Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Senkaku

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Senkaku

Izmeđi gustih šuma i planina, leži skriveno selo Senkaku. Veoma zabačeno selo poznato po raznim sukobima i neželjnim gostima. U selu vlada tiha atmosfera a kuće su izgrađene od drveta. Seljani, ne toliko iskusni, povučeni, bili su vezani te su i štitili svoje okruženje, svoje selo. Sva ta zelena polja i reka koja protiče kroz selo, pruža neopisiv mir u ovoj divljini. Međutim, sve se ovo promenilo, sada se selo Senkako suočava sa teškim izazovima, demonskim stvorenjima koja su oslobođena iluzionističkim veštinama Yami no Bakemono. Meštane je strah otići dublje u šume a sa vrha planina nadolaze nepoznati zvuci.

Prolazeći kroz guste šume, proveravajući svako malo iza sebe, oko sebe, stigao sam do sela Senkaku. Prizor me je očarao, svo zelenilo, tok reke, nisam mogao poverovati da se u ovakvom mestu mogu dešavate loše stvari. Šetajući kroz selo, stranci su me neki sa ulice, neki kroz prozore kuća, gledali s radoznalošću, znajući da sam ipak stranac, bili su na oprezu. Približavajući se centru sela, vazduh je bio teži,
"Kako li je bilo samo dok demoni nisu stigli ovde, duplo bolje sigurno",
razmišljao sam u sebi. Prišao sam jednom starcu i zamolio ga informacije o situaciji. Strah u njegovom glasu dok mi je pričao, bili su traumirani. Njegov glas je bio toliko ozbiljan prilikom opisa pretnji koje su nadvladale njihovo selo. Dok mi je sve to pričao, znao sam da će se uskoro nešto desiti, borba će se tek zadesiti.

Šetajući kroz Senkaku, vazduh sve teži i teži, nisam znao kada ali sam znao da će se nešto desiti, da nešto dolazi. Iznenada, senke me okružiše, pojavio se, skriven u senci drveća. Pogledali smo se, on mi se smijao u facu dok sam ga ja gledao mrtvo ozbiljno. Meštani sela su me gledali začudjeno, zašto stojim u mesto već jedno vreme i gledam u pravcu šume, sve dok nisu shvatili da se pojavio drugi shinobi. Čekao sam da svi budu bezbedni, da udju u svoje kuće, a zatim sam bez sekunde oklevanja bacio shurikene na njega,
#card331
"NEĆEMO DA SE SKRIVAMO",
uzviknuo sam.

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world173

Pogodio sam ga sa shurikenom ali to nije dovoljno, uzvratio je tako što je poslao munju prema meni,
"Misliš da je to dovoljno da me ubije"
#card1
"DA TE VIDIM PROTIV OVOGA"
#card60
Meštani su iz svojih kuća posmatrali borbu uz nadu, da opasnost napokon nestane iz njihovog sela. Morao sam dati sve od sebe u ovom trenutku.

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world172

Pokušao je da me pogodi poslednjim napadom jer je već bio gotov, ali napad je bio previše slab,
#card1
Uspeo sam ga pobediti, prvog ninju, pretnja manje ali sam znao da je ovo samo početak. Krenuo sam dalje u selo, gde je potpuna tišina. Udaljivši se od mesta gde je pao prvi protivnik nailazim ponovo na težak vazduh, opet senke, medju drvećem se nešto kretalo većom brzinom, te iz šume izleti drugi shinobi, bio je ljut, pretpostavljam zbog smrti saborca pa i spremniji za borbu. Znao sam da će se neko pojaviti kad tad te sam bio spreman za novu borbu i odmah sam ga napao,
"Umri istom smrću kao i tvoj drugar"
#card57
200dmg

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world176

Letela su 3 kunaia prema meni,
#card1
"Kunai, jadno moram priznati"
gledao sam ga kako umire, u tom trenutku se pojavljuje neko iza mene na krovu kućice. Okrenuo sam se i pogledao gore, ovaj je bio smiren. Nije me gledao pravac u oči, gledaj je saborca koji gori mrtav iza mene. Napao sam ga dok je bio zamišljen,
"Koliko god izgledao da ti je žao, ti zapravo NE OSEĆAŠ TO"
#card63

300dmg

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world175

#card1
"Samo još jedan od vaših jadnih pokušaja",
gledao sam iz daljine, pao je pored svog saborca, umrli su jedan pored drugog. Borba mi je prijala, verovao sam da su to sve ninje, da se selo konačno oslobodilo od opasnosti ali sve to je kratko trajalo. Novi shinobi pojavljuje se predamnom odlučniji no ikad. Malo umoran ali nisam imao izbora, odmah sam ga napao,
#card60
200 dmg

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world175

#card2
isti napad kao i malopre, ali nedovoljno. Misleći da je to to konačno, da je ovaj bio poslednji, prevario sam se, drugi put. Iznenada, senke se podvijaju nad terenom, pojavljuje se i on, još jedan shinobi, sa tamom u očima, ovaj je istinski htio osvetu. Bio sam veoma umoran od prošlih borbi ali sada nisam mogao uzeti predah, možda ni ovo nije poslednji. Bez jedne progovorene reči smo krenuli u borbu. Pokušao sam novu tehniku koju sam učio.
#card59
200dmg

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Senkaku #world175

#card1
Sa odlučnošću i željom uspeo sam da pobedim i poslednjeg ninju. Tamne senke su se polako povlačile iz sela a sunce je ponovo polako obasjavalo selo Senkaku.Samo to olakšanje nakon što sam doveo mir u selo, pogledi u licima meštana izražavala su zahvalnost. I dalje sam mislio da će se opasnost pojaviti ali to nije bio slučaj. Sećanje na borbu postalo je deo istorije sela Senkaku. Polako sam se pozdravljao sa meštanima, otišao sam do starca koji mi je pomagao da proandjem protivnike. Posle pozdrava polako sam krenuo, putem natrag zastao sam na mestima gde su pali protivnici. Gledao sam ih i razmišljao šta ih to natera na put zla. Vraćao sam se istim putem kojim sam i dolazio, kroz sada još ljepša zelenila, planine. Kuća je bila daleko ali ja sam išao laganim koracima.