Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo

Ovo ostrvo se nalazi u sred okeana. Sa svih strana je okruzeno vodom. Postoji jedan most koji ga spaja sa kopnom. I to je jedini prilaz tom ostrvu. Dalje kada se nastavi od mosta pratiti kamena staza koja vodi kroz sumu, u kojoj se mogu videti jako retke vrste biljaka i zivotinja, stize se do jednog malog sela. To selo je nekada bilo jako mirno, sve dok se nije pojavio Akuma clan.

Akuma clan je poceo izvoditi zabranjenu tehniku, ozivljavanje nemrtvih.
Poceli su sa ubijanjem ljudi, dece i zena u selu i pretvarali ih u nemrtve.
Niko zasigurno ne zna njihov motiv, ali glasine kazu da zele da stvore svoju vojsku da bi napadali ostala sela.

I iz svih tih razloga selo je zatrazilo pomoc od nindzi drugih sela kako bi zaustavili akuma clan u njihovim jako opasnim radnjama.






I konacno, nakon toliko dugog puta stigao sam na ostrvo koje je navedeno u misiji. Samo sto sam presao most. Hmmm, razmisljam i govorim sebi kuda dalje. Trebalo bi da ovde ima jedno selo. A da, vidim ovde kamenu stazu, moracu izgleda nju da pratim.
Krenuo sam napred ovom stazom. Staza se proteze kroz sumu, poprilicno je siroka. Dok sam hodao stazom gledao sam neverovatno lep pejzaz. Video sam neke biljke koje do sada u svom zivotu nikada nisam video.

Nakon odredjenog dijela puta sreo sam ninzu koji mi je preprecio put.

"Sklanjaj mi se sa puta."uzviknuo sam.
On mi je odgovorio:"Ovde se zavrsava tvoj put, neces moci dalje da prodjes."
Odgovaram ja njemu:"Kako da ne neces moci da me zausatavis."

Sada bacam surikene na njega i krecemo u borbu.

#card351

energija: 350-10



The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world176

Poceo sam glasno da se smejem jer je on vec porazen i uzviknuo sam:"Ipak ne mozes da me porazis."
Sada cu se odbraniti od njegovog jadnog napada, uz pomoc tehnike zamene. Koji me ne moze ni okrznuti.

#card1

Ulazem 10 cakre kako bih se odbranio od tog napada.
chakra 550-10

Sada nastavljam dalje ovom stazom, nadam se da ce svi biti ovako slabi kao ovaj lik od maloprije.
Hodajuci nekih 1 kilometar nailazim na jos jednog nindzu koji pokusava da me zaustavi.

Rekao mi je:
"Sigutno dalje ne mozes proci."

Poceo sam da se smejem i odgovorio mu:"Ima da zavrsis isto kao toj drug maloprije. Samo jedan napad mi je bio potreban da ga sredim."

Izvadio sam moje oruzije opet i bacio surikene i na ovog nindzu.

#card351

energija 340-10




The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world177

Izbegao je moj napad. Sada mu kazem:"Izgleda da si ti malo bolji od prethodnog, on je pao posle prvog napada. Ti ima da padnes nakon ovog napada."

Prvo cu se odbraniti tehnikom zamene.

#card1


Izveo sam tehniku mojeg klana koju nece moci da izbegne.

#card1346


energija330-10
chakra 540-30


The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world174

Uspeo sam da ga pogodim hehe. Sada jos samo da se odbranim od njegovog napada koji je veoma slab.
"Da li ste svi toliko slabi ili sam ja jednostavno prejak za vas."Govorim ja njemu smejuci se.

Odbranicu se tehnikom zamene.

#card1



Krenuo sam dalje. To je bio drugi nindz kojeg sam porazio. Izgleda da sam se dzabe brinuo previse su slabi da bi mene porazili.
Nakon samo 5 minuta iskocio je jos jedan nindza. Odmah sam se dao u akciju i ispalio svoje surikene na njega. Nadajuci se da ce pasti iz prve da sto pre stignem do sela.


#card351

energija 310-10

The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world175

Krenuo sam glasno da se smejem i nisam mogao da verujem da je i on ovako slab protivnik.

Rekao sam mu:
"Pa ti si najslabiji do sada. Da li je ovo moguce. Trebali smo da posaljemo neko deriste sa akademije da tebe sredi."

Ipak se branim od njegovog napada

#card1

energija 300-10

U istom trenutku kada je ovaj kreten pao iz sume iskace jos jedan nindza koji je 4 po redu.
"Da li si i ti dosao da umres kao ova trojica do sada? Nadam se da ces ti preziveti barem jedan napad."Govorim mu smejuci se glasno.

Napadam ga sada tehnikom Uzumaki klana koju nece moci da izbegne.


#card1346


chakra 510-30



The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world171

Konacno sam porazio jos jednog nindzu nadam se da ih nema jos mnogo.

Moram se odbraniti od njegovog napada koji je preslab. Ne moram koristiti nista jace od moje tehnike zamene. Toliko su slabi.


#card1

ulozio sam samo 10 energije kako bih se mogao odbraniti.
energija 290-10



I konacno stizem u selo. Krecem se prema centru i gledam ljude kako se u strahu kriju u svojim kucama samo malo vire na prozor da vide sta se desava napolju.
A tamo u centru sela neki nindza kako muci jednog starog coveka. Nisam mogao to da gledam i prisao sam da ga zaustavim.

Uzviknuo sam:
"Hej ti nadji nekog sebi ravnog nemoj da mucis te ljude ovuda."
Izgleda da je ovo njihov vodja pomislio sam. Ako njega porazim porazio sam ceo njihov klan i njihove ljude koji maltretiraju ovo selo.

Odmah sam izveo svoj napad.



#card1351


chakra 480-30


The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world177

Ne mogu da verujem kaok je uspeo da izbegne moj napad. Izgleda da je ovaj lik jak. Siguran sam sada da je ovo njihov vodja. MOram uspeti da ga porazim.

Branim se od njega svojom tehnikom zamene.


#card1

Sada ga napadam mojim surikenima i njih nece uspeti da izbegne.
Uzviknuo sam mu: "Sada si gotov"

#card351

energija 280 -10-10


The member 'Riko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo  #world173

Ovaj put nije uspeo da izbegne moj napad. Pogodio sam ga. Gotov je.

Ali ipak cu se odbraniti od njegovog napada. Pogodite cime. Pa naravno tehnika zamene.


#card1


energija 260-10

I konacno sam uspeo da porazim svih 5 protivnika. Nisu bili nista posbeno nisu uspeli ni da me pogode jednim jednim napadom.

Sada uzvikujem seljanima:
"Slobodni ste, izadjite nece vam vise smetati. Porazio sam sve protivnike."

Seljani izleze i vidim osmehe konacno na njihoovm licu. Sada mogu da se vrate svom mirnom zivotu na ostvu. Bez da ih iko ubija i maltretira na bilo koji nacin. Seljani mi se zahvaljuju govore kako sam ja njihov heroj.

I to je bio kraj svih borbi konacno mogu da krenem svojoj kuci.I tako okrecem se i vracam se nazad stazom kojom sam i dosao. Prelazim preko mosta i idem kuci.


Tim specijalista nešto nešto.. Neki jonini, vile. Nisu me zanimali detalji misije. Moje crveno oko je zablještalo. spremno za dalju konfrontaciju.

Put me je dovelo do nekog zabačenog ostrvceta, pretpostavljenu kao utočište šinobija koji su harali svetom i pravili pometnju. Šetao sam se mostom do njega, spreman za borbu koja će nastupiti.

#card1366

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Ostrvo  #world63

Prelazeći preko mosta, došao sam do ostrva. Na njemu, se zadesilo nekoliko neprijatelja koji su tik bili spremni da nastave svoje haranje po nedužnim ljudima. Nisam stajao uz to. Podigao sam svoj pesak, spreman za ostatak borbe i poslao sam ga ka neprijateljima (12) koji su se ko čunjevi poredjali.

#card600 #card1445
#card1489 #card1448
#card1460 #card1446

1100 damagea. 400 levela peska. Održavam šaringan.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world193 Ostrvo  #world195 Ostrvo  #world198 Ostrvo  #world196 Ostrvo  #world200 Ostrvo  #world192 Ostrvo  #world196 Ostrvo  #world200 Ostrvo  #world197 Ostrvo  #world191 Ostrvo  #world191 Ostrvo  #world192

Moje telo se pretvara u vazduh, a svi napadi samo prolaze kroz moje telo kao da nepostoji. Dok sam u letećem obliku repozicionirao bih se tako da su mi opet svi neprijatelji u liniji napada, a potom bih prekinuo efekat troye i ispalio napad . Smanjujem cd Sand Wave napada sa njime.

#card1365 #card152 #card1457

1200 damagea. 400 levela peska. Održavam šaringan.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world198 Ostrvo  #world198 Ostrvo  #world196 Ostrvo  #world193 Ostrvo  #world194 Ostrvo  #world197 Ostrvo  #world193 Ostrvo  #world191

#card146 #card148

Iz mojeg tela kreće sferno da se širi kompresovanu vetrovitu chakru koja neutrališe sve nadolazeće napade i usput napada neprijatelje punom snagom. Mogućnosti koje mi je otvorilo ovo oko se već moglo primetiti u vidu potrošnje chakre. Ipak sam doneo dobru odluku.

1450 damagea.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world200  Ostrvo  #world196  Ostrvo  #world200  Ostrvo  #world191

Moje telo se pretvara u pesak, napadi od neprijatelja ne deluju na mene.

Malo bih se prošetao opet tako da su mi svi na vidiku, ovaj put petorica njih. Pesak koji je bio posipan po terenu se digao i krenuo je na neprijatelje. Pesak koji ovaj napad ostavlja je 160, što čini ukupan level peska 270 (ne pitajte zašto neko je bio pametan i bacio sferni napad vetra koji ujedno i čisti pesak).

#card1456 #card1461

810 damagea. 270 levela peska. Održavam šaringan.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world192  Ostrvo  #world192  Ostrvo  #world195  Ostrvo  #world193  Ostrvo  #world194

Ostali su pali, a jedan je primio 310 damagea.

Ogromna količina vetra se spušta na zemlju, neutrališući sve napade i davajući mi window da porazim poslednjeg protivnika. Nakon što me vetar odbrani, prekidam efekat i stvaram more peščano koje usisava poslednjeg neprijatelja u njega.

#card153 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world191

Telo mi se pretvara u vodu, a plameni talas više nema uticaj na mene.

Prilazim poslednjem protivniku koji je uvučen u moje mirno more. Verovatno nisam morao ovoliko da se trošim za bezazlenu misiju, ali sam testirao neke svoje limite. Gadjam stunovanog protivnika jako peskom u glavu i usput ga zatrpavam istim napadom.

#card49 #card1446

Nakon uspešne misije, vraćam se ka Shiroi ostrvu.

Stigao sam da pomognem ljudima koji nisu odabrali put sinobija vec zele da zive normalnim zivotom ali tu postoji jedan problem a to su sinobi ili vise njih koji ocigledno prave problem i pretnju obicnim ljduima za koje mi iz sela moramo da se staramo pa sam stigao da im pomognem...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ostrvo  #world46

Pronasao sam ljude kojima je bila potrebna pomoc a ubrzo i sinobija kog trebam da eliminisem, nisam mnogo razmisljao i odmah sam se bacio na zadatak
Pasivne: :

Napad: :
550dmg

gledao sam mu oci koje su se caklele i moj fireball je oslikavao u njegovim ocima...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo  #world184

Yashin je čučao na ivici mosta, gledajući preko širokog plavetnila koje je okruživalo ostrvo. Okean je bio miran, ali osećaj tenzije bio je opipljiv. Ovo je bilo mesto gde se miran život seljana preobrazio u noćnu moru pod vladavinom  klana. Njegov zadatak je bio jasan: zaustaviti ovaj klan i povratiti mir selu.Kada je prešao most, Yashin je zakoračio na kamenu stazu koja je vijugala kroz gustu šumu. Drveće je bilo visoko i staro, a među njihovim krošnjama ptice su pevale melodije koje su se činile suprotne tami koja je vrebala u senci. Na svakom koraku, Yashin je pažljivo posmatrao okolinu, primećujući retke vrste biljaka i životinja koje su činile ovaj deo sveta posebnim. Upalio je svoj Sharingan i pronasao mete.

#card1366 #card413

400 brzine.

#card149

500 brzine.

#card132 #card165

Kombinujem napad vetra i munje. Oba imaju po 900 dmg, znaci zajedno 1800.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world194 Ostrvo  #world198 Ostrvo  #world197

Svojim kombinovanim napadom uspeo je da savlada jednog protivnika, morao je brzo razmisljati kako da se odbrani od sledecih stvari koji su ga zadesile. Brzo je izvukao svoj kunai i uzvratio prvi napad od 1000 dmg koji se sudario sa drugim i tako resio dve muve jednim potezom.

#card330 #card1380

Nakon toga je doslo vreme da se posveti i poslednjem napadu.
#card135 #card168
2x 1000 dmg, nastavlja 1200 na ovu dvojicu.



The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world191 Ostrvo  #world200

Svojim napadom je savladao jednog, ali nazalost drugi je izbegao i tako je osudjen da se opet bori sa dvojicom, jer je jedan pristigao u pomoc. Borba se nastavlja, ojacava svoje napade munje i vetra i sprema se da napadne.

#card186
400 dmg na munju
#card143
250 na vetar
#card129 #card159
Kombinujem ova dva i dmg je 2150, nastavlja 950 na jonine

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world198 Ostrvo  #world194

Konacno se borba svela 1 na 1 u slucaju naravno da uskoro ne dodje jos neki njegov drugar. Oblozio je svoje telo munjom, tako se ubrzao i dobio dodatan dmg na napade munjom. Poslao je kuglice od munje koji su blokirali u potpunosti napade i nastavili prema preostalom protivniku.

#card177 #card1495 

Dmg na munju i od seala i od pasivne seala.

#card172
1450 x3




The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  #world195

Po njegovu zalost, siljci koji su oslabili kugle od munje nisu bili dovoljno ludi da ga spase od smrti. Jedino sto je sada trebao da uradi jeste da se odbrani od njih, to je uradio vrlo lako stvorivsi naboj vetra koji je odbio siljke dalje od njega. Ovime je zavrsio svoju misiju i uputio se u nepoznatom pravcu.

#card141