu doktori dozvole


Rekao sam ocu da on i Hangetsu idu kući a ja idem na neko tiho mesto malo da razbistrim um od sivh ovhih stvari koje se događaju te sam se zaputio ka najmirnijem mestu koje znam a to je jezero

Došli bi u bolnicu sa namerom da donesemo bratu topli obrok koji smo nedavno uzeli iz redtorana za njega.


Otprilike smo znali gde treba da idemo te smo se polako laganim i smirenim koracima uputili desno ka stepenicama da bi smo se popeli na drugi sprat bolnice, jer smo se sećali da je on na drugom spratu desno

Polako bi smo došli do stepenica ove bolnice i krenuli bi da se penjemo uz stepenice jednu pojednu a bilo je sigurno oko 20 stepenika na putu od dna do vrha 


Polako ali sigurno bi smo se popeli te bi se setili da se Wangetsu nalazi u sobi B-22 te bi Hangetsu ugledao tu sobu i mi bi smo krenuli ka njoj da posetimo brata 

Došli bi do sobe B-22 vrlo lagano i smireno te bi smo otvorili klizeća vrata i ulazimo u njegovu prostoriju da bi ha zatekli da se tek sad probudio i da je spavso 12 sati


Mi bi ga pozdravili i Hangetsu bi mu dao rame. Tu bi smo ga svi pitali da li mi sve odgovara i njegov odgovor je bio da uživa kao da je u raju, da nema budilnik i da lagano odmara bez nekih velikih muka i poteškoća. Glava mu je ušivena i zadržavaju ga do skidanja kopče. To je bar bilo sve ono što je on izjavio nama dvojici

Kako je Wangetsu jeo ramen i bio je pri samom kraju Hangetsu je iz svog hatorija izvadio jedan špil karata i ponudio mu je da igraju malo zajedno na šta je ovaj drugi vrlo rado pristao i krenuli su da igraju


Kako je vreme prolazilo pričao sam sa doktorom o njegovom stanju i kako se oporavlja, da li radi šta mu je rečen. Doktor je odgovorio pozitivno na šta postoji mogućnost da ga puste ranije što su bile vrlo lepe vesti za čuti od njegove strane

Kako je vreme prolazilo i njih dvojica su vrlo lepo i fino se zabavljali dok su igrali razne igre sa kartama. Ja sam pričao sa doktorom i dobio sam mnogo pozitivnih informacija na njrgovo ponašanje dok je ovde


U tom trenutku došao bih do toga da moram da odem malo da izmeditiram na zalivu ili tako negde gde god ima dovoljno mesta da se malo primirim i spojim sa unutrašnjom malenkošću pa sam krenuo ka zalivu

Pojavljuje se na ulaznim vratima bolnice , sav zadihan,prljava i umorna.Prašina joj se zalepila za kožu zbog znoja gotovo da se njen ten i ne primećuje .Kapuljača joj i dalje stoji na glavi a rukavi od trenera su joj natopljeni od krvi , tako da više nisu beli nego crveni .Jedva stoji na nogama jer nema više snage i ramenom stoji na naslonjena na vratima „Tre- ba-mi-pomoć".Izgovara veoma teško kao da će srce da joj pune .„Rane na rukama su se otvorile,imam ih mnogo sve su nasumično raspoređene ali jednako duboke !"!I tako pada u nesvest.

Baji i Kazuki dolaze do bolnice Baji prvi ulazi u bolnicu smrdljiv na alkohol i na cigare i naslanja se na šalter te kaže.

Mala soba od Ami dje je ja i moj drug smo došli u posetu.


Šalterica mu govori da je na spratu soba broj 2

KAZUKI!! Odi vamo idemo na sprat soba broj 2!

Prilazivši bolnici mogao se da vidim da nas ljudi gledaju popreko da li je to jer smo pjevajući išli putem ili zato što smo smrdjeli na alkohol?Ko će ga znati,prilazeći bolnici vidio sam da na ulazu ima stepenica pa smo shodno time ovog puta se uvatili za ogradu te polako penjali,stigavši na šalter Baji je upitao šalterku te mi se prodrao na uvo
DOBRO JE ČUJEM TE NISAM GLUV
Pijani smo zakucali na vrata te uletjeli u sobu.
DOBAR DAN

Otvara oči i vidi da se nalazi u nekoj sobi prikačena je na infuziju a ruke su joj ponovo previjene .Pokušava da ustane i primetila je da ne nosi svoju odeću .„Dobro je stigla sam na vreme ".Taman je mislila da opet legne kada joj neko uleće u sobu .„Dobar dan i tebi ko kod dasi ?! Čekaj malo Baji da li si to si "?

Baji i Kazuki se penju na drugi sprat i ko furije ulecu u sobu broj 2 bez kucanja.Baji vidi ranjenu Ami te ga malo alkohol popusti te joj kaže.

Da ami to sam ja Baji ovo je moj bliski prijatelji Kazuki vrlo je dobar. Sta se tebi Ami desilo la si završila ovde?

]b]Ja sam Kazuki iz Senju klana.Možda si me vidjela danas na misiji.[/b]Vidjevši bolnicu i osjetivši miris iste odma su me trnci prošli,nikad je nisam volio u neku ruku me je bilo strah doktora.Vidjevši dvije stolice pored kreveta prišao sam te sjeo.
Evo Baji sjedni ovdje.

Samo je pogledala u njih dvojicu,hladnim pogledom koji je uvek imala .„I meni je drago da se upoznajemo .Ne brini Baji to su iste one rane koje imma još od početka,samo sam ih otvorila na misiji u zamku i sve vreme sam gubila krv .Na svu sreću stigla sam na vreme ovde .Ona ovo izgovara sa rakom lakoćom kao da je ništa .

Baji gleda u Ami te razmišlja u svojoj glavi otkud njoj tolike silne rane po rukama ali to je sada nebitno bitno je da je Ami dobro.Baji diže glavu te pogleda Ami

Drago mi je da si sada dobro Ami


Baji je otišao do prozora uzeo stolicu i zapalio 1 cigaretu
.

A izvini Ami kako si dobila te rane ako nije tajna-i dalje polupjan izgovaram ali pokušavam da se saberem.
Vidio sam da je Bajiju dosta stalo do Ami,to mi je bilo drago a i Ami mi se činjela dobra djevojka.Ali mislim da joj je anestezija uradila svoje čim je ovako hladna prema Bajiju.
Ostao sam sjedeti na stolicu,dok sam opet imao vizije Šukakujeve perspektive gledanja,iste scene su mi bile pred glavom kao kad sam stavio masku.
Ne opett
rekao bih uplašeno ali tiho

Došli bi u bolnicu ja i moja 2 brata od kog jedan ima zavoje po celoj glavi koji trebaju da se skinu. Pošto nismo znali gde je odeljenje u koje ga trebamo voditi da bi mu skinuli konce odlučili smo da se zaputiomo ka šalteru i pitamo radnike tamo


Laganim koracima stigli smo do šaltera i upitlai smo radnika da li zna gde se nalazi sala za skidanje konca. On nas je uputio da idemo levo pa da se popnemo na sprat i da bi smo bes problema trebali da nađemo tu salu i da tu odvedemo Wangetsua

Nakon što bi nas uputili do sale za skidanje konca rekli bi meni da ja mogu da prisustvujem dok mu ne stave anesteziju ali Hangetsu mora ostati napolju. Tako smo i odlučili bio sam sa Wangetsuom dok mu nisu stavili anesteziju i onda sa izašao


Ja i hangetsu čekali smo da završe to skindanje konca za koje su nam rekli da neće puno potrajati i da će brzo biti kao nov i kao što je bio pre nego što je udario glavu u oštro kamenje

Konačno nakon dužeg čekanja doktori su nas obavestili da su njegovi konci skinuti i da se rana skoro u potpunosti zalečila ali idalje mora da miruje kako mu se to ne bi opet pogoršalo.


Kad smo čuli te vesti bili smo srećni da vidimo Wangetsua kako konačno izlazi iz ordinacije i doktroi mu pomažu iako je on u potpunosti sposoban sam da hoda ne žele rizikovati da on opet padne i povredi se

Kako nam doktori predaju Wangetsua on se konstanto žalio kako je skidanje bolelo i terao nas je da proverimo da li idalje ima kopču. Stavili su mu flastere i meni su rekli da ih pažljivo skinem za nekoliko dana u suprotnom to može izazvait gupitak kose.


Wangetsu je načuo to i traumatiziran me je molio da budem pažljiv kad mu skidam i kukao mi je kako je puštao kosu 3 meseca da bi bila takva kakva jesta i da ne želi da oćelaiv na jednom njenom delu 

Tako kako me je on molio ja sam jednostavno smirenim i olakšanim glasom rekao 


Hajdemo kući, nemamo šta više da tražimo ovde.


Kako sam im to rekao polako smo se spremili i krenuli  smo ka stepenicama. Kad smo došli niz stepenice polako smo se supstili niz njih pošto smo znali da je ovaj malo nesmejan i da nebi bilo baš dobro da se smandrlja niz njih.


Nakon što smo se supsitli niz stepenice lagano smo sva trojica krenuli ka ulaznim tj za nas u ovom slučaaju izlaznim vratima i pripremali smo se da se uputimo našoj kući da Wangetsu malo odleži

Nakon dugo razmisljanja da li da ode da poseti Ami ili ne Riko je odlucio da ipak ode. I ako je ona malo napadna i zla prema njemu. Mozda ce mu trebati jednog dana. I evo uazi kod nje u sobu konacno jedva je nasao.
"Pa gde si ti bre? Jel moguce da si jos uvek ziva?"I Riko se je nasmejao na te reci.
"Salim se samo. Kako si zavrsila u takvom stanju?"

„Ha ha . Humor ti je za medalju znaš .I za tvoju informaciju nisam zadobila ove rane na misiji .Šta više nisam zadobila nikakve povrede tamo .A na tvoje pitanje ću ti odgovoriti.Samo se šeta po sebi kada je odlučio da otvori prozor i sedne na njega ..Samo ga gleda .„Ovo.mije zapravo prvi put da sam uopšte lečena .A ove rane su jednostavno deo mene tu su od kada ih pamtim .Na misiji su mi se otvorile kada sam čuvala hodnik i nisam zaustavila krvanje i eto me".

Hm Riko je malo zastao i rekao:"Zlatnu medalju nadam se?"
Kada je ona mogla zadobiti takve rane pitao se Riko, a tako je mlada. Mozda izgleda mlado a zapravo je stara. HMMM ko zna
"Odakle ti te rane. Nikada mi nisi pricala o tome."

„Uh , koliko se dobro sećam, neke su od igla, a neke sam zadobila dok su me testirali .Testiranja sa nebi završila dok ne bi videli krv ali u većini slučajeva sa nesećam , kao da nisam bila svesna tada kao da mi je mozak stao a telo je radilo sve na svoju ruku da preživi.Doba kada sam imala ime 03 ".Okreće davi i gleda kroz prozor.

Riko se je malo inzenadio kada je cuo sve ove stvari. Zar je moguce da je prosla kroz takve stvari? Upitao se Riko. Nikada ne bih pomislio da joj se nesto tako desilo. Mislio sam da je sa nekih misija.
"Nisam imao pojma da su ti se takve stvari desavale. Sigurno je grozno prisecati se toga. Pa kako se osecas sada nakon misije?"

„Pa da je bilo grozno valjda se može tako reći .Čitavog života zatvora u jednoj tubi punoj nekakve vode , maska preko lica da možeš da diše i mnogo igla ,ali sam većinu vremena provela spavajući ,bez svesti , bez mog imena dez ičega .Kada sam po prvi put izašla na površini tek tada sam prvi put videla nebo i spoljni svet .A na misiji ništa specijalno .Dole u tamnicu, sam uspostavila vezu sa onim stvorenjem .Njegov glas je bio pun tuge ali i gneva ."

Baji
posle 2 dana odluci da sam dodje u bolnicu i posjeti Ami na 2 spratu u sobi 2.Baji se penje na sprat ali ga hvata slabi strah od ljudi ovde koji imaju problema.Baji prilazi sobi 2 kuca i ulazi i sreće Rika tu.
Cao A- oooo Riko desi si ti došao kod Ami u posetu?Cao Ami jesi ti bolje imalo kako su ti rane?

"Ma bitno je da si sada dobro. Jel tako?"Rekao je Riko Ami.

Jaoj pa evo ga i Baji od kud on ovde da mi je znati. Ja sam taman hteo da budem sam sa njom.

"P agde si Baji covece. Sta radis. Otisao sam bio kuci."

„Zdravo I tebi Baji izgledaš bolje nego prošli put , kada vas je sestra isterala iz sobe jer set se skljokali sa stolica .A za rane ne znam ništa kako se čini veoma sporo zarastaju .I još imama nekih problema što se tiče moje krvi pa moram stalno da sam na infuziju .Ali se dobro brinu o meni samo mi je problem što me ne puštaju napolje ."

Baji se pozdravlja sa Rikom I čuje sestru koju spominje koja je izbacila mene i mog druga Kazukija.Ami govori da joj rane sporo zarastaju i tu se Baji razmišljao zašto je ninja koje imaju medical jutsu ne izlece.

Ami ona sestra što nas je izbacila bila je dobra mala ;) reci joj to kad budete sami fi i ona

Riko je sada morao da ide, ali mu je bilo drago sto ih je video oboje. Te im rece:
"Pa Ami drago mi je da sam te video i da si dobro. Tebe Baji takodje. "
Sada Riko izlazi na vrata i ide svojoj kuci.

„Ovog baš ne drži mesto kako se čini Ili je zbog one borbe posto hiperaktivan .A što se tiče sestra ne brini reći ću joj nešto lepo bez brige .Zapravo pošto sam ja zaglavljena ovde potrebno je da učiniš nešto za mene.Ako bi hteo naravno "?

Baji se pozdravlja sa Rikom I gleda kako izlazi na vrata i razmišlja da će Riko jednog dana biti najjbolji ninja svoga clana.No Baji čuje da ga Ami nešto upita te Baji okrene glavu i pogleda u nju.

Reci slobodno sta ti treba?

„Čula sam da u blizini grada živi veoma jako moćna porodica .Moguće da imaju informaciju koja mi je potrebna za moju potragu .Moraš da ideš da je nađeš i da dovedeš nekog člana porodice ovde jer kako se čini nemaju oni interes da me puste skoro .Naročito je teško da me leče jer nemaju ni jedan dokument o meni.Koliko sam čula od sestara poseduju neku navodno ukleti šumu .Nadam se da će ti ova informacija pomoći ".Taman što je završila sa pričom ulazi sestra u sobu .
„Uredu Ami moramo da ti skinemo zavoje očistimo rane i ponovo ih previjemo .I nažalost posta za danas je završena ".

Baji ostaje u malom šoku kad mu Ami kazem sta hoće od njega ali Baji taman nešto da kaže Ami ulaz sestra da joj previje rane.Baji znakovnim rukama pokazuje Ami
Biću ispred bolnice javi mi kas sestra izadje.

Samo ga gleda i šalje mu povratni znak rukom .Kada od jednom Baju na glavu sleti mala ptica sa ceduljicom oko noge .Pisalo je .„„Ova ptica će nam biti način komunikacije .Kada budeš našao člana domaćinstva recimu ovo organizacija Kobra .Ako nevide znao ništa traži da pričaš sa glavom kuće ".

Ami šalje ptičicu Bajiu na rame I vidi poruku te Baji opet koristiti znakovni jezik.
Docu u bolnicu za par minuta da znas ako bude neuspešno.

Dok je sestra okrenuta kreće brzo f slavi znake „Uredu ali budi pažljiv može biti opasno , ovde se nešto čudno dešava " Sestra se vraća a ona se pravi koa da se češće po glavi .„Zaboga Ami to ne priliči ponašanju jedne mlade iz plemićke lože aman "!

Posle sat vremena Baji se vraća u bolnicu sa ne baš dobrim vestima zato što nije uspeo da nadje to što je Ami tražila od njega.Baji ulazi u sobu 2 približava se prozoru i pali cigaretu te pogleda u Ami

Nisam ga uspeo naći ispred dvorišta mu stoje jonini probao sam uci ali nisam uspeo izvini zaebo sam.

„Ma uredu je , bitno da si se vratio živ .Još samo da saznam šta znači ovo sestrino vikanje na mene za svaku situaciju .Da nepoveruješ samo sam se počešala po glavi a ona krenula da mi priča da to nije dostojno ponašanje jedne mlade dame iz plemićke loze .I imam još jedno pitanje šta je plemstvo "?Kreće da se nervira i samo se nasloni na jastuke i prekrsti ruke.

Plemstvo?hmmmm ne znam ni ja bas najjtacnije iskreno da ti kazem ja sam iz normalne porodice uchiha.Ali plemstvo bas ne znam sta je.
Baji vuce dim svoje cigarete

„Ako me nepuste uskoro sama ću otići i to baš kroz taj prozor .Imama osećaj kao da sam opet stavljena u neki kavez , a toj osećaj stvarno ne volim.Sačeka ću par dana pa ću sama pokušati da ih pronađem ,.Valjda je to dobra ideja ".

I ja mislim da je to dobra ideja ali ja razmišljam da nadjem svog brata koji je pobegao iz sela prije 5 godina kada sam ja jos bio klinac.Bio je mnogo jak i vjest ali njegovo ime ne smem otkriti.Tako da razmišljam da i ja odem iz sela da ga nadjem ali ovom nikom nemoj govoriti.

"Tvoja tajna je sigurna samnom ,milim nije kao da imam nekome da kažem .Da tebi kažem jednu tajnu mislim da su mi roditelji živi tamo negde.I pokušaću da ih nađem .Znam malo je glupo da pokušam da nađem roditelje kojih se čak ni lica nemogu setiti .Ali sam siguran u jednu stvar da nisam napušta kao što su mi pričali ".

Takodje tvoja tajna je sigurna kod mene niko nece da sazna.i nadam se da ces naci svoje roditelje samo imaj vere i naces ih kao ja sto imam veru da cu naci svog brata i ubeđen sam da cu ga nadjem zakleo sam se da ću ga nac.