Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | MOJA KUCA - SIVI SVETIONIK

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

MOJA KUCA - SIVI SVETIONIK

Zivim u malom svetioniku na moru nisam gledao ljude vec godinama treniram na svojim tehnikama i izlazim iz svetionika samo po vodu i hranu

Uskoro cu biti spreman da izadjem u svijet

Zbog moje rijetke krvne linije "Kaguya Clan"koja je skoro na izumiranju moram biti veoma oprezan

Danas sam odradio brzi trening u podrumu svetionika, za tjelsnu snagu to ulkljucuje sklekove,trbusnjake i tako dalje...
Zatim sam posao na drugi sprat svetionika i spremio jelo od preostale ribe koju sam upecao dan prije

Hmm... Pa nemam vise ribe u steku moram uhvatiti jos danas. Mozda bih cak mogao da se spustim do stijena vidio sam da tamo ima par rakova koji bi bili dobro jelo za promjenu.

Pojeo sam to malo ribe sto je ostalo i zaputio se na vrata svetionika kako bih uhvatio par rakova
Plima se taman povukla tako da su rakovi bili totalno izvan vode

Mogao bih da iskoristim svoju novu tehniku i tako ubijem par rakova, tako bi bilo lakse nego da ih hvatam rukama

Posle par ubijenih rakova sa ograde svetionika sam se spustio i pokupio svoj plen
Rakove sam stavio u svoj stek kako se ne bi pokvarili i zaputio se na vrh svetionika kako bih pogledao da li se nesto desava na kopnu

Kaguya clan je veoma jak i opasan vaš Kekkei Genkai je nešto posebno sigurno si usamljen
u tom svetioniku pecanje rakova zvuči zanimljivo