Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Takashirova Kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Takashirova Kuca

U sumi se nalazi stara napustena kuca. Kuca je toliko stara da je prekrivena mahovinom.U kuci se nalazi kuhinja opremljena starim posudjem,kupatilo,dve spavace sobe,u podrumu se nalazi Dojo,a na tavanu se nalazi zaliha hrane. Takashirova Kuca KpmQfyL

Takashiro je dosao do svoje kuce te je rekao,Uh covece zar je proslo deset godina od kako nisam bio u svojoj kuci,bas se promenila, izrasla je mahovina, uh bas sam umoran ajde idem da odmorim malo ,Takashiro ulazi u svoju kucu te odlazi do svoje spavace sobe te je legao da spava.

Nakon kratke dremke Takashiro je otisao do dojoa kako bi trenirao.Kada je prisao do dela gde su  macevi,  izmedju njih je nasao pismo za njega u kome je pisalo.Dragi Takashiro ako citas ovo znaci da si se vratio kuci , nikada ti ovo nisam rekao ali tvoj brat, tvoja sestra i ti pripadate porodici  koja se vekovima borila protiv losih ljudi ,ali ja sam odlucio da odem na dalek put sa kojeg se necu vratiti, nadam se da ste svi dobro, samo zelim da postanes ono sto sam ja bio ratnik koji se bori protiv zla, cuvaj brata i sestru.S ljubavlju tvoj tata  Takahiro. Nakon sto je procitao pismo Takashiro je seo na pod i sa suzama u ocima je rekao ,Hocu tata ne brini ima da ispunim tvoju zelju. Zatim je Takashiro  uzeo mac i poceo da trenira.

Nakon treninga od sat vremena Takashiro je odlucio da ode do tavana da vidi da li ima nesto od hrane.Takashiro pretrazuje tavan te ugleda konjsku kobasicu te rece,Eh eno konjske kobasice nadam se da dobra,potom ode do kuhinje da proba tu kobasicu pa rece,bas je ukusna.Nakon 10 minuta posto je jeo Takashiro odluci da ode u svoju sobu da spava.