Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Inaba Village

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Inaba Village

Selo koje se nalazi u pustinji u oblasti 54. Uslovi za zivot ovde su skoro pa nemoguci, ali.. priroda nadje nacin. Ljudi nekako skupe vode i bave se zemljoradnjom sa veoma malo resursa. Medjutim, to njih ne sprecava da se dobro zabave i uzivaju u zivotu.
Inaba Village 1

Nakon dugog puta dosao je u pustinju, tamo je zastao do neke obliznje kafane nebi li pronasao neke informacije o nindzama koji prave probleme. Seo je za sank slusajuci okupljene mestane koji su govorili sledece..
"Dragi ljudi, mislim da je ovo kraj, prokleli su nase lepo selo u kome su nasi preci i u kome su nasa deca trebala biti, ovo nam je zadnja prilika da prezivimo, inace nam spasa nema Gyakushu klan je prokleo nasa sela zauvek, mi nemamo moci da ih zaustavimo."
Ruri ih je gledao dok je ispijao alkohol iz soljice.
#card481
nosim ovaj plast na sebi sto mi daje 100 preciznosti
#card22
( i ajde znam da jos uvek ovo nije aktivno al izlgeda kul jebiga)
#card1465
fumina preciznost je aktivna
Ukupno imam 160 preciznosti  sto je 80 dmga na projektile
#card8

Iznenada, vrata se naglo otvorise. Dvojica nindzi sa kaputima udjose naglo i uperise mac ga poglavici sela. Ruri ustade sa stolice i pogleda ih upitavsi.
"Momci? Da li ste sigurni da zelite ovo da uradite, mogu da vam dam minut da odaberete."
Maskirani nidza uzviknu:
"Ajde bre sedi dole i cuti , dosli smo da vam pokrademo sve sto imate i pobijemo vas."
Ruri iz rukava izvadi par shurikena, zatim ih oblozi chakrom i poce da gadja nindze.
#card1466
-30 ch
#card331
-60 eng
3 na jednog 3 na drugog svaki od ovih ima 90 dmga

opcija se nije bacila

The member 'Ruri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Inaba Village #world173 Inaba Village #world174

I tako , obojica nindzi pade na zemlju, oni su sada bili samo bezivotna tela na zemlji. Sve se to desilo u nekoliko sekundi te je poglavica jos imao oci zatvorene misleci da ce oni da ga ubiju. Otvorio je oci sa suzama i pocevsi da se zahvaljuje Ruri uzviknu.
"Skloni se odatle!"
[b]Naime, dok su nindze umirale uspeli su da iskombinuju napad koji se zaputio ka Ruriju. On samo rece u sebi "Pateticno..." dok je izbegao napad.[/b]
#card1
-10 ch
#card2
-100 eng

Nakon izbegnutog napada, pogleda u poglavicu i pita ga da li bi znao gde su se ostale nindze zaputile. On mu rece da su verovatno otisli da pljackaju i ostala sela. Ruri samo zatrazi jos jedan sake i malo odmori pripremajuci se za sledecu borbu. Poglavica je i dalje bio iznenadjen brzinom kojom je Ruri zaustavio nindze. Zatim ga upita.
"Kako se zovete gospodine?"
Ruri mu odgovori: "To nije sada bitno, mislim da imamo vaznije stvari o kojima treba da brinemo."
#card8

Malo se odmorio te se popeo na obliznju stenu misleci da moze da vidi nindze koje su dosle da pljackaju sela. Promatrao je duze sve dok nije video grupu od dve nindze kako obija kucu i isterava porodicu koja je zivela unutra. Gledao ih je sa gadjenjem u ocima dok su radili te zle stvari.
Inaba Village 8f259feafd67e64983abe848408f602f1dfcf572
#card8

Nakon sto je video kriminalce, poce da silazi niz stenu i kretati se prema njima. Stigao je do kuce tihim korakom , zeni i deci koje je video tamo rekao je da samo miruju i ostanu tu gde jesu a on se uputio u kucu.
Inaba Village Wp7341780
Cucao je ispod stepenica cuvsi nindze kako pricaju o njihovim prijateljima koji se vec duze vreme nisu vratili te su se zabrinuli.
#card8

Penje se gore a nindze se okrecu iza videvsi ga, Ruri odmah iz rukava vadi svoje shurikene te ih oblaze chakrom. ( ona odeca i fuma precision su i dalje aktivni) oni pokusavaju da ga napadnu kao odgovor na to.
#card1466
-30 ch
#card331
-60 eng
baca 3 na jednog i tri na drugog nindzu.

zab sam opciju. izvinjavam se uz duzno postovanje administraciji.

The member 'Ruri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Inaba Village #world171 Inaba Village #world171

Pogadjam ih obojicu u glavu shurikenima, padaju na zemlju ali su uspeli da izvedu obojica jos po jedan napad. Izbegavam to znajuci da steta nece biti toliko velika ali ipak ce je biti.
Ruri izbegava oba napada i dobacuje nindzama "Pateticna stoko..".
#card1
-10 ch
#card2
-100 eng
Inaba Village Image

Nakon pobedjene bitke, uze obe nindze na ledja. Iznese iz ih kuce govoreci deci i zeni da je sada sigurno. Zaputio se nazad ka kafani da pokaze poglavici da je sada sve reseno. Kada je dosao ispred kafane seljani su ga cekali sa osmehom. Osetio je kako mu se kisnica sliva niz obraz. Samo se blago nasmesio i spustio je nindze na pod.

Iako su bili zli, seljani su mislili da oni ipak zasluzuju sahranu. Rurija je iznenadila ta dobrota seljana koju je video. Prisustvovao je sahrani. U mislima je imao to da su oni ipak bili dobre nindze, ali ipak sa manama koje su ih sputavali. Pohlepa ih je pojela sto ih je i dovelo u situaciju u kojoj su zavrsili.
Inaba Village Anime-funeral
#card8

Nakon sto se to zavrsilo, svi su se vratili kuci da proslave to sto sela nisu prokleta. Ljudi su se radovali i pili alkohol, Ruri je bio srecan sto je mogao da pomogne ovim ljudima. Odlucio je da ce se vratiti nazad kuci u zemlju vode. Tamo su ga svi iscekivali pa je poceo da se vraca. Pozravio se sa seljanima a oni su bacali cvece na njega u znak casti.
#card8

Keigo se vracao svom skrovistu i na putu do tamo prolazio je kroz selo Inba. Selo koje opstaje i prkosi surovom okruzenju. Dok je prolazio primetio je dva naoruzana Shinobija i kada je prolazio pored njih nacuo je da zele da idu na nekakvo desavanje gde se prodaju razna oruzija. Usporio je hod i uspeo da cuje vreme i lokaciju gde se odrzava. Pomislio je kako je to dobro mesto gde moze dobiti nesto vredno za Sharingan koji je dobio i odlucio je da ce sigurno i on da ode tamo.

Dosao je u ovo selo ne bi li se susreo, sa bilo kojom osobom posto je planirao da napravi tim odma sto je dosao seo je na obliznu klupicu koja je bila tu blizu njega. Gledao je ljude kako prolaze ne bi li nasao nekog ko mu treba.

Yazi je na povratku ka kuci negde izgubio Keiga, nije znao kako se to moglo desiti ali je odlucio da samo nastavi svojim putem jer je znaop da ce se Keigo snaci. Odjednom naisao je na Saburao, mladica kojeg je upoznao u gradicu gde je proveo malo vremena.

Hej, Saburo, jel me se secas? Sta radis ovde? Sta radis inace?

Upita Yazi iznenadjeno sto vidi Saburoa cak ovde.

Dok je sedeo na napustenoj klupici video je kako mu prilazi neki neznalac, dok malo bolje nije pogledao i ucio je da je to njegov prijatelj Yazi. Gledao ga je malo zacudjeno sta li ga dovodi ovde. Yazi ga je upitao mnogo pitanja te Saburo rece.

"Ooo Yazi otkud ti ovde?, Da secam te se bas sam trazio clanove da napravim tim da li si zainteresovan da postanes jedan od njih?"
Inaba Village Maxresdefault





Yazi je shvatio da ga se njegov najnoviji prijatelj seca i to ga je dosta usrecilo jer on nije imao mnogo prijatelja. Samo je imao tri prijatelja: Keiga, Yabaia i Saburoa. Pa kad bi nekog od njih izgubio bio bi vrlo tuzan. Saburo ga je pitao da se pridruzi njegovom timu pa je odlucio da mu odgovori.

Voleo bih da budem u tvom timu, a imas li jos neke clanove sa tobom?

Rece Yazi u nadi da ce odgovor biti potvrdan jer je tesko naci jos par ljudi koji zele biti u nekom timu.

Kada je postavio pitanje Yaziu cekao je odgovor ali ga je odmah dobio te je hteo nastaviti konverzaciju sa Yazijem.

"Pa znas Yazi, za sada nemam nikoga ali zajedno mozemo pronaci barem jos clanova sto nadam se, nece predstavljati toliki problem za nas dvojcu".

Nakon ovog finog govora izvadio je iz ranca flasu vode i flasu rakije te ponudi Yazija cekajuci njegov odgovor poceo je da pije vodu.

Inaba Village 508835

U potrazi za boljom i novom trening lokacijom Shin je stigao do pustinje u kojoj je naletao na jedno selo.Dok mu je prilazio iz daljine pravio je plan treninga koj ce imati ovde .Dobio jr jako dobre i kreativne ideje jer u pustinji bi mogao dosta toga raditi.Usao je polako u selo i setao se i razgledao arhitekturu sela sok se zacuđivao kako biomi menjaju to veoma.Malo po malo sunce je pocelo da Shina cini akcijoznim pa kada je video 2 coveka ispred njega mislio je da je to samo opticka varka.Hteo je nastaviti daljr dok kao da nije cuo nekok od njih da izgovara nesto pa se zapitao nece ga kostati vremena ako ih pita i da proveri da li su stvarni.

Ej vi tamo da li ste iluzija ili ste pravi pravcati ljudi.

Mozda ipak samo halucinaram

Rece to tiho dok je mislio da je budala sto uopste prica sam sa sobom.

Dok su Saburo i Yazi pricali o njihovom novom timu odjednom im je prisao jedan mladic njihovih godina koji je izgleda do sada imao puno halucinacija. Nije mogao da odredi da li su Saburo i Yazi stvarni ili samo varka pod dejstvom halucinacija. Yazi je odlucio da progovori.

Mi smo stvarni ljudi, ali ko si ti? I sta trazis na ovakvom mestu?

Upita Yazi sa zacudjenim izrazom lica jer je bilo neobicno da neko tek tako naleti na njih i da ih pita da li su stvarni.

Dok su Saburo i Yazi nastavljali svoju konverzaciju odjednom pojavio se tip koji je halucinirao, na prvi pogled on je Saburu izgledao bas jako poznato, ali ga se Saburo nije mogao setiti. Odjednom ga se setio da mu je to stari prijatelj Shin.


"Zdravo Shine otkud tebe ovde". - Obrati se Shinu nakon toga baci mu flasu vode posto je verovatno bio jako zedan.
"Yazi ovo je Shin, Shine ovo je yazi, Nadam se da hoces da se pridruzis mom timu."

Dok je stajao ispred ljudi koje je zamišljao krenuo je jednim korakom dalje ali u tom trenutku covek govori mi smo stvarni.Shin se u istom trenutku okrece i začuđuje da nijr bio pogresio i da je bio upravu da su ljudi.Pita ga stranac koje i sta ce ovde dok.Hteo mu je prici blize i da mu odgovori na to pitanje ali prepoznao ga je jedan od tih ljudi.Uzviknuo je njegovo ime sto je zabrinulo Shina da li su ovo neki opasni ljudi mada kada je bacio flasu vodu i upitao ga isto pitanje sta ces ti ovde svatio je da je to bio jedan jedini Saburo njegov prijatelj.

Saburo da li si to ti kuco stara nema te dugo vreme.Ja sam dosao malo na trening brate putujem svetom vec nekoliko dana vec.

Odgovori brzo i srecno dok je krenuo otvarati flasicu da popije vode.Saburo ga je upoznao sa stranxe pored njega koj se zvao Yazi pomalo cudno ime mozda je bila zensko.

Bio je zadovoljan sto je naleteo ipak na njih dvojicu u sred pustinje treba ce mu ipak pomoc da bi se snasao.Takođe je dobio pitanjr da li ce se pridružiti timu to je bila dobra ponuda jer mu je trebala ekipa ovde u pustinji pa je prihvatio.

Da to je dobra ideja ionako sam mislio da te pitam isto jer malo mi je teze snaci se ovde a pritom ako ostanete ovde malo duze radovaxu se da vam se pridruzim.


Yazi je shvatio ds je ovaj mladic jedan Saburov prijatelj i da je on planirao da i njega pita da budu u timu. Yazi je bio srecan sto su ovako brzo nasli treceg clana tima i sto su sve blizi upotpunjenom timu.

Zdravo, Shine, verujem da cu uzivati u saradnji sa tobom. I nadam se da se necemo svadjati dok smo u timu.

Rece to Yazi u nadi da nastavi ovu konverzaciju koja je za sada isla u dobro smeru.

Dok je hodao kroz vrele pustinje ispred sebe naisao je na privremeno utociste, sav znojav i iscrpljen se dohvatio flase vode koju su mestani imali. Dok je razgledao oko sela naisao je na 3 mladica, dvoje od njih je poznavao jos odavno ali za treceg jos uvek nije cuo, pa sav tako izmoren odluci da ih pozdravi.

,,Nisam ocekivao da cu da vas ovde vidim, sta ima? Dosta sam putovao oko sveta, pa bi mogao da vam pokazem okolo''

Dok su oni vodili konverzaciju od jednom se stvorio tip sa crnom kosom, Saburo ga je malo bolje pogledao i shvatio je da je to njegov poznavalac Yuichi.





"Yuichi mogao bi da nam pokazes malo bolje ovo mesto" - Obrati se Yuichiju



Te je sa Yazijem isao iza Yuichija dok im je on pokazivao ovo selo, posto ga je Yuichi poznavao.

Odjednom prisao im je jos jedan mladic koji je izgleda takodje poznavao Saburoa. Saburo je predlozio da ih Yuichi malo provede kroz grad posto je on valjda poznavao ovo mesto. Saburo i Yazi su krenuli odmah za Yuichijem dok im je on pokazivao grad i sta se sve nalazilo u njemu.

Dok su zajedno hodali gradom Yuichi zaintrigiran za ovu novu avanturu koju se uputio odluci da skupi par informacija, te ga je i zanimala njihova svrha dolazenja u ovo selce koje je bilo izolovano od ostatka nacije, da ne pominjemo da je selo bilo usred vrele i siroke pustinje koja se prostrirala od Himetsua do nacije Vode.


,,Kojim povodom ste dosli ovde? Mesto ne izgleda kao prikladna turisticka atrakcija''

Zabrinuo se da li se skoto vracaju jer nijr imao vremena za gubljenje.Vec jr ionako dosta izgubio danan dosajuci ovde kamoli da ih jos ceka.Resi on polako da ih pocne pronalaziti i da im kaze da nece moci ostati na duze.

Ustao je sa klupe i negde nema traga njima dok u jednu ulicicu nije naisao na Yuchia koj je bio sam sam.Upitaga gde su osgali i sta radj ovde .

Sta ces ovde sam i gde su ti Yazi i Saburo mozda su negde okolo?

Dok je Saburu i Yaziju pokazivao grad i on sam se zatekao izgubljen u guzvi, odjednom pojavio se Shin koga je u datom trenutku ignorisao. Polako je i Shin krenuo svojim putem, a kako je Yuichi hodao gradom slusao je sve vise i vise vesti o selu skrivenom u vodopadu ovo ga je zaintrigirale, te s time u vezi odlucio je da krene prema svojoj kolibi, pokupi stvari i krene prema tom selu.