Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kumo no Inbo grupa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kumo no Inbo grupa

..Vrlo opasna genina se nalazi u okolini,Cuo sam da sastavljaju zabranjene tehnike i manipulisu senkama ,Hoce da preuzmu vlast na ovim selom pomocu skrivenih tehnika i varanja ..To im necemo dozvoliti

*Kazem raidenu* shhh moramo biti tihi ,dali vidis ona 2 genina tamo vrlo blizu nas ..Kreiracu polje oko njih da nemogu da pobegnu .IDemooo RAIDENN

#card56
Burning effect ce ih tokom vremena povredjivati ako ihe pre ne sredimo ovo deluje na oba genina

Ja cu srediti prvog genina ti sredi drugog
*Rekoh mu *

#card57
ulazem ch-30 za napad od 300


The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world179

*Ha izbegao je moj napad kako je to moguce * * Mislim u sebi*

Probacemo nesto drugo ovog puta..posto vidim da sa tobom nema zezancije * Mislim usebi *

Kako ti se cini ovo ? *Upitam ga *


#card60
napad na jednog genina

The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world180

Nema sanse da sam opet promasio ,iskusniji je nego sto sam ocekivao ,Nisam ni zamisljao da genin moze ovako da se krece ,vidim drugari ti se pridruzuju ali * Misslim se u sebi *

Moracu da ponovim ovaj dzutsu na svu cetvoricu

#card56

#card59
Sa ovim gadjam prvog genina ,nadam se da cu ga pogoditi

ako ovo promasim bicu u problemu *Pomislih*


The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world175 Kumo no Inbo grupa #world173 Kumo no Inbo grupa #world179 Kumo no Inbo grupa #world176

*Ha taj tvoj prvi napad je nista ,njega cu lako zaobii bez imalo truda *Rekoh im *

#card1
ulazem 10 ch

Tvoja munja mi ne pretstavlja nimalo problema *rekoh mu *

#card2
ulazem 100 energije

Jos uvek mi blokiras napade rekao sam mu ,Probaj da izbegnes ovo

#card63

Ti kunai ne vrede nista kada imam moje oruzije samnom

#card7
ulazem -90en

*Stojim izmoren i pitam se hoce li uspeti * Moram izdrzati jos malo ..i dalje nis nista preduzeli zbog terena koji gori ..jos malo i pobedicu




The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world177 Kumo no Inbo grupa #world178 Kumo no Inbo grupa #world174 Kumo no Inbo grupa #world174

Tako je ,jednog sam sredio ,ostala su jos troica *Pomislih glasno *

Posle ovog potezu vatra terena bi trebala da serdi jos dvoicu * Pomislih u sebi ,moram izdrzati *

Tvoje oruzije mi nista ne pretstavlja shvati to *Rekoh mu*

#card1
ulazem 10 ch
Tebe netrebam ni napasti sredice te vatra terena koji gori oko nas *

NAPAD CISTE CAKRE ??? TO NE MOGU IZBECI *Primam pun udarac ciste cakre *
Ha ,ti i tvoj drug ce te lepo goreti zajedno  posle ovoga *Nasmejah se *

Tvoj zadnj napad je napad vazduhom ,fascinatno ,ali ne dovoljno dobro nazalost po tebe ,*Rekoh trecem geninu *

#card2
ulazem 100 en


Tvoj povetarac je jak,ali ja imam nesto sto je jace

#card57
ulazem 20ch

Kako ti se ovo svidja * Priupitah ga*

The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world175

The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world180

The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world171

Hahahahaha *Nasmejah se jako posto vidim dazemljotres ide prema meni *
Samo ponavljas taj potez iznova i iznova ,vec sam vam rekao da ce mo vas ZAUSTAVITI *Povikah glasno *

#card1
ulazem 10ch

Ha,vidite da sam bolji od vas *Rekao sam im *

Vidim imamo jos jednog korisnika vatre ,ali i to vam nece pomoci protiv mene *Rekao sam samouvereno *

#card5
ulazem 100ch

I da bih tebe resio ,koristicu samo osnove ,nista komplkovano ,GORIIIIII

#card60



The member 'Eien no Hitomi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo no Inbo grupa #world173

Dzabe ti munja kada ne mozes da izbegnes ,posle ovog poteza ubicde te vatra koja te je pekla do sada kao i tvoje saborce ,*Nasmejem se samouvereno *

I ne mozes nista uraditi da bi to promenio ,samo prihvati smrt i umriii*Razdrah mu se glasno dok ga gledam kako ga vatra polako oduzima *

Ali vidim i dalje imas snage ali ne dovoljno , ne da bi vi pobedili mene .

#card1
ulazem 10 ch

To je to ,gledam iz druge perspektive kako svu cetvoricu vatra obuzima ,i nemate kuda da pobegnete .

Potrudili ste se dosta ali vam ne mogu dozvoliti da radite ono sto ste zapoceli ,pokusali ste ,ali ste zaustavljeni u tom pokusaju

Pocivajte u miru razbojnici ,mozda jeste neprijatelj ali znam da vas je nesto nateralo na ovo .

To je to *Rekoh* Sve je zavrseno ,*Dok gledam kako vatra spaljuje 4 genina * Ovo selo sada moze na miru da zivi ,bez straha i strepnje sta ce se desiti.

*Hvatam se za stomak posto sam u borbi primio pun udarac ciste cakre *ahhh kako boli ,jedva cekam da dodjem kuci i da se odmorim ,vec postaje kasno ,trebao bih odmah da krenem da bih stigao kuci pre mraka .

*Pakujem svoje nindza alatke i pozdravljam se sa lokalnim mestanima dok polako krecem nazad kuci*Jedva cekam da vidim kako su u mom selu napredovali.

Moja misija je ovde uspesno zavrsena ,kako olaksanje