Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zarobljeni duhovi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zarobljeni duhovi

U regiji broj 36 3 genina su zarobili mocnog duha i koristega za svoju korist i napadju nevine ljude. Odlucio sam da odem na misiju i spasim ljude i duha. Cuo sam da su ta 3 genina specijalisti za maceve,ali nece mi biti tesko da ih pobjedim.
Mogu ja to!!!

Sada cu vas napasti kao niko nikad ranije (rekao sam i spremio se za prvi napad)
Aktiviram sharingan koji mi daje 200 na brzini i napadam vas!!!!!
#card1366
#card348
Da li cete ovo moci da izbjegnete(rekao sam ljutito)!!!!!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Zarobljeni duhovi #world171

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Zarobljeni duhovi #world186

#card1
Promasili ste sledeci put napadajte jace a sada ide moj napad!
#card340
Ovo sigurno ne mozes izbjeci osjeti bol za tvoju kaznu(rekao sam ljutito)

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Zarobljeni duhovi #world182

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Zarobljeni duhovi #world200

Prilazim lagano napuštenoj depresiji - mestu koje je nekada korišćeno za kojekakve rituale i vradžbine. Mračna chakra je strujala ovim prostorima, verovatno posledica prokletog zemljišta.

U sred depresije, nalazio se moj neprijatelj. Pesak se izdigao, nebo smračilo, a tlo omekšalo, pokušavajući da ga usisa. Aktivirao sam chakra šal oko moga vrata, spremajući se za žestoku borbu.

#card1448 #card1420 #card1459 #card576



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world223

Protivnik je samo upio moje peščano tlo, a potom napao nešto jačim zamahom mača. Stvorio sam štit od vode a potom korenje je krenulo da izbija, zaustavljajući protivnika kompletno. Odradio bih brze znakove ruku, formirajući vodeni mehur oko njega s ciljem da ga onesposobi.

#card34 #card1215 #card26



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world221

Protivnik je odradio znakove ruku, stvarajući mračnu oluju na terenu koja je onesposobljavala moje napade neko vreme. Nisam bio zadovoljan, ali sam odradio znakove ruku, pretvarajući svoje telo u pesak, spremajući se za najgore. Fokusirao bih se, prikupljajući nazad chakru.

#card1456 #card8



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world217

Srećom, protivnik nije ništa uradio što bi mi naudilo značajno - doduše, njegov sledeći napad verovatno hoće. Brzim znakovima ruku, krenuo sam da bacam jutsu za jutsuom, napadajući protivnika. Šuma je izrasla na terenu, a talas peska se zaleteo ka protivniku, a potom vodeni napad odma iza.

#card1219 #card1446 #card24

1350 dmg sand wave, tearing torrent 400.



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world216

///pošto dmg ne može predje 3500, računam da je to njegov dmg///

Moje sharingan oko je zablještalo crvenom bojom, ubrzavajući me a moje ruke su propratile njegov napad. Obložio sam telo sa čistom chakrom a potom propratio njegov napad sharinganom, izbegavajući ga u potpunosti. Osmehnuo bih blago, prekidajući jutsu lanac, napadajući mog protivnika jakim napadom peska.

#card1366 #card5 #card1367 #card411 #card1452

2250 dmg



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world225

Protivnik je udarcom noge poništio moj napad, na šta sam samo odreagovao instant kada se pojavio iza, izbegavajući njegov napad u potpunosti. Odskočio bih u momentu na nekih 15 metara, a potom zamahnuo par puta, napadajući protivnika sa vodom i peščanim talasom

#card30 #card599
600 dmg tornado, 1150 dmg peščani talas



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world223

Kako je protivnik nasrnuo mačem, stvorio bih vazdušni zid ispred sebe kako bih ga usporio dok sam pretvarao svoje telo u vodu (1 slot zbog pasivne vode). Na kraju, protivnik nije mogao uopšte da mi naudi. Odskočio bih unazad, a potom bih raspalio protivnika korenjem koje je išlo sferno od mene, napadajući svaki deo terena sem moje šume i tla.

#card49 #card141 #card411 #card1214

2050 dmg, ulažem 30 chakre u napad.



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world216

Kako je proleteo kroz mene, mogao je videti samo kapljice vode kako se formiraju nazad. Odskočio bih na 15 metara, stvarajući ledeno ogledalo, a potom bih ušao u isto, stapajući se. Iz ledenog ogledala je iskočio vodeni tornado a iza tornada peščani talas. Na kraju, zamrznuo bih teren kao preparaciju za dalju borbu.

#card1417 #card30 #card1446 #card1408
600 dmg water tornado, 1450 dmg peščani talas



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world222

Kako je lepeza izletela, znao sam koja ploča se vrti. Bio sam spreman, struktura od peska je nikla ispred protivnikove munje, blokirajući deo napada. Ostatak damagea (1000), blokirala je struktura od leda koja je nikla iza peščane (1000 helta, ulažem 2 ajs steka). Iza struktura koje su se rušile stvorila se jedna jaka kombinacija peščanog talasa i stila vode.

#card1454 #card1406 #card27 #card1461

talas vode ima 500 dmg, talas peska 1450.



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world219

Protivnik je bio ozbiljan ovaj put, uzvraćujući ogromnu količinu damagea u vidu čiste chakre. Pripremio bih znakove ruku, pretvarajući svoje telo u vazduh. Nakon što je zmaj udario u ogledalo i raspršio se, izašao sam iz imuniteta, napadajući svoga protivnika peščanim talasom i vodom.

#card152 #card599 #card24

1350 dmg + 600 dmg tearing torrent



Zarobljeni duhovi NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Zarobljeni duhovi #world220

Blago bih se osmehnuo na pogled protivnika kako pada. Osmeh mi je pao kada je uzvratio udarac. Što brže odradio sam znakove ruku, prislonjavajući dlan na tlo, ulagajući ogromnu količinu chakre kako bih se odbranio od nadolazećeg napada. Šta god je protivnik bacio, taj napad više nije postojao. Rashomoni su se povukli, a ja sam napustio depresiju, nestajući sa terena.

#card16 #card829



Zarobljeni duhovi NyUixBx