Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Stare rusevine

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Stare rusevine

Ovo mesto je tesko naci i tesko je da se izbavis odavde ovo su stare rusevine used planina i to je jednio mesto gde ima malo vise trave i listce bas je stara negdi oko 1200 godina i imaju puno vegitacije i pored te rusevine ima jedna ogromna rijeka koja je hladna ko led.

Naso sam ninje sto strebam da ubijem u mojoj misij sto sam dobio od senseja i zelim da testiram moj vatreni still da vidim dali sam jak sa njim zato odo iza ovog genina tako da mogu uradit perfektan napad bez greski jer me vjerovatno nece primjetit

#card56

#card57 i koristim 20 chackre stl radi 200 damage

The member 'Sanel123' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world180

Imas srece sto sam promasio ali ovaj put necu promasit pobedicu moram uspet moju pevu misiju ovaj put nece biti samo vatra da znas unisticu te i necu promasiti i moji napadi su jaki nemas sanse protiv mene ima da pobjedim samo da znas

#card56

#card11

#card13 i ja i moji klonovi ce mo te napas sa taijutsuem

The member 'Sanel123' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world172

Izbjegavam tvoj napad sa subtition jutsuom i ulazem 10 chackre u to i onda cu izkroistit rest da cratim 50 chackre i 50 energije i jer sam izkoristio substitution jutsu negum health jer sam ti izbego napad

#card1 10 chackre

#card8 + 50 chackre i + 50 energije

The member 'Sanel123' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world178

Izbego sam ti tehniku i odmorijo se to znaci da sam vratio malo energije i chackre (+50 energije i chackre) i sad cu ti izbec ovaj napad i moram da te ubijem jer nema sanse da cu izgubit protiv nekog ko sto si ti

#card1 20 chackre koristim

#card331 10 energije sam potrosio na ovo

The member 'Nushiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world175

Jer ti radis tvoj zemljo tres ja cu se popet na drvo koja koristi 30 chackre i tako sam izbego tvoj napad dobar si ali nisi isto dobar ko sto sam ja pobjeda ce biti moja samo da znas moj sensei me je naucio doboljno da te pobjedim

#card4 30 chackre

#card56

#card59 30 chackre

The member 'Nushiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world179

Znaci reko si mi dali je to najbolje sto mogu uradit ne nije sad ces videt moju najacu tehniku vatrei cim te pogodi mrtav si 100 posto siguran sam hahahaha nemozes mi nista mozes samo izbegavat napade zamisli

#card56

#card57 20 chackre

The member 'Nushiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world174

Znaci radis samo ubidto neces da mi izbegnes napad nego bacas samo jedan drugi slab napad na mene znaci to je meni isto kosto da si reko da si se predo

#card2  izbego sam ti napad uz pomoc sto sam brzo se pomjerio u stranu 10 energije koristim

The member 'Nushiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Stare rusevine #world179

(Ja mislim da sam pobjedio ovog ali pitacu neke ownere sutra) odo leci spavat jer sam umoran odo samo da nadjem neko drvo gde mogu lepo leci da zaspim to mi je najlaksi nacin da me niko ne vidi i da me niko ne naoadne perfekt

Nova Zenith je koračao kroz ove zaboravljene ruševine, osjećajući težinu njihove starosti i tajanstvenosti koja ih obavijala. Svaki korak bio je oprezan, jer je znao da je ovo mjesto misteriozno i opasno. Pogledao je prema ogromnoj rijeci koja je tekla pokraj ruševina, osjećajući njezinu hladnoću kao ledeni dodir.

Usred takve divljine, Nova Zenith je znao da mora ostati budan i oprezan, spreman suočiti se s bilo kojom prijetnjom koja bi mu mogla prići s neistraženih staza ovog drevnog mjesta.
Dok je Nova Zenith pažljivo koračao kroz te stare ruševine, osjećao je prisustvo prošlosti kako ga obavija. Svaki kamen, svaki trag bio je poput priče iz prošlih vremena, koja je čekala da bude otkrivena. Međutim, nije zanemarivao ni sadašnjost – hladna rijeka koja je tekla uz rub ruševina podsjećala ga je na snagu prirode koja je vladala ovim prostorom. Bio je to trenutak u kojem je Nova Zenith osjećao povezanost s prošlošću i sadašnjošću, spremajući se za sve što budućnost donosi.

Dok je Nova Zenith nastavljao istraživati područje, osjećao je kako ga obuzima duboki osjećaj poštovanja prema ovom zabačenom kutku svijeta. Kroz gustu vegetaciju i između starinskih kamenih zidina, pronalazio je tragove drevne civilizacije koja je nekad obitavala na ovim mjestima. Svaka otkrivena ruševina govorila je priču o prošlosti, a Nova Zenith je bio odlučan otkriti svaki njezin dio.

Uzbuđenje istraživanja obuzelo ga je dok je koračao naprijed, spremno suočavajući se s tajnama koje su čekale da budu otkrivene.
Dok je Nova Zenith dublje ulazio u ovaj tajanstveni svijet, osjećao je kako ga okolina obavija sve većom mističnošću. Svaki korak otkrivao je nove tajne, svaki pogled otkrivao je slojeve povijesti koje su se protezale unatrag stoljećima.

Udaljivši se od ruševina, stigao je do ruba hladne rijeke, čija je voda šaptala priče davno zaboravljenih vremena. Sada je bio potpuno uronjen u ovo zaboravljeno mjesto, odlučan da razotkrije sve što skriva i da pronađe odgovore na pitanja koja su ga mučila.