Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shiroi Land Kapija - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shiroi Land Kapija

First topic message reminder :


Shiroi Land Kapija - Page 2 VTxJc5Y

Kapija velika Shiroi grada. Vremenom ovaj grad se gradio i menjao, ali ova kapija je ostala ista. Mirisi i smole koje je drvo ispuštalo kroz poslednjih par vjekova su sasušeni i vječno upijeni u drvetu. Raznovrsne boje i obrasci na drvetu svedoče o drevnim vremenima i događajima koji su se odigrali u blizini kapije. Očuvani su otisci ruku i simboli iz različitih epoha, isklesani i izrezbareni sa poštovanjem i umetnošću. Kapija ima dva velika krila, ukrašena složenim metalnim okovima i starim, izbledelim zlatnim ornamentima.

Nekoliko dana dangubljenja po svetu me je doveo nazad ka malom parčetu 'raja' koji se mogao nazvati Shiroi Land. Nikakvi dilovi, nikakav biznis, koji fejt vamo i tamo je bio dovoljan da se vratim i odmorim.

Prolazim kroz kapiju i upućujem se nazad ka svom smeštaju.

Novi dan je svanuo nad Shiroi ostrvom. Još nekih mesec-dva i moj odmor ovde bi trebao da je gotov. U svakom slučaju, bez konaca da se zanimam nije mi više bilo ni zanimljivo dangubljenje po restoranima i kockarnicama.

Prolazim kroz kapiju.

U blizini kapije, mogli su se cuti njegovi koraci, Genji Yamanaka dolazio je u Shiroi grad, nadajuci se da ce svoj ukus pronaci u istom. Kao mali navikao je na gradski zivot, te mu boravak u divljoj prirodi nije bio jedna od drazih strana, nije voleo zavlaciti se po sumama i pecinama vec je voleo svoje vreme provoditi na bogatijim mestima, a takav mu je bio i stajling, voli se oblaciti  lepo i otmeno, noseci uz sebe uvek naocare, odelo i paklu cigara u dzepu i cesto svoje vreme provodi zabavljajuci se sa lepim devojkama na lepom rucku u nekim otmenim restoranima. Onda kada je cuo da negde postoji velicanstven grad koji se nalazi na ostrvu, sa velikim hotelima i restoranima, bogat svojom tradicijom i lepotom, probudilo mu je interesovanje te je odma odlucio licno ga posetiti kako bi se mogao i sam uveriti u lepote ovoga grada.

Dok se blizio kapiji grada, kao i ocekivano mogao je videti nekoliko strazara na kapiji koji ce ga pregledati, nije bio nervozan jer je kod sebe imao samo naocare i paklu cigara u dzepu a i pre svega ovde je dosao prijateljske namere, vec sa kapije mogao je videti velike i bogate hotele i restorane koji su se nalazili sa druge strane, sto mu je vec davalo pozitivan utisak o ovom mestu, priblizio se strazarima i predstavio se.

-Dobro vece gospodo, Genji Yamanaka, drago mi je-
Shiroi Land Kapija - Page 2 Ace7b57c81226bc22b0c67de64027ba4