Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavni Put

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavni Put


Glavni Put HmsEWTy

Ovo je glavni put kroz oblast. Račva se i veže sve okolne oblasti. Putovanje se podrazumevano vrši kroz ovu temu. Ovuda prolaze trgovinski karavani, putnici i lutalice.

Konačno su posle dugog putovanja došli u ovu ledenu i maltene napuštenu oblast. Hladno je, veoma je hladno. Vule je podcenio njegovu toleranciju na hladnoću i sada mu uopše nije prijatno. Dok su putovali, dosta su se ispričali o hramu i pećinama u kojima su bili. Bilo je tu veoma puno da se priča ali sve su razradili i utemeljili, ali onda se Vule setio da je Cezar veoma blizak sa Riomarindom a da on na tu misiju nije došao, pa ga je upitao.

Inače, gde je Riomarindo? On je bio u mom timu ali se nije pojavio kada je trebalo. Da li se čuješ sa njim.

Krećali su se okolo glavnog puta kroz šume. Nisu hteli da budu eksponirani i laka meta.

Hladno je, veoma je hladno. Harali smo snežnom pustoši, držeći se malo dalje od glavnog puta. Sigurnije je, možemo da pričamo i da se sprdamo, manji je rizik. Iskoristili smo to vreme da se ispričamo o dogodovštinama. Ja o svojim saborcima on o njegovim i tako. Te dodje na temu koja je mene baš zanimala a to je bio Rio.

"Nisam se čuo sa njim evo ima možda dve nedelje.. Rado bih mu se javio al nisam imao ni sad vremena"

Mali je bio zanimljiv, pun energije

"Čudno mi je što se uopšte nije pojavio. Misliš možda da se uplašio tebe od onog incidenta?"

Nastavili su dalje, probijajući se kroz debeo sneg

Sneg je postajao sve deblji i deblji. Njegove cipele nisu ni približno dobra zaštita protiv upadanja snega u čarape, pa tako je i bilo. Svakim njegovim korakom moglo se prvo čuti gaženje snega, pa tek onda mokru čarapu. Trpeo je i nadao se da će što pre da nađu odbeglice i da završe sa ovom prokletom oblasti.

Ne verujem, mali je opasan i tvrdoglav. Došao bi sigurno, makar iz inata.

Polako je počeo da vadi rukavicu iz džepova i držao neku, polu opreznost.

Ja mislim da smo već tu negde u radijusu gde se nalaze banditi, zar ne?

Čekao je odgovor.

Za razliku od vuleta ja sam bio nešto malo bolje opremljen. Svega malo deblje rukavice i jedan gornji sloj više. Kako se njegova mokra čarapa čula ubrzo se i moja mogla čuti. Bilo je hladno al sam nekako uspeo da tolerišem. Bilo je gorih dana.

"Eh, možda je i zaspao, nikad ne znaš sa njim"


Rekoh onako opušteno, svakako Rio nije baš bio fokus ove misije, na to ću se fokusirati kad se vratim nazad u Keon.

"Prema izveštajima trebalo bi da smo blizu"


Nisam video ništa sumnjivo, bar ne još. Držao sam oprez, posebno pazeći glavni put koji je bio na nekih 20-30 metara od nas.

Da, nije bilo greške. Definitivno se nalazi u polju delovanja ovih prodanih bandita. Sneaky su se kretali kroz drveća i imali su dobar pregled na glavnom putu. Kretali su se postepeno dok nisu naišli na dva čoveka na konju. Bili su identični poput oni protiv kojih se Vule borio u hramu, i zračili su istom aurom. Ovo mora da su oni. Vule je pogledao Cezara i klimnuo mu je glavom davaći do znanja da su to sigurno oni. Vule je sklopio ruke i iz zemlje je izašla kamena pesnica koja je jurišala ka dvojici protivnika.

#card70
(60 moći uloženo=700dmg-100dmg=600dmg razornog napada)
(50 difensa od pasivne zemlje)

Tiho i spretno smo se kretali kroz drveća, iz daljine mogao se čuti ritanj konja. Držali smo high ground, čekajući da prodju svake sekunde. Kako su se dvojica pojavila, Vule je preuzeo inicijativu i odlučio da ih obojicu pobije iz jednog udarca. Pustio sam ga, imaću i ja prilike da se dokažem uskoro.

Stojao sam mirno, čekajući da vidim šta bi od ovih tamnih konjanika.

(Računa se kao da imam 140 level, dakle odlučujem se za 75 moći više i 15 snage više.)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world191 Glavni Put #world196

Borba je počela. Vuletov napad uspeo je da udari jednog konjanika ali drugi je imao mnogo bolje reflekse pa je uspeo da izbegne kamenu pesnicu i već se našao između Cezara i Vuleta mahajući svojim mačem. Vule je sklopio ruke a nakon toga je desnom blokirao mač koji je udario u njegovu pesnicu izazivajući varnice, a drugom rukom je stvorio zid ispred njega i Cezara koji je poništio razornu vatru koja je donekle otoplila okolinu i napravila mesto malo prijatnije. Nakon što su napadi prošli, Vule je ostavio Cezaru da se pozabavi sa ovim sa mačem a on je skočio na zid koji je napravio kako bi i dalje imao preglednost.

#card66 #card442

Kako je jedan konjanik pao poslao je kontranapad dok je drugi izbegao napad na vreme i pojavio se izmedju nas dvojice. Zamahnuo je ka obojici, na šta sam blokirao njegov mač mojim laktom, vraćajući svu silu nazad ka njemu.

#card488

A onda sam ga ošamario i skočio na Vuletov zid, malo podalje od neprijatelja.

#card481 #card222

(Imam 75 moći više zbog levela i 15 snage više. Ulažem 175 energije da bi ga ošamario jako jako, dakle 350 + 140 od pasivne - 100 zbog oblasti je 390 dmg-a ga šamaram. Jako jak šamar)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world197

Konjanik je nekako opet izbegao napad i uzvratio jednako silovitim. Vule je znao da će Cezar isto učestvovati u izbegavanju ovog razornog napada tako da je poslao tri kamene ruke koje su ublažili napad na njih a ispod konjanika je krenulo da se stvara mnogo šiljaka koji bi trebalo da ga dokrajče.

#card64 #card451
(uloženo 120 moći->800dmg. Ruke imaju po 50 dmg)
(100 difensa pasivno)

A pa naravno da ću učestvovati u odbrani od napada. Oko mene munja je počela da varniči, ispružio bih ruku te ispalio jedan jako lud napad ka protivnikovom napadu, negirajući ga komplet. Ostalo je na vuletu da odradi ostatak, tj da dokrajči ono što je počeo.

#card44 #card43

#card41

(Damage je 500 tj 400 zbog gubitka preciznosti, neutrališem čitav napad)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world197

Konjanik je postajao sve dosadniji i dosadniji. Kako je Vule stojao na zidu laganim koracima se samo spustio dole i ojačao je zid tako da ublaži štetu što je više moguće. Nakon toga njegovo telo je samo odbilo napad ne osetići ga. Ispalio je onda talas od vetra.
#card73 #card82(200 dmg)

Hp=855
Ep=725

Ispratio bih Vuleta. Skočio bih sa njim dole, dozvoljavajući zidu da upije deo damage-a. Izvadio sam štit i zaštitio se od ostatka napada.

#card811

U medjuvremenu aura koja do sad nije bila toliko konstantna bi se upalila. Varnice su sevale levo desno, a tek je borba počela. Iz usta bih ispalio blast munje ka protivniku, u nadi da ga rešim!

#card50 #card46

#card41

(500 dmg iliti 400)

Thunder mode - 70

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world199

Konjanik je upio napad koji je bizarna družina poslala i samo ga je vratio u mnogo jačem obliku. Vulo je iznad njih napravio veliku strukturu koja je poništila ceo napad upućen u njih. Vule je sada čekao da Cezar nastavi njihov potez.
#card72
120 moći uloženo-> 1300 hp-700dmg=600hp

Hp=810
Ep=725

Kako se napad zabio u Vuletovu strukturu znao sam da je sad moj potez da reagujem. Izleteo sam iza strukture te se zaleteo ka protivniku, udarajući ga dvaput jako u glavu. Odmah nakon napada refleksno sam odskočio od njega, fallbackovajući na Vuletovu strukturu, na kojoj mu se Vule ubrzo pridružio.

#card481 #card221

#card222

(460 dmg prva pesnica, 530 druga)

Thunder mode - 140

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world196

Konačno je pao na mestu mrtav. Vule se non šalantno odbranio od njegovog napada stvarajući vetar oko sebe i odbacivajući njegovo mrtvo telo daleko od njega. Vule je bio spreman da nastavi dalje pa je upitao Cezara da li je spreman za naredne okršaje.
#card84

Izvadio bi nož i blokirao jadan pokušaj napada palog ratnika. Nakon odbrane nož je samo pukao u mojoj ruci, izgleda da ga je silina napadača slomila, nema veze, imam ih ja još dosta. Bacio bih ostatke metala u sneg, svi tragovi su nestali kako su oni potonuli u njemu.

#card800 #card103

(250 energije ulažem u odbranu)

"Ovo su samo dvojica bila.. Prema izveštaju, ukupno ih je bilo deset"


Protivnici su bili jaki, nismo trebali da se opuštamo ovoliko

"Bilo bi dobro da promenimo malo poziciju, odmaknemo se od buke"

Na šta bi krenuli zajedno dalje kroz snežnu šumu

Thunder mode - 210

Pametno je to što je Cezar rekao. Složio se sa njim i pratio ga je do nekog mesta na koji bi mogli malo bolje da razrade taktiku i da skontaju kako što efikasnije da pobiju preostalih osam konjanika ili ti bandita koji haraju ovom oblasti.

Hp=890
Ep=725

#card104

Išli bi severno malo uz put, zastajkujući na svakih dvesta metara kako bi izvidili okruženje i odmorili se. Bilo je hladno, jako hladno. Samog sebe sam obgrlio, drhteći od iste.

"Eh da mi je jedna ona curica iz hrama da se sad ugrejem"

Šaljivo bih se nasmejao. Ni varnice koje bi izletale okolo mene nisu mi baš nešto pomagale u ovom trenutku.

Thunder mode - 280

Vule je samo pratio Cezara i nije previše razmišljao o tome gde idu. Gledao je samo da se što više odmori od borbe i da se što bolje ugreje. Odgovorio je Cezaru na opasku

Jedna curica i jedna žestinica i go bih šetao po ovom usranom snegu.

Nastavio je dalje držeći ruku preko očiju.

Hp=965
Ep=725

"Uh"

Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Ne razmišljaj o Vuletovoj rečenici. Vule mi je davao glavobolju samom izjavom. Ne želim to da zamislim. Skrenuo bih misli konačnom, vrativši ih na okolinu. Nikoga nisu videli već eto, nekih pola kilometara. Bio je i dobar i loš znak

"Dobro obrati pažnju na okolinu, mislim da smo malo odmakli od njih"


Iskreno sam se nadao da ćemo na nekog naleteti, ako ne moraćemo nazad da se vraćamo opet, a ta ideja mi se baš nije svidjala.

#card104

Thunder mode - 350

Šetali su već dosta vremena. Vule je gledao na sve strane i nije mogao da nađe bilo kakvog konjanika. Već kada se opustio i pomirio sa činjenicom da će da šeta još dosta vremena, naišli su opet na dvojicu. Tiho je rekao Cezaru da ih napada kao što je i dvojicu prošloga puta. Iz zemlje je izašla kamena pesnica koja se sjurila na njih.

#card70
(600dmg)

U medjuvremenu ja sam odmarao dušu naslonjen na drvo. Na Vuletovu informaciju, rekao sam

"Samo rokaj care"

Ako ništa za džabe sam se iscimao, izgleda da smo naišli na još dvojicu. Bližimo im se i na pravom smo putu, to je dosta za sad. Odmorno, čekao bih njihov potez.

#card104

Thunder mode - 420

Glavni Put Tenor

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world194 Glavni Put #world192

Ova dvojica su pala mnogo brže nego prethodni protivnici. Uradili su tu nekakve napade ali Vule je sve to non šalantno regulisao. Iz zemlje je izleteo kamen koji je potpuno poništio košavu. Vule se onda okrenuo Cezaru i dobacio mu je.

Ovi su bili pičkin dim.

Potom je gledao kako će da ih odbrani od talasa od vode.


#card451
(80 moći uloženo=500dmg)

"Eh, mogli su barem malo da se bore"

#card44 #card43

#card811

(400 damage-a)

Na šta sam ispalio već poznat napad Vuletu ka talasu, koji ga je skoro skroz neutralisao, ostavljajući ostatke vode da se sudaraju sa mojim štitom. Facile, da lakše ne može biti. Kako su utvrdili da su na pravom putu bilo je prirodno da samo nastave dalje

"Ako pratimo put siguran sam da ćemo naleteti na još njih"


Thunder mode - 490

Cezar je bio upravu. Sve smo im bliži i bliži. Nastavili su istom tom putanjom dok opet nisu naišli na dvojicu. Izgleda da su dogovoreno rasplepetani po celoj oblasti u parovima od dvoje, baš kao Vule i Cezar. Opet je Vule hteo da napadne prvi što je i uradio. Ali pre toga, jedan svoj napad stavio je u rezervu da ga iskoristi za naredni, ali to nije bilo za orla od vetra već za, što se kaže, crne dane.

#card69 #card448 #card87
(eagle bullet ima 740 dmg, dakle 640dmg)

Vule je opet napao prvi, krao mi je spotlight!!!! No, eto mu, ja ću ovde opet da se odmorim i grejem pored drveta dok se ova dvojica neprijatelja saberu i nešto urade. Neka mu ih.

"Mogao bih i meni kog da ostaviš, nije fer"


Ispratio bi njihov pad moj smešak, valjda ih je rešio iz prve

#card104

Thunder mode - 560

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world200 Glavni Put #world192

Napad je uspeo da umrtvi jednog bandita na konju ali drugi je uspeo nekako da se izmigolji i da izbegne napad. Kada je video da su nas dvojica a on ostao jedan, odlučio je da pozove još jednog u pomoć. Dođavola, taman kad je Vule mislio da će ovo biti lagano, oni moraju da otežaju. Prizvao je zid i odbranio Cezara i sebe od vode. Nakon toga Vule je opet skočio na zid kako bi imao bolju preglednost.
#card66

Hp=960
Ep=725

Iz mog odmaranja trgla me je zviždaljka. Od svih stvari koje su me mogle trgnuti, ovaj tamni ratnik odluči da bude zviždaljka. Neka, Vule nas je odbranio od talasa na šta sam propratio njegove pokrete, pentraći se po zidu. Prodrao bih se

"Succhiare il mio cazzo ritardo autistico, šta duvaš u tu zviždaljku"

Nisam ni pogledao kad ono još jedan je dolazio. Okrenuo sam se ka obojici, te ispalio jako razoran napad iz mojih usta.

"DUVAJ U OVO"


#card46

(300+560-100=760 dmg razorno ka njima)

Thunder mode - 630

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world197 Glavni Put #world195

Jedan je preživeo a jedan nije. Sada se trebalo odbraniti od šiljaka koji izbijaju odozdola i od veoma jakog napada koji je poslat na njih dvojicu. Stojali su na zidu i kako su izgubili tlo pod nogama zbog šiljaka Vule je napravio ispod sebe i Cezara kamenu površinu koja se pružila dalje ispred njih i tako ih zaštitila od svih napada koji su im pretili.

#card72
(90 moći uloženo->900hp-800dmg=100hp)

Struktura koju je Vule namestio beše čvrsta ali polako je počela i ona da labavi. Preskočio bih je i zaleteo bi se ka protivniku spreman da ga dokrajčim. Bio je tu na nekoliko metara od naše strukture, srećom pa se nisam morao vući po čitavom terenu.

#card222

(460 prvi zamah, drugi 530, uračunavam obe pasivne koje mi se nalaze u pasivne tabu!)

Šamar levom pa desnom je nadam se, bio i više nego dovoljan. Preskočio bih barikadu, vrativši se Vuli

Thunder mode - 700

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world196

#card442 #card87
(900dmg->800dmg)

Nesrećnik je opet izbegao napad. Izgleda da se bizarna družina prevarila i da je ovaj konjanik sličan po sposobnostima kao od onog prvog. Vule je opet iskoristio svoju šaku kako bi se odbranio od mača i uz varnice je poslao svog orla od vetra da ga dokrajči. Naravno napad se desio nakon što se Cezar dovoljno pomerio da i njega ne zahvati.
Hp=925
Ep=725

Ovaj lik prosto nije hteo da umre, na brzinu bih izvadio moj drugi nož po redu te blokirao njegov zamah. Odmah nakon odbrane, repozicionirao sam se iza Vule, gde je on ispalio orla od vetra ka protivniku. Ovakve borbe su me već počele nervirati, bespotrebno razvlačenje i gubljenje vremena.

#card800 #card103

(250 en, nož puca)

Ušao sam u focus stance, u pokušaju da se barem malo fokusiram i smirim.

#card227

(35 en vraćam po poteyu)

Thunder mode - 770

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world199

Ovo je već postajalo previše dugo. I on i Cezar i Vule su znali da mu nema spasa i da ovde umire. Ne znam zašto bezpotrebno opiranje i otimanje. Vule je uradio kamenu pesnicu koja bi po ko zna koji put mogla da ga usmri tj trebala da ga usmri a šta bude... Videćemo. Letela je direktno u njegov napad kako bi ga poništio i Cezar dovršio konjanika..
#card70
(90 moći uloženo->800dmg)
Hp=910
Ep=725

Hp=

Koliko god ja palio focus stanceova i takvih gluposti nema fokusa pored ovakve budale. Zaleteo bih se opet ka njemu, opet ga šamarajući dvaput, samo ovog puta malo više iznervirano i ljutito.

#card222

(100 en ulažem dakle 200 damage-a + jojo pasivna + combat pasivna iznosi = 310 prvi zamah, 380 drugi)

Nakon mog kratkog ali direktnog napada povukao sam se do Vule

(35 en vraćam po poteyu)

Thunder mode - 840

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Cavalr' :
Glavni Put #world195

Batica je konačno umro. Neverovatno koliko naporan lik, da ne kažem konjanik. Nakon njegove smrti, krenuli su da izbijaju šiljci iz celog snežnog terena. Vule nije imao dovoljno vremena jer su ga uhvatili nespremnog, i nije u momentu mogao da sačuva i njega i Cezara, već samo sebe. I to ne u potpunosti.
#card65 #card88
(ukupno 300 difensa+100 difensa od pasivne=400 difensa. i stojimo na strukturi koja ima 100 hp tako da taman)

O majko božija andjeli s neba hvalim ti ga protivnik je pao. Nisam bio neki vernik, al poštovao sam, posebno u ovakvim trenucima gde mi je vera u nešto bilo potrebna. Protivnik je pao, a ja se nasmejah. Jedan uzdah i svi moji problemi su rešeni. Zemljani šiljci nisu imali uticaj na mene.

#card490

"Nastavljamo dalje?"


Upitao bih Vulu

(35 en vraćam po poteyu)

Thunder mode - 910

Naravno da su nastavili dalje. Kretali su se opet u istom smeru u kom su i do sada. Pobili su šestoricu bandita što bi trebalo da bude većina. Ovo nije bilo toliko lako kao što je Vule mislio da će biti a nije mu ni pomagala ova snežna oluja koja je kosila sve pred sobom. Nadao se da će ovo što pre da završe.

Hp=970
Ep=725

Pogledom sam pratio tragove kopita koji su ostavili konjanici koje smo eliminisali malopre. Nisu nešto bili oprezni, verovatno zato što nisu očekivali da će neko na njih nasrnuti. Odmakli smo se nekih pola kilometra od poslednjeg mesta, bilo je vreme za odmor. Nadao sam se da će uskoro sa ovog mesta naići nova tura ratnika. Sudeći po svemu što smo do sad videli, sigurno hoće.

#card104

(35 en vraćam po poteyu)

Thunder mode - 980