Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Suma sa velikim drvecem

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Suma sa velikim drvecem

Ova suma već postoji decenijama ali decenijama skoro nijedan civil nije uso a ako udje neki civil on više ne izadje zato što je ovo suma sad koja služi za skroviste raznih bandita.ova suma je prije bila turističko mesto.
Ali ja sam dobio dojavu da se ovde z ovoj šumi nalazi par bandita koji kradu mnoge stvari od ljudi.Ima da pocistim ovu sumu od kriminalaca i da opet bude suma za turiste!

Dosao je taj dan kada Baji ide na svoju prvu misiju.Baji se priblizio ulazi šume sa velikim drvecem a u glavi su mu samo neprijatelji.Usao je u šumu i stao u gard i nastavio šetati čekao je neprijatelja da izadje.Baji nastavi oprezno šetati i vidi neprijatelja te govori
Misija mi je da vas sve eleminisem predaj se odma!!


Baji baca 3 surikena u nadi da će pogoditi neprijatelja
#card331

Energija 400-390

The member 'Baji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Suma sa velikim drvecem #world176

Baji čim je ugledao kunai rekao je
Ahahhaha nisam ja toliko glup covece da to ne mogu da izbegnem ja sam najjači shinobi protiv koga se boris!!!!

Baji kada je to rekao iskoristio je jutsu zamene
#card1
Čim je izbegao neprijateljev napad odma je Baji nastavio da napada
#card59
Chakra:400-370
Baji je skupio dovoljnoj chakre u sebi da izbaci plameni napad

The member 'Baji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Suma sa velikim drvecem #world176

Baji zna da sa ovim plamenim napadom uništio neprijatelja al on je nastavio da stoji te je Baji izbegao njegova 3 kunaia
#card1
Kada je Baji izbegao napad prišao je neprijatelju bez da ga on vidi izvadio kunai i prerezao mu grkljan
#card330
Previse je ovaj lik bio slab...

Baji kada se rešio jednog neprijatelja pljunuo mu je na krvavu facu i rekao
Izgori u paklu.

Kada je to rekao pojavio se još jedan neprijatelj te Baji ljuto reagira

POBICU VAS SVE JEL VAM JASNO TO?!?!?!

The member 'Baji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Suma sa velikim drvecem #world175

Baji se malo nasmejao I rekao

Opala ovde imamo malo jačeg neprijatelja čini mi se al dobro i njega će mo rešiti u kratkom postupku.


Baji kada je to rekao izbegava njegovo podrhtavanje sa jutsu zamenom.
#card1
Baji čim je izbegao njegova podrhtavanje koristi svoj vatreni jutsu i pretvara neprijatelja u pepeo
#card60
Chakra:370-30

Bajieva jakna je sva umazana od krvi kao njegova kosa.Kada je ubio svog neprijatelja hodao je još 3 kilometra i naišao je na njihovog glavnog vodju.
Baji sa osmehom i krvi preko face kaže
Ubicu te nakazo napraviću mljeveno meso od tebe!!

The member 'Baji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Suma sa velikim drvecem #world184

Baji je video uragan na vreme i rekao svom neprijatelju
Imam sreće video sam ga na vreme bog zna sta bi se desilo da sam ga malo kasnije video....
Baji čim to izgovara koristi jutsu zamene
#card1
Charka:340-280

Baji primećuje da mu nije ostalo puno Chakre te izvodi svoj ultimativni napad vatre
#card66
Ogromna vatrena lopta izlece iz Bajievih usta i pogađa protivnika direktno i protivnik na licu mesta umire te Baji veselo mu pridje te mu za svaku slučaj reze vrat sa kunaiem
#card330
#card19
Charka:280-250
Energy:390-190