Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Chai Oaza - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Chai Oaza

First topic message reminder :

Chai Oaza - Page 3 JiATCE5

Veoma ubrzo nakon jednog veoma stresnog eventa koji se desio gdje su zivot izgubila dva genina iz sela, Akiro je odlucio da napravi mali kiosk gdje bi svi iz sela mogli uzivati i odmoriti uz razlicite arome caja. I lakse uzivati u konverzaciji sa frendovima.

Akiro se nije puno fokusirao na izgled dok je sastavljao ovau malu oazu, ono sto se tu odvija je dosta bitnije da to je druzenje i fizicki i psihicki odmor.

Chai Oaza - je ukrasena sa par ornamentalnih stvari koje mozete vidjeti i u ostatku sela, par stolica i klupa koja ide uz sank gdje bi ljudi mogli sjesti i uzivati u caju besplatno, jedino sto je obavezno je dobro drustvo. Mozda na prvi pogled nije nesto sredjena kao ostale lokacije, iz nje mozete uvijek osjetiti prijatne arome i mirise aromaticnog i ljekovitog bilja koje Akiro sa vremena na vrijeme skuplja i ostavlja.

Na sanku takodjer stoji mali papir na kojem pise : "Ako nema nikog tu ne brinite slobodno se sami posluzite, u polici iza sanka su svi cajevi a ako zelite mozete ostaviti i neke svoje kombinacije i zalihe! Uzivajte i odmorite uz ukusni caj."

Worichia je iznenadilo pitanje o klanu i korijenu, nije zelio da uvrijedi Ishikawu pa je rekao, "Pa vidi, po tom pitanju i nisam nesto pricljiv...", onda je shvatio da bi najbolje bilo da bar dadne neki znak Ishikawi cisto kako bi mogao nastaviti konverzaciju sa njim "....a vidi ovako, moj klan se bavi manipulacijom leda" Worichi je ipak odlucio da kaze nesto iscekujuci odgovor od Ishikawe nasmijao se prvi put za dugo vremena.

"LED... pa dugo nisam cuo za clanove tog klana!?!?!" ushiceno je izgovorio Ishikawa u nadi da ce moci jos vise da se sprijatelji sa Worichiem.

Sjeo je pored njega i nasuo caj sebi i jos jedan Worichiu. Gledao ga je sa izbuljenim ocima kao da mu se i divi jer je taj klan koji je Worichi upravo spomenuo veoma rijedak i Ishikawa je par puta u zivotu u prici cuo za njih.

"He he heee... mozda ti mozes lediti i kontrolisati led, ali moj klan obicno uzme jednu figuricu...." onda je zastao i skocio sa stolice, i punim njedrima uzviknuo "....BOOM!!!", gestikularijuci pokrete koji sugestiraju na eksploziju nakon cega se nasmijao.

Worichi je poskocio u stolici jer nije ocekivao citav performans od Ishikawe. Osmjehnuo se srdacno i nasmijao.

"Hahaha, drago mi je da vidim da neko voli svoj klan toliko kao sto ti volis svoj." odgovorio je Worichi pa je dodao "Ja sam tek poceo da usavrsavam svoje nindza sposobnosti a ti mi izgledas kao da smo slicni po godinama mozda mozemo i zajedno da treniramo, volio bi vidjeti sposobnosti tvog klana u akciji?!".

To je pitanje koje je Ishikawa ocekivao i kojem se nadao jer nije zelio da vremenom sam radi misije i usavrsava i svoje vjestine takodjer.

"Mene ako pitas ja pristajem.." klimnuo je par puta glavom Ishikawa i dodao "..cast bi mi bila da treniram i suradjujem sa nekim ko je iz posebnog klana kao ti." Vidio se jedan prijateljski osmjeh na njegovom licu i oci pune energije za vjezbanjem vjestina.

Worichi je ispruzio svoju ruku i rekao "Onda imamo dogovor, ja cu pomoci tebi i ti meni da treniramo zajedno i usavrsimo vjestine nasih klanova, pa kada budemo imali dovoljno iskustva mozemo poceti zajedno putovati i raditi misije?"

Nakon veoma... veoma dugog vremena na Worichievom licu se pojavio onaj pravi srcani osmijeh sto je bio znak za njega da ne grijesi u prijateljstvu i dogovoru kojeg sklapa sa Ishikawom.

"DEFINITIVNO DA!" viknuo je Ishikawa i pruzio ruku da se rukuje sa Worichiem. "Ja nisam jos ni gennin postao da znas, nadam se da ti to nece biti problem, ali zelim nauciti pa cu se i potruditi maksimalno koliko mogu!"

U tom trenutku Worichie je mogao da vidi odlucnost i samouvjerenost na Ishikawinom licu kojem nije bilo premca. "Da ali moram te upozoriti, nekada znam malo pretjerati sa salama pa ako se desi, dajem ti punu odgovornost da mi kazes direktno i upozoris me." sto je bio znak da Ishikawa vec vjeruje Worichiju jer osjeti da po prvom razgovoru Worichi ima veoma dobro srce i dobru dusu.

Ovo je veoma iznenadilo Worichia, on je spustio glavu i zahvalio se Ishikawi sto mu vjeruje nakon sto ga je tek upoznao jer je on prosao dosta losih situacija kao veoma malo dijete zbog svega cime je bio okruzen.

"Ma ja tebi vjerujem ali trebat ce mi malo vremena da se opustim, nadam se da me razumijes?"

"Nemoj da brines...." Ishikawa je stavio ruku na njegovo rame i nastavio "ovo je tek pocetak moramo ojacati i ti i ja radi sebe i svojih porodica a najlakse je u paru nego sam!"

"Mozda da naspemo jos po jedan caj ili da idemo negdje?", upitno ga je gledao Ishikawa u nadi da ce pristati da se jos malo druze.

Worichi je bio iznenadjen ponudom ali mu je u pozadini glave bilo da ne bi trebao doviti goste kuci trenutno dok se par stvari renovira.

"Meni bi sjeo jos jedan caj iskreno!" potvrdno je govorio Worichi i gledao na policu sa nekim miksovima aroma koje je neko naknadno donjeo.

Ishikawa je odma primjetio kako se Worichi premislja o necemu, naravno nije znao sta je u pitanju.

"Ide caj za tebe od...." onda je zatvorio oci i uzeo nasumicni okus "... brusnice!", i on se malo iznenadio jer je volio taj okus. "Ako ne zelis ovaj slobodno reci, a kad smo vec kod toga, oko cega se premisljas ako smijem pitati?"

Worichi se nasmijao nasumicnom odabiru okusa od strane Ishikawe ali ta saljivost u svakodnevnom zivotu je ono sto mu je trebala svo ovo vrijeme vjerovatno.

"Moze brusnica moze hahaha" punim glasom je izgvorio Worichi, nakon cega je malo tisim glasom rekao "pa vidi, mislim da se par stvari kuci renovira inace bi te zvao prijatelju" nakon cega je bio polutuzan.

"Brusnica mi je jedan od drazih inace da znas" uz blagi osmjeh rekao je Ishikawa, potom se uozbiljio i pogledao Worichia direktno u oci.

"Nemoj da brines, idemo kod tebe da ti pomognem, ako ne moze kod tebe ima mjesta kod mene si uvijek dobrodosao!" rekao je Ishikava nakon cega je ponovo stavio ruku na Worichievo rame kao znak paznje i suosjecanja da nije sam i da se moze osloniti na Ishikawu.

posle dugogo koracenja stigao sam do prodavnice gde se prodaje caj tako da sam odlucio da uzmem jedan od nane i krenem dalje caj je bio ukusan i topao taman zasladjen popio sam ga ivratio casu na mesto i samo krenuo dalje putem razmisljajuci gde dalje da idem i sta cu sledece videti

Hodajuci prema svojoj kuci, lagani povetarac nanosi raznolike mirise koje bude Ryushinova cula, okretom glave ka levoj strani puta uocava radnju u kojoj se jasno vide par radnika kao i nekoliko posuda iz kojih izlazi para.
Odmah shvatajuci da je to radnja cajeva, odlazi ka njoj i zauzima jedno slobodno mesto.
"Dobar dan."-izgovara on..

Nakon sto je odlucio da sam sebe motivise na dvnevnoj bazi Akiro u naramku nosi par raznovrsnih aroma prema radnji ali u momentu kada on skrece iza ugla ugleda nekog sinobija koji vec sjedi tu.

Dva tri koraka iza njegovih ledja izgovara, "DOBAR DAN! hahaha kako si? dobro dosao prijatelju!" , uzviknuo je Akiro da ga malo trzne i probudi krv u njegovim venama. Potom prelazi da stavi caj na kuhanje, i obraca se ljudima koji su kao radili tu - "Hvala vam na pomoci, ne znam kako da vam se oduzim, sad cu ja preuzeti bez brige, odmorite se!", nasmijao se Akiro i punog srca rekao "Zasluzili ste vise nego ja!"

Omamljen mirisom iz prodavnice i ne ocekivajuci da mu pridje niko osim prodavaca, trza se iz stolice nakon uzvika osobe koja se bez njegovog znanja i primecivanja pojavila iza njegovih ledja.
Okretom svog tela odmerava osobu od glave do pete i vec videvsi da je prijateljski nastrojen, kao i po njegovim recima neko ko radi na tom mestu odgovara sa postovanjem.
Hej zdravo, nisam ocekivao nikog malo ste me uplasili hahah, bolje vas nasao, vi radite ovde?
Pravi nervozan izraz lica ali pokusava da u isto vreme ostavi dobar utisak.

Misleci da je malo pretjerao sa salom Akiro pruza ruku da se rukuje sa nepoznatim ali veoma prijateljskim nastrojenim sinobijem koji je vec sjedio tu, "Da da, mislim ne radim nego odrzavam kao i svi ostali hahaha", potom ga je upitao "...ja sam Akiro, nisam cuo tvoje ime?"

Nakon toga je spustio cajeve koje je nosio u naramku i pogledom provjerio da li je nestalo njegovog specijalnog miksa od ruze i hibiskusa.

Bez preteranog razmisljanja i sumnje, Ryushin pruza svoju desnu ruku i dlanom se pozdravlja sa Akirom koji mu svojim gestom deluje veoma prijateljski nastrojeno.
Drago mi je Akiro, zovem se Ryushin skoro sam se doselio ovde, izvini na mojoj reakciji malopre, ne poznajem puno ljudi ovde..
Nakon toga upucuje pogled ka stvari koje je on spustio.
Da li ti je potrebna pomoc?

"Dobar dan" reče Killer kada je ušao u kiosk."Gazda Akira moze li jedna šolja čaja, čuo sam da je baš dobar.
Nego da se ja predstavim zoveKillerm se , od svog druga sam čuo da vi pravite najbolji čaj".

Kada je gazda Akira dao čaj Killeru osetio je Bozansku aromu to je bilo novo za njega.